Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozbita na drobne kawałki

Błąd który kosztował mnie NAJWIĘCEJ NA ŚWIECIE....

Polecane posty

Gość przepraszam ciotko halino
a co masz do zarzucenia PISowi pod wzgledem poziomu??? Widze ze jestes bezmozgowiem edukowanym na TVNie.... gratuluje! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Halinka
"przepraszam ciotko halino a co masz do zarzucenia PISowi pod wzgledem poziomu???" Brak poziomu :) Idz stań w miejscu krzyża i nie zaśmiecaj sobą tego forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój poziom to widać i bez czytania czegokolwiek o Twoim życiu i poglądach :) Daj się dalej nabierać na to, że walka o krzyż jest obecnie najważniejsza dla naszego kraju, w końcu tvn i wyborcza ciągle o tym piszą, więc większych problemów na pewno nie ma, bo w końcu oni głoszą jedyną najprawdziwszą prawdę, i tylko od nich można wiedzieć co ważnego się w kraju dzieje :D Normalnie you made my day and evening, amebeczko :D Niestety idę już, koniec schylania do Ciebie, lata nie te to kręgosłup będzie bolał, bo w końcu trzeba się schylać poniżej rowu mariańskiego, żeby z Tobą dyskusję prowadzić :D Bailando!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasaczek biorąc pod uwagę, że partię polityczną, którą popierasz rekomendujesz tymi słowami : "Głosuję na PIS, a nie jestem : - moherem - bezrobotna - po zawodówce - nienormalna" nasuwa się spostrzeżenie, że doskonale zdajesz sobie sprawę jaki chłamem i pośmiewiskiem ona jest. Czytając Ciebie zastanawiam się czy stać Cię na jakikolwiek konstruktywny wniosek. Póki co słownictwem i zachowaniem od medyka nie odstajesz, w zasadzie możecie sobie przybyć piątkę. Adijooooos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S Co do ostatniej z wytycznych Twojej wypowiedzi, którą przytoczyłam powyżej niestety się nie zgodzę:] Ale to tak notabene....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh, ależ Ty głupia, normalnie pisać i tłumaczyć tłukowi a tłuk i tak nie zrozumie, że napisałam tak dlatego, że pomioty Twojego pokroju w taki sposób postrzegają wyborców PiS. Niestety dla Ciebie to jak widać za wysokie progi, więc kiś się dalej w wirtualnej rzeczywistości wspomaganej tvnem i wyborczą, pozwalając sobie mydlić oczy :) Życzę Ci Awangardo czy jaki tam nick sobie akurat przybierzesz, przejścia z wirtuala do reala (nie mam bynajmniej na myśli marketu), przyjemnego grillowania i podskoczenia na poziom wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak się zastanawiam czy aby nie jesteś ciocą halinką, jako że was obie cechuje używanie słów i zwrotów, których znaczenia są wam obce - co pokazałaś dosadnie ostatnią wypowiedzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oh, ależ Ty głupia, normalnie pisać i tłumaczyć tłukowi a tłuk i tak nie zrozumie, że napisałam tak dlatego, że pomioty Twojego pokroju w taki sposób postrzegają wyborców PiS." A w jaki inny sposób ich można postrzegać? Zwolenników rządu despoty, który poza komizmem nie wnosi nic do świata polityki. Zresztą ja się z Tobą nie będę zagłębiała w politykę i stosunki dyplomatyczne, ponieważ są to pojęcia, które najpierw musiałabym Ci wytłumaczyć. Niestety nie czuje aż tak ogromnego instynktu misjonarskiego:] "niestety dla Ciebie to jak widać za wysokie progi, więc kiś się dalej w wirtualnej rzeczywistości wspomaganej tvnem i wyborczą, pozwalając sobie mydlić oczy" Niech to będzie dla wszystkich przestroga, jak PiS potrafi wyprać mózgi (ech złe słowo, zwoje! - no brzmi lepiej) swoim wyborcom! "Życzę Ci Awangardo czy jaki tam nick sobie akurat przybierzesz, przejścia z wirtuala do reala " Moja Droga, w przeciwieństwie do Ciebie nie mam schizofrenii i nie brakuje mi argumentów i siły przebicia, które by mnie motywowały do zmieniania tożsamości. To akurat zalecam medykowi, bo się spalił w kolejnym