Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Cześć dziewczyny. A u mnie (zachodniopomorskie) taka beznadziejna pogoda, że masakra. Zimno, pada, wieje - taka typowa szaruga. Aż nie chce się wstawać do pracy. Pozdrawiam Was i życzę miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne te mebelki lipcówki, tylko chyba troszkę drogie, jak na używane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iissaabel - ja też w pierwszej ciąży używałam adaptera do pasów bezp., teraz go jeszcze nie przyniosłam ze strychu :P Póki co, to się nie zapinam, bo mnie uwiera, ale o adapterze zapominam :P Właśnie moje Maleństwo kopie w brzuszku :D to jego ulubiona pora - pomiędzy 23" a 1 w nocy :) Też lepiej czuję te ruchy w środku brzucha, niż ręką na zewnątrz. Ale to kwestia czasu. Potem jest fajnie, jak "wielka" noga przesuwa się przez połowę brzucha na maksymalnie rozciągniętej skórze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w brzuchu na razie niewinne podrygi. Czekam na tą stopę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie juz w zasadzie niemal 19 tydzien i cisza....za każdym razem tak bardzo się boję-bo z chłopcami czułam juz wczesniej ruchy...kolejna wizytę mam 18 prywatnie- a u nas na nfz 26 i wtedy tez będzie połówkowe-liczę ze juz 18 -stego ,lekarz powie płeć-i mam nadzieje ze to nie trzecia para jajeczek(hihi)choc podobno faceci mają lżej w zyciu niz kobiety...i to faktycznie prawda! [URL=http://www.naobcasach.pl]http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.13918.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, miałam dzisiaj wczesną pobudkę - deszcz walił w parapet jak wściekły. teraz się uspokoiło na szczęście. Dzisiaj sporo wizyt ma się odbyć, dawajcie znać po czy wszystko ok z maluszkami. Czekam na koszulę nocną z allegro, a przy okazji domówiłam tunikę i 2 bluzki, może dzisiaj przyjdzie kurier...? Bo już się nie mogę doczekać :) http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-s-m-i1312889641.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik, tunikę zamówiłam z tej aukcji (chociaż w sumie to bardziej chyba dłuższa błuzka? ale ja jestem niska, to pewnie starczy spokojnie za tyłek) http://allegro.pl/sliczna-tunika-na-kazda-okazje-kolory-i1305317810.html Przyznam się że skusiła mnie cena :) w sklepie którego namiary podawała Martka znalazłam bardzo podobną za dużo wyższą cenę, więc postanowiłam zaryzykować. Z tego sklepu pięknamama to mogłabym mieć wszystko! http://www.pieknamama.pl/4676-Bluzka-Molo-Plum.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta też się nad tą koszulką nocną zastanawiałam bo jest śliczna, ale zastanawiam się czy biust nie będzie wyskakiwał samoistnie przez te otworki podczas snu obracania się, chodzenia. Proszę daj znać jak Ci przyjdzie, bo mam na nią smaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kwietnóweczki z pochmurnej bydgoszczy-szaro buro i ponuro.ja jestem w 20 tygodniu i nie wydaje mi się żebym czuła ruchy dzidzi?wieczorami wydaje mi się ze mj brzuch żyje własnym życiem coś się tam dzieje ale kopniaczków nawet leciutkich nie czuję.już się nie mogę doczekać wizyty u gina-22 dopiero a ja już bym chciała zobaczyć malutką.za to ciągle mnie coś kłuje ciągnie i boli brzuch jak kicham co mnie troche niepokoi.wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka, ja też jestem w 20 tc i mam dokładnie takie same odczucia jak Ty. czekam z niecierpliwością na jakiegoś konketnego kopniaka.... wizyte mam w poniedziałek nie moge się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A we Wrocławiu znowu świeci piękne słońce :) ja zamówiłam koszulę na allegro, na zdjęciu wygląda ładnie a jaka jakość to się okaże :) ogólnie ceny ubrań ciążowych są jakieś z kosmosu, nie mam zamiaru za wiele kupować, póki co musiałam kupić spodnie i rajstopy ciążowe, ale to kupiłam w zwykłym sklepie za nieduże pieniądze. Wybieram się też do sklepu gdzie wiem że są getry ciążowe w normalnych cenach, takich jak na allegro ja coraz częściej czuję ruchy, nie tylko wieczorem, ale i w ciągu dnia, mąż jak przyłoży rękę to też czuje kopniaki :) w poniedziałek zaczynamy remont łazienki, nie wiem czy będę musiała się wyprowadzić na jakiś czas, mają to zrobić w tydzień więc może dam jakoś radę a póki co wracam do kryminałów, normalnie tak się wciągnęłam że pół nocy nie śpię tylko czytam, a dzisiaj muszę jeszcze polecieć do księgarni po następną część :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawi, jak lubisz kryminały i skończysz sagę millenium to mogę polecić Ci kryminały szwedzkiego pisarza - Henning Mankell, na podstawie jego książek kręcony jest serial z detektywem Wallanderem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta dziękuję, ale Mankella już dawno przerobiłam :) z serii o Wallanderze najbardziej lubię "O krok". Szwedzkie kryminały są rewelacyjne, jak skończę tą