Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony_szalik

Midiana - nowość na rynku

Polecane posty

bojabojaboja dzięki za odp. W piątek zapytam mojego gina... bo skoro skład ten sam i ten sam schemat przyjmowania to moze warto się przerzucić (chodzi o cenę - yasmin kosztuje prawie 40 zł :/ )... Yasmin póki co mi odpowiada i trochę się boję, że jak zmienię tabsy to zacznę się źle czuć (mimo że skład ten sam, ale inny producent i substancje pomocnicze....). A moze nie warto kombinować i nie ma co oszczędzać na zdrowiu ? Nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlutusiaW1989
Mnie piersi bolą już od miesiąca:( a skonczylam 2 opakowanie.. ale jestem twarda i mam nadzieje ze to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga 11
Raczej przejdzie, mnie bolały przez 3 opakowania, tzn, trzecie jutro kończę i przestały boleć kilka dni temu. Myślę, że to już nie wróci, bo wcześniej bolały każdego dnia chociaż nie było to tak uciążliwe. A lekarz powiedział, że bolą, bo rosną i urosły:) - tylko szkoda, że już przestały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almaska
Ja przez 1,5roku bralam Diane-35 i przez rok bylo oki ale potem zaczelam tyc :(teraz zaczynam Midiane i mam nadzieje ze nic nie bedzie sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eni0611
hej dziewczyny! Brałam Midianę przez pierwszy miesiąc ogólnie nie byłam zadowolona.. bolały mnie piersi miałam duszności i bolał mnie dół brzucha o ostatnim tygodniu.. myślałam że już nie będę ich brać ale chyba spróbuję jeszcze jedno opakowanie.. cena 37,50...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwfrqwfdrqw
ja bralam midiane jedno opakowanie. bolaly mnie piersi, ale to normalka. natomiast okropny mialam apetyt, praktycznie 2 tygodnie siedzialam i tylko jadlam. lekarka powiedzialami, ze w takim razie trzeba zmienic no i mi zmienila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam dziewczyny do was pytanie bo wy jesteście bardziej doświadczone od mnie. zaczęłąm zarzywać tabletki i po mino zakończonego okeru dalej mam krwawienia znaczy plamienie już 5 dzień i czy to jest normalne ? bo moja pani doktor będzie za tydzień. Dodam że to jest moje 1 opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie musisz się martwić, plamienia w pierwszych miesiącach przyjmowania pigułek, to standard. Ja przy swoich pierwszych pigułkach plamiłam całe pierwsze opakowaniu, potem już nie miałam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy w czasie tego plamienia kochałaś się z facetem? bo ja się cały czas wymiguje bo nie wiem jak to będzie niby jesteśmy już 3 lata ze sobą zna moje ciało ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga 11
Również miałam plamienia przez całe pierwsze opakowanie, od drugiego spokój. Jeżeli o mnie chodzi to kochaliśmy się prawie codziennie, bo moje libido od tabletek zaczęło szaleć. Co prawda nie było to zbyt wygodne, ale jeżeli dwie osoby się znają i kochają to nie ma przeszkód moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie prosze was o pomoc zaczęłam brać midiane 1 opakowanie i teraz w żadnej aptece w moim mieście ani miastach ościennych nie mogę znaleść tych tabletek a mojej lekarki narazie nie ma (znaczy do wtorku) a ja musze wziąść w piątek. I nie wiem czy mogę wziąść zamiennik tzn yasmin czy jakoś tak ???? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliski
Witam, drogie forumowiczki! Ja również przerzuciłam się na Midianę, wcześniej brałam Yasminelle, więc trochę mniejszą dawkę hormonów. Obawiałam się trochę,ale teraz jestem w trakcie pierwszego opakowania, plamień nie mam, bólu piersi również, lecz trochę mi mdłości wieczorne dokuczały, ale może to i lepiej :P jak nie chce mi się jeść to w końcu trochę zrzucę :P łahaha:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga 11
Kasiu możesz wziąć zamiennik, teoretycznie powinni w aptece Ci zaproponować tabletki o podobnym składzie, ale w każdej dadzą. A Midiany nie ma w aptekach bo niestety została wycofana z produkcji, podobno jakieś luki prawne czy coś takiego i prawdopodobnie ma wrócić w przyszłym roku (luty). Mam nadzieję, że tak będzie bo dla mnie były super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam kolejne pytanie dostałąm zamiennik w aptece yasmin ale martwi mnie to że mam mniejesze krwawienie tzn ja zawsze obficie krwwiłam a teraz nie. Wcześniej miałam 6 dni a teraz 3 czy to źle ? czy może się obfitość okresu zmienić przez branie tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga 11
