Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Dziewczyny w związku z tym , że w tym roku nie wybieram się na bal sylwestrowy. Pomyślałam że zrobię go u siebie. TYlko nie mam kocepcji jeśli chodzi o menu. Na 10 osób. Zaprosiałabym rodziców rodzeństwo. Ile dań i jakie macie pomysły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tylko na chwilę. Chciałam Wam coś pokazać. Nie wiem czy wy też już ryczycie przy wiadomościach i wzruszają was do łez wszytskie pierdółki, ale ja już wkroczyłam w ten etap więc oczywiscie po przeczytaniu kilka łez pociekło. Nie mogę się już doczekać :) http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_ciaza_artykul,7667.html?print=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny KASIEŃKAA widzisz pisałyśmy Ci, że będzie wszystko dobrze :) Ja używam w zimie kremu półtłustego Iwostin Sensitia. Jak dla mnie sprawdza się super. Basik dużo zdrówka! 🌼 Ja dzisiaj znowu pół nocy nie przespałam i teraz kiepsko się czuję. paula8122 szczerze, to teraz nawet nie wiem co Ci doradzić. Później napiszę, jak mi coś przyjdzie do głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie odprowadziłam mojego na dworzec i święta spędzam z teściową przyszłą a on będzie siedział w Niemczech przez ponad miesiąc a więc ani świąt ani sylwestra moich urodzin i imienin nie spędzę z nim to katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie było mnie pare dni bo u mnie przygotowania swiateczne pełną parą... mam do was pytanie ,puchną wam nogi tzn stopy i dłonie??do tego mam jeszcze pieczenie stóp poleciałam dziś rano zrobić badania jutro wyniki ale ciekawa jestem jak to was...dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolita ja czasami jak przesadze z łazeniem a obcasy bardzo lubie i mam teraz koturny niby lzej ale wieczorem czasem mam lekko spuchniete nogi ale poleze i przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no ja na płaskim chodze ,i zreszta nie za duzo ,zobaczymy jutro jak cos bedzie nie tak to na pewno wyjdzie w badaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOSENNA MAMO ten link jest super tez sie i posmiałam na poczatku i prawie nie poryczałam cudo tylko jakos zle wklejony link nie mogłam otworzyc musiałam sie nagłowic ale sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula mi się sprawdza pierś kurczaka panierowana i obsmażana, Pierś kroisz na małe cząstki, panierujesz ja panieruje w bułce zmieszanej z sezamem lub otrębami pszennymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :-) wiosenna mama - artykuł świetny! Jak Mąż wróci z pracy,to Mu go przeczytam ;-) uśmiałam się i popłakałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaanula83 ja chodzę do dr Baszak. Co do terminów to wydaje mi się, że gdybyś powiedziała, że jesteś w ciąży i chcesz żeby ona ją poprowadziła dalej to nie byłoby problemu. Tam jest dość duże obłożenie ale jak coś się dzieje to nie ma problemu się dostać, ciężarne mają pierwszeństwo. Jeżeli chodzi o opłaty to ja płaciłam od 120 zł nawet do ponad 300 zł, ale kwota zależy od tego co jest robione, tzn czy masz usg i jakie badania Ci zlecą. Bo tak jak pisałam od razu pobierają Ci krew i wyniki masz następnego dna, a jeżeli coś jest nie ok to też do Ciebie dzwonią. Obsługa jest bardzo dobra, a taki komfort niestety kosztuje. Ja w dalszym ciągu walczę z przeziębieniem. Piję syrop z cebuli, a pani z apteki poleciła mi super krople na katar dozwolone dla kobiet w ciąży i pomagają :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny 29 - a Twoje przeziębienie polega tylko na katarze i ogólnym osłabieniu? Czy masz też uporczywy kaszel? Boli Cię od tego brzuch, narywa Ci go cały podczas ataku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines ja mam taki kaszel i na to dostałam antybiotyk niestety