Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Która suknia na przebranie?

Polecane posty

Gość kasiak1987
Tak myślałam powiem Ci że kilka modeli mnie naprawdę urzekło teraz jakoś w czerwcu miał swój pokaz właśnie sukni ślubnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno był pokaz jego nowej kolekcji i było tam kilka ślubnych modeli. :) A ta którą przymierzałam to jest właśnie nówka, wcześniej jak byłam przed wakacjami to jej nie było, przymierzałam inne i choć piękne to żadna nie była dla mnie a na tą od razu zwróciłam uwagę jak tylko ją na manekinie zobaczyłam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
W butiku w Warszawie kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
A po ślubie co zamierzasz zrobić z suknią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Bo swojej też nie chcę sprzedawać dlatego pytam.Widzę że masz podobne podejście jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalera
Zia, nie obraź się, ale kiepsko w tej sukni wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalera nie obrażam się. :) Ale powiedz dlaczego tak uważasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas było tak
Mi też nie podoba się ta suknia, widziałam kiedyś Twoje fotki z przymiarek. Mierzyłaś tyle fajnych sukni, a wybrałaś moim zdaniem najgorszą. Wyglądasz w niej bezkształtnie. Wiem, że jest dużo za duża, ale ona sama w sobie jest okropna, wygląda jak porwany worek. Podoba mi się w niej to, że wygląda jak obłoczek, taka delikatna, ale jakoś wszystko tak brzydko wisi. Zastanów się jeszcze bo masz duuużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona nie jest poszarpana, bardzo ładnie się układa, może tak wygląda na zdjęciach. Tutaj można zobaczyć jak wygląda w ruchu. :) http://www.plejada.pl/17,34250,wideo,,180359,sekrety-sukni-bachledy-curus,artykul.html Ja wiem, że na fali są tradycyjne suknie ślubne ale ja od początku szukałam czegoś oryginalnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu link nie wchodzi, trzeba skasować spację pomiędzy 17 a przecinkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gust każdy ma swój:-) Ta sukienka nie jest w moim stylu, ale np Bachleda-Curuś wyglądała w niej cudnie, a w Twoim przypadku faktycznie ten model doda ci kg:-P Z tych na przebranie, to według mnie 1 i 2, ale pewnie nie w Twoim stylu. Wybierz coś, w czym ty będziesz się czuła najlepiej. Forumowiczkom nie musisz się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co śpiewając
wszystkie są ładne według mnie, ale ta do ślubu zdecydowanie nie eeee, oczywiście kwestia gustu, ale pamiętam jak pokazywałaś kiedyś inne swoje typy i tamte mi sie bardziej podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że wszystkie ładne dlatego się nie mogę zdecydować. ;) Chciałabym żeby już pojawiły się w salonach żebym mogła poprzymierzać. :) Co do sukni ślubnej to wiadomo jak to wygląda na przymiarkach a jak jest już dopasowana, z biżuterią itd. to będzie zupełnie inaczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×