Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izzzzzzzzzzzzzzzzzzz

wróżbita Maciej, kto go zna???

Polecane posty

Gość psycholoszek
a wierzysz w magików? taki wielki magik copperfield jest po prostu iluzjonistą, nie ma w tym grama magii mimo, iż przecież moglibyśmy rękę sobie uciąć, że on czaruje , bo czaruje ale nie na zasadzie magii a na zasadzie oszukania twoich zmysłow i tu jest to samo, wrózbita nas czaruje na podstawie numerologii, wystarczy wiedziec co oznacza jaka liczba, a mozna to sprawdzic nawet w necie (wibracja liczby np. 4) i tak podajecie mu swoja date urodzenia a on gada, co wyczytał, prosi o potwierdzenie, ty potakujesz, wiec on ciagnie dalej, jesteś juz tak zakrecona i zszokowana tym ze to co powiedzial pasuje do ciebie, ze uwierzysz we wszystko co ci wywrozy, bo ani ty ani on nie wiecie przeciez co bedzie, zas wrozby ktore sie sprawdzaja to tak zane wróżby samosprawdzajace się - sprawdz definicję, tak wlasnie wrozbita nas mami i wyciaga od głupoli kasę. swoją drogą, trzeba mu przyznac, ze mamic i czarowac to on niezle potrafi, a jak jeszcze ci w łeb przez prawie 3 godziny nawija i afirmuje, ze on jest najlepszy, ze on wie wszystko i ma 100 % sprawdzalnosc, to nawt najwiekszy sceptyk w koncu ogłupieje, bo jego zakodowany przez wróza mozg, kaze mu zadzwonic,a pozniej wierzyc w to co powiedział, bo przeciez skoro zadzwonił, to coś musi w tym być, a no jest- zrobiona woda z mózgu :d tak wiec mimo smiechów jakie teraz sobie z tego robię, to na prawdę niebezpieczny człowiek, dla ludzi słabych a nieszczesliwych szukajacych pomocy, tym ktorzy widza w nim nadzieję, to dla nich jest przysłowiowym gwożdziem do trumny, a dlaczego? bo powierzają człowiekowi bez skrupułow swoje własne zycie, jak powie cos milego, dobrego, to jeszcze pal licho,niektórzy za dobre słowo muszą widac zapłacić, ale jak ci oszust powie ze maz cie zdradza, a on jest dziwny bo choruje na raka i to przed toba ukrywa, a ty z tego powodu zrobisz mu jazdę albo go zostawiasz, to czujesz tą tragedię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy wrozbita to idjota,bo jak mozna komus wciskac ze karty cos mowia albo ze ten idjota coś wie. Cale to wrozenie jest dla ludzi bez wyobrazni. Placą za to :-) debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest popyt jest sprzedarz , osobiscie nie korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżbita Konrad
Witam myślę że równie dobrze i skutecznie mogę pomóc ja Wróżbita Konrad zapraszam na moją stronę www: www.wrozbitainfo.vgh.pl (w budowie) lub na facebook link na stronie lub po prostu proszę pisać na wrozbitainfo@o2.pl W odpowiedzi bliższe info dane kontaktowe. Pozdrawiam W.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFAT
zwykły oszust !zmarnował zycie mojej córce ....uwirzyła w jego wrózby .......zostawiła chłopaka z ktorym znała sie 6 lat.....ktos znajdzie sie taki ze mu morde obije !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćREM
No ja też się nabrałam, taki głupie jak my zrobły mu sławę i dobre imie, teraz kiedy chcesz mu cos napisac na fb, coś co powiedział a nie ma miejsca, usuwa i blokuje takie osoby, dlatego dalej siedza i mu tyłek liżą tylko Ci, którzy nawet nie moga zweryfikować tego co on wygaduje, bo nie mieli z nim żadnego kontaktu, oprócz jego fałszywych przymilnych uśmieszków, wyuczonych na zawołanie łez, to bardzo dobry aktor, sam tak zresztą o sobie mówi, jego zachowanie jest bulwersujące. To normalny psychol, cham i naciągacz! PROKURATOR POWINNIEN SIE NIM ZAJĄC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goVVść
zadzwonilam powoiedzialam , ze mam problemy z mężem , czuje ze maz mnie zdradza ...wrózb swoje farmazony prawił ,,,,,jak skonczył powiedzialam , ze maz nie zyje od 5 lat taki z niego wrózbita znajdzie sie ktos co mu morde obije !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieznam chopa i niezadaje sie z cwaniaczkami tego typu:-) . Niech se szuka frajerow do trzepania kasy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość FAT i goWść - jesteść obojnakiem,czy zbokiem, bo raz piszesz jak facio a raz jak baba. Co do wróżb, jak na wszystkim trzeba się znać- a on się zna na tym co robi. Jest dobry w numerologii i w tarocie - chylę czoło przed wiedzą, a że jest taki jaki jest - ma do tego prawo. Co prawda pracuje w firmie, która opiera się na kłamstwie i oszustwach, ale po to oni robią nagonkę na ludzi, aby zebrać kasę. I dobrze wiedzą o tym, ze można w sądzie wygrać, bo jak im kiedyś w czasie programu zarzuciłam jawne to aż na wizji się tłumaczono takie ble, ble. także jak ktoś chce może pozwać ezotv i wygra, tylko czy gra warta świeczki tułać się po sądach za niecałe 4 złocisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga 80
