Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość statystykantka

w jakim wieku zaszlyscie w ciaze?

Polecane posty

Gość sierpniowa-mama
własnie jestem w pierwszej ciąży i mam 35 lat - koncze 9 miesiąc oby wszystko było ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaa653
ja pierwsze dziecko po studiach, po slubie, nie wpadka - 24 lata...a drugie nie wiem czy bedzie zalezy od tego jak to da mi popalic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwsza ciąża w wieku 26 lat, druga w wieku 31 lat. Obydwie planowane. Mamy córeczkę i synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasol dziewczecy
pierwsza ciąża 17,druga 19,trzecia 29 na tym koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaa
szatyka1976 - napisz jeszcze raz bo ja doliczyłam się 6 dzieci a ty piszesz , że spodziewasz się czwartego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaa
pierwsza ciąża 24- poronienie druga ciąża 26 - jest syn trzecia ciąża 31 - jest córka dzisiaj mam 34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
29 lat - pierwsza ciaza. Druga moze za 5 - 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystykantka
widze ze i starsze mamy sie pojawily :) no to w sumie teraz trudno powiedziec, na razie najmlodsza mama miala 15 lat a najstarsza 37 - to nam daje srednia wieku blizsza 26 lat... piszcie kochane dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce mama
dopiero czekam na dzidziusia, ale jak się już pojawi to będę miała 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszłam w wieku 26 lat i był to najlepszy czas dla mnie na ciąże ani za wcześnie ani za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????
pierwsza- 21 lat,ciąża martwa w 26 tyg. ,druga -23, trzecia- 26, czwarta- 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się byc kulturalna
21 lat- poronienie 23 lata- poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgg
ja teraz mam 22 lata i jaos jestem na nie bardzo nie chce zaliczyc wpadki, a moj maz mowi ze juz by chcial dziecko i co teraz? Kurcze rok temu bardzo chcialam nawet byly rozmzowy ale wtedy finanse nie byly zaciekawe a teraz jak sa finanse to ja bardzo nie chce miec dziecka wytlumaczcie mi dlaczego taak sie boje i wogole skad taka zmiana zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgg
widze ze nikt nie ma problemow miojej skali czyli ze mna jest cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
to ja trochę tez podwyższę statystykę- pierwsze dziecko - 33 lata zdrowe, teraz drugie w drodze 36 i na tym poprzestanę, żeby nie zwariować;) dziewczyny starsze - nie stresujcie się - jeszcze wszystko może się udać - moja mama pierwsze dziecko miała w wieku 21 lat, ostatnie 43 - wszystkie zdrowe, babki to już w ogóle - jedna wyszła za mąż jak miała 31 lat i jeszcze urodziła siedmioro! też zdrowych:) nie wiem, czemu się tak teraz wszyscy trzęsą, że po trzydziestce to już starość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
mania boje się że w tym wieku mogę urodzić chore dziecko, ryzyko z wiekiem niestety rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka 1976
he he to jeszczeraz ja :P a wiedz tak w wieku 20 lat urodziłam córe po 2 latakach nastepna córa czyli mialam 22 lata w wieku 26 lat urodziłam syna :P teraz mam 34 i oczekuje coreczki czyli 4 dzidzia :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaa
szatynka 1976 dziękuje - teraz rozumiem A ja mam 34 lata i może by tak 3 se strzelić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka1976
a jaaaaaaa zdecyduj sie a co tam ja sie smieje ze na stare lata bede miec pocieche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka:)
24 lata- pierwsze (córka 20 miesięcy) planowana teraz mam 26 i czekamy na drugie dzieciątko które przywitamy za parę miesięcy, nie planowane ale i tak kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nowa;)
ja chce 1 ........maz wiecej.....ale niestety.....albo praca albo kura domowa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanize ta statystyke
Z perspektywy czasu ja tez nie zaluje chociaz dziecko przyszlo na swiat miesiac po moich 16nastych urodzinach Jednak bylo mi dosc ciezko-na tyle,ze do tej pory nie potrafie zdecydowac sie na wspolne dziecko z obecnym mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooo
wpisywać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze dziecko 25 drugie może jak bede miała 29:) trzeciego narazie nie planuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×