Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozbita na drobne kawałki

Błąd który kosztował mnie NAJWIĘCEJ NA ŚWIECIE....

Polecane posty

Gość komiczne masz kompleks małego
"akurat nie chodzi mi o to, że do czegokolwiek między nimi dojdzie, bo bez przesady, to cienias jest, ale nie życzę sobie, by ktoś jawnie próbował podrywać moją żonę i tyle w tym temacie..." cienias? a Ty niby taki super, ze go wyzywasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaczek
Massumi - wielokrotnie widziałam jak facet po usłyszeniu 'mam kogoś' odchodzi, a kobieta - się bardziej przybliża, żeby udowodnić że jest lepsza od tego kogoś ;) Pracuję w takim miejscu, że widzę wiele par które na tete a tete przyjeżdżają - i to facet ma obrączkę ;) Nie spotkałam odwrotnej sytuacji za 5 lat pracy tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaczek
Wyślijcie na to spotkanie tvn24, będziecie mieć relację live jak spod krzyża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baruch z insomnia
np. Sławek Borewicz :D @kaskaczek U mnie z interpunkcją też bywa różnie, ale przynajmniej się staram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i właśnie Rozbita WŁAŚNIE!
" Przestałam pisać z prostego powodu, bo większość z Was podchodzi do mojego problemu bardzo nieobiektywnie. Człowiek jest tylko człowiekiem, rządzą nim różne zachowania, popełniać błędy rzecz ludzka, ja jeden popełniłam -srogo zapłaciłam, ale jak ktoś wcześniej napisał nie zrobiłam tego ze złym zamiarem.." czyli ze sklamalas w dobrej wierze, tak?:D uwielbiam te wymowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każda kobieta będzie starała się być bliżej. Ja po usłyszeniu takich słów odeszłabym. A co do obrączki, różnie to bywa, też trochę w życiu widziałam i to kobiety częściej ściągają obrączki niż mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne bez urazy ale
nie Tobie to oceniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tot totototoot
" Nie każda kobieta będzie starała się być bliżej. Ja po usłyszeniu takich słów odeszłabym. A co do obrączki, różnie to bywa, też trochę w życiu widziałam i to kobiety częściej ściągają obrączki niż mężczyźni." i chowaja status prywatny na portalach:D nie przyznaja sie, ze sa zajete albo ze maja mezow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to prawda. Przyznam rację mimo iż sama jestem kobietą. Kobiety potrafią być bardziej okrutne, podłe i wyrachowane niż mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi87w
Autorko bardzo Ci wsołczuje. Rozumiem Cie... tez przechodziłam bolesne rozstanie, byłam z chłopakiem 2 lata, pózniej zaczęlo się psuc i chcialam, żeby odszedł, tak też zrobił, potem jak próbowałam to naprawic, to juz było za pozno, nawet nie mialam takiej szansy jak ty, bo on zmienil nr tel. i nie mielismy kontaktu, po 2 miesiacach byl juz z kims, wpadli, po kilku miesiacach slub! dzis wiem, ze nie warto się narzucac, nie rób tego, to ponizające, uszanuj jego decyzje, daj sobie spokój, jak to się mówi, co ma wisiec nie utonie, jesli on cie kocha to sam sie odezwie, ale wszystko wskazuje na to ze to chlopak z zasadami i skoro juz sie buja z inna, to cos miedzy nimi jest i bedzie raczej wierny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niekóre kłamią też że są np.
zajęte, mimo że nie są. rozne sa zagrywki, ale to niewazne. nie ma co sie na plci wyzywac. i faceci i kobiety sa orutni i czesto jezcze gorsi, ale coz poczac - wszedzie sie spotka milosc i wyrachowanie. ciezko trafic na milosc i milosc. takie polaczenie jest nudne przeciez, bo nie ma ani drania, ani zolzy w zwiazku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna ania
ja te czekam ale rozbita juz chyba nie napisze :( nie dosc ze jest zdolowana, to jeszcze ja tu dobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna ania
i widze ze sie spodobalo kolku wzajemnej adoracji - teraz sie interpunkcji i formy postu przyczepili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie dosc ze jest zdolowana, to jeszcze ja tu dobili... " musi dotknąć dna, by móc się od niego odbić... poza tym co tu dużo pisać... lubimy tłamsić ludzi, zwłaszcza słabych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up!