Nie mogę patrzeć na tego oszusta , jego fenomen polega na tym, że łże ludziom w żywe oczy, jak ktos go ogląda od początku, to wie, że jak go zaczeli zapraszac do programów, z uwagi na jego chwalipieństwo i komizm jak prowadził programy, to wydało mu się ,że jest sławny, sam się nazwał najlepszym, najsławniejszym a to podchwyciły media i stacje i tak go nazywają , bardziej nabijając się z niego niż pisząc poważnie, bo przecież on przeinacza każdy fakt, na swoją korzyść, wymyśla nieistniejace rzeczy, a najgorsze jest to, że za pozwoleniem tej kłamliwej stacji, bo mówi to ludziom prosto w oczy. To najbardziej zadufany człowiek jakiego znam a o wrózeniu wie tyle, co kot napłakał, bo jedyne co robi najlepiej ,to wciska ludzom ,że tak jest, tak bedzie ,bo nie ma innej opcji, tylko on jest nieomylny i wie wszystko najlepiej, nawet to, że masz syna a nie córkę , nawet wtedy gdy ją masz . Pooglądaj czasami tego pajkaca, przecież to jest chory psychicznie człowiek, bo nikt o zdrowych zmysłach nie gada takich pierdół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.05.20 gość FAT i goWść - jesteść obojnakiem,czy zbokiem, bo raz piszesz jak facio a raz jak baba. Co do wróżb, jak na wszystkim trzeba się znać- a on się zna na tym co robi. Jest dobry w numerologii i w tarocie - chylę czoło przed wiedzą, a że jest taki jaki jest - ma do tego prawo. Co prawda pracuje w firmie, która opiera się na kłamstwie i oszustwach, ale po to oni robią nagonkę na ludzi, aby zebrać kasę. I dobrze wiedzą o tym, ze można w sądzie wygrać, bo jak im kiedyś w czasie programu zarzuciłam jawne to aż na wizji się tłumaczono takie ble, ble. także jak ktoś chce może pozwać ezotv i wygra, tylko czy gra warta świeczki tułać się po sądach za niecałe 4 złocisze. A Ty Gośc jesteś niedorozwiniety? Bo ja nie widzę żeby ktoś pisał jako obojniak czy zboczeniec ? Może nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, albo jesteś tą cipą maciejem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ku jaki tu proszek polyka bo ja tez bym to sprobowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ku jaki tu proszek polyka bo ja tez bym to sprobowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może ja opowiem swoją historie z nim. Jeżeli chodzi o mówienie przeszłości nie podał szcegółów ale był blisko. Zadzwoniłam za 1 razam zapytałam kiedy wyjde za mąż odpowiedział ze za 2 lata. Po tygodniu znowu zadzwoniłam i znowu traiłam na wizje zadałam to samo pytanie i odpowiedziła ze za 4 lata to jak mam to rozumieć.A najlepsze w tym wszystkim jest to że jak dzwoniłam za 2 razem to na dzień dobry powiedział mi że widzi przy mnie mężczyznę a ja jestem sama od 2 lat.???? hmmmmmm jak mam to wszystko rozumieć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Chciałam mimo wszystko porozmawić z wróżbitą, ale nigdy nie mogę się połączyć. Lączą mnie z jakimiś tam ala wróżbitkami, ale natychmiast się rozłączam. Dziś czytając Wasze posty wziełam do serca i już nigdy nie zadzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrózbita konrad
Witam serdecznie zapraszam do polubienia profilu wróżbita Konrad i korzystania z usług a także na wrozbitainfo.vgh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet codziennie spamuje mi skrzynkę swoimi głupotami. Np. wypisuje, że mąż mnie zdradza i moje dziecko potrzebuje mojej uwagi... Nie wiem skąd on ma namiary na mnie, ale ja dziecka nie mam i męża też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprytnie wyciąga pueniądze .nigdy nie odpowiada na zadane pytania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprytnie wyciąga pueniądze .nigdy nie odpowiada na zadane pytania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozbita Maciej to nie tylko oszust i wrozbita ale czlowiek