Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozbita na drobne kawałki

Błąd który kosztował mnie NAJWIĘCEJ NA ŚWIECIE....

Polecane posty

Gość Lessie@
Popełniłaś błą okłamałaś ukochanego ale dlatego,że jak sam pisałaś nie dawał ci wyboru ,za to on pastwił się nad tobą co nie jest w porządku.Ale myślę,żę skoro umuwił się z tobą to nie chodzi mu tylko o interesy,mam nadzieję,że dostaniesz ta 2 szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowator$
Czuję,że wam się ułoży .Solidaryzuje się z wypowiedziami powyżej szczęscia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baruch z inso
@Lessie: pastwił, znęcał i katował :D Poplułem klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyk_90 z inso
Do wszystkich, którzy doradzają autorce, żeby walczyła, są tak samo nieogarnięci jak ona. O kogo ten facet ma walczyć, o dziewczynę, która go okłamuje tak? I jak czytam albo słysze "to tylko kolega, przyjaciel" puknijcie sie - przyjaźń damsko - męska nie istnieje. Autorko za głupote trzeba płacić, nie współczuje ani trochę. A Sławkowi bym przybił piątkę. Baruch jutro wracam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś sobie jest
uparty ten Sławek bardzo, więc zastanów się jak będzie wyglądała przyszłość z nim, zero rozmowy, zero wysłuchania drugiej strony i pewnie na pokaz i ku zazdrości druga dziewczyna w szybkim tempie przemyśl czy warto ty musisz podjąć decyzję czy walczyć, ja teraz wiem, że źle zrobiłam, zasadniczość zawsze i wszędzie bardzo przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahaaaaaaaaaaaaaaa
"pewnie na pokaz i ku zazdrości druga dziewczyna w szybkim tempie" to raczej babska specjalnosc, zeby sie pokazywac na ulicy z kims innym, ustawiac opisy na gg i takie tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyk_90 z inso
Lassie@ naucz się ortografii i przestań pierdoły wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasady sa bardzo wazne
"zasadniczość zawsze i wszędzie bardzo przeszkadza" lepiej byc chorgiewka na wietrze i codziennie kims innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyk_90 z inso
Baruch wklejajmy tego linka co stronę tutaj, żeby nikt nie przeoczył. I kto pisze z nicka TH is IT XM to ma naprawdę próżnię czaszkową nazywać fagasem faceta z zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Lenka---
Czasem ludzie maja jakis uraz, ja sama bardzo nie ufam ludziom. Ale tez mialam sytuacje, kiedy stracilam faceta w ciagu sekundy. Bylo tak, ze przyjaznilam sie z nim od lat, bylismy jak papuzki-nierozlaczki, a niektorzy ludzie mysleli,zebylismy para, choc nie bylo meidzy nami grama flirtu. Po prostu bylismy ciagle razem, zwierzalismy sie sobie, smialismy sie, czysta przyjazn damsko-meska. On mial dziewczyne, ja mialam faceta, ktory po 2 latach zwiazku mnie zostawil, co STRASZNIE przezylam. Dalej kolejne 5 lat bylam sama i sie nadal przyjaznilam z tym kumplem, po drodze tez sie rozpadl jego zwiazek, ale nadal nie krecilismy ze soba. Dopiero po roku od jego rozstania, nas wspolni przyjaciele zaczeli nam klasc do glowy,ze jestesmy stworzeni dla siebie, bo ciagle razem i sie rozumiemy w pol slowa. Zaczelismy troche krecic, w sensie przytulance, buziaki, ale po tak dlugim singlowaniu nie czulam sie do konca gotowa na zwiazek. On bardzo szybko sie zadeklarowal i powiedzial, ze mnie kocha... Ja nie wiedzialam co mu odpowiedziec, nie moglo mi nic przejsc przez gardlo, dla mnie to zbyt szybko sie stalo. Od tej pory zerwal ze mna kontakt. Nie dal sobie wytlumaczyc, ze mi na nim zalezy i tylko potrzebuje troche czasu, bo bylam strasznie zraniona wczesniej. Stwierdzil,ze go oszukiwalam i go nie kochalam. Mysle,ze gdyby dal zwiazkowi sie spokojnie rozwijac, to pewnie uslyszalby ode mnie te slowa, ale nie tak znienacka i jeszcze domagal sie ode mnie wyznania, to juz w ogole mnie zablokowalo. .. Potem bardzo szybko znalazl jakas laske przez Internet i po roku z nia wzial slub. Stracilam przyjaciela i potencjalnego partnera. Ale on naprawde za szybko chcial ode mnie deklaracji, nawet nie zdazylam sie oswoic z tym,ze jestesmy czyms wiecej niz przyjaciolmi... Coz, czas plynie, ja jestem szczesliwa, ale zal mi tamtej przyjazni, bo zanim krecilismy to byla najpiekniejsza przyjazn jaka mi sie zdarzyla, moze nawet jedyna w moim zyciu. Coz, zdarza sie i nic nie poradzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baruch z inso
nie będziemy wklejać co stronę, boć to złośliwe spamowanie ;) Jeśli można podpiąć się do prośby Eweli i również prosić o maila do Sławomira... Chciałbym mu złożyć uszanowanie i wesprzeć w decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyk_90 z inso
Jak Sławek założy konto na inso to w dzień kilka naście/dziesiąt sogów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
