Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozbita na drobne kawałki

Błąd który kosztował mnie NAJWIĘCEJ NA ŚWIECIE....

Polecane posty

"ghgfhghf Co do przeklenstw w necie to by musieli zamknac pol Polski." I właśnie czas się wziąć za to masowe zjawisko, aby położyć temu kres! To, że są tacy co dla świętego spokoju spraw nie zgłaszają jest tylko i wyłącznie ich problemem. Autorko w razie potrzeby cały czas się polecam. Tylko się do mnie odezwij..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ever szczelba
"Nasz polski organ z tego żyje Droga rozmówczyni. Ma dużo ciekwaszych spraw, ale i mniej ciekawych. Mówimy tu o dość poważnym zarzucie - znieważeniu w miejscu publicznym" pan, nie pani -tak w gwoli scisłosci. do meritum co rusz słyszy się, ze sądy są przeciążone petenci czekają długie tygodnie na rozprawę... tym samym zawracanie dupy w tak błahych sytuacjach jest imo śmieszne. pare słowo z ust mu wyleciało, to fakt... powiedział w sposob dobitny co o pewnych sprawach mysli i tyle. ale zeby odrazu sie w ten sposob odgrażac ;-) abstrachujac od medyka... "Sławek na szczęście zaczyna dostrzegać, że ograniczanie mnie nie było najlepszym rozwiązaniem i że powinien mi bardziej ufać, bo na to zasłużyłam" za 3-5 stron wyjdzie, ze to Sławek wszystkiemu zawinił. Jeszcze jak kobiety z cafe zaczna ja(czyt. autorke) podjudzać, to bardzo prawdopodobne jest ze za kolejne 10 stron bedzie musial ja przepraszac za zaistniala sytuacje, no cuda panie, cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej uważam że to walka
z wiatrakami:) milej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbita na drobne kawałki
Dziękuję za chęć zaoferowania mi pomocy Naproxen, ale poradzę sobie z tą sprawą sama bez najmniejszego problemu. Mam odpowiednie zaplecze.. Na ogół faktycznie podchodzę do siebie z dystansem, ale w tej sytuacji, ucierpiała już moja godność. Ten człowiek mnie nie zna, oczernia, mimo iż za każdym razem mu odpuszczałam i pobłażałam... Nie usłyszałam nawet głupiego "przepraszam" Jeśli mówicie, że to walka z wiatrakami, to na moim przypadku się przekonacie, że tak sprawy wcale nie są błahe i należy z nimi walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to się temat przeinacza
autorka twierdzi, ze slawek doszedl do wniosku, ze powinien jej bardziej zaufac. spoko. ale ona go oklamala i PO TYM wydarzeniu on ma jej jeszcze bardziej zaufac? to czemu PRZED tym autorka nie wiedziala o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety czy wy naprawdę wiecie co piszecie? Pozywanie do sądu.. Ludzie robią gorsze rzeczy, a nie odgrażają się rozprawami:D W każdym bądź razie, jak ktoś wcześniej napisał, skoro Ty straszysz mnie prokuraturą, to nie myśl sobie, że ja nie potrafię wynająć adwokata. Gdyby w sądach o takie pierdoły codziennie się spierali, to nie wiem co by to było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ever szczelba
"Ja swojego kolegę pozwałam za nazwanie mnie publicznie "zakłamaną czarownicą", ale żeby "kVrwą, SVką"?????" tak i co jeszcze... i generalnie w co drugim poscie przewijaja sie "jak mozna tak kobiete nazwac? ze niby szacunek dla płci przeciwnej jak najbardziej, ale jesli ktos na to zasłuzy, bo z urzedu to mozna co najwyzej dostac podatek do zapłacenia, na reszte trzeba sobie zapracowac. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfhghf
ok czekamy na wyniki postepowania xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym sobie odpuscila
frustrata i te energie przeznaczyla na naprawe zwiazku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfhghf
medyk idziesz do pierdla szykuj mydlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbita na drobne kawałki
"medyk_90 z inso Kobiety czy wy naprawdę wiecie co piszecie? Pozywanie do sądu.. Ludzie robią gorsze rzeczy, a nie odgrażają się rozprawami" Ja Cię nie straszę, ja Cię tylko grzecznie informuję ( i wierz mi na słowo miło z mojej strony, że daję Ci się psychicznie na to przygotować). A to czy potrafisz sobie wynając adwokata guzik mnie obchodzi, bo gwarantuje Ci, że mnie również na niego stać, a biorąc pod uwagę inne jeszcze okoliczności nie będzie to żadnym problemem. Nie obchodzi mnie co by było gdyby (gdyby ludzie o takie rzeczy się pozywali), mnie obchodzi, że zostałam przez Ciebie znieważona publicznie, upokorzona, ucierpiała moja godność i mienie. Być może ta lekcja Ciebie i Tobie podobnych czegoś nauczy... JA w tej chwili Was wszytskich żegnam, możesz sobie dalej do mnie pisać, ja tego nie zamierzam czytać... Obiecuję, że niebawem spotkamy się osobiście... Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona i zniesmaczona
