Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozbita na drobne kawałki

Błąd który kosztował mnie NAJWIĘCEJ NA ŚWIECIE....

Polecane posty

Gość medyk_90 z inso
Dużo gadasz, ale żadnych konkterów, z Twoich wypowiedzi wynika jeden wniosek "wszystkie baby na kafe to K-wiszony". Na pewno czytałaś wcześniej jak napisałem, że szanuje kobiety, które myślą normalnie, tylko szkoda, że ich tak mało jest na forum. W takim razie, jak to napisałem, jakim prawem twierdzisz, że myślę inaczej? Masz dowód na tym forum, że to moje słowa. W ten sposób pokazujesz próbę desperackiego ataku(obrony?) na moją osobę. Może Ty byś się wzieła za słownik, bo niestety nie znam takiego słowa konktery, a jeśli takowe istnieje, to nie używaj go, jeśli go nie rozumiesz:D W Twoich wypowiedziach konkretne słowa to "w przeciwieństwie do nas". No tak, w przeciwieństwie do mnie robisz to z kim popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
"Awangardo kup słownik" - Nooo... biorąc pod uwagę, że wyraz "awangarda" odmieniasz z "O" na końcu - AWANGARDO, faktycznie mi udowadniasz kto powinien kupić słownik:] Oj dzieciaki dzieciaki... Z kim ja się to w rozmowę wdałam! Co jedno to głupsze! i każde wali za każdym razem GAFY... Ale i tak gamoniem dzisiejszego dnia jest dla mnie ANIA hehe Bye :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awangardo kup słownik lepiej
""Awangardo kup słownik" - Nooo... biorąc pod uwagę, że wyraz "awangarda" odmieniasz z "O" na końcu - AWANGARDO, faktycznie mi udowadniasz kto powinien kupić słownik:]" no to kup ten słownik, kup. i zobacz przypadek o nazwie Wołacz:D tepaku:D nie masz racji, do podstawowki powinnas wrocic i wciskasz na chama, ze to ja sie myle Awangardo:) sprawdzisz, to sie zamkniesz:D nieuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyk_90 z inso
Bardzo prawdopodobne, że ona niewiele za podstawówkę wykracza, może to być gimnazjum? Bravo i te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awangarda napierdziela w
klawiaturę i literki gubi, a potem się czepia innych:) Ale jak jej się uczepisz, to wielka urażona dama:) Hehehehe, kup ten słownik Awangardo, kup:) Albo zajrzyj na www.google.com, tam też znajdziesz słownik PWN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa może i masz racje medyk
" medyk_90 z inso Bardzo prawdopodobne, że ona niewiele za podstawówkę wykracza, może to być gimnazjum? Bravo i te sprawy " Pierwsze ZNP w życiu? Może nie wie, jak to działa i dlatego tak się wścieka:D Ale to normalne, nie martw się Pani Aw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pomożemy Pani A
1. Mianownik - kto? co? Awangarda 2. Dopełniacz - kogo? czego? Awangardy 3. Celownik - komu? czemu? Awangardzie 4. Biernik - kogo?co? (widzę) Awangardę 5. Nadrzędnik - z kim? z czym? z Awangardą 6. Miejscownik - o kim? o czym? o Awangardzie 7. Wołacz - O! Awangardo! I tyle. Jako nick występuje to słowo u Ciebie w formie żeńskiej Panno Awangardo:) OK? Chyba że mamy Cię opisywać zgodnie z Wyd. PWN (na pewno większy autorytet, niż Twoja wątpliwa wiedza z j.polskiego): "awangarda 1. grupa osób, których twórczość lub działalność w jakiejś dziedzinie jest nowatorska i niekonwencjonalna 2. ogół zróżnicowanych tendencji w sztuce XX w., odznaczających się radykalnym nowatorstwem 3. oddział żołnierzy ubezpieczający od przodu maszerującą kolumnę" Zwłaszcza 1 pkt. jest super:D "grupa osób" - czyli kilka nicków Awangardy;) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
a ze tak zapytam - co to jest to inso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
do no to pomozemy - ubiegles/as mnie, tez chcialam wstawic deklinacje slowa Awangarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma sprawy cieszę się, że
o tej porze ktoś jeszcze myśli "po polskiemu":D A "inso" to skrót od Insomnia:) Takie forum, parę stron wcześniej był link, chyba na 11 czy 12:) A tutaj się parę osób wypowiada stamtąd i dlatego się to wszystko zaczęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyk_90 z inso
