Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozbita na drobne kawałki

Błąd który kosztował mnie NAJWIĘCEJ NA ŚWIECIE....

Polecane posty

Gość spoko wszyscy na kafe sie myla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA!!!!!!!! Wszyscy którzy chcenie poznać tajemnice genialnego medyka_90 zapraszam tu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4567833&start=0 No się medyczku wydało:D Sam ze sobą sobie nie radzisz a tu się nam udzielasz jako wielki znawca i wyrocznia?:D Może pochwalisz się nam swoimi problemami erotycznymi? buhahahhaa Tak tak medyczku... czas zmienić nick, spuścić łeb i odejść!!!! ŻENADA buaaaaaaaaaahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo medyk zenada
haha! dobre Awarganda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awangardzie Ameryke odkrylas
:D jakby nikt nie umial sam sobie forum przjrzec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol no to po
medyku ! <roft> <roft> XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdhtgfhfg
autorko, prosta rada - jeśli uważasz ze to miłość życia - walcz. Walcz długo, wytrwale. Pokaż mu swoim postępowaniem, a nie słowami. Czas, cierpliwość i niestety pokora. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasio
medyk dupa wołowa z ciebie tyle ci powiem fajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomaniak
Hyhyhy no to musialo wyjsc predzej czy pozniej. Medyk, badz twardy nie "mientki" :D ;) Za to ciekawe jest w tym to, ze to wlasnie "O Awangardo" zajela sie dochodzeniem. Ta, ktora tak glosno krzyczala, ze piksele jej nie obchodza, ktora ma wlasne zycie i nie ma czasu sie zajmowac bzdurami na forum...tiaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Halinka
medyciu <tuli> nie przejmuj się! wszytsko sie ułoży <calłuje> będzie dobrze zobaczysz <lollllllll>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkosz
zaraz medyk sie wystraszy i napisze do adminów sorry cytuje "zadzownie do adminów żeby zdjeli temat" hehe ciota nawet nie jest w stanie przyjąc tego na klate!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyk spaliłes sie na kolejnym
forum. ja pitole chłopie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkosz
baruch won stąd, bo będziesz next:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmuszona przerwać milczenie
baruch z inso "Zdechłego lwa nawet i małpa za ogon ciągnie" aaaaaaaaaaaaaa to tylko zdechły lew... myślałam że to ty tak cuchniesz padliną :) baruch = medyk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Halinka
Awarganda usuneli Ci temat tchórze!!!!!!!!!!!!!!!!!Co za cywilna odwaga! Awarganda będziesz wieczorem na HSK?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee no, rozumiem ograniczone pyskówki (jak widać przednich pyskaczy różnego autoramentu tu nie brakuje), ale żeby brać mnie za alter ego medyka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfgdfgd
avangarda wpisuje sie tu pod rozyminicami zeby pokazac ze jest popularna ale zalosna jestes dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Blondi
Czemu własciwie medyk usunął tamten temat? boi sie prawdy? Obrzucać błotem potrafil, a ponieść porażki nie potrafi. Baruch jesteś medyka warty, zaraz Ty zaczniesz ich wyzywać. Co się teraz z ludzmi dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś mnie omineło?
wyciągneliście cos na medyka?:) Dawać mnie tu to! Bląd mogłem jednak rano tu wpaść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Halinka
Awarganda25 Znacie moją sytuację, jednak coś się zaczęło psuć. Moja panna pracuje jako niania, i ****a od 1,5 tygodnia albo ja mam dziwne jazdy, albo faktycznie źle się dzieje. Jej *******nięta szefowa zatrzymuje ją po godzinach, bo zawsze coś ma do załatwienia solarka, kosmetyczka itp. no ja pjerdole. A moja nie potrafi jej odmówić. Przykład: Wczoraj mieliśmy zaplanowane spotkanie na 18, o 17 kończy pracę. Godzina 16 czekam na pociąg a moja mi pisze, że nie wyjdzie bo tamta musiała gdzieś pojechać itp. bedzie przed północą i dziewczyna nocowała u nich, bo nie opłacało się wracać do domu. I tak ****a coraz częściej, ja