Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Dziewczyny, dziewczyny!!! Brzuch mi się rusza!!! Ale słodko :) Kurcze tak czytam Wasze posty o wózkach, łóżeczkach, materacykach i jestem zdziwiona. Ja jeszcze jakoś o tym nie myślę, puki co cieszę się rosnącym brzuszkiem i ciążą. Jestem na zwolnieniu i w końcu mam czas na nadrabianie zaległości - czytam, maluję, lepię, projektuje, gotuje, szydełkuje, szyję - dosłownie wszytko na co wcześniej było zdecydowanie mniej czasu :) Może to dlatego, że jeszcze nie znam płci malucha, więc oglądanie ubranek jakoś traci dla mnie sens, może też dlatego, że dopiero od kilku tygodni czuję się normalnie, bo na starcie wymiotowałam dalej niż widzę. Jakoś tak ustaliliśmy z mężem, że dopiero w drugiej połowie ciąży zaczynamy o tym myśleć, gdyż nie ma co robić z domu magazynu, zamrażać pieniążków, które jeszcze mogą na siebie popracować, a poza tym gorzej jak kupimy a mi się odwidzi, a to prawdopodobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeloonka wiesz to że rozmawiamy nie znaczy że kupujemy, to będzie moje pierwsze dziecko i powiem Ci że jak zaczęłam czytać opinie o wózkach i byłam parę razy w sklepie bo trzeba pooglądać z każdej strony, pojeździć nim, poczytać opinie to okazuje się że już mi się parę razy odwidziło i zmieniłam zdanie że nie ten a inny. Ponadto mamy tu doświadczone mamusie które mogą naprawdę pomóc nowicjuszką i doradzić. Ja z zakupami też się wstrzymam do przyszłego roku, ale kto pyta więcej wie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeloonka, ja czekałam aż poznam płeć:) Życzę Ci super samopoczucia do końca ciąży, ale...czasami..u mnie tak było, koniec ciąży był tak męczący, że nie w głowie mi było zakupowe wariactwo. Czasami trafi się jakaś okazja... Zestaw ciuszków to pierwszy zakup dla mojego maleństwa, sporo rzeczy mamy po córce, więc pozostaną detale:) Kupiłam taki zestaw za 400 zł; http://allegro.pl/show_item.php?item=1347762814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co uwazacie na temat przewijakow z wanienka pod spodem-no na temat komódek kąpielowych??przydatne są czy nie bardzo-bo ja sie strasznie napaliłam i zakupiłam ale niewiem czy nie strzeliłam babola... choc jak przypomne sobie targanie wanienki do pokoju a potem odnoszenie jej z tą kołyszącą sie wodą to myśle ze to znaczne ułatwienie bo woda spływa rurką do wiadereczka--i mój młodszy synek nie będzie skakał po wersalce podczas np przebierania bobaska-co mogło by skutkować uderzeniem maluszka itp zakupiłam takie coś--http://allegro.pl/ceba-zestaw-wanna-przewijak-komoda-3w1-gratis-i1332265571.html proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z zasypanej bydgoszczy:)biało jak w bajce za oknem.jak mozna prosić o dopisanie do tabelki mojej córci to będe wdzięczna -WERONIKA:)imię wybrala teściowa bo nic fajnego nie mogliśmy wymyślić a to podoba się wszystkim.ja byłam mocno nastawiona na chłopca-bardzo chcialam mieć synusia mamusi i miał być SZYMON.ale jak wyszło ze dziewczynka to też się cieszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiśka ja mam wanienkę na wysokim stelażu, co niezwykle ułatwia kąpiel. Szczerze przyznam, że nigdy nie dźwigałam wanienki do pokoju, kapałam małą w łazience. Na wannie miałam położony przewijak, gdzie ją suszyłam i ubierałam. Bardzo wygodne rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne te ciuszki dla chłopczyka :) Moja królewna ma już niezły zestaw ubrań i na razie koniec z ciuszkowymi zakupami. A jeśli chodzi o regały kąpielowe to ja planuje taki kupić. Zawsze to łatwiej mi będzie sobie poradzić samej z kąpaniem malusiej i "pomocą" jej starszego rodzeństwa. Wanienka na kółkach i z odpływem to super rozwiązanie na początek. Potem jak mała będzie starsza to mam zwykłą wanienkę, ktorą włożę do wanny (super pasuje- przetestowane na 2) a ten przewijak postawie sobie w łazience i na nim będę przewijać maluszkę. A jeśli chodzi o łóżeczka to ja się zakochałam w tym levksvik z ikea tylko, ze w tym zwykłym łóżeczku dla maluchów i takie planuję kupić. Również nie chcę czekać z zakupami na ostatnią chwilę bo początek mojej ciąży nie byl zbyt "udany" i nie wiem jaka będzie końcówka więc wolę mieć wszystko przygotowane w razie gdybym musiała na poród czekać w szpitalu, bądź w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martka owszem na wannie -ale ja takowej nie posiadam--mam tyko kabine prysznicową i nie mam gdzie połozyc przewijaka by stabilnie lezał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka, śliczne te ubranka:).Ja na razie nic jeszcze nie kupowałam.Jeśli potwierdzi się płeć to może jakieś drobne zakupy zrobię ale pooglądać przecież mogę.A co tam:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ R E? ........PŁEĆ wiosenna mama...25......Małopolska.......23.03.....3.........Karolin ka ORLLA..............29......Belfast............23.03... ..1 anka87.............23......Wieliczka.......30.03, 01.04..2 (1 to mój Aniołek) aaaaaaanula83...27.......Włodawa.........30.03......1... ...... SYN mania487 .........18.......Morąg........... 01.04.....1 Judyta10...........28......Szczecin........ 01.04..... Magd11............26.......Wilhelmshaven..02.04.....1.... ......S YN Jenny29............29......Lublin............ 