Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość wiosenna mama
Cześć dziewczyny. Jak się dziś czujecie? Mnie bardzo bili brzuch. Właściwie to nawet nie wiem czy to brzuch, czy to kręgosłup, czy żołądek. Połknęłam No-spę, ale niewiele pomogła. Mam nadzieje, że to mi się rozchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kwietniowki, jestem listopadowka 2010 ale zazdroszcze Wam kwietnia ;) oboje z mezem jestesmy byczkami i marzylismy o potomku spd tego znaku ale traf chcial, ze bedzie skorpionek :) Pozdrawiam Was serdecznie i zycze udanych ciaz i zdrowych dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się do was dołączę, mam nadzieję, że można :) Spodziewaną miesiączkę powinnam dostać w sobotę, ale nie dostałam, co prawda wszystko jeszcze przede mną, jednak test już zrobiłam i wyszła druga, blada kreseczka. Mam nadzieję, że jednak wszystko poszło zgodnie z naszymi (moim i męża) zamysłem i udało się ustrzelić maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jestem ciekawa, dlaczego mój post nie pojawił się w temacie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, już jest ok. Jeszcze chciałam tylko dopisać, że jestem z Warszawy, mam 28 lat i spodziewam się pierwszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również z kwietnia 2010 :) Ale ten czas szybko leci :) Kacper ma już prawie 4 miesiące :) Dziewczyny życzę Wam powodzenia, dobrego samopoczucia w ciąży i żeby wszystko gładko poszło :) I przede wszystkim, abyście Wy i Wasze maluchy byli zdrowi :) Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1976
ale nas przybywa :)katalana dobrze wiedzieć ze nie tylko ja tak swiruje ja wcale nie próbowałam wytrzymywac tylko od razu zasuwałam na usg.i fasolkę w postci czarnej kropy widziałam-mój stwierdził że podobny do niego hi hi.serducho mam nadzieje zobaczyć 18.wiosenna mamo-ja dostałam no-spę forte na bóle brzucha-3razy po pół i jest oki.i nie mam zadnych dolegliwości i czuje sie swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1976
kabuum a natężenie koloru kreseczki na tescie nie ma znaczenia jesli sie pojawi to dzidza w drodze:)gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak, ale wiesz jak to jest dla kobiety, która bardzo chciałaby mieć dziecko, może sobie wmawiać różne rzeczy i ta kreseczka mogła być tylko wytworem mojej podświadomości albo wyobraźni, sama nie wiem. Poczekam jeszcze ze 2 dni i jak nie dostanę okresu, to zrobię drugi test i wtedy będąc już pewna zapiszę się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rowniez zobaczylam dwie kreski na tescie i termin wypada na kwiecien jak dobrze pojdzie :) @ mialam dostac wczoraj i nie ma jej a na tescie dwie kreseczki. Staralismy sie o dzidzie 9 miesiecy po drodze mialam ciaze pozamaciczna i jedno poronienie ale mam nadzieje ze tym razem bedzie ok. Na usg ide 18 sierpnia, a termin porodu wedlug moich wyliczen to 17 kwietnia 2011. Mam 21 lat i jestem z Żywca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............wiek......miasto......tydzień..... termin pordu ...(które dziecko).... katalana.........33.......Warszawa.... 5.............04.04.2011.....(2) wiosenna mama.....?......Małopolska.... 8...........marzec 2011.....(2) eterno............?...........Poznań........ ?...........?.04.2011.....(?) justys1818........21.........Żywiec........5.........ok.17.04.2011...(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna mama
Trzymam kciuki za was dziewczyny. Jeśli wychodzi nawet cień kreski na teście to znak, że to ciąża, tylko bardzo wczesna. Mnie test też wyszedł bardzo dwuznacznie. Tą drugą kreskę trzeba było oglądać pod światło, a kiedy pokazałam test położnej w szpitalu to mi powiedziała, że jej zdaniem nic tu nie ma. Ale badanie krwi potwierdziło ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam myślę że mogę dołączyć do Waszego grona:)Okres spóźnia mi się już z jakieś 10 dni, robiłam 3 testy ciążowe wszystkie pozytywne:)To moja druga ciąża. Dzisiaj idę do lekarza i strasznie boję się czy wszystko wporządku:( Wiem,że większość kobiet szczególnie na początku ciąży panikuje, ale ja chyba naprawę przesadzam. Nie umiem odgonć od siebie złych myśli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej : ) Niepotrzebnie założyłam temat o takiej samej treści, nie zauważyłąm tego : ) Witajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś o sobie :) O dzidzię (pierwszą !) staraliśmy się od grudnia, w końcu się udało, w sumie w momencie gdy nie wierzyłam że to możliwe :) nick.............wiek......miasto......tydzień..... termin pordu ...(które dziecko).... katalana.........33.......Warszawa.... 5.............04.04.2011.....(2) wiosenna mama.....?......Małopolska.... 8...........marzec 2011.....(2) eterno............?...........Poznań........ ?...........?.04.2011.....(?) brestova..........26........J-bie...........6...........11.04.2011..(1) justys1818........21.........Żywiec........5.........ok. 17.04.2011...(1) Mam nadzieję, że razem się powspieramy : ) ps. Eterno !!! WITAJ !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna mama