Rano możemy się spodziewać wspaniałego kontrataku ludzi Awangardy, lub samej szefowej:D Będzie coś w stylu, że jesteśmy mało intelektualni, zasugeruje nam w jakiś sposób inne słowniki, gubimy się w tym co mówimy, nie mamy życia poza netem itd itd.:D No i przynajmniej raz pojawi się, że w przeciwieństwie do nas .... (w miejsce kropek wpisz swoją wersję). A jeśli zabraknie argumentów, ktoś ją dotknie do żywego to zasugeruje nam, jaka ona to jest dorosła, a my banda młodzików niegodnych dyskutowania z nią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dziwne wrażenie
Awangardo, przykro mi to pisać , ale jesteś zupełnie pozbawiona poczucia humoru. Po " argumencie " o piątku, trzynastego, jest taka ikonka :D Widziałaś jednak jak przez czerwoną mgłę :), to przeoczyłaś . Usiłujesz zasugerować, że masz coś wspólnego z medycyną. Może studiujesz na pierwszym roku jakąś psychologię albo co innego ? Przyznam się , już się boję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awangarda25
HAHAHA no to się usmiałam!!!! "no to kup ten słownik, kup. i zobacz przypadek o nazwie Wołacz" Cofnij się kochanie do podstawówki! W tym momencie nawet ze mną nie rozmawiaj, bo do próby podjęcia rozmowy ze mną musisz reprezentować sobą jakiś poziom! buhahahahhaha KOCHANI SŁUCHAJCIE NOWINA!!!! WOŁACZ OD SŁOWA AWANGARDA TO TEJ OSOBY ZDANIEM: O! AWANGARDO! BUAHAHAHHAHAHA Co za łoś! Nie kochanie, wołacz od słowa awangarda to : o! awarganda! Nie pisz do mnie więcej dopóki się nie douczysz:D:D:D:D:D:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awangarda25
Medyk a Ty potrafisz znaleźć sobie inne zajęcie rano po wstaniu z łózka niż forum???? Nie, bo jesteś nieudacznikiem:] Awargando buahhahahahhaha jesteście naprawdę żałośni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ever szczelba
"Medyk a Ty potrafisz znaleźć sobie inne zajęcie rano po wstaniu z łózka niż forum???? Nie, bo jesteś nieudacznikiem:]" przyganiał kocioł garnkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaczek
Awangardo, ja myślę że to 25 przy Twoim nicku to nie wiek, a iloraz inteligencji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienna_kobieta
Awangardo, nie chce wchodzic w zadne spory, bo nie o to mi chodzi, ale pan, ktory wstawil deklinacje rzeczownika Awangarda ma niestety racje, gdy bierzemy pod uwage przypadek Wolacz, czyli bezposredni zwrot do podmiotu - w tym przypadku bedzie to Awangardo! Proponuje nie mieszac sie juz wzajemnie blotem, bo to niczemu nie sluzy, a na pewno nie pomoze autorce. Dyskusja zeszla na poziom najnizszy z mozliwych i nie ma tu tolerancji dla drugiego uczestnika tej rozmowy oraz szacunku dla jego zdania. Jest tez cos takiego jak Netykieta, ale wiele osob omija ja szerokim lukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisując: 1) Wołacz od "awangarda" to "awangardo" bejbe-Twoje piski nie zdadzą się na wiele:) 2) Zabawna jesteś z tym ciskaniem się. Dużej liczbie osób dostarczasz mimowolnie niezbyt ambitnej (acz zdrowej i przaśnej) rozrywki :D 3)"Inso" to skrót od www.insomnia.pl Istnieje tam wątek na Wasz temat, wywołujący rechot i ogólną wesołość: http://www.insomnia.pl/glupia_baba_z_kafeterii-t643535.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
A ja sądzę, że słowo "iloraz" to dla Ciebie zbyt trudne słowo, żebyś posiadała kompetencje do jego używania:] Panna kasaczek, ktora chrzani farmazony w innych topikach aż się płakać chce ze śmiechu... Gdybym była równa Wam poziomem, to zadałabym sobie tyle trudu, żeby część z nich tu przytoczyć, ale wybaczcie zaraz wychodzę z domu:] Wy tu oczywiście zostaniecie... A z forum zejdziecie dopiero pkoło 2 w nocy, żeby zaraz po przebudzeniu znowu wejść:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaszek
Rozbita na drobne kawałki odezwij się co słychać, a Wy kretyni załóżcie swój temat:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s,l;[ppppppppp
