Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony_szalik

Midiana - nowość na rynku

Polecane posty

Gość Sandra11123
Witam. Mam do sprzedania 1 opakowanie Midiany :). Ważność do 09 2013. Planuje zrezygnować z antykoncepcji i dlatego też sprzedaje to ostatnie opakowanie. Sprzedam za 20 zł [w Łodzi odbiór bezpłatny, wysyłka 5 zł]. Mogę wysłać zdjęcia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra11123
Już nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataluś07
Witam, byłam dzisiaj u ginekologa i przepisał mi Midiana bo Cilest został wycofany z rynku. Kiedy mam zacząć stosować Midiana. Jak skończę Cilest to zrobić 7 dniową przerwę i potem Midiana, tak jakbym dalej brała Cilest czy jak. Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi314
nataluś07 myślę, że najlepiej jak zadzwonisz do swojego ginekologa i on Ci powie:) najbezpieczniejsze rozwiązanie:) Jeżeli chodzi o Midianę to biorę drugi miesiąc i żadnych skutków ubocznych nie zarejestrowałam:) wydaje mi się, iż cerę mam ładniejszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeta
Witajcie!Czytam i czytam te Wasze wypowiedzi na temat tabletek.Kiedys z 10 lat temu brałam rózne tabletki ale byłam młodsza.Teraz juz mam po 35r.i nie wiem co mam zrobic?Chodzi o to ze musze zaczac brac akurat od dzis pierwsze opakowanie tabletek a jestem palaca papierosy a w ulotce pisze ze kobiety po 35 r powinny stanowczo rzucić palenie.Sama nie wiem czy dam rade od tak przestac palic,czy mozna tylko ograniczyc palenie.Jak jest z wami?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz wybrac albo dymek albo pewna c*pka.Rezygnacja z papierosów poprawi i cerę i oddech.Do tego czasu już duzo się napaliłaś i pora rzucić.Antykoncepcja jest ci potrzebna w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardaaa
Ja biorę midianę od kilku miesięcy ( to chyba moje 6 opakowanie ), nie jestem zadowolona i zamierzam ją w najbliższym czasie odstawić. Po pierwsze co miesiąc przed regularnym okresem pojawia się spore plamienie - czasami zaczyna się tydzień przed okresem i trwa aż do okresu.... Ginekolog powiedziała, że to powinno się uregulować po 2 - 3 opakowaniach, a mam wrażenie, ze jest coraz gorzej. Po drugie pojawiło się swędzenie skóry, które czasami jest nie do wytrzymania. Zaczęło się tuż po rozpoczęciu brania midiany, nie zmianiałam kosmetyków, prowadzę ten sam tryb życia. A kolejnym problemem jest to, że urósł mi włókniak w sutku. Regularnie badam piersi i włókniaka nigdy nie miałam. Urósł dosyć szybko i zaczyna mnie to trochę martwić. Miałyście podobne przygody z midianą? Ja odstawiam, bo się trochę martwię o swoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy włókniak w sutku to przez tabletki.Moze taka twoja uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana88
biorę midiane od 3 lat regularnie i o czasie... może przez całe 3 lata 5 razy spóźniłam sie z czasem ale tylko góra o 2 godziny.... i co?? BEDE MAMĄ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozczarowana88 nie strasz, bo az mnie ciarki przeszły. zaczynam te tabsy od przyszlego tygodnia po cilescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megy2301
Odkupię tabletki Midiana, oferty najlepiej z Torunia, ale wysyłka również wchodzi w grę:) Proszę o kontakt magdad1991@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówaaa
Hej dziewczyny:)) Ja biorę Midianę od 12 dni, są to moje pierwsze tabletki (mam 21 lat;p) i jak na razie jestem zadowolona!;D Wcześniej miałam bardzo częste migreny, nawet codziennie... Odkąd biorę te tabletki głowa bolała mnie tylko raz:) Nie mam nudności ani bóli brzucha. Libido nie spadło (nie wiem jak będzie potem;P), cycuszki rosną tak jak powiedział gin;DDDD a na to tak po cichu liczyłam..;P Trochę bolą, ale nie przeszkadza mi to:) Miałam okropne bóle brzucha podczas okresu, mam nadzieje że po tych tabletkach to minie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastra
ja zaczełam brać tabletki midiana od dziś ;) pierwszy dzień okresu, pierwszy dzień cyklu, pierwsza tabletka;) czytałam wasze opinie i dzięki nim zdecydowałam sie je brać, bo wcześniej miałam obawy ;) mam nadzieję, że wszytsko będzie dobrze;) liczę na poprawe cery i dobrą antykoncepcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytalyscie ulotke? I ta czesc na temata raka watroby, piersi? Nie wiem czy mam je zaczac brac, nie chce sie narazac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemczybrac
A czytalyscie ulotke? I ta czesc na temata raka watroby, piersi? Nie wiem czy mam je zaczac brac, nie chce sie narazac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikaaabuchalska
Witajcie dziewczynki! :-). Mam dwie paczki tabletek midiana do sprzedania po 30 zl Wysle je poczta wiec przesylka gratis odemnie ;* Zainteresowane niech pisza : dominika.buchalska@onet.pl Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikaaabuchalska
