Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Tak chodzę prywatnie. W poprzedniej ciąży na samym początku chodziłam na NFZ, ale trafiłam na wariatkę,która notorycznie spóźniała się o jakieś 2,3 godziny, jak miała zły humor to lepiej było uciekać z gabinetu.Taki wredny babsztyl, że szkoda słów. Potem poszłam prywatnie - opieka bez porównania. Z pewnością są lekarze, którzy i bezpłatnie potrafią być ludźmi i dobrymi fachowcami, miałaś szczęście skoro na taką trafiłaś:) Niestety ja takiego nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, ja też się dopiszę, wyszły mi dwie kreseczki i spora beta z krwi, w czwartek ide do gina ostatecznie potwierdzić :) nick.............wiek......miasto......tydzień..... termin pordu ...(które dziecko).... katalana.........33.......Warszawa.... 5.............04.04.2011.....(2) wiosenna mama.....?......Małopolska.... 8...........marzec 2011.....(2) eterno............?...........Poznań........ ?...........?.04.2011.....(?) brestova..........26........J-bie...........6...........1 1.04.2011..(1) justys1818........21.........Żywiec........5.........ok. 17.04.2011...(1) kajusia99..........22.........Żywiec.........?.......... 10.04.2011.....(?) MagdaK29............29...........Poznań........ 4...........?.04.2011.....(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............wiek......miasto......tydzień..... termin pordu ...(które dziecko).... katalana.........33.......Warszawa.... 5.............04.04.2011.....(2) wiosenna mama.....?......Małopolska.... 8...........marzec 2011.....(2) eterno............30...........Poznań........ 6...........11.04.2011?.....3 brestova..........26........J-bie...........6...........1 1.04.2011..(1) justys1818........21.........Żywiec........5.........ok. 17.04.2011...(1) kajusia99..........22.........Żywiec.........?.......... 10.04.2011.....(?) MagdaK29............29...........Poznań........ 4...........?.04.2011.....(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1976
hej witam was wszystkie pierwszy dzień w szpitalu za mną.pewnie bedzie ich jeszcze kilka bo sprawa powazna.pokłuli mnie strasznie i połozyli na patologii wczesnej ciazy.jedyny optymistyczny akcent to dzisiejsze usg i zarodek,który widac i ma 3mm-taki okruszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna mama
Hej mamuśki. Co tu taka cisza? Anka długo będą Cię trzymać w tym szpitalu? Ja dziś wybieram się do lekarza i mam nadzieję, ze ta pierwsza wizyta dojdzie do skutku. Bo dziś lekarka ma być pierwszy dzień po urlopie i mam nadzieje, ze dotrze do pracy. Mam tyle pytań, że chyba sobie część pospisuje na karteczce, żeby nie zapomnieć. Bo pewnie jak zobaczę dzidziusia to przestanę myśleć logicznie i połowie rzeczy zapomnę. Najbardziej się martwię, żeby się nie okazało, że coś jest nie tak. Napisze co i jak jak wrócę od lekarza. Pozdrawiam i podnoszę temat bo nam zginie niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obaw. Temat nam nie zginie. Ja też zaczęłam zauważac u siebie taką sennośc. Brzuch mnie już nie pobolewa. Do lekarza wybieram się dopiero 23.08. Stwierdziłam że wcześniej nic nie będzie widac. Powiedzcie mi, skoro 04.0 miałam ostatnią @ to dobrze liczę że jestem w 6 tygodniu? Kurcze, to może pójdę wcześniej do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna mama
szpilka 5 tyg i 3 dni czyli 6 tydzień leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamausia22
Hej mogę się dołączyć:)mam termin na 9 kwiecień według moich obliczeń.To moja druga ciąża mam już dwuletniego synka:) 18.08 mam pierwszą wizytę u lekarza,mam nadzieję że wszystko będzie dobrze:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamausia22
