Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony_szalik

Midiana - nowość na rynku

Polecane posty

Gość gość
Witam dziewczyny, odkupię opakowania Midiany, jeśli jest ktoś zainteresowany to bardzo proszę o kontakt. pozdrawiam serdecznie:) niemampomyslunaloginMAŁPAopKROPKApl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny, odkupię opakowania Midiany, jeśli jest ktoś zainteresowany to bardzo proszę o kontakt. pozdrawiam serdecznie niemampomyslunalogin@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odstąpienia dwa krążki NuvaRing i dwa opakowania tabletek Midiana. Niestety oba preparaty nie sprawdziły się u mnie. Leki nowe, kupione w aptece, przechowywane w odpowiedni sposób z długim terminem ważności. tabletki660@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania dwa krążki NuvaRing i dwa opakowania tabletek Midiana. Niestety oba preparaty nie sprawdziły się u mnie. Leki nowe, kupione w aptece, przechowywane w odpowiedni sposób z długim terminem ważności. tabletki660@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomocy!! Biorę 5 opakowanie Midiany i czuje sie coraz gorzej brak ochoty na seks nic mnie nie podnieca i jestem strasznie sucha ... Czy to wina tabletek jak sadzicie nigdy nie mialam takich problemów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danny123
sprzedam jedno opakowanie Midiany, data ważności styczeń 2015, sprzedam także dwie recepty na Midianę (po dwa opakowania na recepcie bez daty wystawienia). Sprzedam także dwie recepty na plastry Evra (bez daty wystawienia recepty) po dwa opakowania na recepcie. Zainteresowanych proszę o e-mail trzensimordek@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
midiane biorę ok. roku ,z początku było ok, teraz mam bardzo silne migrenowe bóle głowy,budzę się z nimi w nocy ,nie mogę spać ,przytyłam i bolą mnie piersi (wcale nie urosły) , kończę ostatnie opakowanie i zmieniam lub rezygnuję z anty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resvser
odkupię Midianę z odbiorem osobistym we Wrocławiu andromeda.wroc@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam dwa opakowania Midiana za 60zł. Zainteresowane osoby proszę o kontakt: kacza-gwiazdeczka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupię tabletki Midiana z odbiorem osobistym w Toruniu. Proszę o kontakt magdad1991@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena87753
Midianę biorę od 1,5 roku, na początku byłam bardzo zadowolona - cera idealna, bezbolesne krwawienia, Jednak po kilku miesiącach zażywania pigułek co chwilę mam stany depresyjne, budzę się rano i od razu płaczę, wahania nastroju są ogromne! Poza tym suchość. Ostatnio zrobiłam sobie 3 miesiące przerwy i jak ręką odjął. Właśnie jestem przy 14 tabletce po przerwie i jestem nie do wytrzymania. Żyć mi się nie chce, nie mam ochoty na nic. Właśnie wróciłam od gina z receptą na Ovulastan, mam nadzieję, że zmiana pigułek pomoże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Właśnie kończę pierwszy blister Midiany i jest wszystko ok, nie mam żadnych skutków ubocznych, poza plamieniem w pierwszych dwóch tygodniach, ale myślę, że to normalne. Polecam, bo wcześniej brałam 3 miesiące OC-35, czyli zamiennik Diany, nie wiem czy to przez to w sumie, bo dużo się działo w moim życiu, ale miałam załamania nerwowe, zmienność nastrojów. Co najdziwniejsze, pod koniec trzeciego blistra moje libido wynosiło jakieś -5 i miałam straszne "suchoty"... Byłam w strasznym szoku, nigdy nie miałam czegoś takiego. Wcześniej potrafiłam się kochać kilka razy dziennie, nawet bez specjalnej gry wstępnej. Zaczęłam brać tabletki anty, żeby było jeszcze przyjemnie, a tu taki psikus... Popsuła mi się też cera. Brałam 4 lata temu Diane i w 3 miesiące przytyłam 6 kilo, byłam załamana. Myślę, że teraz też coś mi przybyło, ale odkąd biorę Midiana jest dużo lepiej. Podniosło mi się libido i poprawiła cera. Polecam za to tabletki trójfazowe, bo jak dla mnie były najlepsze. Nic nie przytyłam, a nawet wtedy schudłam, moja skóra i włosy wyglądały idealnie, jak nigdy. Ale to przepisano mi we Francji, nie wiem czy u nas też przepisują (i czy nie są przypadkiem strasznie drogie). W każdym razie myślę, że Midiana jest ok. Lekarz mi je przepisał, bo powiedział, że mają MNIEJ hormonów, które powodują skutki uboczne. Zobaczy się później. Tabletki działają inaczej zależnie od organizmu. Mi od Diany 4 lata temu zniknęły bóle miesiączkowe, a miesiączki były mniej obfite. Teraz te krwawienia w przerwie są obfite i bolesne tak jak wcześniej miesiączki, pewnie od tego czasu nastąpiły też jakieś zmiany w moim organizmie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1999090
