Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ja trochę czuję czasami lekki ból w podbrzuszu, jak coś zjem to mnie mdli i zaczeły mnie boleć piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
nick.............wiek......miasto......tydzień..... termin pordu ...(które dziecko).... katalana.........33.......Warszawa.... 5.............04.04.2011.....(2) wiosenna mama.....25......Małopolska.... 9...........marzec 2011.....(3) eterno...........30...........Poznań........ 6...........11.04.2011?.....(3) brestova..........26........J-bie...........6...........1 1.04.2011..(1) justys1818........21.........Żywiec........5.........ok. 17.04.2011...(1) kajusia99..........22.........Żywiec.........?.......... 10.04.2011.....(?) MagdaK29............29...........Poznań........ 4...........?.04.2011.....(1) mamusia22..........22..............W-Śl..........6...... ......9.04.2011....(2) monis24.............24............Śląsk..........6..... ......11.04.2011...(2) _agneszka_........28...........W-wa...........5......ok 17.04.2011....(1) szpilka85...........25............Konin..........6....... .11.04.2011.......(1) Hawa2000..........36...........niemcy.........7........7-04-11..........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
udalo sie! dzieki moniur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
ja nie mam mdlosci i wymiotow. troche zaniepokojona zadzwonilam do mojej lekarki, a ta mnie uspokoila. nie kazda kobieta ma mdlosci i wmiotuje. jedyne co prawie kazda kobieta ma to - bolace piersi i lekkie pobolewanie w dole brzucha, z tym ze to pobolewanie moze byc niewyczuwalne przez kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenna mamo mam dwoch synow 8 i 12 lat fajne chlopaki no a teraz czekamy na malenka iskierke fajnie gdyby to byl synek ale nie musi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama prawie 2-latka - ja w tej ciąży nie miałam żadnych plamień, ale w pierwszej owszem. Pamiętam, że na kilka dni przed okresem który miałam dostać miałam takie lekkie plamienie, myślałam nawet, że okres dostałam zdziwiona, że tak wcześnie. Ale było to tylko jednorazowe, później już żadnych plamień nie miałam. Może to było plamienie implantacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna mama
Witajcie Entero dziękuję za odpowiedź. Życzę Ci więc zdrowego synka jeśli właśnie to by było twoim marzeniem.Ja już przestałam mieć jakiekolwiek preferencje co do płci, ale czuję że urodzę chłopca. Nie mam żadnych plamień. W zasadzie nie mam specjalnych objawów ciążowych prócz nabrzmiałych piersi, które nieraz pobolewają. Za to od jakiegoś czasu cierpię na ból głowy. Boli niezależnie od pory dnia i tego czy leżę czy coś robię. Od tego bólu aż dostaję mdłości. Jestem ospała, osowiała, mam mało siły, ale myślę, że to się wiąże z tym okropnym bólem głowy, a nie tylko z ciążą. Liczę na to, że szybko mi przejdzie. Położyłam już dzieci spać, a sama dopiero co wstałam i nie wiem co będę teraz w nocy robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja trochę z innej beczki. Czy zastanawiałayście się już nad jakimiś kosmetykami dla kobiet w ciąży? Ja mam już emulsję do ciała Babydream z Rossmana, ale myślę jeszcze o olejku z tej serii i ewentualnie czyms na istniejące już rozstępy, które mialam już przed ciążą. Stwierdziła że warto zadbac o siebie juz teraz. Teraz jest tyle różnych specyfików dla nas, że jest w czym wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze o kosmetykach nie myslałał, ale jestem też do nich sceptycznie nastawiona.W pierwszej ciąży codziennie się smarowałam, chociaż słyszałam, że jeśli rozstępy ma się w genach to nic nie pomoże. No i faktycznie pod sam koniec ciąży wyskoczyło mi parę rozstępów. Na szczęście teraz są prawie niewidoczne.Może gdybym się nie smarowała to wyglądały by dużo gorzej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............wiek......miasto......tydzień..... termin pordu ...(które dziecko).... katalana.........33.......Warszawa.... 5.............04.04.2011.....(2) wiosenna mama.....25......Małopolska.... 9...........marzec 2011.....(3) eterno...........30...........Poznań........ 6...........11.04.2011?.....(3) brestova..........26........J-bie...........6...........1 1.04.2011..(1) justys1818........21.........Żywiec........5.........ok. 17.04.2011...(1) kajusia99..........22.........Żywiec.........?.......... 10.04.2011.....(?) MagdaK29............29...........Poznań........ 4...........?.04.2011.....(1) mamusia22..........22..............W-Śl..........6...... ......9.04.2011....(2) monis24.............24............Śląsk..........6..... ......11.04.2011...(2) _agneszka_........28...........W-wa...........5......ok 17.04.2011....