pjerdole. I rogów to mi nie doprawia, bo jak może to gada ze mną na skype z ich kompa, widzę tam dzieci, więc jest u nich, to pewne na 100%. ****a. I tak cały tydzień. Wcześniej to szefowa się rozpłakała w słuchawkę, bo coś tam z mężem i c*** - mieliśmy nocke ugadane już i w ostatniej chwili poleciała. I co? I piły browary sobie, no ja *******e, a ja zostałem na lodzie. Były na ten temat 3 poważne rozmowy, za każdym razem, że ona nie potrafi się tamtej sprzeciwić, bo ta od razu strzela focha i jest obrażona. No ****a. I tak na każde zawołanie, dzisiaj też się nie widzimy bo coś. A w niedziele ten wyjazd. W sobote moja miała iść z kuzynką na impreze, bo tamta wraca z zagranicy, trochę się w****iłem, bo dla mnie czasu nie ma, a na impreze ma, więc powiedziała, że nie pójdzie i ze mną chce ten czas spędzić. Może jej zależy. Teraz znowu borutę mało zrobiłem przez telefon , i się na razie nie odzywa, wydaje mi się, że leci w c***a, a co wy sądzicie?? Ja pjerdole, ja nie wiem co robić, tak mi to w psychice siedzi, że o ****a, w psychiatryku skończę, coś trzeba zrobić. A oto link gdyby ktoś powiedział że kłamie http://www.insomnia.pl/Pocz%C4%85tek_ko%C5%84 ca_chyba-t641014.html Masz coś nam jeszcze do powiedzeni medyk? ?????? Coś mnie omineło? - Wkleiłam Tobie, a ktoś Ty?:) jaki nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Halinka
poszukaj więcej na inso, a jak nie to troch sama skopiowałam takich kwiatków, bo wiem, że on to zaraz każe pousuwać. Fajne było - "mam do niej zadzwonić jak myślicie? ona sie tyle nie odzywa" hehe a prawił rozprawy jak to on definitywnie się zmanipulowac babie nie da hehe Facet, a raczej dziecko po przejściach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś mnie ominęło
Halinka ale to medyk to pisał co wkleiłaś na innym forum taa? na insomnii? A awarganda cytowała tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Baruch jesteś medyka warty, zaraz Ty zaczniesz ich wyzywać" Naprawdę tak zrobię? Po czym wnosisz? Nie zwykłem stosować inwektyw -a do poziomu wypowiedzi reprezentowanego przeze mnie taka Awangarda czy inna Ciocia Halinka nie dorówna nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Halinka
Coś mnie ominęło - no przecież widzisz że tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Halinka
Baruch serio? oczywiście to tylko Twój własny punkt widzenia prawda?:) Czas zmienić szkła w okularach, bo trochę się przeceniasz:) Debilem jest dla mnie ktoś, kto leci na inne forum zakładać temat "Durna baba z kafeterii" i żyje tylko tym, co inne dziewczyny pisały na tym forum. Pożal się boże! I tak oto Wasz kres nadszedł:) A teraz zgrywasz inteligenta hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Halinka
baruch co ja czytać nie umiem? Nie widzę co na inso za bełkot piszesz.. Przeglądanie tematów w poszukiwaniu ofiar heh I hołdowanie wyszukiwaniu, ale Ty się nudzić musisz:) A to czy Ty założyłes temat, Twój drugi nick medyk czy inna wsza tego pokroju to już mało istotne. Raptem końcówka Twoich wypocin tu na kafe to zmiana śpiewki! I ktoś ma sie na to nabrać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Ciocia(...) aka Awangarda "inna wsza Twojego pokroju" Kwintesencja Twojego ograniczenia. Niedostatki intelektualne pokrywasz nieśmiesznym obrażaniem mnie. Nie wiem, jakie szkoły pokończyłaś, ale osobę, która dała Ci promocję do 6. klasy szkoły podstawowej powinno się wybatożyć. Na tym kończę kopanie się z koniem (osłem?), niemniej pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Halinka
Najlepsza z tej całej ekipy inso jest niejaka eunnika heh pożal się boże... Oczywiście rozumku to się nie dorobiło, ale mądrujeee! jejjjjjj to zdanie (przez nią wypowiedziane mówi o niej wszytsko) "Ja żyje tym, czym Garfield, jego ludzka wersja, czyli jem, śpię i wszystko mnie jebie. Z tym że ja dodatkowo pracuje:)" Oj jebie Cię jebie i to jak się domyślam większość dziciaczków z inso :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baruch weź już chłopie zniknij
boś małomęski, z babami się droczy popapraniec jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×