medyk_90 z inso gg@tlen.pl'; Po drugie na tym forum same wyzwiska są, tylko nie mówcie, że pół kafe ma odsiadke A co ma piernik do wiatraka??? To że ini pozwalają sie wyzywać nie znaczy, że ma na to sobie autorka pozwolić!!!!! Bardzo Ci dobrze medyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ever szczelba
jedna jak i druga strona przegina... mowie o zdroworozsądkowym podejściu do spraw damsko-męskich jak spotka sie 5 kobiet, to oczywiście pierwsza zwrotka jest juz na jeden głos spiewana... to źli, niedobrzy, nie rozumieja, ba faceci tacy sa ect... podobnie w sumie ma się sprawa z facetami wiec proponuje uchwycic złoty srodek, coby jednak nie przeginac w jedna lub tez druga stronę z mojej strony eot. jak chcecie gryzcie sie, a ja powracam na znienawidzoną insomnie %-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfhghf
inso smierdzi pozdrow rendziona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje:D No cóż, nie wiem jak wyglądasz, nie wiem jak się nazywasz, nie wiem gdzie mieszkasz... Więc gdzie tu znieważenie? Równie dobrze możesz być facetem, który to pisze. Nic o Tobie nie wiadomo, a piszesz tak, jakbym Cię wyzwał w żywe oczu pośrodku miasta pełnego ludzi. Trochę dystansu:D Moja opinia jest taka jaka jest, nie toleruje i nie bede tolerować takich zachowań u kobiet. Na tym kończę tą dyskusję z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe co ten Sławek myśli
"Sławek na szczęście zaczyna dostrzegać, że ograniczanie mnie nie było najlepszym rozwiązaniem i że powinien mi bardziej ufać, bo na to zasłużyłam. " OCZYWIŚCIE, że zasłużyłaś na zaufanie okłamując go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawniczek_47
no no no.. z zapartym tchem będę sprawę śledził;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atrapa_taka_tam_papa
medyk zamieść tu oficjalne przeprosiny, to przed sądem bedziesz miał dowód że przeprosiłeś! W innym przypadku może być źle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mu nic nie pomoze wcale
" Atrapa_taka_tam_papa medyk zamieść tu oficjalne przeprosiny, to przed sądem bedziesz miał dowód że przeprosiłeś! W innym przypadku może być źle:/" o ile nikt z adminow kafe nie usunie posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Atrapa_taka_tam_papa medyk zamieść tu oficjalne przeprosiny, to przed sądem bedziesz miał dowód że przeprosiłeś! W innym przypadku może być źle:/" A co fakt to fakt, widzę, że koleżanka doświadczona w tej materii? Czyżby przerabiała sytuacje na własnej skórce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqer22
jestes głupia suka, przepraszam jestes po prostu kobieta wietrzną istotą, te obiadki by sie skonczyly na sexie i skoncz pier.dolic wcale sie temu chlopakowi nie dziwie, on dla ciebie zrobil wszystko a ty po czasie znalazlas sobie kolege, to tylko obiadki..... pier.dol sie głupia jestes dobrze ci tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo29
Tempa puszczalska szmata ma za swoje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
Dajcie sobie ludzie już na wstrzymanie, po co ta zawziętość:) Czegoś Ty się w sumie Rozbita spodziewała? Takie porady na forum są dla nastolatek.. Odpuść mu przecież widzisz, że to jeszcze dzieciak:) Życie go jeszcze uświadomi samo, przeżyje jeden związek, drugi, trzeci... Z wyzwisk z jego strony ja bym się tylko śmiała, głupotą jest je brać do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfhghf
avangarda kiedy idziesz na grila ? bedziesz marynowac mieso ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
Ktoś coś mówił czy mucha S....bąka puściła?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfhghf
Juz sie nie chwalisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfhghf
chwalilas sie grilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×