Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izzzzzzzzzzzzzzzzzzz

wróżbita Maciej, kto go zna???

Polecane posty

Gość Marinera
Ja wysłałam smsa do p.Maćka.Tzw.pilnego smsa (tego za 30 zł)na 1,5 h przed końcem programu.Sms nie zsotał odczytany.Napisali mi,ze Maciej odpowiada na wszystkei PILNE smsy osobiście.Rano dostałam jakiś bełkot ogółów jak odpowiedź.Jakby ktoś napisał wg szablonu,albo jakbym czytala horoskop w Fakcie.Oczywiście weszłam na konto Wielkiego WRÓŻBITY na facebooku i napisałam wszystko,a Maciej wykasował mój komentarz i mnei zablokował. :D :D :D :D Przejrzałam sobie jego wpisy.Zwróćcie uwagę.Nie ma żadnej krytyki na jego fp,są tylko słodko pierdzące komentarze jaki to on jest cudowny :D Profesjonalista tak się nie zachwuje tylko przyjmuje krytykę na klatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To norma tego pana ,że blokuje wszystkich co mu prawdę na FB napiszą. Tylko pochlebne wpisy to oki , pozostałe usuwa i blokuje.Zachęca do wysyłanie sma a odpowiada automat .A niby linia wolna tylko dzwon albo pisz.....Na miele nie odpowiada olewa ludzi i nie jest taki kryształ jak się lansuje....żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet zamiast mózgu ma G****A w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest też taki jeden wróżbita Merkury, niby jasnowidz, nie dzwońcie do niego bo to strata czasu i pieniędzy, gra na zwłokę i nic konkretnego nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wrozbity maciej usług nie korzystała, ale mogę polecić CI wróżki z http://twojaprzyszlosc.com.pl/ - znają się na własnym fachu sa w tym bardzo dobre! ja jestem nastrojona pozytywnie po każdej rozmowie, a te ich przepowienie predzej czy pozniej sie sprawdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżu Macieju nie ślij z Ezo do mnie już tych swoich bzdurnych esemesów bo zacznę nimi rzygać. Nigdy nie prosiłam Cię o wróżby i nie wiem skąd Ezo ma mój nr. telefonu. Sram na Wasze przepowiednie, przesłania, ostrzeżenia i zastraszanie. Nie wierzę w ani jedno Wasze słowo. Blokujecie mi wiadomości i przesyłacie wirusy z komputera. Czas by ktoś Wam tego zabronił. Może z rządu któryś minister wpadnie na pomysł by zakazać mediom tego czynu, który jest niegodnym . Zlikwiduje zabobonne stacje tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie wstyd chodzić po ulicach Warszawy? Nie mając sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że nie jesteście katolikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na niego NACIAGACZ jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julagość
tego czlowieka nie idzie sluchać te jego chwalenie się to zniechęca człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonilam do niego,takich glupot nierealnych mi nagadal ze nie moglam sie powstrzymac od smiechu.Watpie,zeby cos sie spr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jedna nigdy wiecej! Nie wiem skad ma ludzi,co niby powracaja,bo wszystko sie sprawdzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wysłałam do tego oszusta smsa tylko raz, nazbierało mi się trochę pieniążków na koncie w telefonie więc pomyślałam "co mi szkodzi wysłać jednego smsa"- zapytałam jak potoczą się moje sprawy sercowe. Oczywiście dostałam bardzo ogólnikową odpowiedź z której nic nie wynikało. Później przez kilka miesięcy dostawałam wiadomości typu "ciężka choroba pojawi się w Twoim domu, jeśli chcesz temu zapobiec wyślij sms o treści..." albo "zdrada ze strony partnera czai się za rogiem! Wyślij sms a klątwa zostanie zdjęta! Nie czekaj, bo wkrótce będą łzy i rozpacz i ból" I pewnie do tej pory dostawałabym takie smsy gdyby nie zmiana numeru. Jedno wielko oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wy naprawdę jesteście takie naiwne czy tylko udajecie? Przecież to bydlę żyje z naciągania innych, podobnie jak kk i inni. Nie chcę im się pracować to wymyślają "przyszłość" i to taką, jaką chcecie usłyszeć. Ksi€ża i inni kapłani robią to samo tylko w nieco inny sposób. Żyją z naciągania ludzi. Żal mi Was. Może przynajmniej do niektórych dotarło. Jak macie za dużo kasy to lepiej dać na biednych niż oszustom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszpirowski też swego czasu działał cuda ...niewidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Macieju największego maga III RP . jeszcze cię nie zamknęli. Powinni cię zamknąć za takie wyłudzanie kasy od ludzi. Ale jak się współpracuje z oszustami w naszym kraju to przymykają na to oko. To tak samo jak Amber Gold wszyscy w rządzie