Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Cześć mamuśki ;) jak się dziś czujecie?ja nawet dobrze byłam juz dwa razy w sklepie,siedzę w domku i gotuję obiadki a mój mąż robi remont i sie wścieka więc mu schodzę z drogi ;)faceci;) Czekam dalej na kopniaczki dzidzia a tu cisza 19 tc się kończy. Dziewczynki super ze podajecie linki do ciuszków ,zdając się na Was juz zrobiłam zakupy na allegro. Dzięki Viki58a kupiłam sobie spodnie dzinsowe czeklam na paczuszkę :) A teraz patrzę Martka77 chwali staniczek który sobie zamówiła,więc się też skusiłam odrazu na dwa,bo w tych z fiszbinami faktycznie juz niewygodnie chodzić. Dzięki dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka bardzo fajny ten biustonosz :) Ja póki co mam 2 pary takich, które mnie jeszcze nie uciskają. Zresztą mój biust aż tak bardzo nie urósł :( Ale mam cichą nadzieję, że jeszcze urośnie! ;) U mnie znowu pada :( Wczoraj oglądałam fajny film: "Morderca we mnie". Jeśli lubicie trillery to polecam :) Ale muszę zaznaczyć, że film ma kilka bardzo drastycznych scen. Kiedyś któraś z Was pisała o filmie "Siedem dusz". Rewelacyjny dramat! Popłakałam się na nim straszliwie! Ostatnio też oglądałam dramat "świetliki w ogrodzie". Dobry film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka bardzo fajny ten biustonosz :) Ja póki co mam 2 pary takich, które mnie jeszcze nie uciskają. Zresztą mój biust aż tak bardzo nie urósł :( Ale mam cichą nadzieję, że jeszcze urośnie! ;) U mnie znowu pada :( Wczoraj oglądałam fajny film: "Morderca we mnie". Jeśli lubicie trillery to polecam :) Ale muszę zaznaczyć, że film ma kilka bardzo drastycznych scen. Kiedyś któraś z Was pisała o filmie "Siedem dusz". Rewelacyjny dramat! Popłakałam się na nim straszliwie! Ostatnio też oglądałam dramat "świetliki w ogrodzie". Dobry film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my właśnie wróciliśmy z małą od lekarza. No i niestety dostała antybiotyk, a to z tego względu, że lekarka już szmery w oskrzelach słyszała. Trudno, po 4 tygodniach bezskutecznego leczenia chyba nie mamy innego wyjścia:( A biustonosz naprawdę fajny i spokojnie można w nim spać. Mój biust to 2 rozmiary do przodu, zrobił się dość ciężki i fiszbiny były wyjątkowo niekomfortowe. Zmykam coś przekąsić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
was tylko na chwilę zostawić i wszystko zapisane ;d wyłowiłam wątek o filmach.polecam psychologicznego mózgotrzepa ''Incepcja''.potem lżejsze ''V jak Vendetta'' ,''Gra'',''Wakacje dla par'' ale te trzy pierwsze warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka dużo zdrówka dla Martynki! 🌼 Incepcję oglądałam :) Również polecam! :) Pozostałych jeszcze nie widziałam.Jak piszesz, że warto to postaram się obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ RE?........PŁEĆ wiosenna mama...25......Małopolska.......23.03.....3............cór e czka ORLLA..............29......Belfast............23.03... ..1 anka87.............23......Wieliczka........30.03, 01.04...2 (1 to mój Aniołek) mania487 .........18.......Morąg........... 01.04.....1 Judyta10...........28......Szczecin........ 01.04..... Magd11............26.......Wilhelmshaven..02.04.....1...S YN Jenny29............29......Lublin............ 03.04....1 katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon...........30.......Lublin............04.04.....2 minia80............30.......Lublin............04.04......1 aaaaaaanula83....27.......Sokołów........04.04......1 Martka77..........32.......Wrocław........04.04.....2 paula8122..........29......Warszawa......04.04......1 K_inka_............30.......Poznań..........04.04... ..2 Jordan.pl..........24.......Poznań..........04.04......1 córeczka basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1 Ditta7..............28.......Warszawa.......07.04.....1 iissaabel...........33.......Radom.............07.04.. ..1 (4 Aniołki) KASIEŃKAA__.....21.......SOSNOWIEC......09.04....1...CHY BA SYN mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........09.04.....1 -SYNUŚ Michaś mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28.......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) _iwia_82..............28......Turek...........10.04.... .1 brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 anitka75............35......podkarpackie....12.04.....1 wiolonczela..........35......Wrocław.........12.04.....1 Malwiśka.............25......Polanów..........13.04.... 3 bebetka77 .........32......Zabrze............14.04.....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... ..2 justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................26......L...................20.04.....2 karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 3 (1 Aniołek) MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Viki58a...............28......Wrocław..........22.04.... 1 Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 iksigrekzet..........30......Warszawa........26.04..... 