Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

littlesensitive

10 największych wpadek randkowych kobiet i mężczyzn

Polecane posty

Gość Georgia32
Tomcioszek- to wytłumacz dokładnie o co Ci chodzi z tym nieodpowiednimi kierunkami i dlaczego muszą być odpowiedniejsze, aby mogła się z Tobą spotykać? Napisz także jakie sam kierunki skończyłeś, jak wygląda dzięki nim Twoja kariera i ile zarabiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc lasek rzuca sie na resocjalizacje - dla mnie 95 % osob, które podejmują ten kierunek, to dziewczyny, które mają problem ze sobą lub swoją rodziną, w ten sposób próbują realizować misję ratowania świata psychologia - jak wyżej pedagogika = lubie pracować z dziećmi, ja mówię skoro lubisz dzieci, to zajmij się swoimi, nie masz ? to działaj w tym kierunku dziennikarsto - lubię poznawać nowych ludzi i z nimi rozmawiać, lubię być w centrum wydarzeń, żyć dynamicznie nie powiedziałem, że absolwenci lub studenci tych kierunków nie mają u mnie szans lecz po zauroczeniu przychodzi realne życie i człowiek zastanawia co dziś zje. Zastanawia się także jak zdobyć pracę po pedagogice, którą konczy co roku 300 osób w 300 tys. mieście. jeśli chodzi o mnie, to skonczyłem marny kierunek, bo na lepszy byłem za cienki. Wiekszość ludzi ode mnie z roku nie ma pracy, studiuje dalej lub podyplomowo. Ja miałem fuksa i pracuje nie w zawodzie. Zarabiam marne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgia32
Czyli ewidentnie szukasz sponsorki ... i liczyć już na pierwszych randkach, ile zdoła ona wyciągnąć, bo wiesz że Ty już w życiu nie zarobisz. Bo tak śledzę małżonki akurat burmistrzów, i innych ważnych urzędników w moim i miastach ościennych i wychodzi, że większość to nauczycielki, lub tym podobne i jakoś ich mężowie mimo sporego potencjału własnego nie mają z tym problemu. Nawet żona mojego prezesa (międzynarodowy koncern) jest nauczycielką i jakoś przez nią nie przymierają głodem ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgia32
Sam nie masz potencjału żadnego, więc to ona musi mieć, abyś Ty nie przymarł głodem. :O Ależ to zacne i męskie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równie dobrze moge powiedziec ze kobiety szukaja facetów którzy beda zarabiac niezła kase, beda sprzatac, gotowac, zajmowac sie dzieckiem i pracowac najlepiej 6h dziennie :P nigdy z zadną dziewczyną nie spotkałem sie dla jej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgia32
jeśli chodzi o mnie, to skonczyłem marny kierunek, bo na lepszy byłem za cienki." A nie wiesz, że inteligentna kobieta szuka zawsze ciut inteligentniejszego faceta od siebie? Marnie to widzę zatem. Dla Ciebie zatem tylko babochłop ... Bo delikatna, kobieca i słaba kobietka nie uciągnie takiego wozu z Tobą i Twoim przychówkiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciut inteligentniejszego faceta od siebie". Czy to zdanie zonacza, że z większym potencjałem finansowym niż ona ? Od babochłopów strzeżcie mnie. Nie musi wcale robić nic za mnie. Wiem co potrafię, daję sobie jakoś radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna z ostatnich (chociaż nie była zaplanowana i raczej to nie randka :D ). Stoję przed klubem w kolejce z kolegą i stoi taka zmarznięta dziewczyna. Podchodzę do niej i daje jej moją kurtkę. Mi nie było zimno, bo już trochę % miałem w sobie ;) Bawiliśmy się do późnej godziny i potem ją odprowadziłem do domu, wymieniliśmy się nr telefonu. A na nazajutrz umówiliśmy się w kawiarni. O zgrozo na trzeźwo mi się nie spodobała :D ale czasem wychodzimy na kawkę pogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgia32
"ciut inteligentniejszego faceta od siebie". Czy to zdanie zonacza, że z większym potencjałem finansowym niż ona ?" Po Twoich powyższych wypowiedziach to hipokryzja! Ogólnie potencjał... także umysłowy. My uwielbiamy, gdy facet jest wielki, silny - i nie tylko fizycznie, ale też umysłowo, a co za tym idzie możliwość i potencjału finansowego. Wtedy możemy czuć się takie malutkie, delikatne, słabe i kobiece. Gdy brak powyższego, to kobieta musi stać się siłaczką i przybrać grubą skórę. Nie dzieje się to bezkarnie - traci swą delikatność, kobiecość - staje się babą terminatorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgia32
Myślę, że nie całkiem bo to Ty wpisałeś to w temacie o wpadkach randkowych, więc może czas spojrzeć sobie w oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jeju
Największa wpadka randkowa to byłaby jakbym się spotkała z takim tomcioszkiem. Porażka. Kogo Ty szukasz? Kasa to nie wszystko kolego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgia32
o jeju - jak wie, na ile go stać, to jest to po prostu walka o przetrwanie. Szuka konia pociągowego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Georgia32 może niektórzy zbyt dosłownie podchodzą do "równouprawnienia" ;) A tak po za tym to chore. Jestem tego zdania, że facet musi dobrze zarabiać by zapewnić godne życie swojej rodzinie, a kobieta powinna dbać o domowe ognisko. Może to zbyt proste, ale prostota jest idealna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgia32