03.04....1 katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon...........30.......Lublin............04.04.....2 minia80............30.......Lublin............04.04......1 Martka77..........32.......Wrocław........04.04.....2...... .....synek paula8122..........29......Warszawa......04.04......1.... .......synek K_inka_............30.......Poznań..........04.04... ..2 Jordan.pl..........24.......Poznań..........04.04......1 ........ córeczka basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 Nikolina82.........28........Warszawa......06.04....1.... .. chyba córka Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1......Weronika Ditta7..............28.......Warszawa.......07.04.....1.. .. córeczka iissaabel...........33.......Radom.............07.04.. ..1 (4 Aniołki) KASIEŃKAA__.....21.......SOSNOWIEC......09.04....1...... CHYBA SYN mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........09.04.....1 ...SYNUŚ Michaś mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28.......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) _iwia_82..............28......Turek...........10.04.... .1 jeloonka...........26.........Poznań..........10.04.... .1.....??.... brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 .......córunia anitka75............35......podkarpackie....12.04.....1 wiolonczela..........35......Wrocław.........12.04.....1 Malwiśka.............25......Polanów..........13.04.... 3 bebetka77 .........32......Zabrze............14.04.....1 sabiba...............28.......Łódź..............15.04. ....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... .2 .....córeczka Laura justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 ......córeczka evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................26......L...................20.04.....2 karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 2 ...chyba synek MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Viki58a...............28......Wrocław..........22.04.... 1 Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 iksigrekzet..........30......Warszawa........26.04..... 1 hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....2 Iga1979...............31.....Dolny Śląsk........28.04.....2 ....Synek Jaś katharinak_83.....27 ......Kraków............01.05.....2 (1 Aniołek) annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2 karolimna............23..... Włocławek......07.04.....2 córeczka Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka - suuper, gdybym wiedziała kto u mnie w brzuchu mieszka to też bym coś chętnie zakupiła, mój hasbend się śmieje że jak siedzę przy kompie to pewnie zestawy ciuchów na allegro oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ R E? ........PŁEĆ wiosenna mama...25......Małopolska.......23.03.....3.........Karolin ka ORLLA..............29......Belfast............23.03... ..1 anka87.............23......Wieliczka.......30.03, 01.04..2 (1 to mój Aniołek) aaaaaaanula83...27.......Włodawa.........30.03......1... ...... SYN mania487 .........18.......Morąg........... 01.04.....1 Judyta10...........28......Szczecin........ 01.04..... Magd11............26.......Wilhelmshaven..02.04.....1.... ......S YN Jenny29............29......Lublin............ 03.04....1 katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon...........30.......Lublin............04.04.....2 minia80............30.......Lublin............04.04......1 Martka77..........32.......Wrocław........04.04.....2...... .....synek paula8122..........29......Warszawa......04.04......1.... .......synek K_inka_............30.......Poznań..........04.04... ..2 Jordan.pl..........24.......Poznań..........04.04......1 ........ córeczka basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 Nikolina82.........28........Warszawa......06.04....1.... .. chyba córka Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1 Ditta7..............28.......Warszawa.......07.04.....1.. .. córeczka iissaabel...........33.......Radom.............07.04.. ..1 (4 Aniołki) KASIEŃKAA__.....21.......SOSNOWIEC......09.04....1...... CHYBA SYN mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........09.04.....1 ...SYNUŚ Michaś mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28.......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) _iwia_82..............28......Turek...........10.04.... .1 jeloonka...........26.........Poznań..........10.04.... .1.....??.... brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 .......córunia anitka75............35......podkarpackie....12.04.....1 wiolonczela..........35......Wrocław.........12.04.....1 Malwiśka.............25......Polanów..........13.04.... 3 bebetka77 .........32......Zabrze............14.04.....1 sabiba...............28.......Łódź..............15.04. ....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... ..2 ......córeczka justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 ......córeczka evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................26......L...................20.04.....2 karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 2 ...chyba synek MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Viki58a...............28......Wrocław..........22.04.... 