Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony_szalik

Midiana - nowość na rynku

Polecane posty

lulli, głowa do góry na pewno będzie dobrze :-) Pisz na forum jak na Ciebie podziałały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara7
To są moje pierwsze tabletki anty. Dziś dostałam okresu ( 3 dzień od przewidywalnego terminu), a 9 dni temu zażylam escapelle. Nie wiem czy to okres czy zwykłe plamienie i zastanawiam się czy już brać tabletkę... Co radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuziątko :)
Ja już biorę 3 opakowanie midiany. Skutków ubocznych nie miałam absolutnie żadnych. Jestem bardzo zadowolona, bo oczywiście zanim zaczęłam brać, to naczytałam się w necie niezbyt pochlebnych opinii i byłam przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przechodze z cilestu na midiane :) wczoraj zazylam pierwsza tabletke i na razie mam sie ok. po cilescie nie czulam sie najlepiej. Tez troche sie boje bo naczytalam sie w necie tyle negatywnych opini, ze o zgrozo, ale mam nadzieje ze beda dla mnie lepsze :) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatiti
I ja je pochwalę! :) Naprawdę, nie takie hormony straszne jak je malują! Miałam sporo obaw przed rozpoczęciem ich brania, zwłaszcza, że są to moje pierwsze tabsy, duużo nasłuchałam się od koleżanek i ich efektach ubocznych, jednak całe szczęście mnie nie dotknęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hatiti bo nt tabsów to już legendy krążą jak to się potem fatalnie czuje kobieta, a w moim przypadku jest totalnie odwrotnie: czuję się normalnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam palmien tak jak przedmowczyni, ale bylo mi niedobrze, czulam sie jakbym byla w ciazy, zle samopoczucie bylo do tego stopnia ze pojechalam z facetem sprawdzic czy czasami nie dzidzia, okazalo sie ze nie, jednak od kiedy biore te tabletki mam powazne problemy z cera,,, nigdy nie mialam na buzi tradziku, buzia gladziutka, genetyczne szczescie ;) a od kiedy biore tabletki mam dziwna wysypke w okolicy nosa policzklow i ust, nie sa to wypryski ani tez uczulenie, nie wiadomo co to, bylam u dermatologa kltory przepisal masc, kiedy smaruje schodzi, robie przerwe p;opraca, takze zmieniam i nie polecam ale na kazdego inaczej dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NormalnaKobieta1213, to naprawdę dziwne bo niektórzy biorą Midianę właśnie by zapobiec wypryskom i trądzikowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaczełam stosować Midianę i jestem zadowolona a cera naprawdę jest dużo lepsza szczególnie że mam 19 lat a z trądzikiem nie mogłam sobie poradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniurka721
Za kilka dni zaczynam brać pierwsze w życiu tabletki anty - Midianę. Więcej opinii jest niestety negatywnych, dlatego trochę się boję, ale zdążyłam już zauważyć, że nie na każdą kobietę działają jednakowo, także jestem dobrej myśli, że mnie będą służyły. Długo się zastanawiałam nad tym, czy w ogóle brać takie tabletki, więc skoro już się zdecydowałam, to mam nadzieję, że nie pożałuję :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniurka721, opinie internetowe trzeba brać z dystansem zdecydowana większość to czarny PR, wypowiadają się ludzie którzy nigdy nie mieli tabletki antykoncepcyjnej w ustach, głowa do góry na pewno wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniurka721
Dziewczyny, jest okres. Właśnie dostałam i nie wiem czy mam brać pierwsza tabletkę, czy jutro? Chcę brać je w godzinach koło ósmej, także może powinnam łyknąć? POMOCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibbii
Maniurka - daj znać jak na Ciebie działają, kiedy już się wdrożysz w ich branie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lullli
Miałam zaraportować a więc - biorę już drugi tydzień i tak jak myślałam i miałam nadzieję - wszystko jest ok. W sumie skoro obydwie tabletki mają te same składy, dziwne gdyby było inaczej ;) Nie mniej jednak - dołączam do zadowolonych z midiany kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniurka721
Cześć Dziewczyny! Wzięłam dziś już trzecią tabletkę. Od ZAWSZE mój okres trwał 6 dni, a ja już dziś mam końcówkę. To z pewnością przez Midianę - także jest jeden plus, choć na tym nie koniec. Nie jestem pewna, czy nie jest zbyt wcześnie na wydawanie opinii, ale na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona, nie czuję żadnych negatywnych reakcji, wręcz przeciwnie, wszystko jest bardzo pozytywnie! :) Postaram się napisać coś jeszcze za kilka dni, oby się nic nie zmieniło, chyba, że dojdą jeszcze jakieś pozytywne skutki! (: Pozdrawiam! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkaslodkakotkaslask@gmail.co
