Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

to prawda że podejście do ciezarnych jak do inkubatora to powszechne.zatkało mnie jak byłam na ostatniej wizycie u mojego lekarza-tego którego własnie zmieniłam-pytałam o termin cc z zaznaczeniem że nie chcę niczego przyspieszać ale też żeby zbytnio nie przedłużać,prosiłam żeby okreslił ile jeszcze mam poczekać,bo każdy dzień jest gorszy-rwa kulszowa boli coraz bardziej,nie mam gdzie się kłuć -jestem na insulinie,wyniki mam coraz gorsze a on mi krótko-to nie o pani samopoczucie chodzi tylko o dziecko!głupia odpowiedź bo przecież nie chodziło mi o to żeby urodzić wcześniaka-tylko o to żeby określił ile jeszcze mam się męczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba nikt nie jest świadomy bardziej od matki, że to dziecko jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki jak wasze samopoczucia?Ja dziś nabrałam stracha i pakuje rzeczy dla maluszka termin mam na 13.04,a dziś jakieś skurcze ból w podbrzuszu i tak o.Leże w łóżku mąż się wystraszył i gania koło Mnie.Ale na szczęście przeszło przecież jeszcze za szybko prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiśka - ale ja dostałam taki sam papier - Zaświadczenie że mam razejści spojenia a na odwrocie napisane, że proponuje rozważyć cc. Kurcze myśle że nie potrzebnie się denerwujesz, jak pójdziesz na porodówkę bierz zaświadczenie ze sobą i jęcz na maksa że cie boli ta kość!! że nawet chodzić nie możesz - muszą Ci cięcie zrobić nie ma siły tym bardziej że masz już potwierdzenie tego!! a ten twój lekarz gin pracuje w szpitalu gdzie będziesz rodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) U mnie same nudy także nic ciekawego do pisania.... Chciałam zapytać te z Was, które będą rodziły naturalnie czy zdecydowaliście się na poród rodzinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta, ja będę rodzić z mężem, jeśli tylko jego praca nie pokrzyzuje nam planów.. Ale raczej będę wstrzymywać się z jechaniem do szpitala ile tylko będzie się dało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan to nie dostałas typowego ZASWIADCZENIA?? ze pisze zaswiadczenie ze ma byc cc i juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, dostała zaświadczenie które potwierdza że mam tą dolegliwość (rozejście kości łonowej) nic więcej. Na odwrocie napisał że proponuje rozpatrzyć cc i to wszystko. Ja myśle że to wystarczy. Ale co z tym twoim lekarzem? jest szansa że trafisz na niego w szpitalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek mam wizyte u gina, zapytam go jak to teraz dalej bedziemy załatwiać ale ortopeda powiedział że mam to mieć po prostu ze sobą jak pojade do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powiem Ci Jordan ze mnie BARDZO pocieszyłaś! dzikujęęęę... bo juz się bałam-w piatek pojade z tym do ordynatora szpitala-pogadac co i jak-jesli nie to zapytam ile-??a wiem ze kasuje 1600zł jak dla mnie duzo ale skoro nie będzie wyjscia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mojego gina ide w środę... zobaczymy-czuje ze jak anka chyba na sam koniec go zmienię... wiecie co???? złapał mnie przed chwilą taki skurcz brzucha ze az zbladłam i mi sie przypomniało tak to jest przy porodzie--pierwszy skurcz taki ......... brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiska w takim razie w ogóle nie rozumiem zamieszania.Stresujesz siebie i to biedne dziecko.Skoro nie możesz się z lekarzem dogadać to go zmien.Kolejnemu powiedz od razu co i jak.Najlepiej za mocno nie ściemniaj tylko powiedz od razu ,ze masz za sobą 2 ciężkie porody i nie chcesz znowu.Proste.Papier od ortopedy możesz dodatkowo tez pokazać.Wcale cie nie rozumiem.Masz 25 lat nie 5 i 2 dzieci.Trochę więcej wiary w siebie i asertywności.A jak nie powiesz czego chcesz to tego nie dostaniesz.Zmień lekarza bo szkoda1600 zł.Znam lepsze sposoby na wydanie takiej gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!!!!!juz wiecie ze sie rozsypałam, jestem już w domku z moim maluszkiem jutro sie odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wszystkie narzekają to ja tez sobie pozwolę.Leci 34 tydz.i cisza.Robie się coraz większa i mam strasznego lenia.