1 hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....2 Iga1979...............31.....Dolny Śląsk........28.04.....2 katharinak_83.....27 ......Kraków............01.05.....2 (1 Aniołek) annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajusia-jak ładnie wygląda w tabelce-SYNUŚ MICHAŚ!!!!!!! u nas też juz wybraliśmy imiona-jesli synek to będzie Nataniel--jeśli zaś córeczka będzie Lenka-chciałam Liliankę ale w ciązy którą poronilam w 2008 roku groszka nazywaliśmy Lilianką bo miała byc dziewczynka-i nie chcem kusić losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Niestety przez najbliższy tydzień będę do Was mało pisać ponieważ skończyl mi się limit internetu i mam baaaardzo wolny transfer więc ledwo mi się strona otwiera. Musże czekac na nowy okres rozliczeniowy. Jak bede u mojej mamy to bede wchodzic na net i bede pisac. Aha... dzis mam urodzinki i obżarłam się torcikiem - dobrze że nie widać że mi brzuch wypchało :P A dzidzia pewnie teraz pływa w słodkich wodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś ma ból w pachwinach? Mnie dziś dopadło mam nadzieję,że to tylko rozciągająca się macica bo mam też kłucia dość nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! :)Życzę Ci dużo zdrówka, szczęścia i tej upragnionej córeczki!!! :) Spełnienia najskrytszych marzeń! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magd11
A_B Wszystkigo najlepszego ! =) Ja tez mam czesto klucia jakby w jajnikach lub pochwie i czasem bole brzucha typu przedmiesiaczkowe, mysle ze to chyba normalne . milego wieczoru wam zycze =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ;) Dziewczynki dziś dostałam detektor tętna płodu,kupiłam po okazyjnej cenie od koleżanki i aż mi łezki popłyneły jak słuchałam bicia serduszka mojego dzidzia ,mam też wrazenie że czuję juz delikatne ruchy -tak jakby bańki mi pękały w brzuszku ;) cudowne uczucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ;) Dziewczynki dziś dostałam detektor tętna płodu,kupiłam po okazyjnej cenie od koleżanki i aż mi łezki popłyneły jak słuchałam bicia serduszka mojego dzidzia ,mam też wrazenie że czuję juz delikatne ruchy -tak jakby bańki mi pękały w brzuszku ;) cudowne uczucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) U mnie końcówka 18 tc i chyba od dwóch dni czuję delikatne ruchy dziecka :) "Chyba" bo jest to tak słabiutkie, że za pierwszym razem miałam wrażenie, że mi się tylko zdawało. Taki jakby bąbelek pękający w okolicach lewej strony podbrzusza. Chyba ze 2 razy poczułam to w czwartek wieczorem i uznałam że to jeszcze nie to (chociaż nic innego mi pod to nie podchodzi ). Wczoraj też kilka razy się zdarzyło i dzisiaj już też. Czy waszym zdaniem to nie za wcześnie jak na pierwszą ciążę i czy to faktycznie się tak odczuwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dopiszę jeszcze płec do tabelki :) NIK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ RE?........PŁEĆ wiosenna mama...25......Małopolska.......23.03.....3............cór e czka ORLLA..............29......Belfast............23.03... ..1 anka87.............23......Wieliczka........30.03, 01.04...2 (1 to mój Aniołek) mania487 .........18.......Morąg........... 01.04.....1 Judyta10...........28......Szczecin........ 01.04..... Magd11............26.......Wilhelmshaven..02.04.....1...S YN Jenny29............29......Lublin............ 03.04....1 katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon...........30.......Lublin............04.04.....2 minia80............30.......Lublin............04.04......1 aaaaaaanula83....27.......Sokołów........04.04......1 Martka77..........32.......Wrocław........04.04.....2 paula8122..........29......Warszawa......04.04......1 K_inka_............30.......Poznań..........04.04... ..2 Jordan.pl..........24.......Poznań..........04.04......1 córeczka basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1 Ditta7..............28.......Warszawa.......07.04.....1 iissaabel...........33.......Radom.............07.04.. ..1 (4 Aniołki) KASIEŃKAA__.....21.......SOSNOWIEC......09.04....1...CHY BA SYN mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........09.04.....1 -SYNUŚ Michaś mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28.......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) _iwia_82..............28......Turek...........10.04.... .1 brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 córunia anitka75............35......podkarpackie....12.04.....1 wiolonczela..........35......Wrocław.........12.04.....1 Malwiśka.............25......Polanów..........13.04.... 3 bebetka77 .........32......Zabrze............14.04.....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... ..2 justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................26......L...................20.04.....2 karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 3 (1 Aniołek) MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Viki58a...............28......Wrocław..........22.04.... 1 Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 iksigrekzet..........30......Warszawa........26.04..... 1 hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....2 Iga1979...............31.....Dolny Śląsk........28.04.....2 katharinak_83.....27 ......Kraków............01.05.....2 (1 Aniołek) annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia1989