1 Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 katharinak_83. ...27 ......Kraków............25.04.....2... Gabrysia mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 iksigrekzet..........30......Warszawa........26.04..... 1 hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....2 Iga1979...............31.....Dolny Śląsk........28.04.....2 ....Synek Jaś annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2 karolimna............23..... Włocławek......07.04.....2 córeczka Julka dopisałam sie do tabelki i poprawilam co nie co :) Malwiśka bardzo fajna ta wanienka, chyba sama sobie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenka1975-->cena jak da mnie z kosmosu-->sorki za bezpośredniość...ponad tysiac za lózeczko??chyba bym sie nie skusiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,troche sie martwie bo mnie brzuch jakos dziwnie pobolewa,ponadto kilka razy dziennie twardnieje,wzielam nospe i magnez i zastanawiam sie czy przyspieszyc wizyte bo mam dopiero we wtorek.Staram sie duzo lezec ale i tak mam wrazenie ze brzuch ciagle mam jakis napiety a jak juz pisalam dodatkowo kilka razy dzinnie twarnieje cały na kilka sekund,u mnie to 22 tydzien.Chyba zadzwonie do swojego ginekologa.Jak bylam ostsatnio 1,5 tygodnia temu wszystko było ok,tz szyjak sie nie skaraca itd.Czy któras z was tez ma podobne obajwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baardzo dziękuję za wpis.jak to ładnie wygląda...:)a ja jeszcze nie myślałam o wanience.w sumie to z łóżeczkiem nie mam problemu bo pożyczamy od m.córki.potem odddamy i nie będzie problemu co z tym zrobić.generalnie to mamy średnie warunki.2 pokoje,w sypialni będzie miejsce na łózeczko,mam komodę na rzeczy dla dziecka i myślałm o pólkach na zabawki.i tak do roku musimy się przemęczyć dopóki nie wybudujemy naszego małego domku potem urządzę niuni królewski pokoik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprilis mother-mi tez czasem brzuszek twardnieje ale nie az tak długo i nie boli.z reguły staram się połozyc i maksymalnie odprezyc i rozluźnic i pomaga zawsze.głaszcze sie tez po brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pobolewa brzuch od ok. 3tygodni, biore nospe 2x1 i magnez 3x2, w tym czasie byłam u lekarza 3 razy. Z szyjka jest oki i gin nic nie widzi. Więc chyba taki mój urok;/ Napewno u Ciebie tez wszystko ok ale jak masz sie martwic to idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharina_83 chyba skopiowałaś jakąś starszą tabelkę :) Ta którą wkleiłam jest najaktualniejsza. aprils mother11 to może rzeczywiście przyśpiesz wizytę skoro Cię to niepokoi. Wiesz, nigdy ni nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio gdzieś czytałam, że nie powinno się często głaskać brzusia bo to może wywołać skurcze... Mój maluszek właśnie ostro mnie atakuje, aż cały brzusio podskakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Widzę, że temat łóżeczek w toku. Ja również mam pytanie, przy synku miałam fajne łóżeczko z dreweksu "laura" dobrze się sprawdzało, wadą był opószczany bok i brak możliwości wyjęcia szczebli. Łóżeczko pożyczyłam koleżnace i już do mnie nie wróciło :). Potem synowi kupiłam ramę sosnową z jyska (fatalna) i materac. Teraz syn ma 4,5 roku i niestety przez moją nie uwagę, połamał to łóżko więc zamówiłam mu sofę rozkładaną do spania. Czyli przez 4 lata wydałam już sporo pieniędzy na łóżka dla jednego dziecka. :). Teraz mam dylemat i myślę o czymś takim jak łóżeczko tapczanik, http://www.sklepchaber.pl/Lozeczko_firmy_Bellamy_MARIA-300.html jest trochę drogie ale jeśli tym razem dopilnuję by dziecko nie skakało to może posłuży do 5 roku życia a nawet dłużej. Kolor idealnie byłby dobrany do mebli w dziecięcym pokoju. Już mam mętlik w głowie i nie wiem co dalej. Też chciałabym przewijak bo po pierwszym dziecku już wiem co to ból kręgosłupa. Fajne są te http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70153805 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20045205 i do tego można dokupić podkładkę taki materacyk plus osłonkę z frotki i boczne pojemniki na pieluchy zawieszane na przewijak, wanienkę chcę początkowo też z ikea nie są za wielkie ale potem przejdę na wannę a będę mogła tą wanienkę postawić na przewijaku i kąpać. Proszę wypowiedzcie sie na temat pomysłu łóżeczka tapczanika ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenka śliczne łóżeczko wybrałaś :). Bardzo mi się podoba choć ja niestety nie mogę kupić niczego w ciemnym kolorku bo nie pasuje mi do pokoju dziecięcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka to łóżeczko białe ma moja szagierka wraz z białym przewijakiem, prezentuje się w pokoju zabójczo do tego kupiła pościel z kolekcji zielonej chyba frog z ikea i ochraniacz naprawdę wyglada to ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenka - bardzo podobne łóżeczko robi Klupś, tylko że nie jest na kółkach ale też ma szufladę, cenowo przystępnie, bo poniżej 300 zł z szufladą (bez materaca) http://www.klups-gostyn.pl/lozeczka1f.html a tu cała seria http://www.klups-gostyn.pl/ar1.html Z tymi zakupami teraz to dobry pomysł chociażby ze względu na to, że od stycznia podnoszą VAT na ubranka i obuwie dziecięce, z 7 do 23%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×