hej brestowa i witam tegoroczne mamusie. Zazdroszczę wam tych śpiących koło was dzieciątek. Też bym chciała już swoje mieć obok, a tu przede mną jeszcze 7 miesięcy. Na szczęście ból brzucha minął. Mam nadzieje, że to była tylko rozciągająca się macica i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna mamo - na pewno to o tę rozciągającą macicę chodzi. Nie martw się : ) Widzę że Tobie już mniej czasu zostało niż nam :) A tak na marginesie, to ja sama jestem z kwietnia więc będę miała niezły prezent na urodziny : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna mama
Mówię Wam. Cudnie jest rodzić na wiosnę. Można maluszka od razu zabrać na spacer. Nie trzeba zakląć nie wiadomo ile kombinezonów, czap, 5 warstw ubrań. No i, przynajmniej mnie, wiosna zawsze dodaje sił i chęci do życia, a po porodzie, kiedy nie trudno o depresję i znudzenie, takie siły, słoneczko za oknem, rozkwitające kwiatki i śpiew ptaków sa bardzo potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz rację : ) Choć Ty masz we wszytskim jakąś wprawę bo już dziecię masz : ) A te co pierwszy raz w ciązy, tak jak ja to będą "srać" ze strachu : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie :) Chętnie się dołącze do kwietniówek 2011. 05.08.2010 zrobiłam test, który był pozytywny. Na drugi dzień jeszcze jeden i natychmiast ten sam wynik. Dlatego podejrzewam, że moje dzieciątko poczęło się coś za połową lipca (26.07 robiłam test i był negatywny jeszcze a bardzo spuchły mi piersi). Nie byłam jeszcze u gina, pewnie poczekam ze 2 tygodnie, żeby już był o wszystko ładnie widac. Jestem przeszczęśliwa, mój mąż tez. Mam nadzieję że razem przejdziemy przez ten magiczny czas. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tylko ja tak panikuję:(Jak już pisałam wcześniej martwię się czy wszystko wporządku.Wy chyba jesteście bardziej pozytywnie do życia nastawione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna mama
monis i jak? Byłaś już u lekarza? Trzeba myśleć pozytywnie bo zamartwianie się na zapas nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1976
hej.zrobiłam dziś wyniki krwi i juz od samego początku problemy:(:(jutro muszę iść do szpitala -mam cukrzycę ciążową:(:(tak się boję choć wszyscy mnie pocieszją ze będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna mama
anka główka do góry. Czasem przy cukrzycy rozpisują tylko odpowiednią dietę i tyle. To troszkę dyskomfort bo nie można jeść tego na co ma się ochotę, ale jeśli wszystko jest monitorowane to dziecku nic nie zagraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1976
staram się być dobrej mysli.ale 250 na czczo to już nie przelewki i grozi mi insulina:(choć dla dobra fasolki mogę się kłuć nawet codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja również z chęcią do Was dołączę. Wczoraj zrobiłam test i wyszła druga słabiutka kreska :) Jutro rano zrobię kolejny dla pewności ;) W środę idę do lekarza. Obydwoje z mężem bardzo się cieszymy i jesteśmy bardzo zaskoczeni, że udało się za pierwszym razem! To też moja pierwsza ciąża i mimo, że jestem bardzo szczęśliwa to trochę mnie to przeraża! Ja również martwię się, czy wszystko będzie w porządku..Z moich obliczeń wynika, że termin porodu przypada na 15-17 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka nie martw sie bedzie dobrze. Wazne ze lekarze wiedza co ci jest i teraz beda to skutecznie leczyc. A tak na pocieszenie to moja kuzynka ma zaawansowana cukrzyce ma nawet pompe insulinowa i zaszla w ciaze i urodzila zdrowego syna bez zadnych komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agneszka to podobnie jak ja :) tez mi termin wypada ok 17 kwietnia. i tez wczoraj zobaczylam blada kreske na tescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1976
dzięki za dobre słowa dziewczyny.dam znać co i jak bo lapa wezme ze sobą.a wczoraj marudziłam ze mi tak w domu żle i ze sie nudzę a teraz to chetnie bym posiedziała w domku a nie w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. :) Ja jestem z kwietniowek 2010. :) Mam zdrowego synka Piotrusia, urodziłam go 10 kwietnia. :) Trzymajcie sie dziewczyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×