Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony_szalik

Midiana - nowość na rynku

Polecane posty

Gość kasiek8985
Zadowolona, zadowolona ;D Wszystko jest tak, jak być powinno. I każdej tak życzę, by udało im się dobrać takie tabletki, które zamiast jakoś zaszkodzić - pomogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kashaa18
witam :) biorę midianę od 12 dni i po 7 tabletce pojawiła się u mnie bezsenność. Problemu z zasypianiem nie mam, ale jak się obudzę w nocy to męczę sie przez 2 3 godziny usypiam, a potem jakiś cichy szmer mnie budzi i dalej nie mogę spać. Jak myślicie czy tego przyczyną może być branie tabletki przed snem (czyli 22) czy muszę zmienić tabletki ? Jeśli któraś z was też miała taki problem to niech mi pomoże bo na prawdę nie wiem co mam zrobić, to jest strasznie uciążliwe, chodzę cały czas zaspana itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1329
Witam, mam do odsprzedania jedno całe opakowanie Midiany oraz jedno które używałam jako rezerwowe (zawiera 15 tabletek). Tabletki kupowałam w cenie 29,90 i za komplet z przesyłką chciałabym 45zł. Kończę przygodę z tabletkami i nie są mi już potrzebne. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na maila kasia1329@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GWIAZDA24
CZESC.JA 2LATA BRALAM NOVYNETTE PRZYTYLAM 7KG.PO CIAZY MIN JUZ 4LATA .OD 2 LAT BRALAM JE I OD RAZU TYLE PRZYTYLAM WESZLO MI STRASZNIE W BIODRA CHOCIAZ JEM TYLE ILE PRZED BRANIEM TABLETEK A WAZYLAM 50KG.OD RAZU DO GIN I PRZEPISAL MI WLASNIE MIDIANE.BIORE JUZ 4MIESIACE I NARAZIE CHYBA STANELAM W WADZE(mam nadzieje)kazda kobieta inaczej wszystko przechodzi ale novynette byly okropne;-)teraz nie wiem jak sie pozbyc tych boczkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek8903
GWIAZDA to ine jesteś pierwsza, od której słyszę jak tragicznie wpływa novyette ;// Dobrze, że ja nie miałam możliwości ich poznać :) Próbowałaś jakiś ćwiczeń? Bo skoro normalnie jesz, to pewnie nie ma co mówić o diecie :) A jak przy Midianie jest ok (nic się nie dzieje), to może warto teraz uruchomić te "przybrane mięśnie" i zacząć akcję "pozbywania się ich" ? :)) Trzymam kciuki, by się udało ;D P.S. A tak a propo, każdy facet, którego znam (uwierz - jest ich trochę, bo hcociazby rodzina ogromna) uważa, że kobieta, ma wyglądać jak kobieta, czyli jak więcej ciałka, to więcej mają do kochania ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GWIAZDA24
kasiek8903 moj maz tez stwierdzil ze lepiej wygladam teraz niz przed braniem tabl ale nie komfortowo sie czuje w sytuacjach intymnych chociaz mu to nie przeszkadza.Moim zdaniem midiana jest o wiele lepsza niz te okropne novynette bo chociaz po niej dalej nie tyje i nic sie nie dzieje.nie mam zadnych innych dolegliwosci wiec uwazam,ze dla mnie jest odpowiednia.a dieta tez nic nie dawala.narazie nie tyje i jest dobrze;-)zobaczymy z czasem jak je dluzej pobiore.a na zbicie tych boczkow okropnych nie wiem co zrobie ale na cwiczenia nie mam czasu bo wychowuje 4letnie blizniaki:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek8985
GWAIZDA24 masz bliźniaki? Coś o tym wiem, bo sama jestem z bliźniąt ( z siostrą jednojajowe jesteśmy) i się nasłuchałyśmy jakie pomysłowe we dwie byłyśmy za dzieciaka - bliźniaki są fajne, co nie? :)) Hihi :)) A po Midianie powinno być ok :)) Boczki też zejdą, ale to poczekaj Kochana - przy swoich Skarbach się nalatasz pewnie, a teraz jak nie tyjesz po tych tableykach, to powinno być widać jakieś rezulaty za jakiś czas :D A skoro mężowi się podobasz teraz, to kurczę - się nie krępuj. Musi Cię mocno kochać :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedotrzymaszkroku
Hej dziewczyny ! Ja biore Midiane dopiero od ponad tygodnia i już zauważyłam że przytyłam :/ a nawet nie wspominam o bólu piersi :( . Doradzcie...całkowicie zrezygnować z tabletek antykoncepcyjnych czy poprosić o inne ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GWIAZDA24
