Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość statystykantka

w jakim wieku zaszlyscie w ciaze?

Polecane posty

Gość oliwka2000
1 ciąża 26.05 2001 rok, 21 lat moja romka 2 ciąża 12.10 2003 rok ,23 lata moi iwo i iwa 3 ciąża termin na 20.03 2011,31 lat jak dziewczynka to eryka jak chłopiec to oliwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 21 planuje zaczac
starania za 2 lata, na obrone pracy magisterskiej chcialabym byc w ciazy :) urodzic zaraz po i zajac sie wylacznie malenstwem przez te kilkanascie miesiecy :)Potem praca, podyplomowka. Ale zycie zweryfikuje moje plany. Mam hashimoto wiec nie moge dlugo czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 1 ciążę jak miałam
20. Urodziłam po 21 urodzinach. W drugą jak miałam 22, a teraz mam 25 i jestem w trzeciej. Wiem, że ludzie spostrzegają to jako wpadka i że tym sposobem do 30 dorobię się drużyny piłkarskiej, ale ja chciałam mieć trójkę dzieci i chciałam między nimi małą różnicę wieku. I tak o to trzecie długo musieliśmy się starać i wcale ta różnica nie będzie taka mała jak mi się marzyło. Więcej dzieci nie będziemy mieli, chyba, że udałoby nam się wygrać w totka, co byłoby trudne biorąc pod uwagę fakt, że nie gramy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeve
27, starania zaczelismy jak mialam 25,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21-pierwsze 25(miesiąca do skonczenia brakło:P)-drugie marzylismy o 3..ale na razie poprzestajemy na 2..zobaczymy jak sie w życiu ułozy..wiadomo chce dla dzieci jak najwiecej ale tez nie zamierzam im wszystkiego wiecznie pod nos podsuwac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik787
pierwsze w wieku 21 latek i to chyba najlepszy wiek do posiadania dzieci bo teraz mając 32 lata od 3 lat nie udaje nam się:( dziewczyny im szybciej tym lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×