miejscu:] Apropo zarzucania mi, jakoby mój czas życiowy wypełniał jedynie internet, proponuję Ci abyś porównała swoją liczbę założonych tematów i wysłanych postów z moją:] Tak na przyszłość sugeruję, być nie pogrążała się i analizowała wszystko po 10000 razy zanim napiszesz:] "przyjemnego grillowania i podskoczenia na poziom wyżej" Z grilla być może skorzystam, z podskoczenia o jeden poziom również, gdyż jestem zwolenniczką teorii, że człowiek powinien się uczyć przez całe życie - czego i Tobie polecam! Być może za jakiś czas (wróże minimum 20 lat) staniesz na wystarczająco wzniosłej platformie, by móc ze mną wdać się w dyskusję.... Bo póki co pozostaje Ci monolog.... Żegnam ozięble aczkolwiek z litością:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
medyk sam się prosisz o kolejne cynizmy. Ja mam partnera, Ty nie:] Ja jestem szczęśliwa w 5-letnim związku, Twój najdłuższy trwał miesiąc i się rozpadł, bo laska miała Cię w 4-literach:] Mnie partner szanuje, Twoje partnerki Cię zlewały:] Ja się nie puszczam, Ty się puszczasz:] Ja nie sypiam na 1 randce, Ty sypiasz:] JA nie obgaduje swojego EX, Ty obgadujesz :] JA żałośnie nie proszę o porady miłosne na forum, bo ich nie potrzebuje, Ty tak:] Ja w akcie desperacji nie zakładam sobie sympatii, Ty owszem i rwiesz co się da na jedną noc:] JA mając partnera nie wyrywałam innych, Ty tak:] A teraz odpowiedzmy sobie na pytanie : Kto jest dzivvką?????? Oczywiście to było tylko pytanie retoryczne, odpowiedź wszyscy znamy:] See You! Nie potnij się i dziś w nocy śpij spokojnie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" medyk_90 z inso gg@tlen.pl'; Ja nie popieram kłamstwa i zdrady, Ty tak ----> czyli sama coś kiedyś zrobiłaś albo zrobisz. Dziw.... " Jakbyś potrafił czytać ze UWAGA TRUDNE DLA CIEBIE SŁOWO ---->"zrozumieniem", to byś nie twierdził, że popieram kłamstwo i zdradę. Przede wszystkim tępię chamstwo, a to, że jesteś dzivvką sam najlepiej wiesz i nikt Ci tego już powtarzać nie musi:] Czujesz się zeszmacony?:] Jak to jest być popychadłem? Może założysz kolejny temat, z tych ciekawych w Twoim stylu i nam o tym opowiesz?:] Spuśćmy już zasłonę milczenia...:] Na szczęście każda bajka ma dobre zakończenia i ta nie będzie gorsza, otóż historia kończy się WIELKIM UPADKIEM CHAMA, który jest na tyle prymitywny, że nie potrafi zbudować zdania, w którym nie byłoby epitetu. Ja Ci już odpuszczam, z mojej strony to by było na tyle! Resztę kiedyś sam zrozumiesz... tego Ci życzę:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKACZEK popieram cie
w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awangardaragardaraagrdo
Może już czas pokazać, że masz życie i wyjść z kafeterii na dobre?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablablablabl
'ale to tak notabene' - umieram, jaka debilka, nawet nie wie co znaczy notabene i że jak już coś powinna napisać nawiasem mówiąc bądź na marginesie :D Dno dnem dno pogania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamgo
Jak tam U ciebie Rozbita ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"blablablablablabl 'ale to tak notabene' - umieram, jaka debilka, nawet nie wie co znaczy notabene i że jak już coś powinna napisać nawiasem mówiąc bądź na marginesie " notabene znaczy właśnie "na marginesie" :] Proponuję nad sobą jeszcze popracować, zanim zaczniesz się publicznie udzielać:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"KASKACZEK popieram cie w 100%" Napisał kasaczek do kasaczka:] chcąc w oczach innych podnieść swoje zdechłe moherowe ego:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Awangardaragardaraagrdo Może już czas pokazać, że masz życie i wyjść z kafeterii na dobre?" To samo pytanie w Twoją stronę kieruję :] Hehe takie odpowiedzi są najbardziej zabawne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak grochem o ścianę.....