bo sa zmiany juz w oskrzelach i stodal syrop ale juz sam antybotyk pomógł podobno nie mozna doprowadzac do takiego juz kaszlu w ciazy ze az brzuch boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jednak wybiore się jutro do lekarza... do gin mam iść w czwartek rano, ale jutro pojde do normalnego - bo to mnie strasznie martwi, zwlaszcza, ze biore juz leki na skurcze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basik pije dużo sikam często tzn w nocy np wstaje 2 razy obowiązkowo mino ze przed spaniem tez idę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze jutro czy wyniki są dobre a jesli nie to napisze co sie dzieje...pozdrowienia z Łodzi znowu sypie u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Byłam dzisiaj na usg 3D - z dzidzią wszystko ok. Wciąż dziewczynka (drugie potwierdzenie) więc już raczej nie może być pomyłki. Niestety niewiele było widać buźki bo wcisnęła się w łożysko i przysłoniła rączką... z tego względu nawet nie mam co wrzucić do galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta7 - gratuluje córki! I co najważniejsze, że z Dzidzią wszystko ok :-) oby tak dalej :) Coś widać, że te wszystkie nasze kwietniowe dzieci to jakieś nieśmiałe są :) prawie każda pisze, że jej się dziecko podczas USG "zakrywało":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! No właśnie, wstydliwe wszystkie. Ciekawe czy potem im się zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam-calvadoss nie smuć się w święta niech dzidzi też udzieli się świąteczna atmosfera:)pomyśl w jakim towarzystwie spędzimy następną gwiazdkę:)a ja u gina bylam wczoraj wszystko z dzidzią ok,jak marudziłam że sapię jak parowóz i szybko się męcze to gin mi powiedział że to dopiero początek:)od początku ciąży 6,8 kg na plusie :(:(a co tu dalej??mi zaczyna dokuczać kręgosłup i nie wiem co z nim począć-boli mnie dolna część i promieniuje na nogę w efekcie boli kazdy krok.a tu tyle do zrobienia!!!byłam też u laryngologa i dostałam kwit że mam względne wskazania do cc.nie wiem co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka_7
Witajcie dziewczyny, chyba macie rację ,ze te kwietniowe dzieciaki takie nieśmiałe... ;-) Mój Maluch tez w tamtym tygodniu zasłaniał się rączką i nic nie dało się zobaczyc... :-) A powiedzcie jak Wasze brzuszki - duże??? Bo ja mam jak na początek 24 tygodnia malutki brzuszek,a rano jest prawie niewidoczny,ale lekarz powiedział,ze Mały zdrowo rożnie,więc oby tak dalej!! :-D Uwielbiam jak wieczorem daje kopniaki a rano się ąmiesznie przeciąga ! :-) To moja pierwsza Dzidzia i nie mogę sie nacieszyć każdym ruchem! :D A jaką wagę mają Wasze Dzidziole i który tydzien? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, u mnie na takich imprezach sprawdza się menu przekąskowe z jedną lub dwiema ciepłymi potrawami. Mam swoich faworytów, np.: filety śledziowe w ostrym sosie podawane z pieczywem lub pieczonymi ziemniaczkami (to przyrządziłam na ostatnia imprezę, pycha), śledzik pod pierzynką, małe kanapeczki z różnego rodzaju pieczywa plus dodatki..szynka parmeńska, ser pleśniowy, tuńczyk, kolorowe sałaty itp. (wyglądają i smakują bajecznie). Obowiązkowo musi pojawić się jakaś sałatka. Na ciepło podaję muszle serowe (wielkie muszle faszerowane różnymi gatunkami sera i zapiekane), pieczone udka lub tradycyjnie:) bigos. Ja na sylwestra wybieram się do znajomych. Żadna huczna impreza...raczej spokojnie, tym bardziej że będą też nasze dzieciaczki. Święta też w małym gronie. Ale w sumie w tym roku właśnie tego potrzebuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No babeczki, jutro czeka mnie 7 godzin w pociągu podczas wyprawy na Mazury!!! Mam tylko nadzieję, że zmieścimy się do pociągu. Trzymajcie z nas jutro kciuki :) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×