Wpiszę się do tabelki,bo myślę że tu na dłużej zagoszczę:) nick.............wiek......miasto......tydzień..... termin pordu ...(które dziecko).... katalana.........33.......Warszawa.... 5.............04.04.2011.....(2) wiosenna mama.....?......Małopolska.... 8...........marzec 2011.....(2) eterno............?...........Poznań........ ?...........?.04.2011.....(?) brestova..........26........J-bie...........6...........1 1.04.2011..(1) justys1818........21.........Żywiec........5.........ok. 17.04.2011...(1) kajusia99..........22.........Żywiec.........?.......... 10.04.2011.....(?) MagdaK29............29...........Poznań........ 4...........?.04.2011.....(1) mamusia22..........22..............W-Śl..........6............9.04.2011....(2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no ja mialam wizyte na 18 sierpnia ale dzwonilam do gina i kazal przyjsc dopiero poczatkiem wrzesnia z racji tego ze mam za soba poronienia to nie wolno mi za wczesnie usg robic bo to moze wywolac krwawienie. No i powiedzial ze najlepszy moment na pierwsze usg to 8 tydzien bo wtedy juz mozna obejrzec maluszka i serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Wczoraj byłam u gina, ale ostatnia @ była 2.07, więć ciąża wg lekarza ma jakies 3 tyg. i niestety nie widać jeszcze zarodka, jedynie pęcherz płodowy. Oczywiście nie słychać też serduszka. Zaintrygowałyście mnie tym badaniem beta. Wstyd się przyznać, ale co to jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
Witam, mam 36 lat, to moja pierwsza ciaza. mieszkam w niemczech. jestem w 7tc. moja ciaza jest wynikiem zaplodnienia ifv. udalo sie za 4 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna mama
Witajcie. Wróciłam od lekarza. Widziałam maluszka. Ma już 1 cm i bije mu serduszko, ale niestety samą wizytą jestem rozczarowana. Pisałam o pani dr, ze wydawała się fajna, ale dziś zupełne rozczarowanie. Czekałam 6 godzin przed gabinetem w gigantycznej kolejce, a wizyta trwała niecałe 7 minut (mąż sprawdzał). Zrobiła błyskawiczne USG, wypisała kartkę z badaniami, z czego większość odpłatnie, a tylko 3 refundowane. Nie wyliczyła terminu porodu, nie założyła karty ciąży, bo jak mówi na razie nie ma takiej potrzeby (?!) Nie. To nie była taka wizyta jakiej bym się po tej lekarce spodziewała, ale co się dziwić jak przyjęła przede mną 30 pacjentek, a na korytarzu czeka jeszcze 15. Nie wiem czy jutro nie poszukam sobie innego lekarza i nie wybiorę się jeszcze raz na "pierwszą" wizytę. Taką jak powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Witam nowe kwietnióweczki :) Wiosenna mamo to faktycznie Twoja pierwsza wizyta nie należała do przyjemnych...też bym na Twoim miejscu tak zrobiła. Obyś znalazła jakiegoś fajnego lekarza! Ja też dzisiaj byłam na pierwszej wizycie. Niestety usg nic nie wykazało. Zrobiłam dziś betę, jutro wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............wiek......miasto......tydzień..... termin pordu ...(które dziecko).... katalana.........33.......Warszawa.... 5.............04.04.2011.....(2) wiosenna mama.....?......Małopolska.... 8...........marzec 2011.....(2) eterno...........30...........Poznań........ 6...........11.04.2011?.....(3) brestova..........26........J-bie...........6...........1 1.04.2011..(1) justys1818........21.........Żywiec........5.........ok. 17.04.2011...(1) kajusia99..........22.........Żywiec.........?.......... 10.04.2011.....(?) MagdaK29............29...........Poznań........ 4...........?.04.2011.....(1) mamusia22..........22..............W-Śl..........6...... ......9.04.2011....(2) uaktualniam bo jakies brednie mi wyszly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z samego rana:) Wiosenna mama - ja miałam podobne doświadczenie z moim lekarzem tak jak Ci już pisałam, co prawadna nie czekałam tyle w kolejce ale wizyta trwała jakieś 5 minut, zrobił mi tylko usg, zoaczył pęcherzyk, zrobił zdjęcie, spisał jakie mam badania zrobić i po wizycie. A poszłam do niego prywatnie i myślałam, że się trochę bardziej wysili. Katalana - u mnie teżna razie było widać tylko pęcherzyk, a miałam nadzieję na coś więcej, no ale najwyraźniej musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość :) Na następną wizytę idę 23.08. My się tak tu martwimy tymi naszymi badaniami, a jak słyszałam od znajomej jej koleżanka w Irlandii jest w 5 m-cu ciąży i jeszcze usg nie miała, tak podobno to tam wygląda, ale za to po porodzie opieka dużo lepsza, nie mówiąc o wsparciu finansowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............wiek......miasto......tydzień..... termin pordu ...