Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izzzzzzzzzzzzzzzzzzz

wróżbita Maciej, kto go zna???

Polecane posty

Gość gość
przecie jak mowi na wizjii i kaze dzwonic to nie wie jak to sie odbywa.tam dzwonia tylko debile ktorzy maja za duzo pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam takie głupoty co usłyszałam od niego nic sie nie zgadzało po za tym Nie miło mi się z nim rozmawiało NIE POLECAM !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pytałam o pracę (w 2012 roku), miałam ją dostać w ciągu 4 miesięcy - i jej nie otrzymałam. Po czym postanowiłam założyć swoją działalność, ale nastawiłam się także na pracę dodatkową. W związku z tym, niezrażona poprzednim brakiem sprawdzalności, zadzwoniłam ponownie i usłyszałam, że otrzymam pracę dodatkową za 2 miesiące. Do tej pory nic takiego, co mi powiedział nie sprawdziło się. Jak jeszcze pracował w Kosmice (2009 rok i wtedy po raz pierwszy dzwoniłam), pytałam go kiedy zajdę w ciążę - powiedział, że do 4 lat. Termin minął w grudniu 2013 i znowu nic. Nawet się nie zapowiada na to :( Nie wiem czemu dzwoniłam tyle razy, skoro nic się nie sprawdzało. Chyba myślałam, że zwyczajnie się pomylił i, że może następnym razem coś się sprawdzi. Przykro mi teraz, bo to były w miarę pozytywne wróżby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry jest w gadce.Wielki biznes robia zeruja na nainosci i nieszczesciu. skonczylam przygode z nimi.smieszny byl Euzebiusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IQ143
Niczym się nie różni od innych wróżek. Sam niedługo mam zamiar wystartować z wróżbiarstwem by wyciskać z tępych Polek ostatnie pieniądze.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazywali kiedyś castingi na wróżkę do ezotv to był śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam powiem tak dla mnie ten najlepszy wróżbita jak sam o sobie mówi jest po pierwsze bezczelny jego zachowanie jest karygodne dzwoniłam do niego raz i nigdy więcej z usług tego Pana bym nie skorzystała ma sie dosłownie za Boga jest opryskliwy klient płaci za wróżbę i rozmowe i oczekuje odpowiedzi na zadane pytanie, nie jego filozofii i wywodów bo nikogo to nie obchodzi. Dodam że wrózba tego Pana kompletnie się nie sprawdziła musi się jeszcze dużo nauczyć a z pewnością podstawowej rzeczy grzeczności i szanowania klienta zdecydowanie odradzam . Dla mnie najgorszy wróżbita jaki tylko może być !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita99
Dzisiejszej nocy 13 czerwca 2014 ogladalam przez jakies 5 min "wielkiego" Macieja wrozbite i kolejny raz bylam w szoku, dzwonila pewna Pani i pytala o corke, oczywiscie Pan M musi od razu wtracic po zerknieciu na date urodzenia swoje wywody tutaj zaznaczyl, ze corka kompletnie nie ma pomyslu na siebie, mama odpowiada spokojnie i kulturalnie, ze ona od 10 lat konsekwentnie sie uczy bo chce dostac sie na stomatologie, dok zlozyla na kilka uczelni, chciala tylko podpytac czy jej sie to uda, no ale P.M jak uslyszal, ze to co on wydedukowal z daty nie zgadza sie tak sie wsciekl, a jak ona powiedziala, ze cos innego jej odpowiedzial przez tel innym razem to zaczal ja straszyc sadem za pomowienia, kosmos co ten czlowiek wyprawia masakra. W zeszlym roku tez bylam swiadkiem innej jego rozmowy, dzwonil dojrzaly mezczyzna z malutkiej miejscowosci jak potem dodal i pytal o milosc, wszechwiedzacy "boski" Maciej rzucil jest pan po przejsciach a pan odpowiada, ze nie no jak to musi pan byc pan odpowiada no nie nigdy nie mialem kobiety ale P.M sie wkurzyl i nawymyslam facetowy sluchajcie on lepiej wiedzial od samego zainteresowanego jak jego zycie sie potoczylo w przeszlosci. P.M to pyszny egocentryk. A zapomnialam wspomniec, ze jakies 2 lata temu dzwonilam do niego i cale szczescie, ze zarezerwowalam 30 min w tym czasie nie powiedzial mi nic konkretnego, rozmowa wcale nie plynela szybko, sprawnie i konkretnie, tak jak on to przedstawia na wizji, niby taki wszystko wiedzacy a tu klapa. Rozmowa z nim