Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony_szalik

Midiana - nowość na rynku

Polecane posty

Gość Silffioo
Witam Chciałabym się was poradzić.. Midianę biorę od niedawna, niedługo będę zaczynać 3 opakowanie. oczywiście przy 1 opakowaniu miałam krwawienia, bolały piersi ( były też jakby wieksze;d) i nie najlepiej się czułam. między 1 a 2 opakowaniem nie miałam przerwy. we wtorek wzięłam ostatnią tabletkę z 2 opakowania. nigdy nie pominęłam żadnej tabletki. raz niedługo po wzięciu tabletki ( jakieś 3 godz później )wystąpiła biegunka, dlatego wzięłam kolejną tabletkę żeby ochrona nie była zachwiana ( w ulotce jest że jesli 3 - 4 godz po zażyciu tab jest biegunka lub wymioty to nalezy przyjac jak najszybciej kolejna tabletke). - swoją drogą, gdy powiedziałam o tym mojej gin, poradziła mi, żeby się w ogóle nie przejmować biegunką i że mogłabym nie brac tej dodatkowej tabletki a i tak wszystko byloby ok.. i raz też się zdażyło że wymiotowałam ( zatrucie pokarmowe) ale to było jakies 6 godz po wzieciu tab wiec nie brałam kolejnej. tak wiec wszystko jest w porządku?? teraz trochę się stresuję, bo to moja pierwsza 7 dniowa przerwa w braniu tabletek i jeszcze nie dostałąm okresu. podobno krwawienie z odstawienia pojawia sie 2 -3 dzien po wzieciu ostatniej tab, a dzis dopiero 2 dzien przerwy wiec moge byc spokojna? jestem niestety straszną panikarą... oczywiscie w głowie juz mysli, że ciaza itp.. mam sie martwic? czy moge spokojnie czekac na okres ktory na pewno przyjdzie? przez to że wymiotowałam bałam się ze ochrona moze byc zachwiana, dlatego wczoraj ( wiec w 1 dniu przerwy) zrobiłam z porannego moczu test - tak na wszelki wypadek- i wyszedl negatywny. czyli mam cierpliwie czekac na krwawienie i przestac wymyslac? dodam jeszcze ze kochamy sie z chlopakiem bardzo czesto ale do tej pory nie pozwolilam mu jeszcze skonczyc we mnie wiec chyba tym bardziej nie powinnam panikowac? wiec podsumowujac, moje pytanie brzmi: kiedy wystepuje krwawienie z odstawienia ? czy to prawda, ze w 2-3 dniu? i co sądzicie o mojej sytuacji? powinnam przestac panikowac, czy tez mam powody do obaw? trochę to wszystko zagmatwane, przepraszam jestem początkująca jeśli chodzi o tabletki, stąd moje obawy mam nadzieję, że ktoś kto bardziej się zna niż ja, udzieli mi odpowiedzi ( i uspokoi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silffioo
Witam Chciałabym się was poradzić.. Midianę biorę od niedawna, niedługo będę zaczynać 3 opakowanie. oczywiście przy 1 opakowaniu miałam krwawienia, bolały piersi ( były też jakby wieksze;d) i nie najlepiej się czułam. między 1 a 2 opakowaniem nie miałam przerwy. we wtorek wzięłam ostatnią tabletkę z 2 opakowania. nigdy nie pominęłam żadnej tabletki. raz niedługo po wzięciu tabletki ( jakieś 3 godz później )wystąpiła biegunka, dlatego wzięłam kolejną tabletkę żeby ochrona nie była zachwiana ( w ulotce jest że jesli 3 - 4 godz po zażyciu tab jest biegunka lub wymioty to nalezy przyjac jak najszybciej kolejna tabletke). - swoją drogą, gdy powiedziałam o tym mojej gin, poradziła mi, żeby się w ogóle nie przejmować biegunką i że mogłabym nie brac tej dodatkowej tabletki a i tak wszystko byloby ok.. i raz też się zdażyło że wymiotowałam ( zatrucie pokarmowe) ale to było jakies 6 godz po wzieciu tab wiec nie brałam kolejnej. tak wiec wszystko jest w porządku?? teraz trochę się stresuję, bo to moja pierwsza 7 dniowa przerwa w braniu tabletek i jeszcze nie dostałąm okresu. podobno krwawienie z odstawienia pojawia sie 2 -3 dzien po wzieciu