Żadnego symptomu zakładania gniazda i obsesyjnego sprzątania.Pokój i ciuszki dzidziusia gotowe,ale poza tym zastój.Weny twórczej na pakowanie nie mam,a to znaczy ze pewnie jeszcze się poturlam.I wiecie co ,wcale na razie nie myślę jak będzie,strasznie,boleśnie,bez komplikacji czy nie.Raczej zastanawiam się jak mała wygląda i po którym z rodziców ma charakterek.Pozytywne myślenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wchodzę a tu niespodzianka - Mania już w domu!! :) Kochana czekamy jutro na relację z pierwszego forumowego porodu i pierwsze zdjęcie dzieciaczka! Wszystkie bardzo przeżyłyśmy Twój poród, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karlop - ja się częściowo spakowałam, ale utknęłam przy sprzętach - tzn muszę wygotować laktator i butelki /smoczki, ale mnie odrzuca od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczynki. Co do porodu cc ,mam takie samo zdanie jak mąż karolp-ale najważniejsze, żeby każda miała wolny wybór i spotykała się z szacunkiem co do podjętej decyzji. Ja na przykład mam strasznie niski próg bólu,ale nastawiam się po prostu, że dam radę urodzić naturalnie.I muszę dać- cholera,tyle kobiet rodziło!A bzdury typu nietrzymanie moczu po nacięciu, plastyce krocza itd.mnie rozbawiają:)))-nie znam nikogo, kogo by to spotkało, a akurat po cc znam 2 dziewczyny-jedna po plastyce brzucha za 12.000, druga zbiera;/.Ale przecież jednostkowe przypadki z plastyką po sn czy cc nie powinny wpływać na nasz wybór. W dzisiejszych czasach powinno być tak,że to kobieta sama podejmuje decyzje jak chce rodzić, a nie cyrki pod stołem albo z załatwianiem zaświadczenia itd. No cóż-może się to kiedyś zmieni. Malwiska- Ty wogóle olej te pomarańczowe komentarze. Nie reaguj,a dadzą sobie spokój. AAAAaale jestem ciekawa relacji manii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że ten tydzień dobiega końca. Najpierw trafiliśmy do szpitala bo złapały mnie jakieś skurcze i bałam się, że maluch już się pcha. Tam okazało się, że ma mały brzuszek a dużą główkę. Niby wszystko ok, ale pewność będę miała jak będzie już ze mną. Teraz do tego wszystkiego dopadło mnie jakieś choróbsko. Jedyne co dobrego m,nie spotkało to sesja. Czekam na zdjęcia. Może uda mi się parę dodać do albumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Pogoda piękna, aż szkoda w łóżku zalegać. Maniu, cudnie, że już Jesteście w domku :-) Czekamy z niecierpliwością na njusy jak było i zdjęcia Smyka :-) Gratulencje raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja też już nie śpię i czekam z niecierpliwością na relację Mani :) Pogoda super nastraja, chyba zima już do nas nie wróci! :D Dziś w nocy obyło się bez większych skurczy, więc i humor lepszy :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jesli chodzi o cc uwazam temat za zamkniety ja napisałam jakie mam swoje zdanie nikogo nie chce przekonywac swoimi argumentami na ten temat i tez uwazam ze kazda kobieta powinna o tym decydowac jak chce rodzic MANIA czekamy na wiesci zdróweczka dla ciebie i maluszka "szpitalne "babeczki co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie. U mnie nadal bez zmian. Pogoda dziś śliczna :) Maluchy pojechały z dziadkami i pradziadkami do parku a my mamy z mężem dzień leniwca, tzn ja mam bo on sprząta garaż :P Po południu jesteśmy zaproszeni na obiad u teściów. Normanie żyć nie umierać :D:D:D Wrzuciłam do albumu fotkę moich łobuziaków z dzisiejszego poranka. Idę poudawać, że coś robię. Pozdrawiam Was Mania czekam na fotki maluszka i kilka słów o Waszym pierwszym spotkaniu :) Oczywiście jak znajdziesz chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mania synek cudny. Fajne ma policzki :) Czekamy na relację. Wiosenna mamo Twoje dzieciaczki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie dziewczyny, Mam pytanie: do , którego tyg ciązy macie zamiar brać magnez? Ja równiez mam termin na kwiecień 06.04 (36+4,) Codziennie trochę twardnieje mi brzuch i biore magne B6 2x1, boję sie jednak, ze jak bede go brała do "końca" to moge przeciagnąć termin porodu, z drugiej strony wiele z Was wie jak bardzo nieprzyjemne jest to twardnienie ( nie da się normalnie funkcjonować.)i trochę obawiam sie tak poprostu go odstawić..Jak jest u Was?pozdr, z góry dziękuje za odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×