(które dziecko).... katalana.........33.......Warszawa.... 5.............04.04.2011.....(2) wiosenna mama.....?......Małopolska.... 8...........marzec 2011.....(2) eterno...........30...........Poznań........ 6...........11.04.2011?.....(3) brestova..........26........J-bie...........6...........1 1.04.2011..(1) justys1818........21.........Żywiec........5.........ok. 17.04.2011...(1) kajusia99..........22.........Żywiec.........?.......... 10.04.2011.....(?) MagdaK29............29...........Poznań........ 4...........?.04.2011.....(1) mamusia22..........22..............W-Śl..........6...... ......9.04.2011....(2) monis24.............24............Śląsk..........6...........11.04.2011...(2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry : ) Ale dziś jest piękny dzień, prawda? Można się rozpłynąć : ) CHyba wybiorę się gdzieś na wycieczkę dziś : ) Co do warunków w Polsce a w Irlandii czy innym zachodnim kraju nie ma nawet co porównywać, bo z opowiadań znajomych mam wrażenie że ot niebo a ziemia. Ale cóż, my jesteśmy tutaj, nie ma co biadolić. Lepiej w Polsce niż np gdzieś w Afryce czy Iraku. Nie? :) wiosenna mamo - faktycznie wizyta nieszczególna Ci się trafiła. Może faktycznie lepiej pomyśleć o zmianie lekarza, bo jak ona teraz tak się zchowuje to niewiadomo jak będzie później? :) miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna mama
witam was. Dziś rana zadzwoniłam do szpitala, w którym zamierzam rodzić i dowiedziałam się, że jest możliwość prowadzenia ciąży w przychodni przyszpitalnej, ale niestety terminy są dopiero na koniec września, początek października. Jutro mam podejść do przychodni i porozmawiać z lekarzem, zapytać go czy nie ma takiej możliwości, żeby przyjął mnie we wcześniejszym terminie. Tak więc dowiem się wszystkiego jutro. Bo w innych przychodniach terminy też są odległe, a terminy na jutro, albo przyszły tydzień są do takich lekarzy, którzy mają bardzo złe opinie w internecie. Myślę, że jeśli zdecydowałam się na ten szpital to jednak rozsądnie byłoby tam już prowadzić tą ciążę. zaktualizuje tabelkę na tyle na ile mogę, bo termin mam wyliczony z internetu, ale wolałabym usłyszeć coś na ten temat od lekarza.. Entero napisz coś o swoich dzieciach. W jakim są wieku? nick.............wiek......miasto......tydzień..... termin pordu ...(które dziecko).... katalana.........33.......Warszawa.... 5.............04.04.2011.....(2) wiosenna mama.....25......Małopolska.... 9...........marzec 2011.....(3) eterno...........30...........Poznań........ 6...........11.04.2011?.....(3) brestova..........26........J-bie...........6...........1 1.04.2011..(1) justys1818........21.........Żywiec........5.........ok. 17.04.2011...(1) kajusia99..........22.........Żywiec.........?.......... 10.04.2011.....(?) MagdaK29............29...........Poznań........ 4...........?.04.2011.....(1) mamusia22..........22..............W-Śl..........6...... ......9.04.2011....(2) monis24.............24............Śląsk..........6..... ......11.04.2011...