ostatniej tab, a dzis dopiero 2 dzien przerwy wiec moge byc spokojna? jestem niestety straszną panikarą... oczywiscie w głowie juz mysli, że ciaza itp.. mam sie martwic? czy moge spokojnie czekac na okres ktory na pewno przyjdzie? przez to że wymiotowałam bałam się ze ochrona moze byc zachwiana, dlatego wczoraj ( wiec w 1 dniu przerwy) zrobiłam z porannego moczu test - tak na wszelki wypadek- i wyszedl negatywny. czyli mam cierpliwie czekac na krwawienie i przestac wymyslac? dodam jeszcze ze kochamy sie z chlopakiem bardzo czesto ale do tej pory nie pozwolilam mu jeszcze skonczyc we mnie wiec chyba tym bardziej nie powinnam panikowac? wiec podsumowujac, moje pytanie brzmi: kiedy wystepuje krwawienie z odstawienia ? czy to prawda, ze w 2-3 dniu? i co sądzicie o mojej sytuacji? powinnam przestac panikowac, czy tez mam powody do obaw? trochę to wszystko zagmatwane, przepraszam jestem początkująca jeśli chodzi o tabletki, stąd moje obawy mam nadzieję, że ktoś kto bardziej się zna niż ja, udzieli mi odpowiedzi ( i uspokoi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam 1 opakowanie Midiany. Cena 25zł z wysyłką. Kontakt:wiola.rafalak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek8985
ooouuttt - widzisz, ja miałam identycznie po cileście! też zaczęłam brać w wieku 18 lat i również w 22 roku życia zmieniłam je na midianę (zreszta pisałam tu wcześniej). Skutki po tych pierwszych były opłakane - najbardziej właśnie wtedy, gdy kończylam je brać całkowicie. Tez miałam plamienia, nawet krwawienie, bóle jajników, podbrzusza, wieczne migreny, huśtawkę nastrojów - wiem więc doskonale jak się czułaś ... Koszmarnie ;/ Mam nadzieję, że po midianie zmieni Ci się na lepsze tak jak mi! :D Dodatkowo dla swojego zdrowia biorę teraz asequrelle ( w aptece przy fontannie 15 zł za nie płacę jest tam 20 tabletek) - efekt niesamowity, mój chłop meeega zadowolony ;DDD P.S. i też jestem z Goleniowa, no z okolic, ale i tak więcej czasu spędzam tu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek8985
aaaa i zapomniałam dodać, że na wadze też przybrałam i piersi też mnie bolały ;/ masakra! dobrze, że to już minęło :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek8985
a w aptece "Przy fontannie" midiana kosztuje 28 zł. Radziłabym Ci nie iść do tej przy intermarche, bo tam raz mine baby w konia zrobiły - dały mi opakowanie jednego dnia w cenie coś ok 24-26 zł, a następnego (bo zabrakło ich na stanie) zapłaciłam już prawie 10 zł więcej... świństwo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patt.. 92
Cześć :) mam pytanie od 4 miesięcy biorę lesinelle, ale postanowiłam zmienić je na jakieś tańsze ponieważ po zmianie cen w aptekach z 30 zł podskoczyły do prawie 40 zł. Rozchodzi mi się konkretnie o to, ze teraz mam 4 dzień przerwy po ostatnim opakowaniu lesinelle i dzisiaj byłam u swojej pani ginekolog żeby zmienić te lesinelle na jakiś tańsze, dostałam receptę na jakieś tabletki inne Midiana. Teraz akurat mam 2 dzień plamienia bo dostałam wczoraj i od piątku powinnam zacząć brać tabletki tyle, że już te Midiana. Można tak od razu czy mam czekać miesiąc na kolejny okres i wziść je dopiero z 1 dniem okresu, który będzie dopiero w marcu pod koniec miesiąca?? Proszę o szybką odp. bo piątek już po jutrze, a muszę je jeszcze wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiiii
