Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

aga021- u nas w SR mówiły położne, żeby z zakupem laktatora wstrzymać się do po porodzie. Ja odkupię od koleżanki Aventu, bardzo chwaliła. Tommee też był chwalony, ale to tylko zasłyszane opinie. Mam nadzieję, że nie zapomnę o 17.10 włączyć TVN24. Uczymy się asertywności! Fakt, czasem Ci super zajefajni ginekolodzy takie głupoty gadają, że aż boli. Nie wiem skąd się bierze ta ich wiedza, chyba z wyobraźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenna mamo u mnie to samo, babcią z małą oglądają boomerang a ja w łóżeczku z laptopem:) Mnie lekarz też powiedział, że jeśli wytrzymam do 36 tygodnia, to później tak się wyluzuję, że mogę przenosić ciążę:) Wciąż szukam wózka dla malucha. Ostatnio spodobał mi się Jet Alu. Zerknijcie proszę i powiedzcie co o nim sądzicie. http://allegro.pl/jet-alu-baby-active-2011-hit-fotelik-3w1-i1423447758.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga021
no fakt mnie lekarze tak nastraszyli ze mała wcale sie nie rozwija nie rośnie i ze malowodzie!!!! a na pytanie czy do wizyty u specjalisty wytrzyma lekarz powiedział " nie wiem, ale jakby co to jest za mala i nie ma szans" no to pojechałam w panice do warszawy na klinikę( mieszkam w Rzeszowie) do dr Rozkowskiego który jest najlepszy w kraju i co???????? tam wszyscy byli wielce obrażeni ze im "dupę zawracam" bo jestem ciut od normy ale maja dużo cięższe przypadki a na koniec usłyszałam ze stracili na mnie 500 zl!!!!!!!!!!!a to pracuje tyle lat i składki opłacam co miesiąc to mieli daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dobrze, że pojechałaś. Dla Ciebie Twoja dzidzia jest najważniejsza i w nosie, czy to się komuś podoba, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka77 - mnie się wózio podoba! Zwrotny, solidny się wydaje, dosyć lekki i w tej cenie masz 3w1, z dodatkami. Aga021 aż mi się ciśnienie podniosło! Stracili 500 zł, a co byłoby gdyby z Dzidzią coś było nie tak? Ale najbardziej wściekające jest to, jak lekkomyślni bywają lekarze. Mówią, że jest strasznie źle, Ty odchodzisz od zmysłów, stresujesz się, widzisz wszystko na czarno a tu jakiś palancior Cię jeszcze od strat wyzywa. Najważniejsze, że z Maleństwem jest wszystko ok.! A w ogóle to w końcu oni od tego są, żeby pomagać, sprawdzać, rozwiewać wątpliwości, uspokajać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak co do laktatora to ja dostałam od siostry ciotecznej przywiozła mi i nawet nie zerknęłam jaka firma tylko upchnełam gdzies w garazu na czas rego remonciku wiem ze jest elektryczny i zapytałam tylko jakie te wkładki mam kupic zeby pasowały to mi powiedziła ze tam sa 2 silikonowe i ona je wypażała i nie ma takiej potrzeby ale chyba jak zerkne co to za laktator o kupie nowe dla siebie ,moja siostra rodzona np nie potrzebowała laktatora i nie kupiła byłby to dla niej zbędny wydatek nie wiem jak będzie u mnie. co do golenia to ja juz zapowiedziałm mężowi że niestety bez jego pomocy się nie obędzie tym razem ,dla niego nie ma problemu gorzej ze mną uważam tę czynność za bardzo intymną i muszę się przemóc... Leżcie dziewczyny z tymi szyjkami bo to masakra jakaś,ja się cieszę ze jak byłam w szpitalu 2 tygodnie temu wyszłam w sumie to na usg 3,7 cm ciekawe co będzie ,też mnie pobolwewa brzuch jak na @ ale juz wtedy mnie tez bolał jak wylądowałam w szpitalu...po lekach troche mniej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt ,ze z tymi lekarzami to jakaś maskara ,jak byłam w szpitalu to robili mi usg tak jak pisałam i pani dr.oczywiście pełno studentów mówi tak obustronne ukm płodu...wiec pytam ją o co chodzi ,wytłumaczyła mi tak że zapamiętałam słowo" miedniczka "i tyle...musiałam czekać do następnego dnia żeby zapytać o co chodzi ,zostałam troszkę uspokojona przez panią profesor dnia następnego ale i tak drże czy wszytsko będzie okej przy kolejnym usg UKM (UKŁAD KIELICHOWO-MIEDNICZKOWY) to zastuj w nerkach ,podobno