Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Cześć Dziewczynki. Miałam dziś rano wizytę i jestem trochę podłamana :( Mam nakaz leżenia i branie nospy 2 tab co 8 godzin. To przez te skurcze, które mam od miesiąca. Co prawda szyjka się nie skróciła ale podczas badania lekarka zauważyła, że po jej dotknięciu reaguje ona skurczem. Mam wsłuchać się w swój organizm i zrobić wszystko by wyciszysz macicę, bo szykuje się on już do porodu. A dzidzia jeszcze jest w położeniu miednicowym, także nie bardzo, no i to w końcu 30ty tydz. Jeżeli nospa nie pomoże mam iść do szpitala na kroplówkę. Czy któraś z Was może też bierze tak duże dawki nospy??? Muszę przyspieszyć z zakupami, bo oprócz wózka, wanienki i kilku ubranek nie mam nic. Szkoda też, że muszę przerwać chodzenie na szkołę rodzenia, bo na prawdę dużo rzeczy tam można się dowiedzieć, a byłam tylko na dwóch spotkaniach. Moje wymiary to 100 cm, 8kg w 29tc+4dn Trzymajcie się ciepło i dużo zdrówka. Mnie przez jakiś czas nie będzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny trzymaj się i odpoczywaj dużo, żeby Maluszek jak najdłużej został w brzuszku. Ja biorę 3 tabletki dziennie no-spy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny - dużo wypoczywaj! Ja przez jakiś czas też brałam dużą ilość nospy forte, lekarz pozwolił nawet do 6 tabletek właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki ;) widzę że nowa tabelka jest to się dopiszę (ale mi wstyd z moja wagą ;( kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........28............................6........ ... ................89 ditta...............29.............................6..... .....................92 hanio.k............26............................7,5..... ...................88 iissaabel..........30............................13...... ....................... mamuli.............26............................6....... .....................91 Mikołajka83......................................7,5.... ....................96 pijawa2............28.............................6...... ....................91 Anitka75...........28............................14..... ....................102 Dziewczynki zrobilismy dzisiaj z mężem zakupy o tego naszego topikowego sprzedawcy r_p77 mam nadzieję ze ma dobrej jakosci towary,teraz czekamy na paczkę,łóżeczko też juz kupiliśmy bukowe ,jeszcze kilka rzeczy nam brakuje ale to stopniowo,najwazniejsze ze wózio i łożeczko jest ;) Mi brzusio tez częśto twardnieje wczoraj kupiłam sobie w aptece Asmag Forte (ten zwykły magnez lekarz kazał mi łykac 3x2 tabletki)a nie orientujecie się jak z tym silniejszym? Miłego dnia dziewczynki,zdrówka i siły leżącym mamuśkom życzę i reszcie tez oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuszki! kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........28............................6........ ... ................89 awa666............28............................9...........................102 ditta...............29.............................6..... .....................92 hanio.k............26............................7,5..... ...................88 iissaabel..........30............................13...... ....................... mamuli.............26............................6....... .....................91 Mikołajka83......................................7,5.... ....................96 pijawa2............28.............................6...... ....................91 Jenny współczuję leżenia! Wiem co to znaczy bo też muszę leżeć, choć przyznam, że ostatnio sobie nieco folguję... Dziś byłam na poprawce testu z glukozy, ale wynik odbiorę sobie dopiero w przyszłym tygodniu. Nie smakowała mi tak jak za pierwszym razem, bo babka rozpuściła mi w zimnej wodzie i strasznie to smakowało. Ale na szczęście przełknęłam :) Trzymajcie się ciepło i zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........28............................6........ ... ................89 awa666............28............................9........ ...................102 ditta...............29.............................6..... .....................92 hanio.k............26............................7,5..... ...................88 iissaabel..........30............................13...... ....................... jeloonka..........28+5.........................8........................... 