Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozbita na drobne kawałki

Błąd który kosztował mnie NAJWIĘCEJ NA ŚWIECIE....

Polecane posty

Gość Awarganda25
Wpadłam tu tylko rozładować napięcie przedmiesiączkowe niektórych użytkowników:] Z Tobą nie wdaję się w polemikę, bo stanowisz niższy pułap i musiałabym się położyć;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
jakim grillem? majaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfhghf
Myslalemn ze mi ugrilujesz cos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
Grillowane jest bardzo szkodliwe, a ja dbam o zdrowie swoich konsumentów. Chętnie bym pomogła w kwestii zdrowia psychicznego, ale nie posiadam uprawnień do wykonywania takiego zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli facet autorki jeszcze
wezmie wine na siebie, to mi rece opadna...... i oczywiscie kobieta musi wygrac w tej historii, prawda? i zobaczcie, ile kobiet zaraz sie zebralo i znajdowalo wyjasnienie. ale w innych tematach, gdzie facet klamie - kazda jedzie po nim rowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura grillowane jedzenie
jest O WIELE zdrowsze, niz smazone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
Bo baby są głupie, a faceci wcale nie mądrzejszy:] Szacunek do drugiego człowieka... piękne słowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
bzdura grillowane jedzenie jest O WIELE zdrowsze, niz smazone. Pod warunkiem, że grillowane na grillu elektrycznym, w przypadku prawdziwego w mięso wchodzą szkodliwe związki spalanego węgla i rozpałki. Poza tym nie jem mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryczny grill to nie grill
i tyle w temacie:D:D:D:D a w normalnym są zdrowe rzeczy i wegiel wcale nie szkodzi:) sam sie tez tym dlugo zajmuje, wiec oboje mamy swoje racje i sie nie klocmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawur
Jesteś tępą rozjechaną dziwką, spermociągiem fiutossaczem, obrabiasz kolegom na boku i się dziwisz że facet Cię w dupala kopnął, KURWO? Już widzę ten prestiżowy zawód z wysokimi zarobkami, pewnie jesteś wyruchaną zasyfiałą call girl dla znudzonych biznesmenów, kurwicho :D Idź dalej kutasy obrabiaj, kasa ucieka, a za marne 2 lody dzisiejsze Sławka sobie nie kupisz, rozepchany spermosiorbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfhghf
awangarda ma krotka pamiec chyba ze to ktos inny nie pozwiecie sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
" elektryczny grill to nie grill i tyle w temacie a w normalnym są zdrowe rzeczy i wegiel wcale nie szkodzi sam sie tez tym dlugo zajmuje, wiec oboje mamy swoje racje i sie nie klocmy" a heterocykliczne aminy? - są wyjątkowo silnie kancerogenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz zmiany w nicku juz byly
Awartganda25 i teraz tez ma przestawione literki, wiec mozna udawac, ze sie nie widzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na grillu szkodzi chlanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
coz zmiany w nicku juz byly Awartganda25 i teraz tez ma przestawione literki, wiec mozna udawac, ze sie nie widzi Jaki z tego wniosek płynie? Co chcesz mi przekazać tym mało konkretnym zdaniem?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko jesteś śmieszna
Najpierw napiszę, że po pierwsze raczej jest to prowokacja albo dzieło dziewczęcia niezbyt zrównoważonego psychicznie, podniecającego się przeżywaniem urojonych historii ze swojego - rzekomo - życia. W ostatnim czasie się pojawiło parę tematów bardzo pokrewnych, w tym jeden (bardzo sugestywny i udany) niedawno się rypnął zdemaskowany jako prowo. To coś tutaj jest bardzo podobne. Ale, nie wietrząc wszędzie podstępu i zakładając, że to prawda. Autorko, jak jesteś taka "ę, ą" i w ogóle "delikatniusia", że Ci nie pasuje prawda w oczy powiedziana jak krowie na rowie (twardym, żołnierskim słowem, że tak to ujmę), to się przenieś z tego specyficznego forum na jakieś lukrowane towarzystwo wzajemnej adoracji i tam becz nad swoim sławkiem, a panienki Cię będą pocieszać. Każdy wie, że Kafe to wolna amerykanka i na tym polega jego kontrowersyjny urok (ja akurat uważam to za zaletę, bo to forum żyje i jest bardzo prężne, w przeciwieństwie do innych forumowych cmentarzysk w sieci). Jak dosadne słowo uraża Twoje dziewczęce uszka, to zabierz stąd swój delikatny tyłeczek i nie zawracaj głowy :) Ośmieszasz się grożąc człowiekowi, że obraził Ciebie. On nie obraził CIEBIE, księżniczko na ziarnku grochu, tylko wypowiedział się na temat anonimowego nicka w sieci. Żadne Twoje dobra tu nie ucierpiały, bo nie występujesz pod swoim imieniem, nazwiskiem i nikt nie ma pojęcia kim jesteś. Możesz być znudzonym gimnazjalistą albo onanistą albo tresowaną małpą. Nie jesteś Anną Kowalską z Pcimia Górnego, którą ktoś obraził. Sugerowanie jakichś