Hej ;) jutro zaczynam drugie opakowanie Midiany. To moje pierwsze tabletki anty. Słyszałam opinie koleżanek zazwyczaj negatywne na temat takiej metody antykoncepcji. Ale jestem mile zaskoczona ;-). Jeśli chodzi o zmiany: na początku bolały piersi, teraz już nie i są większe, były też plamienia ale minęły, krwawienie z odstawienia mniejsze niż przy miesiączce co dla mnie jest ważne z moją anemią i taki negatywny to mój nastrój trochę gorszy tzn. jakby przed okresem ciągle wrażliwość zdenerwowanie, ale stwierdzam, że poczekam do 3 miesięcy może mój organizm musi się przyzwyczaić. Zresztą dzisiaj czuję się psychicznie lepiej, więc może nie będzie trzeba ;). I płacę 24,80 zł. Mam nadzieje, że nastrój się poprawi i nie będzie więcej efektów ubocznych. Pozdrawiam XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkmk
Kupie opakowanie midiany- pilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KN
Hej! Ja biorę te tabletki od 1,5 m-ca, ale nie dam rady ani dnia dłużej- pojawiły się stany depresyjne, straszne bóle głowy, mdłości, ciągłe zmęczenie, bóle brzucha i brzuch wzdęty okropnie. Czuję się jakbym miała się w każdej chwili rozpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midiana
sprzedam opakowanie midiany. waznosc do 12.2012. kowala90210@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasqala
Kupię midianę 2-3 opakowania lub tyle ile dostepne;) fasqala@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dag123456789
kupię tabletki MIDIANA gg 42713960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina1972
Hej dziewczyny mam pytanie. Lekarz przepisał mi midianę Zaczęłam ją brać po pojawieniu się plamienia, które było bardzo skąpe i ustało po dwóch dniach. Czy to jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasqala
Tak to jest normalne ja np mialam takie plamienia przez trzy miesiace i zadnej miesiaczki wiec nie martw sie to sa uroki midiany. Jestem zadowolona z leku bo nie mam zadnych nieporzadanych objawow, jednak fakt plamien przy tych tabletkach trzeba zaakceptowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuziątko :)
Ja biorę midianę od lipca zeszłego roku. Nic mi nie dolega - nie mam żadnych skutków ubocznych. Przez cały ten czas mam normalne 5-dniowe krwawienia między opakowaniami i żadnych plamień pomiędzy, od pierwszego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasqala
No to tylko pozazdrosci- jestes chyba jedna z nielicznych ktora nie miala plamien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patt.. 92
Ja biorę Midianę od lutego i też nie mam żadnych skutków ubocznych, okres trwa tak samo 5 dni i nie jest obfity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina1972
Ale problem w tym że po rozpoczęciu brania midiany na drugi dzień okres ustał i nie wiem czy to jest normalne. A prócz lekkiej senności obolałych piesi nie mam żadnych plamień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasqala
Tak to jest normalne. Co do mdłości i bólu piersi to nie wypowiem się bo nigdy takich objawów nie miałam ale z tego co wiem i czytałam na forum to na początku tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Czy któraś z Was jest może z Torunia lub okolic, i kupowała ostatnio Midianę? Ile kosztuje i w jakich aptekach najlepiej ją kupić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola8923
Cześć dziewczyny,mam taki problem zaczełam brać midiane po porodzie i zaraz tzn.w środe miną 2 tygodnie a dalej miesiączkuje i nie wiem czy midiana może byc tego powodem,jestem troche zaniepokojona,może któras z Was miała podobnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka9