trylogię Larssona to dla odmiany biorę się za nową książkę Głowackiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, W Szczecinie pochmurno i mgliście, słaba kawa nie pomaga :/ W poniedziałek byłam u Gin., u mnie 20tc, wszystko ok (chyba będę do porodu pracować), od ostatniej wizyty a chodzę co 3 tygodnie przytyłam 2 kg a łącznie 7 ...... ech..... wcale się nie obżeram jakoś specjalnie...... Ruchów jeszcze nie czuję, albo nie wiem że czuję...... mam takie dziwne "przewalania" delikatne szczególnie przed snem ale jeszcze nie wiem czy to to. Lekarz mnie uspokoił i powiedział , że kobiety w pierwszej ciąży ruchy czują około 20-23 tc. Prosiłam, żeby zerknął czy dziewczynka czy chłopiec no i jego zdaniem dziewczynka na 90% bo nic tam odstającego nie widać :) bardzo bym chciała córeczkę - Alę, na razie jednak czekam na potwierdzenie - za tydzień 16.11 mam usg połówkowe. bo typowych objawów "na dziewczynkę" nie miałam. Jeżeli chodzi o wyprawkę mam zamiar zająć si ę zakupami w nowym roku, jednak oglądam zastanawiam się, wybieram. Pozdrawiam, Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak lubisz kryminały to Mankell jest obowiązkową pozycją. Ja też najbardziel lubię "O krok"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA CZUJE RUCHY JUZ WIEC BARDZO SIE CIESZE JAKIS TAKI CZŁOWIEK SPOKOJNIEJSZY MAŁO TEGO MÓJ MEZUS TRZYMAŁ REKE NA BRZYSZKU JAK NIE BRYKNIE PCHEŁKA TO MYSLAŁAM ZE SIE POBECZY POPROSTU PIEKNE UCZUCIE DOCZEKACIE SIE KOCHANE JA W PIERWSZEJ CIAZY TO CHYBA W 22 TC COS DOPIERO POCZUŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z każdym dniem mam nadzieje - może to dziś poczuje:) zastanawiam się jak to jest.. czy to takie wyraźne kopniaki czy bulgotanie, tyle opinii na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan ja czuję jak się położę, albo jestem w pozycji takiej półleżącej, najpierw poczułam coś jakby mi coś tam pękło, na drugi dzień też coś takiego a na trzeci to już mocne kopniaki. Zauważyłam że częściej czuję z prawej strony, na środku i po lewej też ale rzadziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze jak się położę to skupiam się i próbuję coś poczuć ale jedyne jak narazie to takie ukłucia jakby dziecko uciskało. Gawi za chwile spróbuje się skupić może coś poczuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKUPIENIE NIC BARDZO NIE DA POMAGA ZJEDZENIE CZEGOS SŁODKIEGO I PO 10 MINUTKACH POŁÓZ SIE NA PLECACH Z NOGAMI PODKURCZONYMI JA WTEDY POCZUŁAM PIERWSZE MUŚNIECA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny 29
Witam Kwitnióweczki! dziś u mnie 19t3dn :) ruchy maleństwa czuję coraz wyraźniej, ale to przyjemne :) tak czuć jego obecność... Wczoraj będąc w sytuacji stresowej, tak mi o sobie przypomniał, że od razu się uspokoiłam. Podaję link do ciekawego artykułu, można przeczytać o ruchach dziecka czy badaniach połówkowych. http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79419,3294524.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Do mnie z zamówionych rzeczy dotarły póki co leginsy i koszulka nocna 9fashion. Jak mnie M w niej zobaczył to myślał, że kieckę jakąś kupiłam:) Jest sliczna, bardzo delikatna i spokojnie mozna używać po ciąży - pod biustem jest drapowana, przez co nie sprawia wrażenia typowo ciążowej. Zamówiłam też jedną amarantową, z linka który podesłała Ditta, ale jeszcze nie przyszła. Ruchy dzidzi czuję coraz wyraźniej. Zazwyczaj wieczorkiem, albo w ciągu dnia kiedy położę sie po jakimś wysiłku. Ludek fika i kopie zazwyczaj do wewnątrz, tak że tatus musi poczekać jeszcze parę tygodni, aż nabierze sił i kopniaki będą wyczuwalne na brzuszku:) A pogoda, jak już Gawi pisała, we Wro była dzisiaj znowu super. Posprzątałam mieszkanko, co trwało całe wieki zważając, że staram się nie forsować. Czuję się dobrze i mam nadzieję, że na wizycie w przyszłym tygodniu lekarz będzie miał dla mnie same dobre wiadomości:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik, na razie słabo z ruchami ale będe jeszcze próbować wg Twoich wskazówek malwiska - dokładnie dzisiaj jest 20 tydzień i 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja też z każdym dniem coraz bardziej czuję ruchy maleństwa :) Nie tylko wieczorami i w nocy ale również w ciągu dnia. Wczoraj czułam się fatalnie...miałam strasznie napięty brzuch, ciężko było mi się wyprostować. Dodatkowo kręgosłup dawał się we znaki :/ Ditta a te bluzki to zamawiałaś u tego samego sprzedawcy co koszula i tunika? Bo ja chciałam sobie zamówić takie zwykle bluzeczki pod sweterki/ewent. jakiś golfik i przy okazji wzięłabym sobie tą koszulę do karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ten sam sprzedawca. wzięłam golf i bluzkę z długim rękawem z okrągłym dekoltem (wcześniej zamawiałam już 2 bluzki, jedną w serek druga okrągłą i okrągły dekolt wydaje mi się ładniejszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×