bardzo częsta przypadłość u chłopców którą na ta chwile nie należy się przejmować ,kontrolować przy usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolina, pieluszki zamówiłam na allegro: http://allegro.pl/pieluszki-wielorazowe-pul-minkee-pieluchy-p-n-i1420400061.html Gdzieś od połowy grudnia już czytałam o różnych rodzajach tych wielorazowych i zdecydowałam się na kieszonki z kilku względów: nie mają rozmiarów co oznacza że od początku do końca będę miala te same, poza tym akurat te mają 2 wkładki czyli po przesiusianiu mogę wyjąć jedną i jedna zostanie, a tamta do prania. Na allegro nie są najdrozsze i ten sprzedawca ma dość duży asortyment takich pieluszkowych akcesoriów. I fajne wzorki. Aha, i niedawno okazało się że moja córcia jest jednak chłopcem :) Już na pewno. Mąż jest przeszczęśliwy, ja już też przyzwyczaiłam się do tej myśli. Synek rozwija się prawidłowo jak na 29 tc, chociaż wszyscy mówią że po brzuchu nie widać że to 7 miesiąc. Mnie to akurat cieszy bo zawsze byłam grubsza i jakbym strasznie przytyła to już w ogóle nie miałabym co na siebie włożyć :) A jak u Was z rozstępami na brzuchu? Ja jak na razie mam tylko kilka takich popękanych naczynek w okolicy pępka, ale nie są zbyt widoczne. Poza tym zrobiła mi się taka blado-sina pręga od pępka w dół - jedna i taka dziwna jakaś. Nie wiem czy to można potraktować jako rozstęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilka85 - to może nie rozstęp tylko linia nigra? Jak pionowa w dół w kierunku łona to tak by wychodziło. Czasem jest bladosina, czasem lekko brązowa, czasem bardzo brązowa. Jak to to, to się nie ma co martwić. Zniknie najpóźniej w rok po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilka85- dzięki! Też patrzyłam na pieluchy u tego sprzedawcy. A jaką ilość zamówiłaś? Tylko te? Czy jeszcze jakieś all-in-one?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na ta linie i czekam i się doczekać nie mogę... cycki w rozstępach brzuch na razie nie ,cycki chyba dlatego ze urosły o dwa nr w ciągu 1 miesiąca za szybko !!uzywam tak tłustego i nawilżającego kremu że ciągle tą skóre mam świecąca i mam nadzieje ze wystrzegę się rozstępów na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolita1980 - ale wiesz, że to nie każdy ma ? Zależy od karnacji i ilości melaniny, więc nie chce Cie rozczarować, ale może się nie pojawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie kurcze ,wiem że mogę sie nie doczekać może więcej marchewki powinnam jeść a wy już macie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózeczek jet alu babyactive też mi się bardzo spodobał, jednak kiedy w sklepie kazałam sprzedawczyni wypiąć gondolkę było to nielada wyzwanie, nie dała rady sama, jak odblokowała jedną stronę to druga się zatraskiwała i tak w kółko, we dwie osoby się jeszcze da, ale samej nie bardzo, to tylko taka moja opinia a co powiecie o tym http://allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny-tako-jumper-x-3w1-20gratisow-i1429297263.html pytałam już wcześniej, ale niestety żadna nie odpisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstępów na szczęście jeszcze nie mam, a tej linii też nie, za to pępek się zrobił jakiś taki dziwny i strasznie wrażliwy i jakoś tak boli dookoła, nie wiem czy to się wszystko rozciąga, póki co nie panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilka ja tez myslę o zakupie takich pieluszek, bo to duża oszczędnośc tylko nie wiem ile potrzeba ile Ty zamówiłaś??No i nie wiedziałam że na allegro są takie tanie bo na innych stronkach to po 70,80 zł za sztukę więc róznica jest. W SR mówili że 10sztuk powinno wystarczyc Mausi wózek wygląda ok, ale oglądałaś go w sklepie na żywo?jak go sie prowadzi, jak składa itd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roztepów tez nie mam jeszcze odpukac, ale smaruję się 3x dziennie bo mam tak sucha skórę, i normalnie w tonach zużywam oliwki, kremy i balsamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imionaa