wiedzieli a i tak kiwał ludzi taki kraj oszukańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim powinni przemówić do rozsądku tym, którzy dają na sobie żerować takim pasożytom, a dopiero później zająć się nimi. Niech obiboki wezmą się do uczciwej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już go zatrzymali ale nie za oszustwa tylko za pedofilię. I dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam wspaniałego człowieka który za 50 zł. mówi wszystko. O przeszłości i teraźniejszości i przyszłości. Nie reklamuje się bo nawet nie ma neta w domu. Trudno go znaleźć. Ja nigdy w takie rzeczy nie wierzyłam, ale po śmierci narzeczonego zaczęłam szukać kogoś takiego. Byłam u kilku osób, coś mówiły, jedno się zgadzało a drugie nie. Dopiero ten Pan, jak opowiedział mi o mojej przeszłości to już wiedziałam, że to ten człowiek. Jest naprawdę godny polecenia osobą, które jak ja cierpiały. Bardzo pomógł mi po śmierci mojego ukochanego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozumcie wreszcie nikt nie jest w stanie przewidzieć waszej przyszłości; może co najwyżej odgadywać ale żadnej pewności. Pewne są tylko śmierć i podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam u wrozki 20 lat temu zupelnie przypadkowo,tel. z gazety byla najtansza pomyslalam nudzi mi sie, mialam urlop akurat,pomyslalam zabowimy sie i wsiadlam w tramwaj w centrum Wrocka. Przepowiedziala mi wielka milosc za ... 10 dni! ooo kurfa mowie to sie napewno sprawdzi,chlopa akurat nie szukalam wiec wisialo mi to zupelnie, powiedziala ze moja mama pojdzie do szpitala,ze ktos z daleka umze, o partneze ktorego mam spotksc podala dokladny opis wlosy ,oczy,miesiac ur. ale 2 mozliwe,ze bogaty,ze z dnia na dzien zmienie prace i to wszystko juz! Wyobrazccie sobie moja mine po takich rewelacjach bo troche tego jest i konkrety nie jakies mzonki jak u macieja,ale coz postanowilam i tak zapomniec bo poprpstu nie ufalam wrozkom a jedynie mialam sporo czasu wolnego i nie wiedzialam gdzie go spedzic najlepiej wiec trafilo sie,Wiecie co od nastepnego dnia zaczelo sie dziac zupelnie przypadki,poznalam faceta koniec mojego urlopu i podwiezie mnie bo i tak jedzie tam,ok. facet mily ale nie w moim guscie,byl ochotny poznalam jego sytuacje dom ale nie mialam checi jakos,zawiozlnie do pracy ktora niespodziewanie zmienilam znowu przypadek ktos pomogl,tam byla starsza pani ktora zmarla,nie znalam jej specjalnie ale fakt sie zgodzil,dzwonie do mamy musi isc do szpitala nic takiego ale musi nastepny fakt, w nowej pracy poznaje fajnych ludzi i kogos za dokladnie... 10 dni wszystko dzialo sie naprawde szybko i prawie przypadkowo albo tak mialo byc! Przypadki wszystkie naraz,moze i tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam trzy razy u wrozki.Pani ta swo dar odziedziczyla po babci. Sprawdzilo sie co do joty co mowila o osobach,z ktorymi mialam stycznosc za kilka miesiecy.Znala tez dobrze charakter czlonkow mojej rodziny. Za swoja wrozbe brala symboliczna kwote ,tzn "Tyle co karty powiedza". Odnioslam bardzo mile wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam to mój kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Petronela
Długo z Nim rozmawiałam nawet kilka miesięcy jest żonaty ale z małżeństwa jest niezadowolony szuka kobiety do sexu ma dzieci to co mi powiedział do dziś się nie sprawdziło miał mi pomóc w jednej sprawie ale nigdy nie pomógł. Niech sobie żyje ale z daleka ode mnie. Uważajcie na Jego słowa - On tylko czaruje -okłamuje. pozdrawiam mam o Nim taką opinię. mam go w nosie napuszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie Pan Marcin Tarot. Wszystko się sprawdza, rytuał działa, jestem mega zadowolona. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wciaz ten Maciej ,Merkuria,Horodecki i.t.p sla do mnie smsy a ja sobie tego nie zycze i ich ignoruje a ci ignoranci sie narzucaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę sadzisz ze oni osobiście wysyłają te smsy typu ostrzegam cię! To jesteś glupsza niż ustawa przewiduje. A Maciej ma ego grubsze niż jego dupa i jest bardzo arogancki wobec ludzi. Tylko o sobie pieprzy cały program. I te przechowalki. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewlinagutek

ja korzystam już kilka lat u Pani ali, wróżbę można zamówić szybko i bezpiecznie na stronie: wrozkaalicja.pl

cena chyba 50zł za jedne pytanie, szybka odpowiedz, do tego prawie wszystkie wróżby mi się spełniły

z czystym sumiennie mogę do ją polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×