Sprzedam opakowanie Midiana gdyż mi nie są już potrzebne. Koszt 30 zł + koszt wysyłki (5 zł) kontakt tylko i wyłącznie na slodkakotkaslask@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Również dołączam do grona biorących Midianę. Plusy: -podobno 90% kobiet po nich nie tyje (mega + za to) Minusy: po 3 tabletce pogoniły mnie w nocy wymioty, po 4 zaczęły się bóle piersi i mega zmiany nastroju. Potrafię przebywać z partnerem (wydaje się, że wszystko ok - a właściwie tak jest, bo kochamy się i okazujemy sobie dużo czułości) aż tu nagle zaczyna się płacz.. spowodowany właściwie niczym!! Inną razą potrafię się na niego wkurzać, wsumie bez powodu (no chyba, że można uznać 1 minutę milczenia z jego strony?!;p) Masakra jakaś. Mam nadzieję, że to tylko ze wzgl.iż są to moje PIERWSZE tabl. i że wkrótce wszystko wróci do normy, bo jak nie to już mogę zacząć się obawiać o swój związek i kontakty z otoczeniem. P.S. cena : 27,03 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann99 te zmiany nastrojów to i bez midiany cecha charakterystyczna naszej kobiecej natury :D no i zapomniałąś dodać, że kolejny plus to właśnie cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek8903
Cześć Dziewczyny! :) Ja byłam wczoraj u ginekologa i też dostałam receptę na Midianę. Wcześniej, od 18 roku życia (a mam 22 lata) brałam Cilest i z reguły źle nie było, nie mówiąc nic o częstych migrenach, bólach głowy i zmieniającym się libido, często bardzo słabym niestety ;/ Zostało mi jeszcze 5 tabletek z Cilestu, a to co się ze mną działo w ostatnim czasie to była tragedia - pod koniec ubiegłego opakowania najpierw dostałam krwawienia, a potem dziwnych upławów. W czasie przerwy wszystko się uspokoiło, ale jak zaczęłam brać to ostatnie opakowanie (co teraz kończę), to już mam dosyć - bóle podbrzusza, jajników, piersi, upławy, złe samopoczucie, przybranie na wadze (ponad 3 kg przytyłam w miesiąc) - koszmar. No i postanowiłam, ze najwyższy czas coś zmienić i od razu sprawdzić, czy to nie małe baby (test wyszedł negatywny, bo oczywiście robiłam). Badanie nic nie wykazało, a po rozmowie z panią ginekolog uspokoiłam się, bo mi powiedziała, że to przez te tabletki (a bardziej przez produkcję Brytyjską - to ta z fioletowymi opakowaniami) i że nie jestem pierwsza, która w ostatnim czasie przychodzi i się na nie tak skarży ... Także jutro idę do apteki po Midianę :D Mam nadzieję, że nie będzie tak źle jak co niektóre piszecie :) jestem dobrej myśli :) Oczywiście będę informowała jak na mnie wpływają i po ile są w mojej aptece (jestem z Goleniowa) :D Do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek8903
Nooo ja też mam nadzieję, że wszystko będzie w jak najlepszym porządeczku :) Zaraz po pracy lecę do apteki i robię zakup - wezmę dopiero wieczorkiem (jak zawsze), więc odezwę się jutro :) Miłego dnia Wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniurka721
Cześć Dziewczyny. Napisałam jakiś czas temu swoją pozytywną opinię na temat przyjmowania Midiany. Niestety sporo się zmieniło. Okres skończył mi się w niedziele. Od tego czasu mam jakieś dziwne plamienie, które nasila się strasznie przy stosunku. Pozatym libido "skacze" mi jak oszalałe i ogólnie łatwiej się teraz denerwuje - a jestem na prawdę cierpliwą osobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u reszty z libido? moje po 10 tabletce zmalalo na tyle, ze w ogole nie mam ochoty na seks..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek8985
Ja jestem po pierwszej tabletce i jest ok jak na razie :) dzisiaj druga, potem następne - mam nadzieję, że będzie dobrze :) Ale coś Wam powiem. Poszłam wczoraj do apteki (Goleniów, Zielona Droga) i dostałam tylko jedno z dwóch opakowań Midiany po nawet przystępnej cenie 25,50 zł :) Po drugie miałam się zgłosić dzisiaj, więc idę, wyjmuję te 25,50 a babka mi mówi, że mam zapłacić 37,40!!!!!!!!!! Noż ku*wa chyba się z głupim przez ścianę macali!!!!! Jak się nie zdenerwowałam... żeby przez jeden dzień tak wzrosła cena!!!! Istny szok! ;/ Ja nie wiem jak tak można klientów załatwiać. Do tej pory była to moja ulubiona apteka - więcej tam nie pójdę ;/ P.S. mam nadzieję, że moje libido się nie pogorszy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lullli
kasiek8985 - jeśli jeszcze tu zajrzysz - daj znać jak Twoje odczucia i reakcje, każda opinia jest cenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek8985
Kochane ja nawet nie zamierzam tam już nigdzie iść :) Już zlokalizowałam aptekę, która ma tańsze produkty i stara się nie oszukiwać. Moje odczucia? Same pozytywne :) Za mną 10 tabletek, dzisiaj 11-sta. Na początku przez dwa dni bolały mnie lekko jajniki, ale to wiadomo - mój organizm musiał się przyzwyczaić do nowych hormonów. Teraz nic się nie dzieje :) Czuję się dobrze, nie mam nastrojów, nic mnie nie boli - oby tak dalej :D Wprawdzie mam ze dwa wypryski, ale moja cera to moja cera - zawsze była mniej skłonna do życzliwości i czasami płata mi figle ;) Nie sprawdziłam jeszcze jak tam moje libido (jak nie widzę swojego narzeczonego, to jakoś mi się rzadko chce), ale coś czuję, że będzie niesamowicie pozytywnie :P Przekonam się w weekend. Jestem bardzo zadowolona :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAsia to bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z Midiany :-) sama wiem co to znaczy szukać dobrych tabsów, ale jak sie już je znajdzie to jest pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollyhollyholly
no prosze, kolejna zadowolona z Midiany :)) Wiem, że nie można tworzyć reguł do działania takich tabletek (hormonów), ale jeśli znacznie przeważa ilość kobiet zadowolonych, to chyba coś to musi oznaczać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×