może niektórzy zbyt dosłownie podchodzą do "równouprawnienia"" Akurat Tomcioszek nie dąży do równouprawnienia, bo już neguje kierunki po których wielka kasa rzadziej się trafia. A jednocześnie przyznaje, że sam skończył gówniany kierunek i już nie zarobi. Zatem po równo byłoby gdyby szukał dziewczyny po równie gównianym kierunku. :P Wtedy można mówić o równości. A w tym przypadku on wymaga, aby zapewniła mu bezpieczeństwo finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec chlopak z neta z miasta w ktorym pracuje. i pewnego dnia wiedzialam ze bede sama w pracy rano( jestem kosmetyczka) kazalam mu wpasc zebysmy sie wkoncu poznali, a ze pracowal doslownie kilka krokow odmnie wiec sie zgodzil, facet w salonie kosmetycznym czuls ie jak ryba w wodzie, o sprzecie do robienia tipsow wiedzial wiecej odemnie....a na pytanie skad takie zaiteresowanie tipsami odpowiedzial ze nauczyls ie od kosm,etyczki ktorej pilnowal dziecko O_o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm muszę się z Tobą zgodzić ;) ciekawe i trafne. Ale nie ma czegoś takiego jak "równouprawnienie" tak samo jak nie ma "pomocnego państwa" to jest utopia. A od wieków było, że to facet ma być głową rodziny, a kobieta jego szyją ;D Interpretacja dowolna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgia32
taki jeden z pomorza - zgadzam się z Tobą w 100%. Mnie też denerwują i gadki o równouprawnieniu, jak i o pomocnym państwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgia32
przepraszam :( trochę mnie poniosło 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro myslisz ze lece kase to mysl sobie tak, myslisz ze randka ze mna byłaby wpadką - mysl sobie tak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgia32
Tomcioszek - dla mnie byłaby straszną pomyłką. Uwielbiam ludzi czynu (sama jestem delikatna - typowa kobietka). W gruncie rzeczy szukamy tego samego, bo ja potrzebuję faceta walecznego, a Ty kobiety terminatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgia32
W gruncie rzeczy to ma sens, bo z natury kobieta terminator też szuka takiej słabej kruszynki, jak Ty Tomcioszku, więc się spełni przy Tobie otaczając Cię opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam cały topik i już z rana mam świetny humor :) dziękuje ;) tomcioszek- nie chce Cie w żaden sposób obrażać ale masz ograniczone poglądy. Pedagogika ?? zły kierunek a kto by cie do cholery uczył gdyby wszyscy mieli takie poglądy .. :o dziennikarstwo tez źle .. ?? :o a kto by pisał artykuły gazetach i skad bys informacje czerpał? Ty byś pewnie chciał lekarkę albo babkę po prawie która by na Ciebie robiła bo po tym to marne pieniądze będzie zarabiać nie??:) Czas na moje historie z prezentami od chłopaków na 1 randce :) miałam wtedy około 16 lat ;) 1) przed spotkaniem ciągle mi pisał ,ze ma dla mnie extra prezent (ja tam na prezenty nie liczę i wręcz nie chciałam tego prezentu) ale sam fakt ,że ciągle o tym gadał co się okazało na koniec randki wyciągnął z kieszeni łańcuch jak od krowy krowy ja miałam niby założyć na szyje :D hahaha 2) chłopak gadał mi ,że tak mu się spodobałam ,że już chce żebym miała coś jego :) i "kupił" mi śliczny pierścionek :) taaa okazało się ,że ten pierścionek oddała mu jego była po rozstaniu :o zupełnie zapomniałam o tych wpadkach :D dzięki wam przypomniałam sobie i znów uśmiałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam cały topik i już z rana mam świetny humor :) dziękuje ;) tomcioszek- nie chce Cie w żaden sposób obrażać ale masz ograniczone poglądy. Pedagogika ?? zły kierunek a kto by cie do cholery uczył gdyby wszyscy mieli takie poglądy .. :o dziennikarstwo tez źle .. ?? :o a kto by pisał artykuły gazetach i skad bys informacje czerpał? Ty byś pewnie chciał lekarkę albo babkę po prawie która by na Ciebie robiła bo po tym to marne pieniądze będzie zarabiać nie??:) Czas na moje historie z prezentami od chłopaków na 1 randce :) miałam wtedy około 16 lat ;) 1) przed spotkaniem ciągle mi pisał ,ze ma dla mnie extra prezent (ja tam na prezenty nie liczę i wręcz nie chciałam tego prezentu) ale sam fakt ,że ciągle o tym gadał co się okazało na koniec randki wyciągnął z kieszeni łańcuch jak od krowy krowy ja miałam niby założyć na szyje :D hahaha 2) chłopak gadał mi ,że tak mu się spodobałam ,że już chce żebym miała coś jego :) i "kupił" mi śliczny pierścionek :) taaa okazało się ,że ten pierścionek oddała mu jego była po rozstaniu :o zupełnie zapomniałam o tych wpadkach :D dzięki wam przypomniałam sobie i znów uśmiałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Porzeczka :) ale z tym pierścionkiem ;) to taki pierścionek przechodni ;) haha taki jeden z pomorza :) ale szarmancki jesteś, kurtkę oddałeś obcej dziewczynie i mimo tego, że Ci się 'na trzeźwo' nie spodobało, to nadal utrzymujesz kontakt i umawiasz się na kawę :) piątka oraz piątka za Twoje opinie :) ameryka południowa fajny chłopak ;) takich ze świecą szukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomcioszek
Jak dla mnie to ty jesteś porażka nie facet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pierwszy chłopak, idziemy sobie na spacer, zatrzymujemy się, on staje na przeciwko mnie i pyta, czy może mnie pocałować. Ja na to, że ma nie pytać, ale to zrobić (niesamowicie irytujące pytanie), chłopak mnie całuję, po czym odrywa się ode mnie i mówi: "No, to pierwsze lody przełamane" ... :) Dodam, że to był mój pierwszy pocałunek w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×