(1) szpilka85...........25............Konin..........6....... .11.04.2011.......(1) Hawa2000..........36...........niemcy.........7........7- 04-11..........1 jovita_m...........32........... Brzeg...........6........01.04.2011......(2) To i ja się dopisuję. Byłam u Gina i na usg wyszło, że szósty tydzień. Też się czułam padnięta ostatnio- bo karmię jeszcze piersią synka Alexa, który ma 14 miesięcy i kupiłam sobie wczoraj Floradix i tak mi pomógł, że czuję się już o 6 rano jak po dwóch kawach ;) Do gina chodzę sprawdzonego na NFZ i jestem zadowolona, on podchodzi super do sprawy- odpowiada na wszystkie pytania i w ogóle. Tylko z małych zgrzytów, to taka babka co z nim siedzi i wypisuje papierzyska nie wydała mi karty ciąży, a jak byłam z synkiem w ciąży to od razu mi wypisała, teraz mówiła, że wypisze za miesiąc jak będzie robiła badania krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............wiek......miasto......tydzień..... termin pordu ...(które dziecko).... katalana.........33.......Warszawa.... 5.............04.04.2011.....(2) wiosenna mama.....25......Małopolska.... 9...........marzec 2011.....(3) eterno...........30...........Poznań........ 6...........11.04.2011?.....(3) brestova..........26........J-bie...........6...........1 1.04.2011..(1) justys1818........21.........Żywiec........5.........ok. 17.04.2011...(1) kajusia99..........22.........Żywiec.........?.......... 10.04.2011.....(?) MagdaK29............29...........Poznań........ 4...........?.04.2011.....(1) mamusia22..........22..............W-Śl..........6...... ......9.04.2011....(2) monis24.............24............Śląsk..........6..... ......11.04.2011...(2) _agneszka_........28...........W-wa...........5......ok 17.04.2011....(1) szpilka85...........25............Konin..........6....... .11.04.2011.......(1) Hawa2000..........36...........niemcy.........7........7- 04-11..........1 jovita_m...........32........... Brzeg...........6........01.04.2011......(2) To i ja się dopisuję. Byłam u Gina i na usg wyszło, że szósty tydzień. Też się czułam padnięta ostatnio- bo karmię jeszcze piersią synka Alexa, który ma 14 miesięcy i kupiłam sobie wczoraj Floradix i tak mi pomógł, że czuję się już o 6 rano jak po dwóch kawach ;) Do gina chodzę sprawdzonego na NFZ i jestem zadowolona, on podchodzi super do sprawy- odpowiada na wszystkie pytania i w ogóle. Tylko z małych zgrzytów, to taka babka co z nim siedzi i wypisuje papierzyska nie wydała mi karty ciąży, a jak byłam z synkiem w ciąży to od razu mi wypisała, teraz mówiła, że wypisze za miesiąc jak będzie robiła badania krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............wiek......miasto......tydzień..... termin pordu ...(które dziecko).... katalana.........33.......Warszawa.... 5.............04.04.2011.....(2) wiosenna mama.....25......Małopolska.... 9...........marzec 2011.....(3) eterno...........30...........Poznań........ 6...........11.04.2011?.....(3) brestova..........26........J-bie...........6...........1 1.04.2011..(1) justys1818........21.........Żywiec........5.........ok. 17.04.2011...(1) kajusia99..........22.........Żywiec.........?.......... 10.04.2011.....(?) MagdaK29............29...........Poznań........ 4...........?.04.2011.....(1) mamusia22..........22..............W-Śl..........6...... ......9.04.2011....(2) monis24.............24............Śląsk..........6..... ......11.04.2011...(2) _agneszka_........28...........W-wa...........5......ok 17.04.2011....(1) szpilka85...........25............Konin..........6....... .11.04.2011.......(1) Hawa2000..........36...........niemcy.........7........7- 04-11..........1 mama_kwietniowka..39.......W-w.............6.........10.01.11.........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie miałam problemy z łączem, że dopiero teraz udało mi się wpisać. To jest moje pierwsze dziecko w tym wieku i boję się straszliwie, ale widzę, że nie jestem sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............wiek......miasto......tydzień..... termin pordu ...(które dziecko).... katalana.........33.......Warszawa.... 5.............04.04.2011.....(2) wiosenna mama.....25......Małopolska.... 9...........marzec 2011.....(3) eterno...........30...........Poznań........ 6...........11.04.2011?.....(3) brestova..........26........J-bie...........6...........1 1.04.2011..(1) justys1818........21.........Żywiec........5.........ok. 17.04.2011...(1) kajusia99..........22.........Żywiec.........?.......... 10.04.2011.....(?) MagdaK29............29...........Poznań........ 4...........?.04.2011.....(1) mamusia22..........22..............W-Śl..........6...... ......9.04.2011....