Kasiak może, a nawet powinno się zmienić. Przy tabletkach nie ma normalnego okresu, tylko tzw krwawienie z odstawienia, które powinno mieć łagodniejszy (tzn krótszy i mniej obfity) przebieg. A przy każdych tabletkach w zależności od składu może być inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitus
Jestem w połowie 4 opakowania i czuję sie dobrze, żadnych objawów, moze na poczatku włosy trochę wiecej mi wypadały ale teraz już ok. brałam skrzypowite. Szkoda tylko że Midiana została wycofana bo dla mnie jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do grona rozczarowanych pań, które stosowały Midianę i którym akurat te tabletki bardzo odpowiadały. Ja od marca przechodzę na Yasmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tabletki biorę już kilka lat. Brałam Yasmninelle, Novynette, Yasmin. Później zmieniłam na Midiane i szczerzę nie polecam jej, przytyłam, wyraźnie odkładały mi wodę w organizmie, już nie mówię o plamieniach. Mimo że mają ten sam skład co Yasmin, to jak to mi powiedziała moja kuzynka która ukończyła chemię, dane tabletki mogą się różnić, ze względu na produkcję. Ale każda z nas ma inny organizm, także jeśli po 3 opakowaniach się nic nie dzieję z naszym organizmem, to trzeba być dobrej myśli. Obecnie wróciłam do Yasmin i przy nich pozostanę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka88
Hej, to moje pierwsze tabletki, dostałam opakowanie od lekarza. W piątek wziełam ostatnią tabletkę z blistra, dziś jest wtorek a ja nie dostałam okresu, czy to normalne? strasznie sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 888. Masz 7 dni na dostanie okresu. Jeśli miałaś plamienia, to tym bardziej całkowicie normalne przy pierwszym opakowaniu. Także głowa do góry!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka88
dziś na szczęście dostałam :) podczas brania tabletek nie odczuwam żadnych dolegliwości, bolą mnie tylko piersi, nie występowały też plamienia. Jestem bardzo zadowolona. Dopiero teraz czerpiemy z moim chłopakiem prawdziwą przyjemność z seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też piersi bolały. Czasami nawet tak że nie dałam się dotknąć. Dlatego też je odstawiłam, bo uważam że oryginalny produkt yasmin jest lepszy . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka88
yasmin a nie yasminella? ja dostałam od lekarza opakowanie midiany i powiedział że tego chwilowo nie produkują przez jakieś spory między firmami ale że to jest identyczny skład jak yasminella i dostałam recepte właśnie na yasminelle. Tylko cena mnie trochę zniechęca, zapłaciłam 52 zł za opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Midiana jest odpowiednikiem Yasmin na 100%, zobacz sobie skład: Yasmin 3 mg drospirenonu i 30 mikrogramów etynylestradiolu Yasminelle, 0,02 mg + 3 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka jak masz wybór aptek w swoim mieście to pochodź trochę i się poorientuj, bo ceny są na prawdę zróżnicowane i można znaleźć tabletki dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lynn
Dziewczyny, mam do Was pytanie. Brałam przez 2 lata yasmin. Od października biorę Midianę. Teraz niestety, jak już wiecie, Midiany nie ma, ja musze wrócić do Yasmin, ale przerwę zrobiłam sobie w połowie opakowania Midiany, teraz jestem po niej i biorę opakowanie do końca (13 tabletek) i wykupuję Yasmin. Mogę połączyć jedno opakowanie z Midiany z Yasmin? Bez robienia przerwy oczywiście. Mają te same składniki, ale się troszeczkę obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam do sprzedania dwa opakowania tab MIDIANA wazne do listopada 2011r cena do uzgodnienia jesli ktoras chce to pisac agika6@interia.pl odbiór osobisty w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliyah
Witam, czy slyszalyscie o Midianie, ale tzw. tabletce po? Czy ktoras z Was kiedys taka zazywala, macie moze porownanie z innymi takimi tabletkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitusiek
Witam mam do sprzedania 3 całe opakowania Midiany wiecej info pod gg 6644986.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil8
Czesc dziewczyny, powiedzcie co sadzicie o cenach tabletek antykoncepcyjnych i tabletek "po"? Czy macie porownanie z cenami z zagranicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×