prawniczych koneksji, tudzież zaplecza finansowego i innego jeszcze, pozwalającego na rzekome zniszczenie medyka, uważam za bardzo niski upadek. Widać, że krytyki przyjmować panienko nie umiesz. Oszukałaś swojego ukochanego. Wiedziona ciekawością, nudą lub wścieklizną macicy poszłaś na spotkanie z innym mężczyzną za jego plecami. A jak Ci ktoś to po imieniu napisał (odpowiednie dał rzeczy słowo), to zgrywasz urażoną niewinność. Nisko, dziewczyno, baaardzo nisko :O Zanim zaczniesz wymachiwać szabelką, to może się najpierw w lusterku przejrzyj. A teraz mnie pozwij! :D Medyk, pozdrawiam (chociaż pojechałeś po bandzie, to napisałeś prawdę). Mam nadzieję, że nie przestraszyłeś się tymi śmiesznymi groźbami i nie uciekłeś (to tylko kolejna burza w szklance wody na Kafe :) ). Podoba mi się, jak ktoś nie relatywizuje wartości. Podoba mi sie Sławek, o ile istnieje (szkoda, że się złamał). Oby jak najwięcek takich kobiet i mężczyzn. Aha, sama jestem kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pozwów, pozwów wzajemnych, zgłoszeń do prokuratury etc. drogie Kafeterianki zapraszam do działu "Prawo i Ekonomia" na forum www.insomnia.pl Tysiące porad! Najlepsi prawnicy! Zrozumiale wyjaśnienia nawet najbardziej zawiłych problemówI I to za darmo! Drogie Panie powinny być zainteresowane szczególnie pozwami o alimenty i rozwodowymi, jak też wnioskami do funduszu alimentacyjnego. Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie zapraszam, -baruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
Autorko jesteś śmieszna - Eeee że też Ci się chce! Nikt o zrowych zmysłach by się tak nie rozpisywał w tak dennej sprawie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka ma was w D***E i juz
tu nie wejdzie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko jesteś śmieszna
Awarganda25 - do Ciebie też słowo. Medyk to owszem jeszcze dzieciak (jeśli w nicku jest data urodzenia), ale oby jak najwięcej takich dzieciaków. Bo z niego wyrośnie mężczyzna, który kobietę potrafi nazwać "suką", jeśli tak ją widzi, ale taką, która "suką" nie jest, postawi na piedestale i doceni. Bo szanuje podstawowe wartości i nie pozwala na usprawiedliwienia. Jeśli sam podobne zasady w związku będzie stosował (a rozumiem, że tak), to jak dla mnie - pasuje. Bo mi się niedobrze robi, od tego co właśnie zaprezentowałyście na tym temacie i jako kobieta - w ogóle się z wami nie solidaryzuje. I nie broń Medyka przed autorką - a niech dziewczę leci do prokuratury, sądu i samego Pana Boga :) Przynajmniej się pośmieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko jesteś śmieszna
Awarganda25 - Niczego innego prócz osobistych przytyków nie potrafisz, co? :) Rzadko się wypowiadam, ale jak to robię, to staram się z sensem i porządnie. Czego i Tobie proponuję się nauczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
Zastanawiam się po co ludziom rady na forum???? Czy oni naprawdę nie są w stanie podjąć samodzielnie żadnej decyzji? Zobaczcie ile zabawnych tematów jest na kafe, co jeden to lepszy. Nikt o zdrowych zmysłach [chyba, że w celu prowokacji] nie bierze tego na serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko jesteś śmieszna
"Nikt o zrowych zmysłach by się tak nie rozpisywał w tak dennej sprawie:]" To chyba o sobie napisałaś, prawda? Bo szalejesz na tym temacie aż miło, podczas gdy ja wypowiedziałam się po raz pierwszy :) Następnym razem potrenuj kontrargumenty, zamiast osobistych wycieczek. Pozdrawiam cieplutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
Autorko jesteś śmieszna Awarganda25 - Niczego innego prócz osobistych przytyków nie potrafisz, co? Rzadko się wypowiadam, ale jak to robię, to staram się z sensem i porządnie. Czego i Tobie proponuję się nauczyć A ja się z sensem wypowiadała nie będę, bo dla mnie wypowiadanie się z sensem na forum jest bez sensu:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
To czy wypowiadasz się z sensem pozwól oceniać innym:] Mało obiektywne i przekonywujące ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko jesteś śmieszna
"A ja się z sensem wypowiadała nie będę, bo dla mnie wypowiadanie się z sensem na forum jest bez sensu:]" Aha. Powiedziała co wiedziała. Może spuśćmy litościwie zasłonę milczenia? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko jesteś śmieszna
Z jednym się zgadzam - autorka już to nie wróci (zakładając, że to nie prowo). Pożaliła się, obraziła i POszła! Niczego kompletnie się nie ucząc. Następnym razem Sławka zdradzi i też przyjdzie się pożalić. No bo właściwie o co chodzi, nie? :) Nic takiego się nie stało przecież nie stało. Ot, błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaczek
Do awangardy trzeba capsem pisać, dużymi literami - może dziewczyna zrozumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×