Cześć mam 20 lat... i niedawno zostawił mnie chłopak z dzieckiem... dlatego, że mam nie łatwą sytuacje materialną postanowiłam zgłosić się do konkursu gdzie można wygrać kaszki, deserki itd. dla dzidziusia... Jedyne o co proszę to oddaj swój głos (codziennie możesz jeden) na mojego synka http://www.bobovita.com.pl/galeria_dzieci/zdjecie/58293/12 to nic nie kosztuje a może sprawić mu radość a mi pomóc materialnie... Kliknij proszę ten link http://www.bobovita.com.pl/galeria_dzieci/zdjecie/58293/12 a jeżeli wy macie tam zdjęcie odwdzięczę się tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek ;) Szpilka ja już od dwóch tygodni czuję mojego maluszka. U mnie dopiero 18 tydz. Na początku ruchy były bardzo delikatne. A teraz z dnia na dzień coraz bardziej się tam wierci ;) Najczęściej "bąbelki" czuję z lewej strony, poniżej pępka. Od dwóch dni czuję w niektórych miejscach jak mi brzuch twardnieje, robi się taka mała kulka. Nawet wczoraj mój mąż to poczuł. Pewnie maluch tam szaleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety błedny link!! a ja muszę sie pochwalić-mój leniuszek sie obudził ze snu zimowego i pokazał mamusi ze jest pod serduszkiem!! huuuura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu to samo :( to może wkleję fragment artykułu: Pierwsze ruchy dziecka Jeśli masz drobną budowę ciała albo zostaniesz mamą po raz kolejny, być może pierwsze odczuwalne ruchy masz już za sobą. To największe wzruszenie, jakie odczuwa kobieta oczekująca narodzin dziecka. Z kolei brak tych objawów budzi ogromny niepokój. Nie ma reguły, kiedy dokładnie powinno zacząć się odczuwać pierwsze ruchy. Przyjmuje się, że między 14, a 26 tygodniem ciąży, choć najczęściej zdarza się to między18 a 22, jeśli 20 tydzień minął, a Ty nie czujesz ruchów dziecka i jesteś tym zaniepokojona, możesz poprosić lekarza o skierowanie na USG. Ale jeśli czynność serca płodu jest wyraźna, możesz w spokoju czekać. Odczuwanie ruchów dziecka zmienia się. Na początku czujesz coś na kształt "bąbelków" (niektóre kobiety są przekonane, że to ruchy jelit). Później masz wrażenie, że w twoim brzuchu pływa żaba, w końcu wyczuwasz wyraźne puknięcia od wewnątrz. Z kolei w zaawansowanej ciąży wyraźnie czujesz, kiedy maluch obraca się, wypina pupkę czy wypycha kolanko. Każde dziecko ma swój rytm dnia. Większość jednak uaktywnia się wieczorem, w nocy i wczesnym rankiem. Aktywność płodu może wzrastać po zjedzeniu posiłku. Kiedy powinnaś się niepokoić? Zawiadom lekarza, jeśli nie poczujesz żadnego ruchu przez dobę, lub gdy ruchy stają się gwałtowne. Pamiętaj jednak, że dzieci są najbardziej ruchliwe między 24 a 26 tygodniem ciąży. Później nie mają w macicy już tyle miejsca, by fikać koziołki, prostują więc nogi, ręce, przeciągają się, wiercą. Niektóre ruchy możesz odczuwać jako bolesne, są to jednak niedogodności, które na pewno zniesiesz cierpliwie i tak naprawdę szczęśliwa, że dziecko daje znak o swoim istnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie niedawno wróciłam z zakupów. Zakupiłam sobie kardigan :) Mierzyłam też fajną tuniczkę ale niestety prześwitywał mi pod nią pas od spodni i troszkę niefajnie to wyglądało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki tą piłkę pokazałam jako pierwszą lepszą znalezioną na allegro, myślę że w decathlonie albo go sport na pewno będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego,chyba spóźniłam się z życzeniami. co do pachwin..ja odczuwam to jakbym miała ''poluzowane'' nogi w pachwinach ;D tak mi się śmiesznie chodzi,i czasem coś mnie zakłuje po lewej lub po prawej stronie. DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matko jedyna nie jestem pewna,ale chyba poczułam dziś ruchy małego :D:D masakra,leżę na łóżku na plecach,oglądam z mężem film i nagle w dole brzucha mniej więcej na środku poczułam 4 razy takie wyraźne aczkolwiek delikatne pchnięcie,jakby mnie ktoś palcami lekko dotykał od środka :D pierwsze 3 pchnięcia w odstępach 2,3 sekund,kolejne po ok 4 minutach.i już narazie nic nie czuję :( ale te pchnięcia czułam wyraźnie,napierały na przednią ścianę brzucha zaraz nad wzgórkiem łonowym,jakby synek pchał się kończyną do przodu :D nie jestem pewna,ale wydaje mi się że to już chyba ruchy :) wcześniej najadłam się słodkiego. chyba możliwe,że w 19 tygodniu ,początek.można już poczuć?teraz mnie tak śmiesznie brzuch swędzi w środku ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem trochę zasmucona bo ja albo nie czuje ruchów albo nie umiem ich rozpoznać:(ale co tam jeszcze mam czas dopiero 19 tydzien u mnie w Łodzi dziś pogoda iście wiosenna pozdrowienia ze słonecznej Łodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×