Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość kjhgfdsaSDFGHJ
I TO SPRAWDZANIE KTO SIE KIEDY LOGUJE ....... ŻENADA .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość węzełek
no to co stoi na przeszkodzie, aby kwietniówki "odżyły", to wolny kraj i wolne forum, bardzo Was dziewczyny zachęcam, przydałyby mi się Wasze rady, bo jestem baaaardzo starą matką, mały to moje pierwsze dziecko, a wszystkie koleżanki mają dorosłe dzieciaki i nic już nie pamiętają... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdsaSDFGHJ
NO TO MOZNA TU ZAGLADAC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro tak piszecie, że na
kafe można być szczerym, to ciekawe dlaczego wszystkie piszą na pomnarańczowo??? Biedactwa zostały wyrzucone z forum i teraz wylewają swoje żale na kafe. Żal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wczoraj na TVP2 był
krótki reportaż o karmieniu dzieci a w nim kwietniówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejne to było
Jedna z dziewczyn przemądrzała strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera kwietniowka
ta przemądrzała to załozycielka prywatnego phorum kwietniówek,atmosfera tam "włażenia sobie w d..., słodzenia i ciumkania ,aż przesłodko ,wypisuje się z tamtąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jeszcze ciebie nie
zablokowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera kwietniowka
no wyobraź sobie ze jeszcze nie ;) ale faktycznie na prywatnym phorum zero szczerości ,to nie tak jak na kafe nostalgicznie wspominam czasy ze starym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jeszcze ciebie nie
Faktycznie dziwne, ale z tą szczerością na kafe nie jest do końca tak fajnie bo tak naprawdę jeśli ktoś chce napisać to co myśli robi to na pomaranczowo. Nigdy na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ta przemądrzała
to sie na swoim prywatnym phorum cienko udziela ale do blokowania innych to pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama82 kwietniówka
te szczera kwietniówka, taka szczera jesteś że boisz się napisać pod swoim prawdziwym nickiem tylko wymyślasz śmieszne pseudonimy? szkoda dziewczyno że nie wiem kim jesteś na naszym forum bo chętnie bym sobie z Tobą pogadała, tylko szkoda że taki tchórz z Ciebie. mam nadzieję że nie będziesz się udzielała na naszym forum i a jeszcze większą nadzieję mam że dowiemy się kim jesteś i Cię stamtąd wywalimy. a może nie podoba Ci się atmosfera na forum bo akurat Tobie nikt nie prawił komplementów itp,- ale to raczej dlatego że nie zasłużyłaś, przecież za samo napisanie jak minął dzięń nie napiszemy Ci jaka jesteś zajebista!nie włazimy sobie w dupę , nie wazelinujemy, jeżeli coś piszemy to z czystej sympatii, ale widzę że u Ciebie kwestia relacji międzyludzkich chyba jest inaczej interpretowana. mimo wszystko życzę wszystkiego naj, ale proszę nie pisz już nic więcej ani tu ani na naszym forum.i jeszcze się zastanawiam dlaczego taki jad z gęby Ci płynie, to zazdrość? pewnie tak, ale to nieładnie zazdrościć komuś że coś fajnego zrobił, lepiej spiąć poślady i samemu się za siebie wziąć !!powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tylko tyle - taka odważana a za pomarańczami się chowa i to wieloma..... Jak Ci nie pasuje prywatne forum to poproś o usunięcie z tej bandy kadzących sobie bab. Dla ścisłości - forum założył facet. A jak się nudzisz i nie masz co ze sobą zrobić to zajmij się dziećmi a nie obsmarowywaniem. A z drugiej strony - co zazdrościsz? Zepnij dupsko i też stań się sławna - ktoś Ci zabrania? Ale tu trzeba działania - a widocznie brak Ci polotu i zapału i pasji. Kobieto ocknij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarująca :) :) :)
ojojoj a co tu się dzieje :) ludzie się nudzą :) dawno afery nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może na phorum się za mało
dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrli tyrli
znowusz sie tu syfff zrobil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia lisa :p
Udez w stol --->> a nozyce sie odezwa :P Tak na serio to zadna z mamusiek nie potrafi tam myslec samodzienie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P !!!!! tylko wielka zalozycielka ma racje i dowala kazdemu kto jej nie pasoje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :p :p dobze ze sie z tamtad ewakowalam bo mialabym wyprany muzg jak kazda tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIELKA ZAŁORZYCIELKA
O jejku , jejku :( Nie jedźcie już tak po mnie :(bo się po płaczę:(:(:( wszystkie was zablokowałam!!!!!!!!!!!! koniec kropka:(:( Mało tego ,taborety ----- zablokowałam wam internety , żebyście nie mogły mi tu odpisywać / nauczycie się ,że mnie się nie krytykuje ,tylko mi kadzi ,słodzi , pudruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu nie bylo mnie tu od urodzenia julki i zastanawiam sie z wamin dzieje kiedys bylysmy zgodne jak wasze maleństwa moja już biega na4 taki mały urwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........................,,,,,
nie za ladne zdjecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniówki co tam u Was?? Moja Laura ma 9,5 miesiąca już, ale ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronus
Dziewczyny działa nasze forum? bo mnie wywala a niby połączenie z netem mam.Chciałam odpisać a le nic z tego.Jakby co to głosy oddałam-no przynajmniej mam nadzieję,że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnn,,,,
oooo! A-B, a ciebie zablokowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnnnnn a twoj czarny nick jest jaki?? A rzeczywiscie nie pisze juz na forum prywatnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×