...Was pogięło... Ruben, Alan -Fabian i Nataniel(Natan)... matko,co to za imiona!!! Ja rozumiem wyobraźnię rodziców,ale pomyślcie choć trochę o tych dzieciach! Kto by chciał mieć na imię Fabian??? W szkole na bank zostanie Pawianem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaka wózek oglądałam w sklepie, składanie nie było takie złe, najlepiej składał sie w sumie Jedo, no ale między nimi różnica w sklepie aktualnie wynosi 800 zł więc troszke dużo jak dla mnie myślę że ten Tako Jumper jest niezły, tylko chciałam poznać jeszcze inne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, do mnie dziś przyszła paczka z wózkiem i jestem bardzo miło zaskoczona: kupiłam używany bugaboo cameleon, który po pierwsze wygląda jakby był NOWY. W zasadzie żadnych śladów użytkowania - tylko na przednich kółkach może trochę :) W zestawie była gondolka i spacerówka. Gondolka to jest jak z fabryki - nawet pachnie nowością. Sprzedawca napisał, że do zamówienia dodaje jakieś tam gratisy (oczywiście to olałam bo to zawsze jakies pierdoły), a tutaj dostałam: 1) przepiekną torbe X-landera (!) 2) 2 kocyki 3) taką grubą zimową "torbę na dziecko" z rączką - taka jakby gondolka do ręki, ocieplana firmy graco 4) bardzo porządne i śliczne nosidełko 5) myjke dla dziecka Po prostu szok jakiś :) Co do linii na brzuchu to ja nadal nie mam, przed rozstępami się jakoś uchowuję, ale ostatnio mimo iż smaruje codziennie brzuch to mnie strasznie swędzi, oszaleć można momentami :( A brzuch mam tak "napięty", że tylko już czekam aż mi jakieś naczynko strzeli, bo to chyba nieuniknione Aga021 to co piszesz o lekarzach to jest istna zgroza! Im juz na prawde momentami odbija, nie mam na to słów, przykro mi że cie to spotkało Aga021 --> zrób sie na czarno, bo nadal jesteś pomarańczowa (nikt sie wtedy pod Ciebie nie "podszyje") mausi86 bardzo ładny te wózek i fajnie, że 3in1, ja musze dokupić niestety sama jeszcze fotlik samochodowy Co do golenia tych miejsc to już dawno nauczyłam się to robić bez patrzenia więc lusterko mi niepotrzebne - teraz widze jaka to użyteczna umiejętność :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........29............................7........ ... ................90 Anitka75...........29............................15..... ....................103 aaaaaaanula83....31............................10,5...... .................100 awa666............28.............................9....... ....................102 ditta...............29..............................6.... ........................92 hanio.k............27+3............................7,5... .....................88 iissaabel..........30...............................13... ... ....................... jeloonka..........29+5.........................9,5....... .. ............... 95 mamuli.............27............................6,5....... .....................92 Martka77..........30+6........................10,5....... ................105 Mikołajka83......................................7,5.... ....................96 mojmaluszek.....28...............................9....... ..................110 pijawa2............28+5...........................7...... ....................93 A_B.................28+6...........................8..... .....................92 calvadoss.........27...........................15..... ......................... Viki_58a..........27............................9........ .....................94 MagdaK29........26+6.........................10.......... .................95 lolita1980........28.............................11.... ....................112 żaka_86.........27+6..........................9,5.......... .................95 limonkowa........29+4..........................4,1....... ....................84 mausi86...........26.............................8....... ......................102 wiosenna mama...32...........................1,7 kg.........