Witam. Midiana to moje pierwsze tebletki. Czy mam przerywać je wtedy, kiedy mam dostać okres? zaczęłąm je brać po porodzie i nie wiem jak to teraz liczyc... czy przerywac czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majlena
biorę daylette ale źle sie po nich czuję i zmieniam na midiane . lekarz powiedział ze obecne musze wziać do konca bez 4 ostatnich placebo (24+4 tabletki) i 4 dnia okresu mam wziac tabletkę z blistra midiany . ale nie wiem czy mam wziac 1 tabletkę , czy 4 czy ta z napisem dnia tygodnia w ktorym chce ja wziąźć . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Sprzedam tabletki Midiana, więcej info pod adresem carulqa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tystzhsg
Witajcie ! Odkupie pilnie pigulki midiana (2 opakowania i wiecej). Oplacam wysylke Prosze o kontakt na maila dulcynea999@gmail.com Dziekuje i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Mam do sprzedania 2 opakowania Midiany, ponieważ lekarz zmienił mi tabletki na inne. Cena: 40zł ( w cenie 2 opakowania plus przesyłka). Proszę o kontakt: 19juna88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, kupię Midianę, proszę o kontakt: kasiakula@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Kupię tabletki Midiana, kontakt tezapl@gmail.com Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie kupie tabletki Midiana, przegapiłam termin u ginekogola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia522
Ja również zakupie midianę lub recepty na nią. asienka522@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej brałam Diane przez 5 lat ,nagle lekarz odmówił wypisania mi recepty na te pigułki dostałam Midiane , czy ktoś był w takiej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi456
Biorę Midianę już od długiego czasu. Nie ma co się jej bać! Nie przytyłam, nie mam dziwnych chęci na jedzenie (jak przy wcześniejszych tabletkach), a libido mam hiper wysokie - co mnie bardzo cieszy :) Nawet nie jestem, aż tak bardzo marudna przy 7. dniowej przerwie :) Pierwsze 1 opakowanie mniej więcej dało się odczuć - ciągnęło mnie do jedzenia. Ale minęło to bardzo szybko :) Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babe1234
biorę midianę od 2 lat, na początku, jak i do tej pory, nie mialam zadnych skutków ubocznych, mimo że czlowiek jest tak wyczulony, ze niewazne co by sie wtedy działo to wina tabletek :P polecam ps. proponuję sprawdzic ceny w roznych aptekach, bo w mojej okolicy wahają się od 30-38 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 47 lat i Midianę biorę od roku. Wcześniej brałam Yasmin.Czuję się po nich dobrze,nie mam żadnych problemów.Jedyne co mnie ostatnio trochę niepokoi, to pajączki na nogach.Zastanawiam się czy to ma związek z Midianą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, midiane biorę tydzień, po diane i kontracept. Zmieniłam że względu na drobne niedoskonałości cery ;-) samopoczucie ok ogólnie wydaje mi się że będzie dobrze :-) jestem pozytywnie nastawiona do tych tabletek. Znaczymw czy pomogą na cere :-) aha i dodam że mam 22l. DZIEWCZYNY NAJWAŻNIEJSZE JEST NASTAWIENIE ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia1824
Witam ja biore juz midiane od poł roku i po midianie sie super czuje wczesniej brałąm regevidon tanie tabletki ale okropnie sie po niech czułam a jesc mi sie ciagle chciało;) a midiana ni jesc sie niechce ni nic POLECAM ;) najgorsza to ta cena :( 32 do37 zł ale dziś zakupiłam je po 28zł tylko one sa z zagranicy recepta po posku pudełko tez i jest nr pozwolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy nie zauważyłyście u siebie przy braniu Midiany czegoś takiego jak piekące bóle nóg zwłaszcza łydek i miejsc pod kolanami?albo większych pajączków czy widocznych żył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andromedawroc
Odkupię Midianę albo odpowiednik z odbiorem osobistym we Wrocławiu Proszę o kontakt andromeda.wroc@gmail .com (usuń spację)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam tabletki antykoncepcyjne Midiana 1 opakowanie ważne do 06.2015 r. Cena 20 zł + koszt przesyłki. Kontakt: lidiakaczmarczyk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×