Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozbita na drobne kawałki

Błąd który kosztował mnie NAJWIĘCEJ NA ŚWIECIE....

Polecane posty

Gość Awarganda25
baruch z inso Awangardo, piszemy "przekonujące" lub "przekonywające" A co za różnica? Mam tu się w ogóle dla kogo silić? Jaki poziom tacy rozmówcy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
kaskaczek Do awangardy trzeba capsem pisać, dużymi literami - może dziewczyna zrozumie Fakt ze zrozumieniem ciebie często mam problemy...Ale chyba caps tu nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
medyk możesz mnie nazwać zatem ucieleśnieniem dobroci i cnót :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy dalej sie tu przepychacie :) Najlepszy motyw to te pozwy da sadu , normalnie boki zrywac ;) Naproxen , te swoje glupio-madre wypociny w buty sobie wsadz , osoby ktore biora na serio to co ty tutaj wypisujesz , swoje mozgi przepily badz tez przecpaly . No ale przynajmniej jest sie z czego posmiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
Centurion pogadaj ze mną! Cierpię na bezsenność w sieci, a reszta kolegów krzykaczy mnie opuściła:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awangarda: "Jaki poziom tacy rozmówcy:]" Niestety, to Ty zaniżasz poziom, bo prezentujesz najniższy z możliwych. Miałkość umysłowa, przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko jesteś śmieszna
Jednak jeszcze muszę to napisać. Oto co napisała do Medyka: "Nie obchodzi mnie co by było gdyby (gdyby ludzie o takie rzeczy się pozywali), mnie obchodzi, że zostałam przez Ciebie znieważona publicznie, upokorzona, ucierpiała moja godność i mienie. Być może ta lekcja Ciebie i Tobie podobnych czegoś nauczy... JA w tej chwili Was wszytskich żegnam, możesz sobie dalej do mnie pisać, ja tego nie zamierzam czytać... Obiecuję, że niebawem spotkamy się osobiście..." Medyk boisz się już? ;) Wyobrażacie sobie, jak staje (ze swoim wujkiem prawnikiem ;) ) przed szanownym sądem i zeznaje: "no bo ja panie sędzio, napisałam na tym forum, że poszłam przyprawić - być może - rogi mojemu chłopu, a na to ten forumowicz mnie brzydko nazwał, więc żądam kary 100 lat więzienia za moje dobre imię" ;) I taka sytuacja nie będzie autorki "znieważać publicznie, upokarzać" i "godzić w jej godność i mienie" :D Szopka po prostu. Dawno się nikt tak nie ośmieszył, a różne tu bywały dziwne przypadki, grożenia sądem także. Dzięki za popraw humoru przed snem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coz Naproxen juz dawno
odpuscil, gdy mu ktos wytknal jego bledy logiczne i walnal retirycznym pytaniem o zasady moralne autorki, a ktorych to tak sie wyraza w zwiazku:) i ucichl. poza tym skoro nie ma licznika postow i jest tym "ponad prawem" na kafeterii, to pewnie albo mod albo admin albo jakas "swoja" opsoba podstwiona w temacie. i tyle. to nie oszczerstwo, raczej domysly. zeby mnie ktos zaraz za to nie pozwal. a autorka niech sobie daruje sad. jakie mienie urazone? jakie imie znieslawione? a kim Ty autorko jestes? ja widze nick na monitorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się nie boję, ciekawe, kiedy jakiś list przyjdzie do mnie:D:D Ciekawa sytuacja, co by w sądzie pomyśleli?:D Może ją na jakieś badania teges?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idźcie już lepiej spać:] Powiem Wam jedno, komedia nieziemska Was wszystkich bez wyjątku czytać:] Mam nadzieję, że to wszystko nie jest tak na serio, w przeciwnym razie nic tylko wzywać psychiatrę:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfhghf
Nie puki nie zaprosiz na na grilla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko jesteś śmieszna
Po prostu autorka się zagalopowała :) Myślała chyba, że na forum siedzą same dzieci albo bardzo "proste ludzie", co jak ich postraszy sądem, kasą i koneksjami, to narobią w majtki ze strachu :) Niestety zamiast straszaka wyszła żenada, ale cóż i tak bywa. Może się jednak czegoś nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo przeciez zycie trzeba brac
na powaznie, a zwlaszcza kafeterie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja jestem staroświecka i wyznaje zasadę, że to mnie facet powinien zapraszać:] Być może zrobiłabym wyjątek, ale co będzie jak potraktujesz spotkanie jako randkę? Obiecasz sobie zbyt wiele, a potem będzie rozpacz:[ Ja tak nie lubię krzywdzić innych :[[[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko jesteś śmieszna
Chyba trzeba rzeczywiście spać się zbierać :) Wiecie, co jest najlepsze? Właśnie to, że gdyby kobieta założyła temat: "facet potajemnie spotkał sie z koleżanką, a następnie okłamał mnie", to wiecie dobrze, co by było. Rady typu: "a to gnój!", "rzuć dziada - babiarza!", "na pewno cię zdradza" itp., itd. A jak kobieta pisze, że oszukała, to ma same obrończynie za sobą. I to jest właśnie ta hipokryzja, którą słusznie wytknięto na tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfhghf
Chcialem zobaczyc jak marynujesz miesko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko jesteś śmieszna Toż to standard, nie wiesz jak to jest? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia:] Same dla siebie zawsze muszą znaleźć argument obronny:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko jesteś śmieszna
Dobra, uciekam. Nie będę się tu więcej produkować, bo mam już pewność, że to troll się zabawił :) Cóż, urok kafeterii ;) Dobranoc wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha spoko
" Awarganda25 Wiesz ja jestem staroświecka i wyznaje zasadę, że to mnie facet powinien zapraszać:] Być może zrobiłabym wyjątek, ale co będzie jak potraktujesz spotkanie jako randkę? Obiecasz sobie zbyt wiele, a potem będzie rozpacz:[ Ja tak nie lubię krzywdzić innych :[[[[" BUAHAHAHA JUZ WIDZE TEMAT NA KAFE! "JEBANA SUKA MNIE ZAPROSILA NA GRILLA I OKLAMALA! MYSLALEM, ZE JEJ NA MNIE ZALEZY!!!" Dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha spoko Hmmm... a wiesz może i warto o założeniu takiego pomyśleć?:] Ciekawe jakie będą mądre rady.. Nocdobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha spoko
jak to jakie? "oklamala cie? przeciez mowila, ze nie je miesa i nie robi grilla:D widzialy galy, co braly. a co? liczyles tam na to ze ci da?":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdsd
Autorko przeczytałam wszystkie Twoje posty. Kiedys byłam w podbnej sytuacji i chłopak też miał an imię Sławek niestety nie dał ki sznasy :( Bardzo sie przejełąm Twoją historią i mam nadzieję że to czytasz i wejdziesz na forum www.forumdlainteligentnych.pun.pl i wejdziesz w zycie uczuciowe i opiszesz tam co się dalej wydarzyło. Założyłam tam forum właśnie po to żeby nie było takich głupich odzywek jak tutaj. Każdy ma prawo wypoeiwdziec swoje zdanie ale sa tez pewne granice ! Mam nadzieje ze tam zajrzysz. Pozdrawiam i zycze ci szczescia. I walcz o niego ! ja nie potrzebnie odpuscilam :( teraz jets juz za pozno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×