KASIEK8985 no to pewnie mama z wami tez miala duzo roboty;-)moje sa dwu jajowe( moja mama jest z blizniakow i akurat mi sie trafilo);-)mam nadzieje ze zrzuce te boki bo sa okropne.to z siostra pewnie jestescie bardzo zzyte bo jak widze po moich chlopcach to jeden za drugim sie upomina chociaz maja po 4lata.blizniaki ogolnie ladnie wygladaja ale trzeba sie przy nich napracowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GWIAZDA24
NIEDOTRZYMASZKROKU-najlepiej to idz do ginekologa powiedz,ze zle znosisz te tabletki i przepisze ci inne a jak nie to poczekaj wybierz do konca opakowanie i poczekaj,moze bedzie dobrze.ja po novynette przytylam i zmienilam wlasnie na midiane i dla mnie jest odpowiednia.tak jak pisalam juz wczesniej,kazda kobieta przechodzi wszystko inaczej i moze dla ciebie inne beda lepsze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GWIAZDA24
i jeszcze jedno.tletki antykoncepcyjne sa najbezpieczniejszym zabezpieczeniem przed ciaza,chyba ze ze wzgledow zdrowotnych nie moze sie ich brac.moze kiedys wynajda cos dla facetow jakies zabezpieczenie i my kobiety nie bedziemy sie tak stresowac biorac jakies nowe wynalazki medyczne po ktorych bedziemy tyc i zle sie czuc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek8903
GWIAZDA24 żebyś wiedziała, że roboty było ;)) Hihi ;) Kurczę masz chłopaków - ciekawe jak oni się będą zachowywali jak podrosną i czy będą tak dalej za sobą jak są do tej pory (oby!), bo mówię Ci wspaniale jest mieć taką bratnią duszę jak bliźniak, mimo iż z okresu wczesnomłodzieńczego (teraz młoda też jestem bo 23 latka mam) się często szarpałyśmy, kłóciłyśmy i inne podobne ;P Młodym się było i głupim, ale fakt - prędzej, czy później się docenia co się ma :) niedotrzymaszkroku - jestem tego samego zdania co koleżanka przede mną, poczekaj spokojnie, wybierz do końca opakowanie (a nawet dwa żeby pewniej sprawdzić zachowania organizmu), bo te reakcje mogą być po prostu spowodowane zmianą hormonów, bądź w ogóle zaczęciem stosowania. Organizm Ci pewnie szaleje ;) jak nic się nie zmieni, to dopiero wtedy idź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedotrzymaszkroku
Najchętniej to przestałabym to brać ponieważ strasznie boje się przytyć jeszcze bardziej... :( ps. Dziękuje za rady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedotrzymaszkroku, nie rezygnuj z midiany bo nie koniecznie ona może wywoływać u Ciebie zmianę wagi :) Polecam wieczorny jogging na utrzymanie szczupłej sylwetki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulcynea999
witajcie! Chętnie odkupię Tabletki Midiana (całe opakowania), opłacam przesyłkę. Mój mail: dulcynea999@gmail.com lub gg 3484792 Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozuniak
czesc, mam do sprzedania jedno oapakowanie Midiane, zaszlam w ciaze zanim zaczelam je brac, sprzedam taniej niz w aptece, zainteresowane Panie prosze o kontakt na adres kozuniak@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_madzia
Witam, mam do sprzedania dwa opakowania midiany (nowe, nie otwierane), zapłaciłam za jedno 30zł, myślę, że 55zł wraz z przesyłką poleconą to rozsądna cena ponieważ dla mnie niestety sie nie nadały... Jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o maila mbronis@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katki
Cześć. Małe wprowadzenie: po 2 miesiacach krążków NR zmienilam preparat - lekarz wypisal Midiane. Przy krążkach @ dostawalam 3 dnia na 4 dni (3 mooocno obfite i 1 tyci tyci). Skończyłam 1 opakowanie zgodnei z zaleceniami 26 listopada. @ dostalam 1.grudnia ale to mi @ wogole nei przypomina. 2 dzien i leci jakby chcialo a nie mogło. I teraz pytanie: czy wasze @ przy Midianie tez tak wyglądaja? czy jakoś obficiej? i jak długo? PS. czułam sie swietnie przy nich, zadnych efektow poza paroma dniami obolałych piersi - znośnie nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatrówka1188
Sprzedam. monika_ryba1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobekkkk
Dostałam Midiane po usunięciu ciąży pozamacicznej, wcześniej brałam Novynette. Jestem po 1 opakowaniu, czekam na krwawienie, ze skutków ubocznych: wielkie cycki, zrobiły się ciężkie i bolą, ale wyglądają super :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dostałam od lekarza na próbę tabletki MIDIANA. Niestety wpisał je w karte i wygląda jakbym receptę już dostała. Z tym że jest maly problem, Tabletki sa do końca 12.2011r. czyli po terminie :/ niestety nie wypiszą mi nowej recepty bo za późno się skapnełam. ;/ a minął dopiero za krótki okres, i nie mogą w tak krótkich odstępach tylu recept na jeden lek wypisać, wrr Jeśli ma ktoś na sprzedanie byłabym wdzięczna!!! bo lada chwila bede ich potrzebować mój mail: jusiia88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraviuk@wp.pl
Odkupię. Najchętniej z Warszawy, okolic. Nie mam jak iść po receptę, a nie mogę przerywać teraz... Same wiecie jak z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midiana
Skończyłam 1 opakowanie i czekam na krwawienie. Po jakim czasie miałyście? U mnie już mija 3 dzień i nie ma. Na cere jak dla mnie wcale nie pomagają a wręcz przeciwnie. Bolą piersi , głowa i nudności. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriankaa_333
Sprzedam 2 opakowania midiany . anqua_1234@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellazlośnica
Uczciwie powiem że nie brałam ale moja dobra i szczera psiapsióła brała i zachwycona nie była .Nic strasznego nie działo sie raczej drobiazgi ale np .twierdziła że przy tych tasbsach obniżyła sie jej ochota na figle wiadomego rodzaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....00
Cześć Dziewczyny! Wzięłam dziś już trzecią tabletkę. Od ZAWSZE mój okres trwał 6 dni, a ja już dziś mam końcówkę. To z pewnością przez Midianę - także jest jeden plus, choć na tym nie koniec. Nie jestem pewna, czy nie jest zbyt wcześnie na wydawanie opinii, ale na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona, nie czuję żadnych negatywnych reakcji, wręcz przeciwnie, wszystko jest bardzo pozytywnie! Postaram się napisać coś jeszcze za kilka dni, oby się nic nie zmieniło, chyba, że dojdą jeszcze jakieś pozytywne skutki! (: Pozdrawiam! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....00
Cześć Dziewczyny! Wzięłam dziś już trzecią tabletkę. Od ZAWSZE mój okres trwał 6 dni, a ja już dziś mam końcówkę. To z pewnością przez Midianę - także jest jeden plus, choć na tym nie koniec. Nie jestem pewna, czy nie jest zbyt wcześnie na wydawanie opinii, ale na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona, nie czuję żadnych negatywnych reakcji, wręcz przeciwnie, wszystko jest bardzo pozytywnie! Postaram się napisać coś jeszcze za kilka dni, oby się nic nie zmieniło, chyba, że dojdą jeszcze jakieś pozytywne skutki! (: Pozdrawiam! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooouuttt
Cześć Dziewczyny! Ja byłam wczoraj u ginekologa i też dostałam receptę na Midianę. Wcześniej, od 18 roku życia (a mam 22 lata) brałam Cilest i z reguły źle nie było, nie mówiąc nic o częstych migrenach, bólach głowy i zmieniającym się libido, często bardzo słabym niestety ;/ Zostało mi jeszcze 5 tabletek z Cilestu, a to co się ze mną działo w ostatnim czasie to była tragedia - pod koniec ubiegłego opakowania najpierw dostałam krwawienia, a potem dziwnych upławów. W czasie przerwy wszystko się uspokoiło, ale jak zaczęłam brać to ostatnie opakowanie (co teraz kończę), to już mam dosyć - bóle podbrzusza, jajników, piersi, upławy, złe samopoczucie, przybranie na wadze (ponad 3 kg przytyłam w miesiąc) - koszmar. No i postanowiłam, ze najwyższy czas coś zmienić i od razu sprawdzić, czy to nie małe baby (test wyszedł negatywny, bo oczywiście robiłam). Badanie nic nie wykazało, a po rozmowie z panią ginekolog uspokoiłam się, bo mi powiedziała, że to przez te tabletki (a bardziej przez produkcję Brytyjską - to ta z fioletowymi opakowaniami) i że nie jestem pierwsza, która w ostatnim czasie przychodzi i się na nie tak skarży ... Także jutro idę do apteki po Midianę Mam nadzieję, że nie będzie tak źle jak co niektóre piszecie jestem dobrej myśli Oczywiście będę informowała jak na mnie wpływają i po ile są w mojej aptece (jestem z Goleniowa) Do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×