@Taka sobie jedna(...) "i widze ze sie spodobalo kolku wzajemnej adoracji - teraz sie interpunkcji i formy postu przyczepili..." Oczywiście. Ja na przykład chcę być traktowany poważnie i staram się nie pisać jak upośledzony. " nie dosc ze jest zdolowana, to jeszcze ja tu dobili... " Chciała opinii na forum publicznym to ją otrzymała. Nie zawsze można głaskać po główce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wyjde z siebieeee
do up - nie wiesz, ze np. taki Einstein mial dysleksje, a co sie z tym wiaze problemy z pisaniem i czytaniem? I jakos go wszyscy traktowali i traktuja po dzis dzien powaznie, a uposledzony to on na pewno nie byl... to, ze ktos nie postawil przecinka czy kropki tam, gdzie trzeba nie znaczy, ze jest uposledzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baruch z inso
Ten up! to bylem ja. ;) Taki Einstein jaby nie miał dysleksji to mógłby być Zweinsteinem albo nawet i Dreisteinem. A tak na poważnie: co ma dysleksja do chaotycznego i nieskładnego pisania wersalikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baruch z inso
Nie ma edycji, więc poprawiam w nowym: Ten up! to bylem ja. Taki Einstein, jakby nie miał dysleksji, to mógłby być Zweinsteinem albo nawet i Dreisteinem. A tak na poważnie: co ma dysleksja do chaotycznego i nieskładnego pisania wersalikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wyjde z siebieeee
jaki ty jestes prosty... trzeba jeszcze rozumiec intencje wypowiedzi innych, a nie tylko stawiac znaki interpunkcyjne we wlasciwych miejscach... to, ze ktos nie ma polotu pisarskiego nie znaczy, ze nie mozna jego wypowiedzi traktowac powaznie i uwazac za uposledzonego! Wytlumaczyc jeszcze raz? Einstein to byl tylko przyklad, ze chlopina choc pisal nieskladnie nie byl uposledzony i wniosl wiele w nauke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baruch z inso
Ty naprawdę jesteś ograniczona. Słoneczko, to był sarkazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niektórzy nie dorośli do forum
Każdy by chciał być właśnie głaskany. A forum służy do wymiany poglądów, więc jak ktoś jest przewrażliwiony i nie umie brać na klatę (nawet ostrych słów) - to niech się nie wypowiada. Porównanie do Einsteina jest co najmniej żałosne. Głupia wymówka. Co mnie obchodzi Einstein? Mam to gdzieś, a takie dziewczynki niech zrozumieją, że szacunek w Internecie i netykieta obowiązują każdego. I to się powinno przedstawiać także jako poprawna pisownia. A jak wiemy, dzisiaj każdy omija ogonki, przecinki i inne "pierdoły", bo się na GG klepie za szybko i się nie chce uczyć nikomu. A później nawet CV nie potrafią napisać porządnie, a się pchają do firm. I tyle. O wykształcenie każdy powinien dbać sam. Mi tam to nie przeszkadza, ale zauważcie, ile osób o tym w ogóle myśli, a ile chce tylko szybko naklepać, żeby zdążyć komuś odpowiedzieć na forum. Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa!!
autorko,napisz prosze co stalo sie po dzisiejszym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwka nn
no własnie, napisz koniecznie, na tych co nie wierzą nie zwracaj uwagi. czekamy az nam napiszesz co sie wydarzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem ciekawa bardzo jak
jak ta rozmowa sie potoczyla choc mysle ze wroca do siebie :) milosci nie mzna od tak wyrzucic a dla autorki to lekcja na przyszlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baruch z inso
a jak się ma skończyć ta historyjka? Da jej szansę i wrócą do siebie jeszcze przed północą. Opowieść zamknie się w jednej dobie niczym tragedia antyczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wy jestescie tępi
Już niczego nie można napisać bo od razu prowokacja żaal>autorko powodzenie jesli to jest twoja prawdziwa miłośc to będziecie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liza66
Ja przez egoizm straciłam miłośc życia,minęło sporo czasu ,pozbierałam się ale ciągle czuję pustkę.Wierze,że pogodzisz się z tym swoim Sławkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×