Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Spóźnione - A_B wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Czytam, Was jednak u mnie nie wiele się dzieje, trzy dni wolnego przespane .... a dzisiaj pogoda znowu nie zachęca do działania. we wtorek mam usg połówkowe, ciekawa jestem czy potwierdzi nam się córeczka :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki! Ale dzisiaj mamy przepiękną pogodę! :) Ja od paru dni kiepsko się czuję. Jak chwilę postoję czy pochodzę to zaraz muszę usiąść bo robi mi się słabo :( Czy któraś z Was ma coś takiego? Już sama nie wiem czy to ciśnienie czy ze mną jest coś nie tak :/ Miłej niedzieli Wam życzę! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie posiadam ciśnieniomierza bo jakoś nigdy nie był mi potrzebny :( Ale planuję go zakupić w najbliższym czasie. Już nawet jeden mam na oku. Ale jak ostatnio mierzyłam u znajomych czy rodziny to miałam niskie. Ogólnie jestem niskociśnieniowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szybko dobiłyśmy do setnej stronki!! :) I ja chcę się tu wpisać :) Jestem w 17,4 tyg.ciąży i już nie mogę się doczekać połówkowego USG. Chciałabym poznać płeć i mam nadzieję, że Dziecinka jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie jeśli dobrze liczę, to 19 tc leci, czyli 5-ty miesiąc. Prawie połowa :) Koniec laby, jutro znowu poniedziałek. Wciąż czekam na przesyłkę z allegro, ciuchy niestety nie dotarły na weekend. Teraz stopuję z zakupami dla siebie, bo nie wiem z jakimi rozmiarami przyjdzie mi się zmierzyć za 2-3 miesiące. Strasznie śpiąca jestem, więc uciekam do łóżka. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak fajnie... już nam stówka stuknęła :) oby tak dalej Dziewczyny! Szczęśliwie do samego porodu... Spokojnej nocy Brzuszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllkkijj
Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jak samopoczucie w poniedziałek? ja jestem trochę zdenerwowana bo na 12 ide do fryzjera zmienić kolor włosów a na 18 do gina! jestem ciekawa czy dziś też zobaczy dziewczynkę tak jak ostatnim razem. no i zaczęłam 21 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Całą noc głowa mnie bolała, ale jakoś nawet się wyspałam. Teraz wypiłam kawę i jak mi nie przejdzie, to wezmę apap, bo nie chcę się dłużej męczyć z bólem. Jordan ja też idę na 12 do fryzjerki, zrobić odrost, bo ostatnim razem tak kiepsko mi zrobiła, że po tygodniu miałam wrażenie, że 3 miesiące nic nie robiłam z włosami. Oczywiście teraz idę do innej fryzjerki i mam nadzieję, że będę zadwolona. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!! ja z samego rana musiałam leciec na wyniki-i niestety tam niemia niespodzianka!!! musieli mnie 6 razy kłuć by cos nałapac--niestety krew niechce mi leciec...i tak za każdym razem-ale dzisiaj to juz pobiła swój rekord!pozatym wszystko ok-w środe na wizytkę-niewiem czy usg połówkowe bo teraz jade znów prywatnie ale napewno usg-wiec moze i sie pokarze nasz mały lokator!!w koncu niemal 20-sty tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekst malwiśki po korekcie
witajcie !!! ja z samego rana musiałam lecieć na wyniki-i niestety tam nie ma niespodzianka!!! musieli mnie 6 razy kłuć by cos nałapać--niestety krew nie chce mi lecieć...i tak za każdym razem-ale dzisiaj to juz pobiła swój rekord!poza tym wszystko ok-w środę na wizytkę-Nie winem czy usg połówkowe bo teraz jadę znów prywatnie ale na pewno usg-wiec może i sie pokarze nasz mały lokator!!w końcu niemal 20-sty tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki:) Malwiśka, ja też miałam rano lecieć na badania, ale ...zaspałam. Obudził mnie kurier o 10.30, przyniósł paczuszkę:) Aż dziwne, bo Martynka zazwyczaj nie śpi tak długo, a tu proszę! Ja czasami też mam problem z pobraniem krwi. ostatnio powiedziano mi, że chyba za mało piję. Jakoś trudno mi wypić 1,5 l wody w ciągu dnia, ale może rzeczywiście powinnam. Pogoda dzisiaj znowu super:) Na tarasie w donicach zakwitły mi stokrotki. Zła wiadomość to taka, że w końcu podłapałam to paskudztwo od Martynki i teraz obie nas męczy kaszel. Mam nadzieję, że u mnie obejdzie się jednak bez antybiotyku. Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie dzisiaj słonecznie co nastraja pozytywnie, ale bez kawy chyba się nie obedę. Marta - jak przesyłka, jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ,w Łodzi piekna pogoda znowu wiosennie,a ja spałam dziś do 11,30 mowie wam ile ja teraz snu potrzebuje na poczatku ciąży tyle nie potrzebowałam co teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak u Was z kawą? odstawiłyście? pijam 1-2 dziennie z płaskiej łyżeczki rozpuszczalnej i z mlekiem. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije prawie codzinnie ,z jednej łyżeczki raz dziennie,do tego niestety popalam papierosy...paliłam przed ciążą ,paliłam jak niewiedziałam ze jestem w ciąży (dowiedziałam się jakoś w 10 tyg)a teraz popalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekst malwiśki po korekcie??? kto jest na tyle hm... niewiem nawet jak to nazwac? po co ktos to robi???moze niech napisze prosto z mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiśka - olej to. Swoją drogą zastanawiam się czy nie fajniejsze byłoby prywatne forum. Tylko wtedy już w sumie nikt by nie mógł dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki!!! Ja dziś właśnie przekroczyłam półmetek ciąży :) Niestety siedzę w domu, bo mała mi się rozchorowała, katar trwa już ładne parę dni, ale dziś w nocy dołączył paskudny kaszel i martwię się, czy to przypadkiem nie zapalenie oskrzeli :/ O 16 ma przyjść lekarz, więc zobaczy co i jak. Malwiśka, olej te pomarańcze, zawsze się jakaś przyczepi. Jak komuś nie pasują twoje wypowiedzi to niech nie czyta i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kawy, to ja nigdy nie byłam jakimś wielkim smakoszem, więc nie stanowi to dla mnie problemu. Ale owszem, od czasu do czasu, dla smaku napiję się jakiejś latte. Papierosy paliłam przed ciążą z córką, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży natychmiast odstawiłam. Potem, gdy przestałam już palić piersią zaczęłam popalać, ale raczej tak dla towarzystwa. Teraz oczywiście nie ma mowy nawet o jednym. Uważam, że dla dobra dziecka można zrezygnować ze wszystkiego, zwłaszcza, że to tylko 9 miesięcy. A jak widzę na ulicy ciężarówkę z brzuchem, to niedobrze mi się robi i mam ochotę splunąć, a kyż!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ciężarówkę palącą :P, bo kobietki w ciąży na ogół wzbudzają we mnie pozytywne odczucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się mnie dziisaj jakieś durne przekręcenia czepiają;) Piersią jeszcze nigdy nie paliłam, służyła mi ona do karmienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zrozumiałabym gdyby ktoś poprawił bez błędnie-ale z takimi bykami???zmieniając treść na swoją chyba interpretacje? komuś brakuje 5 klepki??czy co? a mi szwankuje L-i często tę literkę mi zjada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle ne palę. W ciąży strasznie zaczął mi przeszkadzać dym papierosowy, jak poczuję to robi mi się niedobrze. Czasem jak wsiądę do autobusu i stanę obok palacza, który właśnie palił na przystanku to też mi słabo. Od dzisiaj wszedł zakaz palenia w miejscach publicznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiśka to prawda olej to. Ja z kawą nie mam większego problemu pijam głównie mleko