(2) Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak tam samopoczucie u was? ja jak narazie czuje sie ok. wizyta na 8 wrzesnia wiec troszke sobie poczekam ale warto :) pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)słoneczny dzisiaj dzień u mnie:)mały poszedł spać tak więc mam czas coś napisać:)jak tam z waszym samopoczuciem,bo ja to niemam żadnych objawów ciążowych nawet mnie brzuch nie boli tylko czasami mnie coś tam zakłuje,no i ostatnimi czasy głowa mnie boli.Już się nie mogę doczekać na wizytę u lekarza:) Kajusia99 ja robiłam test beta hcg dwa dni po terminie @ i wyszło mi 127,3 pisało że to drugi tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przyjemny dzień dzisiaj : ) Ja dziś miło spędziłąm połowę dnia, teraz kończę obiad, a potem z mężem na jakiś spacer do lasu pójdę :) miłego popołudnia : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Beta HCG mi wyszła 1700.Wychodzi na to, że to 4/5 tydz i to by się zgadzało :) Zeby nie było to też dopiszę się do tabelki :) nick.............wiek......miasto......tydzień..... termin pordu ...(które dziecko).... katalana.........33.......Warszawa.... 5.............04.04.2011.....(2) wiosenna mama.....25......Małopolska.... 9...........marzec 2011.....(3) eterno...........30...........Poznań........ 6...........11.04.2011?.....(3) brestova..........26........J-bie...........6...........1 1.04.2011..(1) justys1818........21.........Żywiec........5.........ok. 17.04.2011...(1) kajusia99..........22.........Żywiec.........?.......... 10.04.2011.....(?) MagdaK29............29...........Poznań........ 4...........?.04.2011.....(1) mamusia22..........22..............W-Śl..........6...... ......9.04.2011....(2) monis24.............24............Śląsk..........6..... ......11.04.2011...(2) _agneszka_........28...........W-wa...........5......ok 17.04.2011....(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też się wpiszę. Aha, wyhodzi na to że ja też mam termin na 11.04.2011 bo ostatnią @ miałam 04.07 a to się tak podobno liczy, że od tej daty odejmuje się 3 m-ce a potem dodaje 7 dni i już. nick.............wiek......miasto......tydzień..... termin pordu ...(które dziecko).... katalana.........33.......Warszawa.... 5.............04.04.2011.....(2) wiosenna mama.....25......Małopolska.... 9...........marzec 2011.....(3) eterno...........30...........Poznań........ 6...........11.04.2011?.....(3) brestova..........26........J-bie...........6...........1 1.04.2011..(1) justys1818........21.........Żywiec........5.........ok. 17.04.2011...(1) kajusia99..........22.........Żywiec.........?.......... 10.04.2011.....(?) MagdaK29............29...........Poznań........ 4...........?.04.2011.....(1) mamusia22..........22..............W-Śl..........6...... ......9.04.2011....(2) monis24.............24............Śląsk..........6..... ......11.04.2011...(2) _agneszka_........28...........W-wa...........5......ok 17.04.2011....(1) szpilka85...........25............Konin..........6........11.04.2011.......(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
chcialabym sie zapisac do waszej tabelki, ale nie wiem jak sie to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniur86
Hawa - kopiujesz wklejasz i pod spodem si dopisujesz:) Mamusia22 - ja też wielkich objawów ciążowych nie mam prócz bólu piersi. no i rano wstaje to troche mi niedobrze ale zjem coś i jest dobrze:) Senna jestem ale nie wiem czy to przez te upały czy to sprawka ciąży. Ogólnie nie narzekam:) Z drugiej strony moze przydały by się jakieś porządne objawy bo przynajmniej bym czuła, że w ciąży jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz zaznaczyć myszką tabelkę, lewym myszki -kopiuj a później wklej w okienku :) Jeśli będziesz miała problemy to podaj dane i któraś z nas je wpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyliły mi się nicki ehhh.Jeszcze raz:) Hawa - kopiujesz wklejasz i pod spodem się dopisujesz Mamusia22 - ja też wielkich objawów ciążowych nie mam prócz bólu piersi. no i rano wstaje to troche mi niedobrze ale zjem coś i jest dobrze Senna jestem ale nie wiem czy to przez te upały czy to sprawka ciąży. Ogólnie nie narzekam Z drugiej strony moze przydały by się jakieś porządne objawy bo przynajmniej bym czuła, że w ciąży jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×