Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izzzzzzzzzzzzzzzzzzz

wróżbita Maciej, kto go zna???

Polecane posty

Gość izzzzzzzzzzzzzzzzzzz

czy ktoś korzystał z jego usług?proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzzzzzzzzzzzzzz
własnie ten, ten!śmieszny gośc:)korzystaliście z jego usług, albo ktoś ze znajomych?czy rzeczywiście ma taką sprawdzalność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta34
Witam. Kilka dni temu postanowiłam zadzwonic do Macieja i wyobrazcie sobie ze WSZYSTKO co mi powiedział było i jest prawda. Do wrózb podchodze z pewnym dystansem ale słowa Macieja naprawde były zgodne z prawda. Zoobaczymy jak sprwadzi sie przepowiednia na przyszłosć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola86
ja, ja, ja znam!! moja mama nawet dzwoniła, i powiem szczerze całkiem niegłupio gadał :DD mam nadzieje, że sprawdzi się to, co mówił. wspominał, że finanse mają byc więcej niż ok. pożyjemy zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sciemniacz
probowalam sie dodzwonic w trakcie programu i ? i za 7 razem dodzwonilam sie do niego ,jakie bylo moje zdziwienie gdy spostrzeglam ze moja rozmowa nie idzie na zywo w tv Nie wierzcie w brednie ze dzwonic w trakcie porady bo odzywa sie tylko automat ze inny nr zostal wylosowany i tak za kazdym razem a placic trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie,,wrozbita,,Maciej to kpina z prawdziwej ezoteryki tak jak ta cala Kosmika.przykro to mowic ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sciemniacz
to show business i z zalozenia ma zarabiac wiec wystarczy policzyc skoro ja dodzwonilam sie za 7 razem to koszt byl prawie 4 dychy pomnozyc to przez tysiace dzwoniacych w danej chwili to juz ladna sumka bo nikt ,powtarzam nikt w czasie programu sie nie dodzwoni zreszta po minucie tak rozmowe przerwano nawet nie zdazylam zadac pytania Nawet jak nikt nie dzwoni to i tak odbiera automat i pierdoli ze ktos inny wylosowal rozmowe ! pytam kto ? skoro wrozbita z nikim nie rozmawial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sciemniacz
moze byc opoznienie kilka sekund ! ja z nim rozmawialam wtedy gdy nikt nie dzwonil smieszne no nie ? gdy ja rozmawialam on na wizji zachecal ludzi by dzwonili to parodia i robienie z ludzi wariatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszek tobie juz
czekalam do konca mojej rozmowy i ona w programie sie nie ukazala pewnie pojawi sie w nastepnym programie :) ZA KTORYM RAZEM PANI SIE DODZWONILA ? ZA PIERWSZYM! :) A DLACZEGO ? (milczenie) BO DZWONILA PANI W TRAKCIE PORADY :D ale bujda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sciemniacz
11:53 [zgłoś do usunięcia] ja sie dowodzwonilam przeciez to na zywo wiec pewnie byla twoja rozmowa wtedy gdy ty rozmawialas przez tel" czy ja sie jąkam czy ty mas zklopoty z czytaniem ! przeciez wyraznie napisalam ze w czasie gdy rozmawialam z niby maciejem ,sam on usmiechal sie glupkowato i czekal na polaczenie Logicznym jest ze nie mogl rozmawiac ze mna !!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo zawsze jest kilkadziesiat
sekund opoznienia, 20 mniej wiecej. Ale do rzeczy: wiadomo ze sie wszystko sprawdza, bo zwykle wróżba brzmi :" sytuacja rozwiąże sie na przestrzeni czasu, pani doskonale wie o czym ja mowie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie dodzwonilam
masz ty problemy z czytaniem lub zrozumieniem. Jest opoznienie, gdy ja z nim rozmawialam to kolezanka przed tv jeszcze czekala az mnie polaczy. Dopiero jak ja bylam w trakcie rozmowy z nim to ona slyszala jak sie dopiero co na wizji polaczylam z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sciemniacz
a jednak masz klopoty !!! przeczytaj moj wpis z 11.33 dodam tylko ze czekalam do konca programu i mojej rozmowy nie bylo ! no chyba ze opoznienie moze miec 20 min ale to juz na zywo nie bedzie !!!!!!!!!!!!!! gdy z nim rozmawialam on w tym czasie zachecal do dzwonienia :) tego dnia akurat ludzie sie nie kwapili wiec przerwy 2-4 minutowe byly czeste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sciemniacz
zeby bylo jasne ! nie dzwonilam by dowiedziec o swojej przyszlosci ! to wiem i bez macieja ja pisze prace na temat : jak media lupia szarego czlowieczka nie moge sie opierac tylko na tym co uslysze od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZCZAROWANA0256
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelina.....
a czy komuś sie sprawdziło to co powróżył piszcie piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wruszki
na jakim kanale leci?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat, wczoraj pierwszy raz go oglądałam zmieniając kanały przypadkiem :D ale sie uchachałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheheheheheh
ja dzwoniłam kiedys i czekam na sprawdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalaa3
hmm ja sie wacham czy nie zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja korzystałam
byłam taka naiwna, ze dzwoniłam i to nie raz...NIC SIE NIE SPRAWDZIŁO, NIE DAJCIE SOBIE WMÓWIC, STRATA DUZEJ KASY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak, no jak?
Do macieja nie dzwoniłam, ale wysłałam sms do EZOTORYKI-AKIMA WTEDY BYŁA NA WIZI,odpowiedż przyszła za chwile,ale nie jej na wizii ,wiec z zainteresowaniem czekałam do końca programu .A teraz od tego momentu już jest 2lata a sms przychodzą regularnie co dzień,nawet straszy nieraz też bym wysłała jej sms.-naciągaczkamyli z kim ma do czynienia kobieta czy męszczyzna.lepiej znajść sobie kogoś na mieście ,bo są ,teraz szukam takiej do odcinania, zabezpieczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak, no jak?
kto lubi i korzysta z uslug wróżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak, no jak?
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dzwońcie ,,,,
Ja, tak samo wysłałam sms z pytaniem i potem niemal co dziennie mi przychodziły sms, zebym wysłała do nich smsa bo cos miłego mi sie przytrafi, a na koncu to juz jawnie straszyli ze cos złego sie dzieje i zeby, tego czegos sie ustrzec, mam do nich smsowac, zmieniłam nr telefonu zyc nie dawali,jak przeczytałam kolezance ich sms to powiedziała, że ktoś o słabych nerwach to by sie załamał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milili
Witam, ja wlasnie ogladam Pana macieja na Tvn i smiec mi sie chce, poniewaz juz raz ten sam program ogladalam,Ci sami ludzie te same wrozby:D:D:D ogladam to czesto bo mam problemy ze snem;)(hym ogladam bo nic wiecej nie leci o tej porze tylko reklamy tele mango itp) zenada jak ludzi nabieraja:) wiec by sie potwierdzalo to ze kolezanka nie byla na wizji w chwili gdy dzwonila bo wcale to nie leci na zywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×