"Awarganda25 "Awangardaragardaraagrdo Może już czas pokazać, że masz życie i wyjść z kafeterii na dobre?" To samo pytanie w Twoją stronę kieruję :] Hehe takie odpowiedzi są najbardziej zabawne! " Daruj sobie, bo nie masz się czym odszczeknąć. Ja się nie podniecam tym tematem i nie powtarzam co chwila, że mam inne rzeczy na głowie i życie poza kafe i nie docinam innym. Mi tam wszystko jedno, to Ty robisz z buźki cholewę, nie ja:) I gadaj sobie co chcesz, Twoja sprawa. Ktoś Ci dobrze powiedział - nie umiesz się przyznać i wciąż tylko odbijasz piłeczkę, zamiast przyjąć słowa normalnie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak grochem o ścianę.....
"Awarganda25 "KASKACZEK popieram cie w 100%" Napisał kasaczek do kasaczka:] chcąc w oczach innych podnieść swoje zdechłe moherowe ego:]' Ty naprawdę musisz się tutaj wszystkich czepiać i każdemu odpisywać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
Medyk, patrząc na to jak bluzgasz na prawo i lewo, oraz na to jakiego rodzaju masz problemy emocjonalne, jakiego "macho" zgrywasz, wydaje mi się że z twoją psychiką trochę słabo... mówię serio, zajmij się sobą i doprowadź się do porządku, bo rozchwiana psychika bardzo przeszkadza w codziennym życiu. Szkoda mi się ciebie zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Daruj sobie, bo nie masz się czym odszczeknąć. Ja się nie podniecam tym tematem" No popatrz dobrze, że to podkreślasz, bo inaczej bym tego w życiu nie zauważyła hehehe:] No comments again;] " i nie powtarzam co chwila, że mam inne rzeczy na głowie i życie poza kafe i nie docinam innym. Mi tam wszystko jedno, to Ty robisz z buźki cholewę, nie ja" Wskaż mi miejsce, w którym ja wspominam, że mam inne rzeczy na głowie niż kafe, bo wiesz, tak kwestia jest dla mnie tak oczywista, że nie muszę jej nawet tu poruszać:] Ty też się czymś mądrym zajmij... Tak wiem... Rozmowa ze mną jest sprawą przed którą ciężko się powstrzymać.. Raz w życiu zdarza Ci się taka okazja, móc podyskutować z kimś tak inteligentnym:] "I gadaj sobie co chcesz, Twoja sprawa. Ktoś Ci dobrze powiedział - nie umiesz się przyznać i wciąż tylko odbijasz piłeczkę, zamiast przyjąć słowa normalnie." Wiesz dla mnie "normalne słowo" to każde te które funkcjonuje w języku polskim, jeśli masz problemy z ich zrozumieniem, to może idz na studia, proponuję na uczelnie publiczną nie prywatną, na ambitny kierunek typu : prawo, medycyna, coś inżynierskiego, może nauczą Cię kilku nowych słów :]:]:] Ubaw po pachy! Chyba tu zostanę na dłużej:] "Pozdrawiam" Dziękuję nie trzeba, sama potrafię zadbać o swoje zdrowie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczekaj dalej i rób z siebie
idiotkę:) niereformowalna osoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh dokładnie nie dyskutuj
" dyskutuj z debilką sprowadzi cie do swojegu poziomu i pokona doswiadczeniem." az ludzie nie beda widziec miedzy wami roznicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awangardo Ty naprawdę masz
coś z głową. ktoś Ci powiedział, że nie umiesz przyjąć słów normalnie, a Ty mówisz o normalnych słowach j. polskiego:D Właśnie widać, kto tu nie rozumie i ma problemy z podstawowymi rzeczami... :D żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temat na poprawę humoru
Akapit od tamtej osoby: ""I gadaj sobie co chcesz, Twoja sprawa. Ktoś Ci dobrze powiedział - nie umiesz się przyznać i wciąż tylko odbijasz piłeczkę, zamiast przyjąć słowa normalnie." I PIERWSZE zdanie Awangardy... "Wiesz dla mnie "normalne słowo" to każde te które funkcjonuje w języku polskim..." Końcówka najlepsza jest! "Ubaw po pachy! Chyba tu zostanę na dłużej:]" Masz rację, ubaw z Ciebie po pachy:) Zostaniesz, zostaniesz, bo wciąż się sama wkopujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temat na poprawę humoru
" Awarganda25 No proszę!! Jak fajnie! ile opinii na mój temat! achhh! Rozmarzyłam się:]" I słusznie! I dalej uważasz, że jesteś najmądrzejsza i nie umiesz się do błędu przyznać!:D A my dalej mamy z Ciebie ubaw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jaki CH*J wy gadacie
z tą tępą kaskaczek i jej przydupasem medykiem?????!!!!! sa osoby które trzeba ciepłym moczem olać, wiec pozamykać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×