95 mamuli.............26............................6....... .....................91 Mikołajka83......................................7,5.... ....................96 pijawa2............28.............................6...... ....................91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuli nie mam nic przeciwko temu :D Byłam dziś na wizycie. Szyjka nadal krótka więc magnez 3razy dziennie i oczywiscie kochane zelazo 2razy dziennie. Na kolejnej wizycie mam mieć robione USG - pomiary, waga, ułożenie. Byłam też dziś w Tesco, akurat była promocja na proszek Lovela 3,6kg i gratis płyn do płukania 2L za 39zł więc już część ciuszków piorę aby potem mieć spokój. Pojechałam też do hurtowni dziecięcej i kupiłam przewijak twardy za 46zł, szczotkę dla niemowląt z naturalnym włosiem za 10 zł, termometr elektroniczny do ucha i czoła (mierzy też temp. w pokoju, mleka w butelce). Ogólnie tak przejrzałam produkty i powiem Wam że praktycznie ceny te same co NASZ sprzedawca na Allegro (niektóre rzeczy w hurtowni droższe lub tańsze o 1-2zł). I najważniejsza wiadomość !!!!!!!!! !!!!! ZAMÓWIŁAM DZIŚ WÓZEK !!!!! Kupiłam Jedo Fyn 4 ze skrętnymi pompowanymi kołami. Amortyzacja rewelacyjna, porządnie wykonany, gondolka ma odsłanianą siateczkę w budce więc na lato idelalny przewiew, podnoszone dno w gondoli, spacerówka rozkładana na płasko i bardzo "przytulna" wiec na zime będzie fajnie ochraniać dziecko przed mrozem, no i oczywiście dla się przyczepić fotelik maxi cosi. Wagowo też jest ok - spokojnie mogłam go podnieść, wiadomo że to nie spacerówka parasolka ale jest ok (waży ok 13kg). kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........28............................6........ ... ................89 awa666............28............................9........ ...................102 ditta...............29.............................6..... .....................92 hanio.k............26............................7,5..... ...................88 iissaabel..........30............................13...... ....................... jeloonka..........28+5.........................8......... .................. 95 mamuli.............26............................6....... .....................91 Mikołajka83......................................7,5.... ....................96 pijawa2............28.............................6...... ....................91 A_B.................27............................9,5.........................94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........28............................6........ ... ................89 awa666............28............................9........ ...................102 ditta...............29.............................6..... .....................92 hanio.k............26............................7,5..... ...................88 iissaabel..........30............................13...... ....................... jeloonka..........28+5.........................8......... .................. 95 mamuli.............26............................6....... .....................91 Mikołajka83......................................7,5.... ....................96 pijawa2............28.............................6...... ....................91 A_B.................27............................9,5.... .....................94 calvadoss.........27...........................15..... .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was dziewczyny 2 pytanka-czy ciuszki i pieluszki prac juz i prasowac czy to jednak za wczesnie???wszedzie jak mówie ze czas na to kazdy mówi mi zebym nie przesadzała-bo jeszcze czas-konczy sie 29tydzien-a ja mam w domu 2 dzieci i wogule cały dom na głowie-maz jak ,,czasem"przyjezdza to na gotowe-a wiadomo ze chłopcom-6lat i 20mcy tez trzeba prasowac wszystko-bynajmniej ja prasuje bo nienawidze jak chodzą wygnieceni-w końcu to swiadczy o mnie. a 2 pytanko czy do tych wypranych ciuszków dodajecie płyn zmiękczający?? ja przy Fabianku-zanim sie urodził prałam w Dzidziusiu-i dodawałam do prania Lenor Sensitive-oczywiscie w mniejszej ilosci-ale zmiekczał plus ładnie pachniał-a malutkiemu Nic nie było-i zastanwiam sie czy teraz tez tak zrobic -na opakowaniu pisze jak byk-Zmiękcza włókna tkanin, nadając im najdelikatniejszą miękkość oraz nadaje ubraniom długotrwałą świeżość. Może być używany do płukania ubranek niemowląt od pierwszego miesiąca życia. co wy na to sądzicie-????