Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość statystykantka

w jakim wieku zaszlyscie w ciaze?

Polecane posty

Gość ala9148
Ja miałam 18 i urodziłam wcześniaczka, ale naszczęście jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystykantka
wiec faktycznie niewiele kobiet decyduje sie poczekac po 30... ja mam 29 lat i wogole nie jestem gotowa na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellingssssss
16lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołkowaaa
Ja myślę że mimo wszystko lepiej mieć wcześniej dziecko, to nie prawda ze ma się zmarnowane życie wrecz przeciwnie..potem ma się czas dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystykantka
pewnie, potem masz czas dla siebie ale "przedtem" nie masz... te 18 lat trzeba dziecko wychowac, wiec co to za roznica czy to robisz od 20 do 38 czy od 35 do 53... a w wieku 50 lat ludzie nadal sa mlodzi i moga korzystac z zycia. Ja tam nikogo nie bede przekonywac, ale osobiscie uwazam ze jak sie troche poczeka, to mozna uzywac zycia i przed dzieckiem (bo sie juz ma pieniadze, meza i stala prace) i po dziecku bo jest sie nadal mlodym. Ja sobie wyobrazam ze mlode mamy czesto sie borykaja z pieluchami, kredytami na dom, samochod, swieza praca... wydaje mi sie ze mimo wszystko ciezko jest tak miec wszystko na glowie od samego poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika80
1 - 28 2-30 i na tym kończę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
23lata - pierwsze i chyba ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mloda
21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 lata - mój pierwszy i jak na razie jedyny dzieciaczek. Chciałabym mieć trójeczkę:) Ale zapewne mi się tak zycie ułozy, że skończę na dwójeczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achuniaaa
1 - 22 lata drugie planujemy w okolicach 30 stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parappa
pierwsze- 25 lat drugie planuję za kilka lat jak syn wyjdzie z pieluch :) na dwójce raczej poprzestanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja podnoszę srednią znacznie - jestem a swojej pierwszej ciaży, a mam prawie 37 lat :-) (skończę w grudniu). I wcale nie uważam, ze jestem za stara. Zaszłam bez żadnego problemu i wielkich starań. Oczywiscie zdaje sobei sprawe, ze im matka starsza tym większe ryzyko powikłań i wad, ale mam nadzieję, ze wszystko bedzie ok. Acha - i mam nadzieje, ze potem bede miała jeszcze drugie, bo nie chcę mieć jedynaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 22, bo rodziłam w
październiku, a jestem ze stycznia. więcej dzieci nie planuję i dobrze nam z tym:) ps. to była wpadka z długoletnim partnerem po tym jak lekarz powiedział, że mam nikłe szanse na macierzyństwo. oboje nie żałujemy, nie cofnęlibyśmy czasu, ale są tego plusy i minusy. owszem, jest się potem młodym i ma się czas dla siebie, a nie na pieluchy, ale przecież z dzieckiem coś trzeba zrobić, więc zazwyczaj brzydko mówiąc się podrzuca dziadkom, no i nie jest już tak beztrosko i niezobowiązująco do niczego jak przed ciążą, to dziecko już jest, jesteśmy rodzicami, odpowiedzialnymi oczywiście, więc latanie na balety, drinki, wycieczki zagraniczne we dwoje, romantyczne kolacje poniekąd odpadają...owszem wyjdzie się tu i ówdzie, ale nie tak ciągle jak za młodu i wracało się kiedy chce. można pojechać, ale już z dzieckiem i trzeba je mieć na oku, a na romantyczną spontaniczną kolację z mężem się nie wyrwiesz, musisz wszystko zaplanować i wziąć kogoś do popilnowania- bynajmniej przez te pierwszych kilka lat, dopiero jak dziecko podrośnie, idzie do szkoły to można je zostawić same, ale też nie na długo i nie 6latka, więc zanim się wyjdzie z tego całego bajzlu minie ładnych z 10lat:D...to taka refleksja na powyższe wypowiedzi...także czekam aż dziecko odchowam i dopiero znów zacznę korzystać z życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam tydzień przed 12 u
29 lat, 6 ciąża, pierwszy poród, 5 poronień. Córcia ma juz prawie rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam tydzień przed 12 u
Za rok pomyślimy o drugim dziecku jeżeli Bóg da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 22, bo rodziłam w
trzymam kciuki...to musiało być dla Ciebie trudne, 5 poronień, Boże...nie wyobrażam sobie nawet jednego...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama sama w domu...
28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam..
miałam 18 lat-córeczka, nieplanowana, teraz mam 26 i planuje kolejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ((((((((((((((((((((((((((((((
ja mam 32 skończone i dalej walczymy i próbujemy.... mam nadzieję, że starczy mi sił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kureczka smuteczka
20 lat na razie pierwsze dziecko:) planuje 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luneczka20
ja mam 20 i oczekuję na maluszka;p pierwsze spotkanko juz w listopadzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123123jtw
34-pierwsza ciaza.licze,ze uda mi sie do 36, przynajmniej, zajsc w druga. Zawsze o 4 dzieci marzylam,ale za pozno zaczelam.chociaz zawsze moga trafic sie przynajmniej bliznieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala jula
28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyka1976
1 dzieko planowane:)20 potem nieplanowane 24 ::)dwie cory w wieku 26 lat upragniony synus xD i teraz spodziewam sie 4 mam 34 juz na dniach coreczka bedzie wiedz niezly dorobek hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanize ta statystyke
15lat:P Obecnie jestem po 30stce i mysle nad drugim chociaz prawde mowiac nie chce mi sie wracac do pieluch Maz marzy o potomku:)Jezeli nie zdecyduje sie w ciagu roku to syn nie bedzie mial rodzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka i zona
pierwsze w wieku 18 lat, drugie majac 26,dwie dziewczynki:) mam dzis 30 lat i marze o synku...ale czasy nie te..co z tego ze chcialoby sie eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madalena 29 szc
Pierwsze dziecko 31 chcialabym drugie ale maz nie chce ;( mowi ze to odpowiedzialnosc ze duzo pieniedzy,a pieniazkow nam nie brakuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×