Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozbita na drobne kawałki

Błąd który kosztował mnie NAJWIĘCEJ NA ŚWIECIE....

Polecane posty

Jestesmy ponownie razem od 10 miesiecy. Wrocilismy do siebie po 4 miesiacach, dokladnie w miesiacu, w ktorym mial odbyc sie nasz slub. On tez zostal zdradzony przez poprzednia dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT FC
Ludzie wybaczają sobie zdrady takie że członek wchodzi do pochwy a ten fagas to nie wiadomo o co mu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewidentnie tzn ze on
dalej Cie kocha. Moze jedak sproboj z nim pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego odpowiedź na sms świadczy o tym,ze straciłaś największy skarb jaki mogłaś spotkać w życiu..jest bardzo dojrzałym czlowiekiem,który darzy Cię miłością bezgraniczną..jednak pożegnał się z tobą,bo wie,ze tej miłości dalej nie można realizować ..facet strasznie cierpi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...niecierpliwa...
Facet z zasadami, dotknięty zdradą jest w stanie przedłożyć wierność i ufność ponad miłość, gdyż uważa, że miłość bez zaufania nie przetrwa próby czasu. Dlatego definitywnie zakończył związek. Dlatego spotyka się z nową dziewczyną .... by zapomnieć, by ukoić ból, by trwać w swoich zasadach. Ja nie dałabym za wygraną, kłamstwo to paskudna rzecz.....ale to nie ZDRADA!!!!!! Wiem jedno, że jeśli cię naprawdę kocha, to w końcu uwierzy i zmięknie, to skrzywdzony i dotkliwie zraniony, a przez to z kolei twardy facet, dlatego też musisz uzbroić się w cierpliwość. Walcz o niego, w końcu to ty zawiniłaś i NIE KŁAM więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no powiem ci
strasznie glupia flądra jesteś, taka, ktora warto konpnąc w zada ale po tym esemesie, ktory napisał, mysle, ze sa szanse, tylko trzeba walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT GW
To fagas a nie skarb Olej go i znajdź prawdziwego ogiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak teraz sobie myślę,może zrób ostatni krok ! Spytaj czy da ci jeszcze to wszystko wytłumacZyć..czy na prawdę chce odejśc na zawsze i zniszczyć to wszystko co macie,a macie tak wiele ! Napisz,nie zaszkodzi ! Jeśli definitywnie powie,że to koniec to nie rań go już bardziej i pozwól mu "zamknąc drzwi", jednak spróbuj napisać...nic juz nie tracisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbita na drobne kawałki
Słuchajcie za każdym razem go naprawdę nękałam... Wylewałam potoki smsów, maili....Może czas zmienić taktykę i po tym smsie naprawdę już zamilknąć?? Dać mu troche spokoju, pozwolić złapać oddech... Moze wtedy zatęskni??? Mówie Wam on mnie kochał ponad życie!!! Nie wierze, ze to ma się tak skonczyc! Skrzydeł dodała mi ta wiadomość, że z nikim jeszcze nie jest.... Nie mogę doczekać się jutra, z samego rana wypytam pewną osobę, ktora nas obydwoje na wylot zna kim moze byc ta dziewczyna z ktora go widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Kaja. Madra dziewczyna. Napisz do niego jeszcze raz, moze bedzie chcial sie spotkac i porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbita na drobne kawałki
sethi Twoja historia zapala we mnie płomyk nadziei.... Zazdroszczę! Zyczę Ci szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwal sie po tylu miesiacach Boże on cie kocha. Ja też chce taka milosc takiego faceta!! On jest taki dojrzały! Może faktycznie daj mu troche czasu napisalas ze dasz mu spokoj to sie odezwal... achh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieje zawsze trzeba miec. Bez wzgledu na wszystko. Owszem, sa w zyciu sytuacje, ktore nas przytlaczaja, ale trzeba podniesc glowe i isc dalej. Mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbita na drobne kawałki
Kaja korci mnie żeby napisać... może i to dobry pomysł... NApiszę... ale najpierw dokładnie przemyśle co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość givememore
Ja mysle że on wykozystał sytuacje w ktorej by mógł sie z Tobą rozstac by mogl Cie w razie czego obwiniac za koniec związku. Przeciez nie miał wiekszego powodu by Cie rzucic to było tylko spotkanie na poziomie kolezenskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no powiem ci