Na temat midiany narazie nie mogę się wypowiedzieć pozytywnie czy też negatywnie.zaczęłam dopiero drugie opakowanie,stosuję ją ze względów zdrowotnych,ponieważ moje miesiączki są bardzo obfite i jak chyba nie stosowałabym rutinoscorbinu przez cały okres,który zmniejsza obfitośc,to z pewnością chyba bym się wykrawiła .Byłam u lekarza,ginekologicznie jest wszystko ok,cytologia ok.Lekarz bez żadnych badań hormonalnych wypisał mi receptę na Midianę.Brałam ją 21 dni,potem odstawiłam i dostałam miesiączkę,ale tak bolesną,że cały dzień przeleżałam w łóżku z termoforem na brzuchu,myślałam,że będę pogotowie wzywać,teraz już po 3 dniach stosowania midiany na nowo bółustał,ale krwawienie dalej obfite łącznie ze skrzepami.Nie mam pojęcia,czy jest to normalna sytuacja,czy też powinnam pójśc do lekarza jeszcze raz,poradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhkjgh
Ja biorę od pół roku. Niby wszystko jest ok, ale zauważyłam , ze od jakeigoś czasu mam silne bóle głowy? Czy moga one byc zwiazane z przyjmowaniem tych pigułek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patt92
Hej Dziewczyny :) Mam takie pytanie od około pół roku biorę midiane nic mi się po niej nie działo tylko dopiero teraz i muszę się poradzić bo nie wiem czy to normalne, a nigdy tak nie miałam. Ok 2 miesiące temu zapomniałam wziasc tabletkę a biorę je o 21 i wziełam dopiero rano ok 10 ledwo co minęło te 12 godzin z ulotki także sadziłam ze bd ok, ale teraz trochę się obawiam ponieważ zawsze mój okres trwał od wtorku do soboty wieczór ewentualnie jeszcze w niedziele rano coś było, a teraz jest poniedziałek, a ja dalej mam tyle ze to są jakby plamienia. Nigdy nie miałam czegoś takiego po tabletkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patt92
Hej Dziewczyny :) Mam takie pytanie od około pół roku biorę midiane nic mi się po niej nie działo tylko dopiero teraz i muszę się poradzić bo nie wiem czy to normalne, a nigdy tak nie miałam. Ok 2 miesiące temu zapomniałam wziasc tabletkę a biorę je o 21 i wziełam dopiero rano ok 10 ledwo co minęło te 12 godzin z ulotki także sadziłam ze bd ok, ale teraz trochę się obawiam ponieważ zawsze mój okres trwał od wtorku do soboty wieczór ewentualnie jeszcze w niedziele rano coś było, a teraz jest poniedziałek, a ja dalej mam tyle ze to są jakby plamienia. Nigdy nie miałam czegoś takiego po tabletkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa123
Ja jestem w trakcie brania pierwszego opakowania midiany, są to moje pierwsze anty, zostało jeszcze 7 tabletek ale jak na razie jestem z nich meeeega zadowolona! Cera hmm... od zawsze miałam z nią problem, może rzeczywiście wyskoczyły 2 pryszcze więcej ale myślę że to minie. W końcu organizm do wszystkiego musi się przyzwyczaić :). Żadnych plamień, zmian nastroju, zmniejszonego libido - ogólnie wszystko bez zmian. Tylko piersi mnie bolą (były takie 3 dni że nie mogłam wytrzymać ale teraz to jest taki normalny ból), nie wiem czy mi urosły, ciężko to na razie stwierdzić (miejmy nadzieję że urosną :) ). Pozdrawiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylu
Witajcie kochane. Przychodzę do was z małym pytankiem. Właśnie skończyłam daylette i okres powinien być w piątek, a nowe opakowanie zawsze zaczynałam od soboty. Teraz lekarz przepisał mi midiane i nie wiem czy powinnam wziąć pierwszego dnia okresu czyli w piątek czy w sobotę tak jak daylette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylu
I jeszcze jedno pytanko , jeśli okres zacznie się w sobotę, to nie ma różnicy którą tabletkę z soboty przyjmę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×