Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

littlesensitive

10 największych wpadek randkowych kobiet i mężczyzn

Polecane posty

Byłam kiedyś na randce z chłopakiem które tak był pochłonięty gadaniem o sobie , że wręcz nie mogłam dojść do słowa :( palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa_Dogma
Ja byłam kiedyś na randce z chłopakiem który bardzo mi sie podobał. Podjechał po mnie swoim wozem i jak wsiadłam do auta juz czułam w kościach katastrofe. na poczatku wymieniliśmy kilka zdań i koniec! zero rozmowy, żadnych tematów do dyskusji, nic! jedna ogromna pustka w glowie. i ta cisza. to było straszne! Najlepsze że jak mnie odprowadzał do domu, to myslalam że już nic z tego nie bedzie i próbowalam go po prostu, po przyjacielsku pocałować w policzek a on sądził co innego i 'celował' w usta. wyszedł z tego niezły mętlik, także uciekłam w pospiechu do domu. I mam nadzieje że już go nie spotkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak mozna
"podpułkownikkk Ja kiedyś zabrałem dziewczynę do włoskiej knajpy. Zamówiłem spaghetti, życzyłem jej smacznego, wziąłem widelec i zabieram się do jedzenia i czuję, ze jest coś nie tak. Patrzę na nią a Ona gapi się na mnie wielce zdegustowana i w końcu mówi (tonem jak do głupka), że "spaghetti je się ŁYŻKĄ i widelcem!!!" " spagetti właśnie je sie łyżką i widelcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frfrdfsdwsfws
podbijam!!!! fajnie się czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mnie kilka razy zdarzyło się spotkać z "egzemplarzami":) mimo że to było kilka lat temu do dziś to pamiętam... spotkałam się z kolesiem z neta wymieniliśmy się fotkami ładnie pięknie i umówiliśmy się na spotkanie jak się uśmiechnął to nie wiedziałam gdzie uciekać...jak my mamy na zębach szkliwo to on miał wszystkie nerwy na wierzchu i popsute zęby nie mówię ze ja jestem jakaś na punkcie wyglądu zafiksowana ale bez przesady:) pamiętam że pierwszą rzeczą jaką zrobiłam to umówiłam się z moim dentystą żeby uniknąć takich braków w uzębieniu w przyszłości:) drugi kolo na czacie pisał poematy i w ogóle leciałam do kompa jak na skrzydłach na spotkaniu okazało się że ja się produkowałam a on gadał na zasadzie tak nie nie wiem:) a informacja która mnie rozwaliła to taka że na moje pytanie co porabia w życiu stwierdził że cieszy się wolnością bo wcześniej siedział w więzieniu... masakra jakaś wytrzymałam i tak ok 2 godz Ale żeby nie było że mam pecha ,coś mi się trafiają ludzie z neta , z braku czasu na życie prywatne chyba tam zaglądam 3 lata temu trafił mi się "diamencik" :) i w tym roku bierzemy ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedouczeniiie
Spaghetti łyżką? Chyba w Polsce niedouczeni jedzą a pozostali, którzy byli we Włoszech i co nieco wiedzą to nie wypisują głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchy ruchy kochani...
... jak macie jakies wpadki śmieczne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyskieeeere
ja jeszcze nie widziałem, nie słyszałem, nie wiedziałem aby ktoś jadł z łyżką!?! ja pitole!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula - jakby mial nerwy wszystkich zębów na wierzchu to by z bólu umarł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dra Cula
Podnoszę, bo śmieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podnosicielllll
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kiedyś umówilam
na spotkanie z facetem poznanym przez net facet lat 35 wdowiec poszlismy do kafejki ... i zaczelo sie wysluchalam calej historii zwiazku z jego śp żoną od momentu poznania , przez narzeczeństwo, potem malżeństwo, potem choroba żony < z detalami> , potem pogrzeb < też z detala mi> bylo mi faceta w sumie żal , ale jak zacząl konkretnie wymieniac w czym z wygladu i ubioru jestem do jego śp żony podobna a w czym nie, nie wytrzymalam i powiedzialam, ze przepraszam ,ale musze już pojsc dojechalm do domu i na reszte wieczoru zlapalam kompletnego dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeebraa
Ja za to umówiłam się kiedyś z chłopakiem , miałam może z 16 lat, przyszedł w dresie, przeżuwał gumę mlaszcząc przy tym okrutnie , chciał koniecznie iść na piwo , po czym stwierdził że " spoko dupa ze mnie chociaż woli blondynki" :/ szybko się zmyłam, a on potem wypisywał, nie pomagało nie odpisywanie. Z śmiesznych , może nie wpadka ale ogólnie zabawna sytuacja, z moim facetem poznaliśmy się przez neta, przyszedł do mnie bo mieliśmy sobie zrobić wieczór filmowy, siedzimy , oglądamy a on cały czas się patrzy na mnie, cały czas, ja udaję że nie widzę tego bo mega skrępowana byłam chociaż stara dupa ze mnie ;) w pewnym momencie popatrzyłam się na niego i dostałam pięknego buziaka hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mascarponka
"w pewnym momencie popatrzyłam się na niego i dostałam pięknego buziaka hehe" ojej :) ale słodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednacocię to obchodzi
podbijam napisze jak znajde chwilke :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×