-prubowałam tez kiedys płyn Jelp ale jego zapach a raczej w sumie brak zapachu mnie zniechęcił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiśka ja właśnie teraz piorę ubranka - nie chce sobie później zawracać tym głowy a tak to sobie chociaż część poukładam w szafce. Kolejna partia ubranek będzie prana za 2 tygodnie (wtedy przyjeżdza moja sis z Wlk. Brytanii i ma mi reszte ubranek dowieźć których ostatnio nie zabrałam). Kupiłam dziś Lovelę która miała dołączony gratisowy płyn do płukania. Jak skończy mi się ten proszek może kupie jeszcze jeden a potem już Persil Sensitive i płyn do płukania normalny ale też Sensitive. Na pierwszy miesiąc chce jednak prać w tym proszku typowo niemowlęcym. Nigdy tak naprawde się nie przewidzi czy np. nie bedziemy miały nakazu lezenia itp. Ja wole ostatnie 2 miesiące odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuli ja niestety "padłam" ;) Niedługo to chyba w ogóle się przestawię i będę spała w dzień. Tragedia :( Jenny trzymaj się! Odpoczywaj! Anitka ja też czekam na paczkę od niego :) A_B gratuluję zakupu!!! :) Fyn to mój jeden z pierwszych faworytów. Jak pytałam o lekki wózek to właśnie polecano mi Fyna. Kółka są ze szprychami? A co sądzisz o spacerówce nie jest zbyt mała? A jaki kolorek wybrałaś? Ja w ogóle to zastanawiam się nad mleczkiem do prania Lovela. Na pewno mniej niszczy ubranka niż proszek... Sama ostatnio piorę ubrania w żelach do prania i jestem z nich bardziej zadowolona niż z proszków. Malwiska ten sensitive to jest ten biały z bobaskiem na butelce? Ja używam niemieckich płynów Softlan. Jeden z nich jest biały. Na etykiecie jest bobasek. I tylko na tym płynie pisze, że testowany dermatologicznie więc pewnie można w nim płukać ubranka. Pachnie ładnie, jest bardzo delikatny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........28............................6........ ... ................89 Anitka75...........28............................14..... ....................102 awa666............28............................9........ ...................102 ditta...............29.............................6..... .....................92 hanio.k............26............................7,5..... ...................88 iissaabel..........30............................13...... ....................... jeloonka..........28+5.........................8......... .................. 95 mamuli.............26............................6....... .....................91 Mikołajka83......................................7,5.... ....................96 pijawa2............28.............................6...... ....................91 A_B.................27............................9,5.... .....................94 calvadoss.........27...........................15..... ......................... Anitka już Cię dopisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja też wole żele do prania ale akurat promocja była tylko na proszek hehe. Wybrała kolor czarny z zielonymi dodatkami (szwy) - 164 freeline http://allegro.pl/wozek-jedo-fyn-4ds-spac-gond-spiwor-gratisy-i1410186463.html Oczywiście link jest przykładowy, ja kupowałam w sklepie z tym że wybrałam rączkę na stelażu zamiast gumowej to skórzaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........28............................6........ ... ................89 Anitka75...........28............................14..... ....................102 awa666............28............................9........ ...................102 ditta...............29.............................6..... .....................92 hanio.k............26............................7,5..... ...................88 iissaabel..........30............................13...... ....................... jeloonka..........28+5.........................8......... .................. 95 mamuli.............26............................6....... .....................91 Mikołajka83......................................7,5.... ....................96 mojmaluszek.....26.............................7,5.........................93 pijawa2............28.............................6...... ....................91 A_B.................27............................9,5.... .....................94 calvadoss.........27...........................15..... ......................... jenny trzymaj się!!najważniejszy jest dzidzius:):) pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Migotka!Nie ma jak w domciu. Jenny, trzymaj się! Myślę, że no-spa nie zaskodzi.Ja też brałam ją przez pewien czas w dużych ilościach. A_B fajny ten Jedo Fyn.Nawet ma duże a zarazem skrętne przednie koła i faktycznie dość lekki jest jak tylko 13 kg.Tylko zastanawiam się czy zmieściłby mi się z kołami do samochodu czy za każdym razem musiałabym je odkręcać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........28............................6........ ... ................89 Anitka75...........28............................14..... ....................102 awa666............28............................9........ ...................102 ditta...............29.............................6..... .....................92 hanio.k............26............................7,5..... ...................88 iissaabel..........30............................13...... ....................... jeloonka..........28+5.........................8......... .................. 95 mamuli.............26............................6....... .....................91 Mikołajka83......................................7,5.... ....................96 mojmaluszek.....26.............................7,5....... ..................93 pijawa2............28.............................6...... ....................91 A_B.................27............................9,5.... .....................94 calvadoss.........27...........................15..... ......................... Viki_58a..........27............................9.............................94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!! :) :) :) :) :) Chyba milion lat się nie odzywałam, a już na pewno miesiąc!! Ale już jestem z powrotem z Wami. Od 2 dni nadrabiam zaległe strony, nie czytam nawet dokładnie bo bym nie była w stanie nadrobić wszystkiego szczegółowo :) tyle żeście naskrobały :) Witam wszystkie nowe kwietnióweczki bo widzę, że kilka nowych doszło przez ten czas :) Tym , które walczą z jakimiś przeziębieniami, bólami, skurczami życzę zdrówka i trzymam kciuki! U mnie lekkie szaleństwo, najpierw mąż pojechał z ekipą do na snowboard wiec nie było go tydzień a ja z psem zostałam, potem moi rodzice wyjechali i zostałam z dwoma psami potem święta podczas, których dostałam takiego zapalenia zatok, że myślałam, że się udusze. W życiu czegoś takiego nie miałam i trzymało mnie to z 10 dni, które były koszmarem absolutnym! Potem mnie naszła refleksja, że mam za małą powierzchnie mieszkalną na dziecko i psa z ADHD :) więc postanowiliśmy kupić jakąś chatę. No i znaleźliśmy fajną, teraz mielimy formalności, więc chodzę po bankach, doradcach finansowych i innych.. ale mam nadzieje, że się wszystko uda. U mnie waga +10 (czyli teraz ważę równe 60 kg), w pasie 95 cm, cycki + dwa rozmiary :) kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........28............................6........ ... ................89 Anitka75...........28............................14..... ....................102 awa666............28............................9........ ...................102 ditta...............29.............................6..... .....................92 hanio.k............26............................7,5..... ...................88 iissaabel..........30............................13...... ....................... jeloonka..........28+5.........................8......... .................. 95 mamuli.............26............................6....... .....................91 Mikołajka83......................................7,5.... ....................96 mojmaluszek.....26.............................7,5....... ..................93 pijawa2............28.............................6...... ....................91 A_B.................27............................9,5.... .....................94 calvadoss.........27...........................15..... ......................... Viki_58a..........27............................9........ .....................94 MagdaK29........26+6.........................10...........................95 Co do wyprawki mam już prawie wszystko, wczoraj np. kupiłam wózek, a w zasadzie cały zestaw akcesoriów: zdecydowałam się na ostatecznie na Bugaboo Cameleon, kupiłam w kolorach beżowo pomarańczowym gondolke i spacerówke oraz kilka akcesoriów takich jak parasolka do wózka, torba, materacyk i adaptery do fotelika maxi cosi (samego fotelika jeszcze nie mam). Kupiłam też pościel troche poszalałam, ale no nie mogłam się powstrzymać była taka piękna - http://allegro.pl/4cz-posciel-z-kolderka-do-lozeczka-biedronka-kwiat-i1382637880.html oraz dwa kocyki: http://allegro.pl/carter-s-kocyk-76x102cm-milutki-z-slon-braz-rozowy-i1379587479.html i http://allegro.pl/ekskluzywny-kocyk-blanket-74-84-cm-100-bawelna-i1391505044.html Dyskutowałyście też o materacykach, jakie wybrać, piankowe, gryczane, kokosowe.. Ja się zdecydowałam na ten lateksowy, koleżanka mi poleciła: http://www.hevea.pl/materac-lateksowy-hevea-130x70-p-174.html mam nadzieje, że długo wytrzyma bo kupiłam łóżeczko 140x70 więc Zosia trochę w nim pośpi :) A_B nie pamiętam czy na twojej liście to było, ale ja jeszcze wagę nabyłam dokładnie tą: http://allegro.pl/waga-dla-dzieci-i-niemowlat-allforbaby-super-hit-i1411074586.html Jutro zaczynam szkołę rodzenia a właśnie ile wy macie godzin zajęć??? Bo ja mam 3 spotkania po 4 godziny czy to nie jakoś mało??? Za tydzień mam wizyte comiesięczną u gina, a 4 lutego ide na USG 3D to będzie wtedy mój 29-30 tc. Kurcze, sama już nie wiem co jeszcze Wam napisać musze się znowu wkręcić w dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki podobno bardzo łatwa się je składa (nawet nie patrzylam w sklepie bo wiedzialam ze i tak go kupie), ja narazie mam samochód 3drzwiowy więc napewno będę je zdejmować, potem chce kupić kombi więc napewno zmiesci się z kołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaK29 - zakochałam się w tej pościelce i kocykach! Ale cena jednak poraża, plus przesyłka 55 zł... wrrrr! Waga fajna, na pewno się przyda, tylko zaczyna mi się kurczyć miejsce na te wszystkie rzeczy. Na razie pokój Malusiej zagracony wózkiem, fotelikiem, łóżeczkiem (nadal w kartonie), wanienką i całą masą mniejszych pierdółek.. Przydałoby się zmienić mieszkanie na większe. Fajnie, że znowu Jesteś z nami... A ja poczytałam i pewnie jeszcze pójdę spać... Zupełnie jak w I trymestrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda fajnie, że jesteś :) To trochę się u Ciebie działo :) Te pościele są ekstra! Kiedyś też ich wypatrzyłam, trochę kosztują ale są bajeczne :)...Zarzuciłam temat mojej chrzestnej, może mi coś znajdzie w usa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........28............................6........ ... ................89 Anitka75...........28............................14..... ....................102 awa666............28............................9........ ...................102 ditta...............29.............................6..... .....................92 hanio.k............26............................7,5..... ...................88 iissaabel..........30............................13...... ....................... jeloonka..........28+5.........................8......... .................. 95 mamuli.............26............................6....... .....................91 Mikołajka83......................................7,5.... ....................96 mojmaluszek.....26.............................7,5....... ..................93 pijawa2............28.............................6...... ....................91 A_B.................27............................9,5.... .....................94 calvadoss.........27...........................15..... ......................... Viki_58a..........27............................9........ .....................94 MagdaK29........26+6.........................10.......... .................95 lolita1980........28.............................10,5........................110 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaK29 - o dawno Cię nie było, nawet zastanawiałyśmy się co się z Tobą dzieje. Współczuję zakupu mieszkania, pamiętam przeboje z zakupem naszego :) Jak bierzesz mieszkanie na kredyt i byś potrzebowała dobrego doradcy w Poznaniu mogę polecić naszego. Bardzo szybko dzięki niemu uwinęliśmy się z formalnościami i uzyskaniem kredytu. Chociaż wiadomo, że sam doradca to nie wszytko. Oby się szybko udało, bo po sobie wiem, że to okropny stres. Tak przejrzałam brzusiastą tabelkę i rozmiary bardzo wyrównane :) A jutro miłe Panie zamierzam zmierzyć się z wózkiem, ale postanowiłam, że jeszcze jutro nie kupujemy, ale mam zamiar podjąć już konkretną decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:) zakochalam sie wtym wozku JEDO!!!!! no piekny!!!!! co do przewijaka dostalam dzisiaj od kobiety gdzie sprzatam, normalnie jak nowy:) i pod kolor komody ktora zamierzam kupic jutro:) wiec mam z glowy:):) co poscieli mi sie podobaja takie http://allegro.pl/ochraniacz-120x60-haftowane-aplikacje-darland-i1388983709.html http://allegro.pl/6-elementowa-posciel-orginalna-baby-raj-promocja-i1386128967.html- paski brazowo niebieskie http://allegro.pl/joko-design-3-cz-posciel-dziecieca-120x90-haft-i1416725302.html ohhh ale tyle tego jest ze hej:) co do ubranek http://allegro.pl/koszulka-niemowleca-kopertowa-62-bawelna-100-i1417150052.html- takiego typu:) co myslicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeloonka, dzieki na razie mamy ok doradce, ale jakby coś było nie tak to wtedy chętnie wezme od Ciebie numer do Twojego :) U nas jest wysoce skomplikowana sytuacja jeśli chodzi o kupno chaty (musimy sprzedać nasze mieszkanie - ale nie od razu bo trzeba gzieś mieszkać, a tamto bedzie wybudowane za 12 miesiecy dopiero, deweloper chce cała kase od