ktory potrafi zmienic przyszlosc.Takich bzdur jak jego SMS to dawno nie czytalem.A pozbyc sie ich prosto wystarczy isc na policje i zglosic wniosek o molestowanie przez SMS-y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, myślałem że jest Pan człowiekiem honoru ale się zawiodłem. Zaproponował mi Pan pomoc finansową, Wysyłając sms z propozycja pomocy finansowej. SMS podaj numer konta to wyślę c****eniądze100tys.. Później wyśle przez posłańca 50 tys. Póżniej SMS przyjadę do ciebie osobiście , ustaliliśmy datę 03 listopada 2015 i nici z tego ani pieniędzy ani nie przyjechałeś Pan jak ustaliliśmy mam te SMS. za SMS zapłaciłem 200zł jest to dla mnie duży wydatek ponieważ jestem w trudnej sytuacji finansowej. Podam ci numery TOTKA podałeś liczby, wysłałem przez miesiąc ani dwóch trafnych w Totku .Pomogę Ci wyjść z kryzysu i te SMS zapewniam cię .Najlepsze wysłał mi wiadomość SMS że w domu są ukryte duże pieniądze 100tys.osoba zmarła i je schowała. Wysłałem mu wiadomość SMS, że to niemożliwe ponieważ w domu nikt nie zmarł. Na myśl mi przyszło że pare lat temu był u mnie ojciec w odwiedziny i że mógł zakopać w ogródku, ale zmarł. To mi napisał SMS że są ukryte w ogródku. I Tak wyciągał ode mnie pieniądze. Podał mi namiary gdzie szukać. Przeszukałem ,wykrywaczem i g****o znalazłem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary Paulla
Nie słuchaj go! Tylko wyciąga pieniądze! Musiałam zmienić numer, codziennie dostawałam jakieś głupie wiadomości. Nigdy do niego nie dzwoniłam i nie pisałam, nie wiem skąd miał mój numer, ale i tak go zmieniłam . Jestem KOBIETĄ, mam męża i dwójkę wspaniałych dzieci , mam 26 lat a on mi pisał, że żona mnie zdradza, że emerytury mi brakuje, że wnuki mnie nie szanują (co oczywiście jest niemożliwe skoro moje dzieci mają po 2 lata?) Że w ciągu 2 miesięcy zmienię pracę (po pierwsze : praktyki, nie zapowiada się na to , po drugie : kończę studia 6 rok medycyny ) Jeżeli miałabym pytanie, to tylko jedno ; Z którego kiosku te karty? Panis Macieju, wróżę Panu zaawansowany niedorozwój mózgu Pan wie o czym ja mówię? - święta prawda, ktoś tak napisał To tylko oszust i naciągacz pieniędzy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest zajob na własnym punkcie tacy kończą w tworkach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Maciej nie jest wróżbitą, jest produktem marketingu. Zwykły oszust , któremu odbiła szajba na własnym punkcie. Ostatnie z nim programy to w 80% autopromocja, jest podobno najlepszy w Polsce, a dowodzić ma tego dyplom? z TVN-u. Nikt do tej pory nie wiedział, że TVN wydaje takie dyplomy i zaświadczenia. Twierdzi, że ma 100% skuteczności (rekord globu i okolic) a jakoś do tej pory musi pracować i męczyć swoją osobą widzów, zamiast wyłożyć sobie numery na kumulacje. Jest arogancki i często chamski dla dzwoniących. Jak dodać do Macieja, znęcającego się nad kukiełkami z IKEI Zefira, to mamy tani cyrk dla naiwnych. Dziwię sie tylko TVN-owi, że po części firmuje takich aktorów ze spalonego teatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dostalam pare durnych smsow od niego i jak nie reagowalam to dostalam smsa ze mnie ostrzega ostatni raz a jutro beda wstyd i lzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZenek Bębenek
Jak się od niego uwolnić? Nęka mnie sms i zaśmieca komórkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antosia100
To jest naciągacz, wysyła kilka sms-ów dziennie, straszy, że grozi mi szpital, śmierć, że czeka mnie wielka miłość i ciąża /mam 68 lat/. Kretyn kompletny, który żeruje na naiwności ludzi przeważnie biednych, podaje im nr totolotka, które zadziałają jak odpiszą na sms. Powinna zająć się nim policja, gdyż to co on robi to jest nękanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To naczelny kretyn ,który ma wiedźmę...wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak zwariowałam i wysłałam smsa z konkretnym pytaniem i z dopiskiem Maciej w trakcie jego programu bo zachęcał, że ma tylko 3 i warto wysyłać.I oczywiście mój SMS nie dostał się na wizję a dostałam 2 zwrotne SMS z kolejnymi pytaniami i podpucha żeby dalej słać, a każdy 11 zł.Dobrze, że straciłam tylko 11 zł a może aż 11 zł no TAK GŁUPOTA KOSZTUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×