cos mi sie wydaje ze facet szukal protekstu do zerwania i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Bezimienna(...)- Autorki już tutaj nie zobaczymy. Zresztą otrzymała już wystarczającą liczbę różnych opinii na temat swojego zachowania. Prawdopodobnie była to jednak prowokacja. Albo też Autorka nie otrzymała tego, czego chciała, czyli pocieszenia i pogłaskania. Sam bym skłonił się do wariantu nr 1 (prowokacja). Czekanie więc na dalszy odcinek tego Harlequina jest bezcelowe. Pozwoliło zorientować się jednak w repertuarze zachowań, porad i poglądów na życie odpisujących użytkowniczek tego zacnego forum. Pyskówkę na poziomie najniższym z możliwych (niczym przekupa na targu)zaczęła tak naprawdę panna Awangarda. (Adonai broń nas przed takimi kobietami). Liczę jednak, że gdy osiągnie magiczne 21 lat, to wyrośnie z takiego zachowania i pośmieje się zeń wraz z nami :) Pozdrawiam z insomnii -baruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaczek
Płacz płacz, tylko się nie posikaj przy okazji, bo za młoda jesteś na popuszczanie moczu :) Rozumiem że pojęcie 'iloraz inteligencji' musiałaś sobie wygooglować :) " Wy tu oczywiście zostaniecie... A z forum zejdziecie dopiero pkoło 2 w nocy, żeby zaraz po przebudzeniu znowu wejść " Patrząc po wczorajszych (a wręcz dzisiejszych) wpisach, piszesz o sobie :) Baj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awangardo idź się leczyć
idiotko. ktoś Ci napisał, że słowa tego używasz jako nicka w formie żeńskiej. jesteś tępa i pusta. nie ma dla Ciebie ratunku, frustratko internetowa:) znajdź sobie faceta, to może kiedyś ktoś Cię będzie traktował jak kobietę, na razie szczekasz, jak gówniara. i wątpię, żebyś się na studia nadawała. do psychologii trzeba mieć predyspozycje, a nie taki płytki poziom:) żenujące Awangardo, żenująco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awangardo spędzi tutaj całą
sobotę:D jak się znudzi, to zmieni nick i wciąż tu będzie:) i kto tu nie ma życia:) powtarza te same odzywki o poziomie i inne bzdety, medyk miał rację:D zmień płytę Awangardo:) i baw się dobrze w swoim internetowym życiu:D tylko się nie zapluj z tej wścieklizny macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaczek nie bądź taka pewno
raz, to nie znaczy, że codziennie tak będzie w nocy:D i takie są właśnie baby i sobie wciskają:D mnie tu na pewno nie będzie w nocy. a Awangardowa Psycholożka niech naprawdę się douczy, przede wszystkim przyznawać do błędów i niech dorośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za nieuk z tej Awangardy
Awangarda to mianownik. Mama, tata, komórka, siostra, łyżka... Wołacz - mamo (kochana), tato, komórko, siostro (moja), łyżko stalowa... Awangardo, pokaż nam źródło swojej wiedzy. ŹRÓDŁO, a nie swoją jadaczkę. Nicka używasz w formie żeńskiej!!!! Jako "ta" Awangarda. Pewnie słowo "multimedia" w dopełniaczu odmieniasz jako "multimedii', zmiast "multimediów":D Dużo musisz się jeszcze nauczyć. Jesteś uparta i nie umiesz się przyznać. Ale dorośniesz. Za jakiś czas - jak napisał baruch - będziesz się z siebie śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragile8
Ja też miałam podobną sytuację. Miałam przyjaciela, z którym nic nigdy mnie nie łączyło, przyjaźniliśmy się jeszcze zanim poznałam mojego chłopaka. Za to on był zazdrosny o niego strasznie. Oczywiście zabronił mi się z nim spotykać. Na pewien okres zerwałam kontakt z przyjacielem, ale po jakimś czasie spotkaliśmy się. Chłopak się dowiedział, był strasznie wściekły, ale już po paru dniach mi wybaczył. Jeśli chodzi o Twoją sytuację, to nie znam historii całego waszego związku, ale być może był to dla niego pretekst, żeby się rozstać. Tak mi się wydaje, ale oczywiście mogę się mylić. Facet powinien się upewnić jak było naprawdę. Dopóki nie jesteś tego pewna trzeba walczyć o miłość. Ale też trochę jego winy było w tym,że Cię ograniczał, i chciał żebyście żyli w zamkniętym związku jak w więzieniu. To jest chore... :/ Moim zdaniem wina nie leży tylko po Twojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teletubisiowa25
Widzę , że ciołki matołki inso czy jak im tam - piszące oczywiście w trzech lub nawet w czterech (bo inaczej nie potrafią) szczekały całą noc na babskim forum. :o Tak to jest jak męscy nieudacznicy mają kiepskie życie na co dzień :D Odreagowują na babskim forum Całe szczęście że niedługo koniec wakacji :D 🖐️ Awangarda25 🖐️ widze że myślimy podobnie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×