z kawą i do tego inką - też sporadycznie, czasami od wielkiego dzwonu zwykła kawę ale też więcej w niej mleka. Myślę że na pewne sprawy nie należy zwracać uwagi to same się rozejdą, a dyskusja może tylko kogoś zachęcić. Mnie dziś plecy bolą. Dziewczyny jak po wizytach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie palę-piłam zawsze sporadycznie-choć czasem zdażyło się ostro zaszaleć-jak każdemu-lecz mam 1 nałóg---Coca cola!!!!!!!! mogę pić ja litrami-a najchętniej by płyneła w kranie! często slyszałam z 2-gim synem w ciązy-NIE PIJ BO DZIECKO BĘDZIE MIAŁO KOLKE i guzik to sie miało do rzeczy!!! mój Fabiś ANI RAZ NIE MIAŁ KOLKI-PRAKTYCZNIE W OGÓLE NIE PŁAKAŁ!!!--oczywiście gdy karmiłam nie piłam już gazowanego-ale przez 9mcy non-stopp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U nas w podkarpackim tez dziś piękna pogoda,raniotko pojechaliśmy z mężem na badania lekarz zlecił na następna wizytę żeby przynieść. A potem wybrałam się z kuzynką zrobić rundkę po szmateksach zobaczyc co jest na niemowlęta;) no i oczywiście jak zobaczyłam takie słodkie ciuszki nawet z metkami z firmowe,to zaszalałam ,kupiłam i kombinezonik taki niegruby na wyjście ze szpitala,i kurteczkę taka uroczą i komplecik na lato itp.opamiętałam się wtedy jak mi brakło kasy się przyznam aż wstyd jak człowiek głupieje na zakupach;) znajomi mi powtarzaja że jest niby przesąd zeby nie kupować nic dziecku przed ukończeniem 7mca ciąży,no ale sie zapomniałam w tym szale zakupów. U mnie zaczął się 20tc od środy juz czuję małego ,lekkie pukniecia w brzuszku,a ogólnie czuje się wyśmienicie oby tak do końca. Miłego dnia mamuski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta koszulka, którą dzisiaj dostałam jest ok. Nawet kieszonki do karmienia ładnie schowane, tak że nie ma obawy, że będę z gołym biustem paradować. Jedyny problem to długość. Nie jestem zbyt wyrośnięta (170) ale i tak jest dla mnie ciut za krótka. Monsoon, ubawiły mnie Twoje posty:) Malwiśka, też uważam , że nie trzeba się przejmować, takimi wpisami - komuś brakuje odwagi, aby wprost napisać i tyle! A wracając jeszcze do kawy. Mój lekarz nie widzi przeciwwskazań, aby sobie wypić 1 lub 2 filiżanki dziennie. Jednak zdrowsza jest z ekspresu lub ze zwykłego zaparzacza niz rozpuszczalna. a jesli już rozpuszczalna to nie ta bardzo sypka, ani w granulkach tylko w kryształkach (to akurat obejrzałam w tvn style:). A juz na pewno kobiety w ciąży powinny unikać kaw typu 3w1! Zawartość kawy tam to zaledwie 3-5%, reszta to sama chemia..fuj!!! Anitka, ja też wpadłam w wir zakupów..póki co internetowych:) M powoli puka się w głowę, że oszalałam. w sobotę wysłalam go do ikei i z telefonem w ręku, a ja przed kompem na stronie ikei robiliśmy zakupy:) U mnie 21 tydzień, w środę wizyta - mam nadzieję, usłyszeć same dobre wieści. Czuję sie lepiej, zaczęłam nawet szaleć z porządkami w domu. Dzisisaj przyjechała moja mama i od razu po uszach mi sie oberwało;) Ale z tej bezczynności ja już wariuję! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki! Dzwonili dzisiaj do mnie z centrum medycznego, że moja czwartkowa wizyta została odwołana....pani dr jest na zwolnieniu do końca miesiąca :( :( :( W takiej sytuacji muszę zapisać się do jakiegoś innego lekarza bo kolejną wizytę u mojej gin mam dopiero za miesiąc...Trochę się wkurzyłam bo chciałam z nią pogadać o zwolnieniu a tak to nie wiem czy jakiś inny lekarz mi je da :( I najważniejsze to chyba powinnam mieć w tym czasie zrobione usg połówkowe... Jeżeli chodzi o papierosy to ja tak jak Ditta. Po prostu mnie od nich odrzuca...a wyczuwam je na kilometr ;) Cieszę się, że mój mąż już od miesiąca nie pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×