Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozbita na drobne kawałki

Błąd który kosztował mnie NAJWIĘCEJ NA ŚWIECIE....

Polecane posty

Gość medyk_90 z inso
To nas przerasta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka a gdzie Ty tam widzisz
inteligencję?:D lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_inso
Co za broda. Ja piernicze. Nigdy jeszcze nie widzialemt ylu bzdurnych podrad w jednym miejscu. Wieksza abstrakcja niz inso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
Medyk_90 - jeżeli dla Ciebie krytyka głupot, które wypisuje i czyni Twój szanowny kolega "ściana":) jest równoznaczne z obroną autorki, to jesteś kolejnym osobnikiem, który może stanąć prostopadle do niego... Jeszcze dwóch Wam podobnych i stworzycie dom (dla niemyślących 4 ściany prawie dom) Chciałam Was poinformować, że poza autorki punktem widzenia, jest Wasz punkt widzenia, a ja nie podpisuje się ani pod jednym, ani pod drugim, bo obydwa są dla mnie żałośnie śmieszne... Żałośnie śmieszne jest też dla mnie to, że poza forum chyba nie macie innych zajęć.. Nie ma co, prawdziwie - Apap nie pomoże ani mi ani Tobie, raczej skłaniałbym (się będąc na Twoim miejscu) do przyjęcia neuroleptyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awangarda spinaj sie dalej
i myśl, że to Ty sterujesz rozmową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
"@ Ewka-dlatego właśnie piszemy we dwóch, bo rozumu nam nie starcza na ten awangardowy intelekt" Piszecie we dwóch, bo pojedynczo każdy z Was nie ma wystarczającej siły przebicia.. A tak - jeden narobi hałasu, drugi narobi hałasu, a efektem jest jeden wielki żałosny wymiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awangarda spinaj sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
"Awangarda spinaj sie dalej i myśl, że to Ty sterujesz rozmową" No teraz to schodzimy jeszcze niżej, czy można bardziej się położyć? Zaczynam wnioskować, że to co dla Ciebie jest sufitem, dla innych forumowiczów jest podłogą:) Szczyt moich marzeń i ambicji życiowych sterować rozmową wśród wielkich życiowych nieudaczników żyjących netem:D kissssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_inso
awangarda zwiększ mase! będziesz w ogóle mieć zajebista siłę przebicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyk_90 z inso
Awangarda jeśli twierdzisz, że Baruch pisze głupoty, to tak samo, jakbyś przystawała na obronę autorki. Krytykujesz prawdę po prostu. Może też pochwalasz męskie psiapsiułki i spotykasz się z nimi w tajemnicy przed facetem? Bo to tylko "kolega" jest. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awangarda spinaj sie dalej
smiesznie jest:D karmimy trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baruch z inso
Awangardo, @Ewka znaczy "do Ewki". "Awangarda" nie znaczy "Ewka". Ergo: moja wypowiedź nie była skierowana do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baruch nie obrażaj IQ
Awangardy:D Myślisz tepaku, ze ona nie wie, co to znaczylo?:D chamie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teletubisiowa25
Awangarda 🖐️ Obawiam się, że wyszukanie znaczenia słowa "neuroleptyk" zajmuje kolegom troszkę czasu - stąd te ich kolejne denne wstawki-:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_inso
teletubisowa - Tulimyyy! ić stont! sama pewnie nie wiedzialaś co to znaczy zanim nie wyszukałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak facet kocha to walczy,tym bardziej,że to nie była zdrada" jakby moj facet umowil sie z jakas laska na obiad nic mi o tym nie mowiac to tez bym zerwala.Niektorych granic sie nie przekracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyk_90 z inso
Teletubisiowa nick z życia wzięty, kojarzy mi się z Twoim rozwojem umysłowym, wiesz, ta bajka jest dla hmmm 5 latków? No może trochę starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek 2 7
autorko czytam twoja historię i naprawdę bardzo Ci współczuję, źle zrobiłaś że go okłamałaś ale i on powinien dać Ci szansę wytłumaczenia się i więcej zufania bo być może nie musiałabyś wtedy ukrywać swojego spotkania. uważam że przyjaźnie są też możliwe z płcią przeciwną. życzę Ci abyś go odzyskała. Daj znać jak poszło spotkanie. pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teletubisiowa25
d_inso medyk z inso Spokojnie drogie dzieci :) - wujek Googl nie gryzie :) - wszystko jest dla ludzi - byleby umieli czytać ze zrozumieniem - a niestety w waszym przypadku jest z tym ogromny problem. Ps. Zawsze piszecie we dwóch? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baruch z inso
@teletubisiowa-zawsze. Po dwóch albo po trzech. Jeden czyta, drugi wymyśla ciętą ripostę... Ten co potrafi pisać-wysyła wiadomość. Medyk, sprawdź PW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyk_90 z inso
W kupie siła:D Baruch PW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella//
niektórzy tu chcieli wiedzieć o co mi chodziło z brakiem zaufania do facetów otóż po długim związku zakończonym w fatalnych okolicznościach i po wielu miesiącach depresyjnego siedzenia w domu poznałam nowego - miał być moim balsamem na zranioną duszę:P czuły, kochany, rozumieliśmy się bez słów, nie znam nikogo kto tak pięknie mówi o miłości i tak umie ją okazywać. cóż, dwa dni po tym jak wyznawał mi że będziemy razem już zawsze nagle zrobił mi wielką awanturę o nic, potem wyzwał wiele razy i milczy tak, milcz, to jedyne co Ci zostało, chodząca imitacjo uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko i jak tam po spotkaniu
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oski_m
Błożesz ty mój. Niech deszcz ognia i siarki spadnie na wszystkie głupie cipy co tu się wpisały. Zaczynając od autorki. Autorka miała dobry związek, facet wyrzekł się dla ciebie wszystkich koleżanek i znajomych dziewczyn i ty też powinnaś skończyć kontakty ze wszystkimi "kolegami". Ale nie. Było za dobrze, chciałaś poczuć nowego penisa i nie mogłaś zerwać znajomości z Mateuszem. Dobrze że ten znajomy was zobaczył, słusznie źle wam życzył bo okazałaś się niegodną Sławka. Mateusz też powinien cię kopnąć w dupę za ten zwrot: "koleżanka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kory6
przecudna i wzruszająca historia.Poryczałam się czytając,nie zwracaj uwagi na te wszystkie złe i zawistne,pełne goryczy i zazdrości wpisy.To nie może tak się zakończyć.... pisz,proszę co u Ciebie.Jestem całym sercem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokój mi tu zara i tylko mądrze odpowiadać, bo inaczej everr wpadnie na cafe i będzie szczelać to dzivek - skończy się dzień dziecka %)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebulak z polkowic
skąd Sławek miał kasę w sejfie, na auto i na wycieczkę? %-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oski_m
A ty czemu masz czarny nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebulak z polkowic
uciekł z chamskich %-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby to takie stworzenia, co muszą mieć tyrana-murzyna-kata, tylko wtedy są szczesliwe. Porządny facet to za mało, one wolą wrażenia i emocje. jak pokłóci się taka z misiem, potem nie widzi go 3 dni, na 4 zaczyna widzieć na jedno oko, bo opuchlizna zejdzie, to kocha 2x mocniej takie one są, takie są one, takie one są niech giną szkoda tylko zaporożca od Sławka one 111 oneone111one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×