(2) monis24.............24............Śląsk..........6..... ......11.04.2011...(2) _agneszka_........28...........W-wa...........5......ok 17.04.2011....(1) szpilka85...........25............Konin..........6....... .11.04.2011.......(1) Hawa2000..........36...........niemcy.........7........7- 04-11..........1 mama_kwietniowka..39.......W-w.............6.........10.0 1.11.........1 jovita_m...........32........... Brzeg...........6........01.04.2011......(2) Ale ktoś mnie nie zauważył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny : ) Jak Wam mija poranek ? Dzień dzisiaj również piękny :classic_cool: Widzę, że mamusiek przybywa, grono się powiększa i super : -) Ja o żadnych kremach dla kobiet w ciązy jeszcze nie myślałam i nie wiem czy w ogóle będę myślała : ) Mnie było kilka dni mdło, ale dało sięprzeżyć, prócz tego pobolewają mnie piersi, urosły :D i mam zgagę :-) Noi senność. Poza tym spoko : ) miłego dnia : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca ja dzis jakas padnieta jestem..... ale na szczescie te jajniki odpuscily troszke i jest spokoj. witam nowe kolezanki :) zycze milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzajemnie- również miłego. Ja od rana wpierdzielam wszystko. Jem i jem i cały czas głodna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czecc dziewczynki:) wiecie co moje piersi oszalaly tak mnie bola ze nie moge czasem wytrzymac a najgorzej jest jak w staje wtedy przechodza mnie takie pradynaprawde bolesne to no i w nocy nie moge sie przewrocic wczoraj zgaga i ogolnie strasznie jestem zmeczona:( a tu praca dom i wszystko sama czasem mam dosc naprawde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje piersi też dają popalić, szczególnie przy dotyku. I rano było mi trochę niedobrze, potem przeszło. Senność też jest - szczególnie w pracy. Jak przychodzę do domu to trochę się budzę. Ale o godzinie 21:00 jestem już całkowicie nieprzytomna, zazwyczaj o tej porze już śpię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna mama
Witajcie. Byłam dziś na wizycie w szpitalu, w którym zamierzam rodzić.Lekarka bardzo miła i raczej rzeczowa. Bo badaniu ginekologicznym stwierdziła, ze ciąża jest młodsza niż to wynika z terminu miesiączki, ale więcej mi powie po USG, które będę miała 8 września. Badań na razie nie zleciła, karty też nie założyła i czekamy do 8 września. Więc mimo, ze z OM termin mam na koniec marca to coś mi się zdaje, że jednak będę kwietniówką. Za miesiąc dowiem się może czegoś więcej. Na razie jestem zadowolona bo gdyby cokolwiek się działo mam się zgłaszać do pani dr, albo na oddział. Mam nadzieję, że nie będę musiała z tego korzystać. Witam nowe mamusie. Jeśli chodzi o kosmetyki to jak na razie nawet się nad tym nie zastanawiam. A te z rosmana miałam w poprzedniej ciazy i nie mogłam ich używać bo zapach powodował u mnie mdłości. Na razie ograniczam wszelkie pachnące kosmetyki do minimum. Co do rozstępów to mam ich tak dużo po poprzednich ciążach, że przestałam sobie tym problemem głowę zawracać. Jeśli chodzi o mój ból głowy to jak nie przejdzie do września dostanę skierowanie do neurologa. To chyba tyle. Życzę Wam miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna mama no to mamy usg w tym samym dniu :) ja tez musze czekac do 8 wrzesnia a to jeszcze kupa czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenna mamo bole glowy sa spowodowane zatrzymaniiem wody w organizmie i rowniez w mozgu mnie juz przestala tak bolec ale dobry tydzien walczylam z bolem sprobuj posmarowac skronie amolem u mnie troszke pomoglo i nie martw sie to zupelnie normalne poza tym te upaly i burze brrrrrrrrrrrrrr cisnienie szaleje. Ja mam jutro wizyte i sie denerwuje przeczytalam o pustym jaju plodowym i sie przerazilam wiem nie powinnam ale nic nie poradze na to niech juz bedzie jutro plissssssssssssss:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno ja tez ostatnio o tym czytalam i teraz tez mam mieszane uczucia. Mam nadzieje ze jednak nas to nie bedzie dotyczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Rety jak mnie dzisiaj bolą piersi!! Z dnia na dzień coraz bardziej. Ja o kosmetykach też jeszcze nie myślałam ale mam gdzieś próbkę kremu Mustela. Dosyć ładnie pachnie. Nie wiem jak ze skutecznością, będę musiała o nim poczytać. Aj dziewczyny dajcie spokój! W ogóle nie myślcie o takich rzeczach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o kosmetyki ja stawiam na dzieciece od dawna uzywam tylko nivea baby kremu do ciala i przywoze oliwke penaten z niemiec kosmetyki dla doroslych nie nawilzaja tak jak te dla dzieci polecam zobaczycie roznice lubie tez bambino krem do ciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×