Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony_szalik

Midiana - nowość na rynku

Polecane posty

Gość gość
Powyższe ogłoszenie już nieaktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda26aj
Kupię Midianę, kontakt mailowy na magdaszar7@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, biorę tabletki od tygodnia i umieram jest mi niedobrze, mam bóle brzucha, odruch wymiotny,głowa mnie ćmi... ogólnie mam zamiar przeczekać w nadzieji że będzie lepiej tylko ile czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupie midiane, oplacam przesylke pocztowa: dulcynea999@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co zauważyłam zmienili opakowanie Midiany na białe? Jeśli ktoś odczuwa bóle nóg itd w trakcie zażywania tabletek to proponuję udać się do lekarza bo możliwa jest zakrzepica ( jest o tym napisane w ulotce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, mam do odsprzedania 3 opakowania midiany termin ważności to styczeń 2016, chętne proszę o kontakt mailowy, alina.gwadera@op.pl, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zmieniłam metodę antykoncepcji i mam do sprzedania 1 opakowanie Midiany. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt muminek2311@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Mam na zbyciu opakowanie Midiany. Jeśli, któraś z Was jest zainteresowana proszę o kontakt na e-mail: aneta_ciosek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia99999999
Witam:) Mam do odsprzedania 2 op midiany. 50zl/op z przesyłka kontakt: asienka522@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam do sprzedania 1 opakowanie Midiany. Cena to 25 zł + koszt wysyłki. Zainteresowane proszę o kontakt dagmara.gruza@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostało mi jeszcze jedno opakowanie:) kontakt: asienka522@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andromedawroc
Odkupię Midianę albo odpowiednik z odbiorem osobistym we Wrocławiu Proszę o kontakt andromeda.wroc @ gmail .com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ze względu na zmianę tabletek mam do sprzedani nowe opakowanie MIDIANY , termin ważności czerwiec 2015, cena 30 zł kontakt 606 20 45 58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie co zawiera więcej hormonów triqilar czy midiane jeśli ktoś wie proszę o odpowieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie co zawiera więcej hormonów triqilar czy midiane jeśli ktoś wie proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedziona_zła_przerazona
Hej:) Wlasnie jestem po pierwszym opakowaniu midiany, wiem , ze to moze za wczesnie na jakikolwiek osad tych leków ale osobiście ich nie polecam. Dostałam je ze względu na PCO i miały mi pomoc. Do tej pory miałam całkiem regularne miesiączki ale strasznie bolesne , z cera nie miałam dużych problemów, piersi nigdy mnie nie bolały. Z natury jestem niecierpliwi i krytyczna ale po tych tabletkach to wszystko stało sie jeszcze gorsze. Nikt nie moze ze mna wytrzymać bo wszystkiego sie czepiam. Nawet najlepsi przyjaciele starają sie unikać rozmow ze mna, a sa w stanie sporo wytrzymać jesli o humorki chodzi. Piersi bolą od tygodnia i bol sprawia najdelikatniejszy dotyk. Na twarzy pojawiły mi sie jakieś krostki, oczywiście bolące . Okres... KOSZMAR. Do tej pory myślałam ze przeżywam jakas tragedie ale te leki zgotowały większe piekło a miały zadziałać odwrotnie i sprawić ze tych pare dni nie bedzie takich upierdliwych i nie będe musiała sie truć przeciwbólowymi. Okazało sie ze jesli nie będe brała regularnie co pare godzin czegoś na bol brzucha to nie wstane nawet rano z łóżka. Zwiększył mi sie apetyt- ok normalne przy lekach antykoncepcyjnych ale ja mam jakieś wahania w wadze dochodzące do 2 kg co wydaje mi sie całkiem duzo jak na trzymanie mniej wiecej jednolitej diety. Kolejnym problemem jest zatrzymując sie woda w organizmie- nigdy wcześniej tego nie miałam lub jesli miałam to w tak małym stopniu ze nawet nie byłam tego świadoma. Teraz nogi puchną mi czesto, co jest czymś dziwnym dla mojego młodego organizmu (mam 17 lat). No i zwiększył mi sie cellulit, miałam go, walczyłam, byłam na dobrej drodze do pozbycia sie go... Teraz nie moge sobie z tym cholerstwem poradzić, jest wszędzie. Wiem ze kazdy reaguje inaczej i komuś mogą te leki pasować i bedzie przeszczesliwy ze to wlasnie ich używa ale poważnie, zwróćcie uwagę na to jak sie zachowuje wasz organizm. Osobiście gdybym nie musiała to bym sie nimi nie trula i mam nadzieje ze mi zmienia te leki bo jesli to ma tak wyglądać to jestem przerażona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odsprzedania Midianę (w Warszawie) - jedno opakowanie całe oraz drugie bez 4 tabletek. Piszcie na: nefertiti5@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam tabletki mediana (25 zl) + polowa drugiego opakowania oddam za darno, zawsze moze sie przydac. Wroclaw. Kontakt: juliakuc62@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam dwa opakowania Midiany ważne do 11.2015, carulqa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Odkupię Midianę ;) kontakt:anitapiotrowska4979@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Odkupię Midianę ;) kontakt: anitapiotrowska4979@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia973
Witam ja biorę Midianę już prawie rok i czuję się bardzo dobrze;) Miałam torbiel na jajniku i udało się ją zlikwidować po lekach już wcześniej miałam operacje usunięcia torbieli endometrialnej z prawego jajnika,a kolejna nie endometrialna zrobiła się 2 lata po operacji na lewej więc żeby ratować moje jajniki musiałam zacząć brać leki. Czuję się dobrze, nie przytyłam. Wcześniej brałam inne leki , ale te moim zdaniem są najlepsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chetnie odkupie tabletki antykoncepcyjne midiana. Najlepiej Szczecin. Pozdrawiam. hercia86@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Odkupię midianę ....glo.karolina@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupie - valentic1983@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 2 opakowania Midiany. Termin ważności 02.2016 Wrocław, możliwa wysyłka. Kontakt na mail: polka875@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy masz jakies hobby bo to wazne jest w zyciu 333 www.youtube.com/watch?v=w3p-iuXWDXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migocia2901
sprzedam 4 opakowania tabletek midiana, 3 opakowania pełne( z datą do 02.2016, zaś jedno opakowanie do 01.2016- lecz brakuje dwóch tabletek , nie zajmuję się handlem żadnymi medykamentami, sprzedaję własny zasób, gdyż staramy się o dziecko i te opakowania mi pozostały, kontakt : bg120@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×