Hehehe uśmiałam się czytająć wypowiedzi pewnego osobnika. baruch, up - however.. interpunkcja to akurat materia w jakiej Ty się nie najlepiej odnajdujesz, w związku z powyższym zasadniczo odradzam poruszania Ci tej kwestii w kontekście zarzucenia komuś profesjonalizmu:D Mam wrażenie, że jesteś zwykłym popapranym nieudacznikiem, któremu baba dowaliła rogi i krzyczy na cały świat.. Rzuca się w konwulsjach i nie dostrzega tego, że jest w tym co robi bardzo żenująco-beznadziejny:) Hehe żałosne tworzenie nowego tematu na odrębnym forum, chełpienie się tym, że Ktoś ma gorzej - bardzo specyficzne! Specyficzny obraz beznadziejnego urażonego życiem przegrańca:) Zapisz się na kurs tańca, obetnij paznokcie u nóg, podrasuj się trochę... Na nieszczęście twarzy sobie nie naprawisz, ale możesz chociaż zdjąć z niej debilny wyraz:) Pozdrawiam! Kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baruch z inso
@ Lenka-najwidoczniej nie dojrzał po prostu i nie wstrzelił się w moment. Wina leży ewidentnie po jego stronie. Być może zabrakło szczerej rozmowy z wyjaśnieniem mu swoich obaw co do wspólnej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baruch z inso
Awangardo-cieszę się, że Ci się podoba :) Natomiast Twój poziom nie za bardzo. Sugeruję obszczekać inne drzewo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyk_90 z inso
Awarganda po tym co piszesz można stanowczo stwierdzić, że jesteś taką samą idiotką co autorka. Bronisz kobiety, która okłamuje swojego faceta. Widocznie sama tak postępujesz. O Tobie wszystko wyrazi ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=1PPL22cXXRU Tępa strzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklamane hipokrytki
CHCECIE MIEC FACETA ZDECYDOWANEGO, HONOROWEGO, Z ZASADAMI? no to autorka MIALA TAKIEGO! teraz juz wam sie nie podoba? przeciez za takimi wzdychacie tutaj na kafe. takich chcecie, a teraz co? dpokoi was to nie dotyczy, to wszystko jest OK< ale jak ten Sławek sie tak zachowal - to juz zly:D biedna autoreczka, szkoda jej, faktycznie. wtedy kiedy wam wygodnie, to sobie piszecie w roznych tematach rozne pierdoly, ale jak was cos takiego trafia - biedulki. wasze deklaracje mozna miedzy bajki wsadzic. a na forum Insomni sie niezle z was zbiajaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha Awarganda brawo!!!
obydwiema rekoma sie podpisuje pod tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyk_90 z inso
Zakłamane hipokrytki piona:D A ci, co popierają takie awangardowe bezmózgowie to życzę faceta, który rzuci na stół 5zł żeby nie wyszło, że dały za darmo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awangarda a Ty klasę pokazałaś
faktycznie:D szkoda słów. zamiast - wg swojego mniemania o sobie - być tą "lepszą", to jeszcze gorzej się zachowujesz:D A On sobie nic z tego nie robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciała dobrze nie ma co
dlatego skłamała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awangarda25
"Awangardo-cieszę się, że Ci się podoba Natomiast Twój poziom nie za bardzo. Sugeruję obszczekać inne drzewo :*" Otóż gdybyś drogi krzykaczu potrafił czytać ze zrozumieniem i wyciągać konstruktywne wnioski, pojąłbyś w mig, że moim zamiarem nie było wytykanie Ci Twojej beznadziei, tylko łączenie się z Tobą w żalu. Amen! "medyk_90 z inso Awarganda po tym co piszesz można stanowczo stwierdzić, że jesteś taką samą idiotką co autorka. Bronisz kobiety, która okłamuje swojego faceta. Widocznie sama tak postępujesz." Kolejny geniusz żyjący internetem... W główkach Was się poprzestawiało... Czy Ty kolego potrafisz złapać sens jakiejkolwiek wypowiedzi? Czy napisałam choćby jedno słowo świadczące o tym, że mogę bronić lub popierać autorkę??? Głupota autorki - pierwsza kwestia Wasze popapranie druga i zupełnie odrębna... Weźcie od tego kompa odjedzcie chciaż na chwilę, bo rzuciłam okiem i Wasze życie życiem forum jest niepokojące:) Abstrahując od tego skoro tak biegli jesteście w operowaniu komputerem, że udało Wam się znaleźć to forum, to poświęćcie nieco więcej czasu na znalezienie psychoterapeuty... Ups.... Psychoterapia w grę już nie wchodzi... Tu występuje konieczność prowadzenia farmakoterapii, minimum Chloropromazyną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awangarda25
"faktycznie szkoda słów. zamiast - wg swojego mniemania o sobie - być tą "lepszą", to jeszcze gorzej się zachowujesz A On sobie nic z tego nie robi" Ktoś, kto nic sobie nie robi z konstruktywnej krytyki niczym nie odbiega inteligencją od ściany czy rośliny... Biorąc pod uwagę, że nie potrafi wbudowywać w swój system fotonów światła, to jednak skłonie się bardziej ku ścianie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyk_90 z inso
Awangarda skoro jej nie bronisz to co wytykasz Baruchowi? Pisze prawdę, a Ty się z tym nie możesz zgodzić, świadczy o tym, że myślisz podobnie jak autorka. Jak czytam kafeterie to mi aż słabo robi, że tak mało jest myślących kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baruch z inso
Dzięki za rady i liczę na więcej takowych od piętnastolatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co, prawdziwie
awangardowe myślenie zapodałaś:D a na stronie kafe sa reklamy APAP-u, ale to Ci chyba nie pomoze:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka-kielce
Pojechalas po tych półgłowkach Avarganda:) Oto jak prosto inteligencja zabic komuś cwieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baruch z inso
@ Ewka-dlatego właśnie piszemy we dwóch, bo rozumu nam nie starcza na ten awangardowy intelekt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×