Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izzzzzzzzzzzzzzzzzzz

wróżbita Maciej, kto go zna???

Polecane posty

Gość Tomasz

Tylko naiwni i osoby które przestały myśleć korzystają z usług wróżby,  szarlatana  . Ale na głupotę nie ma lekarstwa  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozbita Maciej

Niestety ,nie potrafi nic przewidzieć... Kilkanascie razy byłem z nim w kontakcie i ani razu nic a to nic się nie sprawdzilo Naciagacz który na naiwności ludzi bogaci się  Jedynym wiarygodnym jasnowidzem jest Krzysztof Jackowski z Czluchowa. Byłem u niego 2 razy gdy przyjmowal w Warszawie i bez problemu wytypowal miejsce zaginionej osoby /trafnie/ i 2 przepowiednia Jackowskiego tez się sprawdzila. Niestety jestem bardzo rozczarowany wrozbita Maciejem-szkoda ze uwierzyłem w jego bzdury nie mające pokrycia w rzeczywistości Ale coz Madry Polak po szkodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Witam! 2 razy wyslalam do wróżbity Macieja pytanie smsem ,to codziennie dostaje prosbe o wyslanie kolejnego smsa a gdy nie odpisuje / sa drogie smsy/ to jest proba zastraszenia. Cos takiego dostałam" Do Diabla Aniu,wyslij smsa bo spotka cie cos zlego" Skandal bo to emocjonalny szantaż. Ludzie nie badzcie naiwni-on z nas zyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo

Byłem związany umowa z nimi przez parę lat i pisaliśmy te głupie sma do was wizja idzie z opóźnieniem w razie jak powiesz że nie prawda to ucinają rozmowę albo wcale nie piszczają.Zwykle pompowanie kasy na ...ach szukających szczęścia .A Maciej to budowlaniec który szukał łatwych pieniędzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×