razu ... itp).... oliwka, z aukcji które wrzuciłaś mnie sie podobają te: http://allegro.pl/joko-design-3-cz-posciel-dz iecieca-120x90-haft-i1416725302.html kurcze, mam juz taki mega duży brzuch, że nie moge sobie wyobrazić, że jeszcze 3 miechy będzie rosnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ja rówinież dziś wkońcu wybrałam wózek byłam w bobowózki obejrzałam ze 100razy teutonię cosmo i sie zdecydowałam, zamówilismy więc mam nadzieję że za tydzien dojdzie:) Poza tym tez byłam w hurtowni dokupic kila pierdół(wanienka+stelaż,kilka ciuszków),byłam też w aptece po tantum rosa i podkłady. Jutro ma przyjśc paczka z ciuszkami od mojej mamy juz się nie mogę doczekac. Dziewczyny z tym spaniem to jakis koszmar ja dziś o 3.00 obudziłam się z takim sssaniem, że musiał wstac, zjadłam banana i usnełam chyba ok.5.00 kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........28............................6........ ... ................89 Anitka75...........28............................14..... ....................102 awa666............28............................9........ ...................102 ditta...............29.............................6..... .....................92 hanio.k............26............................7,5..... ...................88 iissaabel..........30............................13...... ....................... jeloonka..........28+5.........................8......... .................. 95 mamuli.............26............................6....... .....................91 Mikołajka83......................................7,5.... ....................96 mojmaluszek.....26.............................7,5....... ..................93 pijawa2............28.............................6...... ....................91 A_B.................27............................9,5.... .....................94 calvadoss.........27...........................15..... ......................... Viki_58a..........27............................9........ .....................94 MagdaK29........26+6.........................10.......... .................95 lolita1980........28.............................10,5.... ....................110żaka_86.........26+6...........................8,5..........................95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........28............................6........ ... ................89 Anitka75...........28............................14..... ....................102 awa666............28............................9........ ...................102 ditta...............29.............................6..... .....................92 hanio.k............26............................7,5..... ...................88 iissaabel..........30............................13...... ....................... jeloonka..........28+5.........................8......... .................. 95 mamuli.............26............................6....... .....................91 Mikołajka83......................................7,5.... ....................96 mojmaluszek.....26.............................7,5....... ..................93 pijawa2............28.............................6...... ....................91 A_B.................27............................9,5.... .....................94 calvadoss.........27...........................15..... ......................... Viki_58a..........27............................9........ .....................94 MagdaK29........26+6.........................10.......... .................95 lolita1980........28.............................10,5.... ....................110 żaka_86.........26+6..........................8,5...........................95 sorki coś wcześniej namieszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)pozdrawiam wszystkie walczace z ciazowymi dolegliwosciami i nie tylko.ja nadal zakatarzona ale walczę dzielnie za pomoca cytryny i goracej herbaty i na noc paracetamol.kręgosłup o wiele lepiej i z tej okazji wybrałam się załatwić parę spraw na miescie.odkryłam fajny sklep z ciuszkami niemowlęcymi i oczywiście sie skusiłam na promocję -20%.to firma z bydgoszczy i ma naprawdę ładne rzeczy.za 4 kaftaniki,komplet spiochy i bluzeczka oraz półśpiochy i body zapłaciłam 40 zł.fajne gatunkowo i ładne kolory.firma nazywa sie almar i ma swoją stronkę w necie.www.almar21.co do prania ja piore na bieżąco tzn jak kupie ciuszki piorę,suszę i prasuję na bieżąco.układam w komodzie i tak przybywa pomału.piore w płatkach mydlanych ale to lipa -nie polecam.jak się skończą to poszukam czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×