Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

anka rozstępów mi też nie brak. najlepsze jest właśnie to że na brzuchu nie mam ani jednego za to na biodrach i pod pośladkami ale też się tym nie przejmuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady to juz uroki końcówki mnie tak napierdzielaja,że sie chodzi i przewracac nie da czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
anka, ja mam rozstępy tylko na piersiach, nie dość że malutkie i urosły tylko o rozmiar, to jeszcze rozstępy, na szczęście w innych miejscach jeszcze nie i się zastanawiam czy po porodzie mogą się jeszcze robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
Masakra w nocy to nie da sie przewrócic na drugi nieraz i wstac ;/ Catie Mam tak jak i Ty na brzuchu ani poł,a na pposladkach i pod nimi masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kasia moja kolezaka ostatnio urodziła i wyszły jej po porodzie na brzuchu ale jak mi pokazała to taki malutkie w porównaniu z moimi :) wiec po porodzie tez mi moga wyjsc na brzuchu :( chociaz mam nadzieje ze to mnie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi pachwinami to jakaś masakra jest, jeszcze kilka dni temu nie było tak źle jak teraz. i kości zaczęły mi strzelać - kręgosłup i kolana, jak się ruszam w nocy, az męża nieraz budzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte1979
Mi się ciężko samej obejrzeć dokładnie a tam gdzie widzę, na razie rozstępów nie dostrzegam. Smaruję się karnie prawie od początku kiedy wiem ze jestem w ciąży ale nie wiem ani czy to dzieki temu smarowaniu, ani czy mnie jeszcze nie dorwie. To wlasnie niestety jest tak, że mozna bez jednego rozstępa dotrwac prawie do konca a nagle jak wyskoczą to masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nogi smarowałam bo cellulit taki że szok i mam rozstępy a brzucha nie smarowałam i nie mam ale rozstępy mogą wyjść po porodzie tak samo a nawet i bardziej bo następuje szybki spadek wagi a od tego też rozstępy się robią, nie tylko od tycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
Ja mam rozstepy w tych miejscach w ktorych ma moja mamuska ,po mnie . Mam nadzieje,ze juz nie wyjda ;p Bo moje posladki wygladaja,jakby były w centki ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte1979
Catie, no cellulit jest koszmarny ;|. Tyłek, uda, łydki mam nie dość, że wielkie to jeszcze całe w tym cholerstwie :( Ech tam, urodzimy i będziemy walczyć z tymi świństwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś czytałam że cellulitis to fizjologia, organizm kumuluje tłuszcz na wypadek ewentualnej ciąży. tymczasem właśnie już w ciąży taki mi się zrobił że szkoda mówić :-O ale marudzimy sobie dzisiaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
a bo dzisiaj tak deszczowo, to prawie na marudzenie,hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
Ja przytylam 16 kg i nie myslałam,ze az ak bede wygladała pod koniec. To straszne,te rozstepy i celulit. Tak myślę,jak długo bedziemy to zwalczały potem . Catie a czym sie smarowałas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catii ale z kim jak nie druga ciezarna :) najlepiej nas zrozumie:) Moj dzis stwierdził ,że on myslał ,że poczatki sa najgorsze ale traz wie ,że koncówka to dopiero hormonalna burza wszystkiego:) TEraz ma spokój ode mnie ja w sypialni na laptopie a on w drugim pokoju przed tv:) juz mnie kilka razy wołał na 13 dzielnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
kasia22-03 Nie ma sie co dziwic w taka pogode i w naszym stanie ;p Szczerze,to juz bym chciała miec to malenstwo obok siebie :) A powiedzcie jak wolicie rodzic naturalnie czy cesarka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
Ja nie mam niestety tej osobie której mogłabym pomarudzic ... Mój partner przestarszył sie odpowiedzialnosci i zmył sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
no anka u nas tak wygląda każdy wieczór od miesiąca, ja na kompie, mąż przed konsolą i zero sexu, zero przytulania, najbardziej mi tego brakuje i boję się, że już sytuacja sprzed ciąży nie wróci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady na cellulit używam no 7 super slim ale efektów nie widać ;-) anka i tu masz rację bo jak się mojemu żalę to całuje mnie w czoło i mówi że dla niego i tak jestem piękna (sraty pierdaty ;-)). bo co ma mówić? a wy wiecie jak to jest dla kobiety tak się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
lady ja się smaruję gerberkiem lub perfectą dla mam, z tej serii mam też krem do twarzy i na opuchnięte nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ja też z obiegu wypadłam jeśli chodzi o seks ale na tym etapie nie żałuję lady zostałaś sama? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
Catie Tak zostałam sama ... ;/ Czekam na mojego synka z niecierpliwością ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
catie mój mąż też mi ciągle powtarza, że mam zgrabny brzuszek i że nie widać po mnie tych kg i że pięknie wyglądam, ale to chyba dla ciężarnej płachta na byka, bo i tak nie uwierzysz. Teraz np. dzwoni już do mnie 3 raz z imprezy i mówi, że niby jest spokojnie i nudno, ale wiem że mi kity niezłe pociska i tak pewnie wylądują na disco, im to dobrze bez brzucholi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
kasia22-03 Własnie słyszałam,ze ta perfecta dla mam jest dobra polecały mi ja dziewczyny ... Ale jak juz wyszły rozstepy to nie pozbede sie ich całkowicie kremami ... Cóz tak juz bywa nasze kochane malenstwa zostawiaja ślady po sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
lady współczuje, bo ja sobie nie wyobrażam sama nawet marudzić, teraz się cieszę, że będę miała kogo opierdzielać jutro, ale z niektórych facetów to fagasy, że niby sama sobie zrobiłaś dzidzie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady przykro mi... :-( a utrzymujecie w ogóle jakiś kontakt ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
hmm ... troche ta sytuacja dziwna ;/ przzaestraszył sie na poczatku tłumaczyłam i nic nie dało wiec odeszłam ... po jakims czasie sprubowalismy znowu , jednak znow nie wyszło ... nie jestesmy juz tak konkretnie ze soba 3 miesiace a on dzis po tygodniu dzwoni jakby nigdy nic (w zeszły week sie pokłucilismy,i zmienił nr telefonu) dzwoni i pyta czy ja juz urodziłam . ;/;/;/ A jak zapytałam po co mnie pyta skoro tydzien temu miał wszystko gdzies to odpowiedział mi "grzecznosciowo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
idę chyba w pierze, dobranoc dziewczynki, chyba że mały zacznie wariować to w środku nocy zaglądne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
Catie Na poczatku było mi zle strasznie ... Ale mam dzidzie pod serduchem i ona jest najwazniejsza ... Z nim czy bez niego damy sobie razem rade:) i stworzymy pełen miłosci domek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my ze wzgledu na czeste wyjazdy mojego staramy sie wszystko razem robic jak jest w domu. no chyba ze mnie foch najdzie to juz insza inszosc;) a dzis jakos tak mnie wkreciło w forum. moj mi juz powiedział,ze na porodówke mi laptopa wezmie i rodzić bede z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×