Witajcie dziewczynki! :-). Mam dwie paczki tabletek midiana do sprzedania po 30 zl Wysle je poczta wiec przesylka gratis odemnie ;* Zainteresowane niech pisza : dominika.buchalska@onet.pl Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastra
każde hormony mają wymienione te skutki uboczne;) muszą o nich wspomnieć - niestety.... ja zaczełam brać wczoraj...za jakiś czaso odezwe się co do efektów ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybkie pytanko... nie przeczytalam ulotki przed zaczeciem brania midiany i bralam zupelnie nie po kolei.. ma to jakues znaczenie?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domenaaa
Cześć ;) ja jestem aktualnie po 2 opakowaniu( przerwa 7 dniowa) tych oto tabletek i jestem bardzo zadowolona. nie przytyłam, libido mi nie spadło ( można nawet rzec że się zwiększyło), piersi zaczęły mi rosnąć od pierwszego opakowania( o jakiś rozmiar więcej), żadnych bólów głowy, brzucha,nudności.Generalnie jestem bardzo zadowolona ( moje pierwsze tabletki). Oby było dalej tak dobrze jak jest. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka001
jestem wlasnie po pierwszym opakowaniu Midiany, mój pierwszy dzień siedmiodniowej przerwy. zaczynajac je brac nie myslalam nawet ze moge miec jakies skutki uboczne. kiedys bralam cilest ale tylko przez miesiac pozniej odstawilam na dluuugi czas i teraz wrocilam ale do Midiany. nie mam raczej zadnych złych objawow. moze poza tym ze w ciagu dnia jestem troche senna, cere mam lepszą (mam 22 lata i mialam problemy). jak na razie polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie właśnie kiepsko chyba, cera straszna, wcześniej też miałam maleńki z tym problem ale teraz to wyskakuje mi mnóstwo tzw syfków codziennie. Bóle brzucha codziennie. Moje pierwsze opakowanie, biorę od 5 sierpnia. Ciekawe czy to minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastra
dziś moja dwa tyg od momentu brania midiany ...na razie wszytsko w miare ok ;) na poczatku wystąpiły drobniutkie plamienia, ale już ustąpiły. fakt - zaczeła mi sie psuć cera ;/ występują też drobne wzdęcia...mama nadzieję, że to minie ;) jednak nie jestem ani senna, ani nic mnie nie boli ;) zobaczymy po przerwie 7 dniowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam 1op midiany i recepte na 1 op. w -wie chetnych prosze o kontakt dini1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka31
Witam. Sprzedam 3 opakowania Midiany + 1 niepełne opakowanie gratis( wybrane są 3 tabletki) . Zainteresowane osoby proszę o kontakt. milenka31@wp.pl Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ponad rok brałam Cilest. Niestety został on wycofany i ginekolog przepisała mi Midianę. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tych tabletek ponieważ miałam codziennie plamienia przez pierwszy miesiąc stosowania Midiany. Aktualnie skończyłąm drugie opakowanie i naprawdę polecam! Haczyk jest jednak taki, że do midiany trzeba brać tabletki powodujące usuwanie wody z organizmu. Balam sie, że przytyję a tu na odwrót...wracam do wagi przed Cilestem po którym przybyło mi 14 kg!! Polecam i nie zrażajcie się początkowym plamieniem ;) Jak kocha to przecież poczeka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zawsze biorę midianę o 21 wczoraj o niej zapomniałam i wzięłam dziś o 6.20, czy ochrona jest zapewniona co mam zrobić iść do lekarza czy stosować dodatkowe zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia777
Potrzebuje min. 3 opakowania "MIDIANA"- ODKUPIE!!! sloneczkokwiatuszek@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaoska
biorę Midianę już ponad półtora roku, to moje pierwsze tabletki, na poczatku byłam bardzo zadowolona, ale teraz jest coraz gorzej. zero ochoty na seks (oprócz kilku ostatnich dni 7dniowej przerwy, wtedy rzucam sie na mojego faceta jak porąbana), pryszcze na dekolcie, bóle w łydkach (choć miałam robione badania które wykluczyły skłonności do zakrzepicy), uczucie że nogi ważą tonę, wiecznie wzdęty brzuch, chyba bardzo zatrzymuję wodę, bo sikam mało, góra 2 razy dziennie i zrobił mi się cellulit na tyłku i udach, no i plus 3 kilo w ciągu ostatniego pół roku (w sumie to od kiedy rzuciłam fajki, ale nie zaczęłam przez to jeść więcej, więc wydaje mi się, że to głównie przez tabletki), dodam że jem w miarę różnorodnie, dużo owoców i ryb, do tego regularna aktywność fizyczna, bieganie, ćwiczenia. czy wg was te wyżej wymienione skutki uboczne to wystarczający powód zeby poszukac innych tabletek? jeśli tak, to jakie? wiem, że jedyna metoda to eksperymentować, ale boję się wpakować w cos jeszcze gorszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny, odkupię opakowania Midiany, jeśli jest ktoś zainteresowany to bardzo proszę o kontakt. pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×