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaK29 - nieźle się obłowiłaś z gratisami :) Czasem coś dodają jako dodatki, ale to przeważnie sprane skarpetki z dziurą, albo porwany śliniak, a tu taki szał. Fajnie, są jeszcze zaskakujący sprzedawcy :) Pomarańczowa, Twoje wysiłki bezskuteczne, szukaj szczęścia na innych forach, tu się tobą nikt nie zainteresuje! Ignorować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do-IMIONA to ze ty masz kompleksy nie znaczy ze moje dzieci maja je mieć-zajmij sie własną dupa a nie komentowaniem tego do nie trzeba-nawet jak ktos je nazwie Pawianem nie będzie to zadna tragedia-twoje dzieci pewnie nazywaja sie Antoni i Alaksandra bo tak nakazuje dostojne środowisko??? wiesz co Ci powiem Droga DAMO??? wszyscy sie smieja ze jestem inna??a ja sie smieje-bo wy wszyscy jestescie TACY SAMI!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga021
dziewczyny a jak zmienić nick z pomarańczowego na czarny?????? :):) bo wstyd sie przyznać ale nie wiem:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga na stronie głównej forum musisz się zarejestrowac nik + haslo i jak będziesz chciala coś napisac to podajesz hasło i jesteś na czarno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pomoc:):):):):)a łóżeczko materac jaki wybrałyście?:) cy tylko ja jestem taka niezdecydowana? i czy to minie?:) jak sie mała urodzi????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie rozstępów też nie mam choć boję się powtórki z poprzedniej ciąży kiedy to rozstępy zaczęły się wysypywać na brzuchu w 8 miesiącu. Wtedy nie smarowałam się regularnie, teraz 2 razy dziennie kremem przeciwko rozstępom od 3 miesiąca ciąży. Aha...pamiętajcie że nie zawsze tłusty krem lub sama oliwka wystarczą - oliwka musi być np. położona na mokrą skórę a potem lekko dotknięta ręcznikiem aby można było ściągnąć jej nadmiar, położona na sucho tylko obtłuści skórę ale jej nie nawilży. Lepiej zainwestować w dobry krem silnie nawilżający który niekoniecznie musi być tłusty - sorry za mądrowanie się hehe ale to takie zboczenie zawodowe :D Co do linii na brzuszku - ja ją mam od ok. 4 miesiąca ciąży :) Czytałam w jednej gazecie o ciąży że ta liniu u "białych" kobiet jest ciemna a u kobiet "czarnych" jest jasna :) A właśnie....nie wiem czy któraś pamięta jak pisałam kilka dni temu o moich cyckach twardych jak kamienie hehe - na 100% był to wynik wysokiej temperatury. Odkąd biorę antybiotyk i przestała mi wzrastać temp. piersi wróciły do stanu normalnego :) Nadal są większe ale już nie tak twarde jak przy nawale pokarmu ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem od czego zależy kreska na brzuchu ale w 1 ciąży nie miałam, w drugiej miałam bardzo wyraźną a teraz znów nie mam. Śmiałyśmy się z z kuzynką (w 1 ciąży nie miała- synek, teraz ma- córeczka) że to u nas w rodzinie wyznacznik płci dziecka :D Jak się pojawia krecha to będzie chłopczyk :D:D Oczywiście zdaje sobie sprawę że to nie ma z płcią nic wspólnego ale nieźle się u nas złożyło. Musimy to przetestować jeszcze na kolejnych ciężarnych w rodzinie w przyszłości. Jakby któraś z was się nudziła to polecam http://www.mtv.pl/shows/licealne-ciaze-sezon-1/episodes/ Tylko uwaga bo bardzo wciąga :D Jest jeszcze sezon 2 i nastoletnie matki czyli dalsza cześć licealnych ciąż- dalsze losy bohaterek. Jeju jaka jestem głodna, a raczej nie tyle głodna co mam dziką ochotę na pizze. Ale pewnie efekt będzie taki jak ostatnio często u mnie : mąż mi kupi, ugryzę kawałek i stwierdzę, ze to nie ten smak którego "szukam". To się chyba nazywa "za dużo w dupie", ech. Sorki, ze wam w wózkach nie pomogę ale nie jestem wcale w temacie. Ja nawet nie wiem jak wygląda połowa tego o czym tu piszecie. Stwierdziłam, ze wózek mam i sobie darowałam ich oglądanie, a żeby się wypowiadać o jakimś to trzeba chociaż wiedzieć jak on wygląda :) Tak więc jeszcze raz przepraszam, ale wózki moją mocną stroną nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×