byla strata pieniedzy. Kiedys ta pycha go zgubi. Ale nie mnie go osadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalna sciema nic sie nie mialo z mojego zycia naciaganie pieniedzy zal mi ludzi ktorzy dzwonia tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dajcie się nabrać na te sztuczki ! diabeł tak działa przez tego typu wróżów, ze podaje prawdziwe informacje na wasz temat, aby wzbudzić wasze zaufanie - kiedy was złapie na wędke, już po was i po waszym zbawieniu wiecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróżbita Maciej w swoich programach jest arogancki i robi wrażenie jakby robił wielką łaskę że tam się pojawia chyba mu już woda sodowa uderzyła do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiem co napisać Kiedyś nie wydawało mi się, by wróżbiarstwo i magia były czymś złym. Może ludzie mają taki dar? Myślałam Słuchajcie, to wszystko bardzo niebezpieczne, narażacie się na duchowe zagrożenia. To zagłada duszy, na prawdę nie dajcie się nabrać. Osoby takie mają zapewne do czynienia z mocą złego. To nie jest zabawa. Wielokrotnie słyszałam o zniewoleniu magią itd Polecam poczytać w internecie o DUCHOWYCH ZAGROŻENIACH nawet jeśli nie jesteście gorąco wierzący. Świadomość jest ważna, istnieją dwa równoległe światy i istnieje ciagła walka o człowieka. Dobro i zło, dobro i zło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie dzisiaj na Pudelku jakimi to furami rozbija się "wróżbita" Maciej za pieniądze naiwnych idiotów - ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDorota
Kiedyś oglądałam jak pan Maciej ma swój czas antenowy na ezo.tv ii to co usłyszałam to zapamiętam do końca bo uśmiałam się nieziemsko! "Dzwoni jakiś gościu do Macieja i mówi: Panie Macku proszę mi coś powiedzieć o moim bracie bo nie mam kontaktu z nim od lat i nie wiem co się z nim dzieje...po czym maciej rozłożył karty i przepowiedział: Wie pan pana brat jest bardzo daleko, żyje na pewno ma się dobrze, nie wiem czy pan się z nim kiedyś spotka bo on nie chce mieć z panem żadnych kontaktów ale jak pan może niech pan próbuje szukać na siłe tego kontaktu żeby ocieplić stosunki gdyż może być taka sytuacja że brat się zjawi pewnego dnia i zażąda podziału majątku od pana: Na co pan mu odp.Uhum a to ciekawe co pan mówi bo wie pan problem jest taki że ja NIE MAM BRATA " :D hahaha Macieja zamurowało plótł już sam chyba nie wiedział co...potem już mu chyba wróżby nie szły bo zadzwoniła pewna pani i pytała o zdrowie po czym maciej odp." pani będzie miała operację na trzustkę...wytną pani narządy ale niech się pani nie martw będzie pani żyć" :D noo masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka114489
Wrózbita Maciej nie jest wiarygodny. Nie dajcie mu się zmylić! Ostatnio zapytałam go dlaczego ostatnio choruje, jaka to choroba. A on odpowiedział mi, że to jest uraz kręgosłupa z dzieciństwa. Jestem młodą osobą, nigdy nie miałam żadnych problemów z kręgoślupem. Teraz też nie mam z kręgosłupem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neoner
Pan Wróżbita, to wpatrzony w siebie kosmita. Narzeka na brak empatii, a sam daje sobie prawo manipulowania cudzym zyciem. Dziwi mnie fakt, że z tak wielką dokładnoscią, potrafi (tak twierdzi) przwidziec ludzką przyszłość, wie co dla nas dobre, co złe bo wszak jest najlepszy i nieomylny :) a nie potrafi przewidziec swojego życia, zaskoczyła go śmierć kota, ktorego wywoził do schroniska, bo sam 4 x w roku poleciał na wakacje za pieniądze naiwnych ludzi. Ja nie jestem wróżbita ale wiem, że koty bardzo żle znoszą i jazdę samochodem i wyworzenie go z miejsca do którego przywykło. Poraża mnie empatia wróżbity... Tak poważnie, to biedny, chory i nawiedzony człowiek. Tak traktuje wrózbita ludzi, którzy mają śmiałość mu zaprzeczyć https://www.youtube.com/watch?v=2bFJLKAUIzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOna
Dzwoniłam kiedys do niego, mój mąż lezał w łożku od roku czasu, bo miał wylew, chciałam zapytac o zdrowie męża, ale wróżbita mnie zakrzyczał : Proszę mi niepodpowiadac, ja wiem o co pani chce zapytac, nic więc nie powiedziałam. Ten pusty i zadufany w sobie człowieczek, powiedział mi - Pani mąż zdradza Panią od roku, widzę przy nim inną kobietę, widze też ,że lubi popić , ciążkie ma Pani życie z nim... Na Boga, ani mnie nie zdradzał a już tym bardziej leżąc w łózku nie mógł tego robić, nigdy nie pił alkoholu a życie z nim mam cudowne. Straciłam kasę, usłyszałam stertę głupot i się wyłączyłąm bo bałam się ,ze mnie zakrzyczy, że go nie lubię i prubują podważyć jego autorytet. Byłam sama świadkiem nie jednego takiego telefonu, kiedy nic się nie zgadzało, a ten człowiek nawyzywał i zakrzyczał na wizji osoby, które mu to powiedziały. Jednaej Pani powiedział, że widzi u niej dwuch synów, z którymi ma kłopoty, ona na to że ma córkę, a on na to- no jak to proszę pani, ja wyrażnie przecież widzę... Owa pani coś chciała powiedzieć ale ją wyłączono z wizji... Tyle drodzy państwo widzi wróżbita Maciej, zbija kasę na nas naiwnych i śmieje się nam w oczy! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna 53
Do EwaOna - dobrze, że Twoj mąż leżał, bo jeszcze byś związek rozwaliła gdybyś się zasugerowała tą głupotą co powiedział, bo byłabyś zazdrosna, wściekła i wiecznie podejrzliwa, no i pewnie nie raz byś awanturę wywołała... Ja się wyłaczyłam, jak mi powiedział , że jestem samotna, chciałam spytac o uczucia syna, ale on mi jednak nie dał dokończyć i usłyszał tylko o uczucia... Nie jestem samotna, mam wspaniałego męża, czworo dorosłych, kochanych dzieci i 3 cudownych wnuczat. On jest samotny, samotny i żałosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcingrab
n ie korzystajcie z tego zadufanego w siebie palanta ktory tylko widzi czubek swego nosa "jestem najlepszy" itp.... aprawda jest taka ze nie potrafi wrozyc jest prosty jak budowa cepa nie proponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ezoteryka,Wróżenie,Horoskopy,Religie wszystko można wrzucić do jednego worka.Wszędzie tam chodzi żeby od naiwniaka wyciągnąć kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoniłam do tego Pana z ciekawości. Zobaczymy co się spełni. Ale chcę zwrócić uwagę na opryskliwosc tego Pana. Bardzo nie uprzejmie i nie sympatycznie rozmawia się. Za pieniądze które mu się płaci powinien zachować jakaś kulturę osobistą i uprzejmość. Tego niestety brakuje Panu M. Fatalne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jak co ale p.Maciej gadane ma za dwóch albo i trzech. Nie potrafię jednak zrozumieć ludzi, którzy tam dzwonią. Tak ważna jest dla Was wiedza dotycząca przyszłość? Przecież szkoda kasy na to naciągactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_E_27
Cóż wróżbity Macieja nie znam i nie miałam z nim kontaktu. Korzystałam jednak i korzystam z pomocy pewnego jasnowidza i wróżbity. Jest nim Wróżbita Bogumił. Szczerze mówiąc nigdy nie spotkałam się z czymś podobnym. Przewidział ze szczegółami pół roku z mojego życia... Dzięki niemu mam teraz szczęśliwy dom, odzyskałam pracę i utraconą miłość :) Muszę przyznać, że nie spodziewałam się takiego obrotu wydarzeń... Po prostu weszłam na jego stronę w internecie i wszystko zaczęło się zmieniać na lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę ,ze chłop podchodzi psychologicznie do ludzi i ich kołuję na kasę , żadny z niego wróżbita .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie dajcie sie oklamywac to kawal s*******a i zlodziej cud facet...zwykle zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMAX100
nie piszcie smsow do tego parowy... wyslalem dwa po 30zl i pobraLO MI Z KONTA PONAD 60ZL, A DOSTALEM TYLKO ZWROTNEGO SMSa "TWOJ SMS NIE ZOSTAL ROZPOZNANY" a nastepnie przyszly mi pytania o moje zycie osobiste i dotyczace szczegółów mojego zwiazku ktorego dotyczylo Moje pytanie... NIE PISZCIE DO TYCH NACIAGACZY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieznam z ciulami sie niezadaje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×