w takim ukladzie, po tym, co napisał niewazne kim jest ta dziewczyna, nwet jesli jest jego kochanka przeciez on ci włąsnie wyznal milosc i to jest najwazniejsze ja bym nie milczała ja bym walczyla napisalabym mu np: bedę o ciebie walczyc do konca swiata to nie moze sie tak skonczyc czekac? znow jakies gierki planujesz...ty jestes poprostu falszywa osoba i jesli nie wroci do ciebie, to dla niego zadna strata jak ty moglas kłamac ukochanej osobie? ktora tyle dla ciebie zrobila? ty nie zasługujesz na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbita na drobne kawałki
nie wiem co począć - naprawdę uważasz że to swiadczy o jego bezgranicznej milosci??? Dziewczyny powoli pomagacie mi się podniesc.. pytanie tylko czy uda mi się go odzyskac:( Odpisał mi, a to tak jakby nie chciał żebym sobie go odpuściła, ale z drugiej strony to - "żegnaj" na koniec smsa....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zauwaz, ze Ty tez mu napisalas "zegnaj". Moze (tylko) odpisal na Twoje "zegnaj"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak uważam że cię kocha najmocniej w swiecie!!!!!!!! Mysli o tobie, tęski za tobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musisz walczyć jesli naprawdę go kochasz nie możesz go stracić. Chcę w tym temacie znaleźć szczesliwe zakonczenie :) Głowa do góry musi być dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana napisz ... na prawdę już nic więcej zrobić nie możesz,to Twoja ostatnia szansa ! Ostatni raz zawalcz o tą wielką Miłośc ..inaczej będziesz całe życie żałowac,ze tego nie zrobiłaś. Tak piękne uczucie to wielki dar zeslany z nieba .. spróbuj,on może sam się teraz waha ... moze nie wie co robić . Przeciez uczucie to wielka siła ! Napisz i cierpliwe czekaj na odpwiedź . Jeśli "nie" to wtedy już dość.. wtedy pozwól mu odetchnąć..ma do tego prawo. Trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbita na drobne kawałki
nie no powiem ci - nie planuje żadnych gierek! Od tylu meisiecy gnębiłam go dzien w dzien smsami, mailami, dlatego pomyślałam, że może powinnam dać mu odpocząc ode mnie... Masz rację zasłużyłam sobie, byłam głupia, beznadziejna... Dobrze mi tak... zapłaciłam najwyższa cenę, ale najgorsze jest to, że ja naprawdę nie chciałam zrobić nic złego... Mateusza traktowałam jak koleżankę... W tamtym mieście nie miałam więcej znajmoych.... Czasem człowiek potzeebuje wyjśc z kimś neutralnym pogadać... Dziś bym już tego nie powtorzyła,,, Sławek.....Jestes całym moim światem... JEsli Cie nie odzyskam nie chce żadnego innego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no powiem ci
ja mysle, ze wroci chyba, ze jestes glupia i nie potrafisz spowodowac, zeby wrocił gdyby cie olewał, to nie wysmarowałby takiego esemesa jego zabolało słowo żegnaj i zabolało go to, ze ty myslisz, ze on jest z kims, dlatego sie odezwał wyjasnił, po czym uderzył w rzewna nute typu zegnaj a tak naprawde juz chyba przemyslał sobie tego focha i chcialby wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT MD
Jesteś chora na mózg Kaja_20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia_puszysta
napisz jeszcze jednego sms-a "JA CIĘ NIE ZDRADZIŁAM JA TYLKO CI NIE POWIEDZIAŁAM BY CIE NIE RANIĆ. NIGDY W ŻYCIU NIE ZDRADZIŁABYM KOGOŚ KOGO KOCHAM."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to świadczy o hbezgranicznej miłości ?? a o czym według Ciebie ? Mimo,ze czuje się bardzo skrzywdzony wyznał Ci miłośc ! to coś pięknego. Łzy mi z oczu ciekną jak widze co wam między palcami przecieka ;( Musisz napisac,po prostu musisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna ania
Ja bym juz dzisiaj nic nie pisala, dopiero mu napisalas, ze dasz mu spokoj przeciez. daj mu odetchnac jak sama napisalas, moze potrzebuje wiecej czasu na przemyslenia? Jesli cie to pocieszy, to znam pare, ktora sie rozstala na ponad rok, mieli w tym czasie kogos, ale to nie bylo to, wrocili do siebie, a teraz sa juz malzenstwem. Trzymam kciuki, aby sie Wam udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli napiszesz do niego a on
nie zareaguje to chociaz bedziesz wiedziala ze zrobilas wszystko zeby z nim byc. W innym wypadku za jakis czas powiesz sobie w duchu "a moglam napisac, moze jednak ugial by sie". Poza tym strasznie ten chlopak unosi sie honorem. Ja rozumiem mozna byc skrzywdzonym raz i miec uraz ale nie wszyscy sa tacy sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×