Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Cześć mamusie :-) Napisałyście tyyle że caały weekend mi zajmie czytanie chyba ;-) U mnie ostatnio nie za fajnie było, w pracy sporo stresów i jeszcze ten następny tydzień też taki będzie.. poźniej już lepiej ma być, z górki a przed Świętami w tym roku zamierzam skorzystać z wypoczynku i wpaść w błogi nastrój świąteczny i tylko żyje tą myślą... ale gdzie tu do tego jeszcze .... Wczoraj pokłóciłam się z M. :-(((( i to ostro właściwie cały wieczór z głowy, najgorzej że w sumie o pierdoły a taaaka afera była z tego, zaczęło się od mojego podłego (chyba ciążowego) zdołowanego nastroju, a mój M. zamiast pocieszyć to zaczął narzekać że mam taki humor, ech jak on nic nie rozumie czasami ...Czasem są podłe nastroje, byle te nerwy nie zaszkodziły maluszkowi, bo tego się boję najbardziej... Powiedzcie mi jeszcze raz kochane jak się zalogować na pocztę, żeby pooglądać piękne brzusie i może dorzucę też swoje zdjęcia jak zrobię :-) Pozdrawiam Was weekendowo i obiecuję nadrobic zaległości ! papa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopka to bardzo sie ciesze ze plaszczyk to strzal w dziesiatke. Eni a moge zapytac skad pochodzisz z tych gor? U mnie dzis syplo pierwszy raz sniegiem i wyglada bajkowo i tak jakos mi lepiej na duszy. A w srode ide ogladac dzidziusia.Hip hip hura!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopka to bardzo sie ciesze ze plaszczyk to strzal w dziesiatke. Eni a moge zapytac skad pochodzisz z tych gor? U mnie dzis syplo pierwszy raz sniegiem i wyglada bajkowo i tak jakos mi lepiej na duszy. A w srode ide ogladac dzidziusia.Hip hip hura!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napisałam całą,długą wiadomość i skasowałam przez przypadek:( :( Ojoj No nic,tak w skrócie to u mnie też zima,biało wszędzie ,ale niestety wszystko nie puchowe ,ale zlodowaciałe bo temperatura na minusie sporo,także wybraliśmy się z rodzinką i z psem na spacer ,ale nie mogliśmy się nim długo nacieszyć,bo nas zimno przegoniło:( Jednak krajobrazy przesliczne:) Penelopa fajnie ,że zakup okazał się udany,ja też zamówiłam sobie dwie tuniki i bluzkę pod nie,ale zamówienie będzie dla mnie kompletną niespodzianką,bo zleciłam wybór tych ciuszków koleżance,liczę na jej dobry gust,który sądzę,że posiada:) Miłego weekendu dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki nie uwierzycie u mnie zlot mysliwych po polowaniu.Griluja w garazu. A ja odsniezylam kolo domeczku, bo uwielbiam to robic.A snieg nie ciezki wiec... Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Mamulki dziekuje za dobre rady i cieple slowa :) jak ja Wam zazdroszcze tego sniezku buuu :( ja tez chce. Teraz jak wygladam przez pkno, jest szaro, ponuro, jakos tak ciemno, koszmar... Tutaj ktoras (przepraszam nie pamietam, ktora) pisala,ze mieszka w US ale jest z tych co teskania i twierdza, ze to co pl to najlepsze, ja tez zdecydowanie jestem z tych! Az sama w szoku jestem bo kiedys tak bardzo nie bylo :) Penelopko fajnie, ze plaszczyk przyszedl, mozesz teraz grzac brzuszek :) sama sie zastanawiam nad zakupem na allegro, bo nie moge znalezc nic dla siebie. a u mnie samopoczucie wcale nie lepsze, ale coz... zbieram sie na jakies zakupy jedzeniowe , bo lodoka prawie pustkami juz swieci. milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie^^ ja dzisiaj sobie pospalam bo noc ciezkkka miala;) ale juz sie lepiej czuje... podoba mi sie strasznie ta kurteczka- płaszczyk http://moda.allegro.pl/zara-basic-pikowany-plaszcz-kurtka-matowa-2010-s-i1325498933.html a lozeczko bo widzialam ze o nim piszecie takie mamy w planach ale moze sie cos zmieni poki co zadne nie przebija tego;p http://www.mebledladziecka.pl/Lozeczko_Locomotive-2632.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowa tę kurteczkę ma moja córeczka:) Ogólnie są one strasznie popularne na Islandii zarówno u dzieci jak i dorosłych,tylko nie rozumiem dlaczego Zara w Polsce się tak ceni. Ja uwielbiam ciuchy z Zary,przede wszystkim ubieram w Zarze córkę,ale ceny tutaj są naprawdę niewysokie w porównaniu do innych firm. W sumie to samo jest z Nextem w Polsce, aż dziw bierze jak się ceny zobaczy. Jeśli jednak cena Ci nie przeszkadza to myslę,że będziesz zadowolona z kurteczki,bo super się dopasowuje do sylwetki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki:) Miałam napisaną długą wiadomość i mi skasowało ją, a raczej komputer mi się zawiesił i wszystko mi wcięło, miło... :) No trudno - po krótce - u mnie też biało za oknem, śnieg pruszy, ale mnie to nie cieszy, raczej ogarnia mnie panika, ponieważ, po wszystkich moich przejściach medycznych i chorobowych z całego życia moje kości uwielbiają się łamać na śliskim śniegu:( a zwłaszcza nogi łamię zimą, także jak pomyślę, że teraz, kiedy maleństwo w drodze miałabym znów zostać unieruchomiona w gipsie na 6 tygodni... włosy mi się jeżą... Muszę strasznie uważać, choć nie wiem czy można jeszcze bardziej... Poza tym mój nastrój całkiem znośny. Tylko męczą mnie przygotowania do ślubu, a muszę jeszcze miesiąc wytrzymać. Kompletnie mnie to nie pociąga, nie ma dla mnie znaczenia jakie będą zawieszki na alkohol, jakiego koloru obrusy, białe czy kremowe, czy karteczki na stół będą bordowe czy złote, czy kremowe, no ludzie... kto na takie rzeczy zwraca uwagę jak już przychodzi co do czego. Z moich własnych osobistych obserwacji wynika, że raczej to para młoda jest w centrum zainteresowania, a nie kolor serwetek... Mam sukienkę wybraną, będzie się szyła na dniach. Buty kupione, kwiaty wybrane. A. ma cały swój strój skompletowany. Zespół i sala załatwione, menu wybrane. I najchętniej bym już olała całą resztę, a co chwilę mnie ktoś jeszcze męczy o ciasta, zdjęcia, wystrój sali, nawet wystrój bramy przed moim domem i wstążeczki na auta... Wkurza mnie to, bo nie mam cierpliwości do takich pierdół. No trudno, muszę wytrzymać... Wpadłam dziś na pomysł, jak mojego A. "zaszantażować" jeśli chodzi o nasz spór co do płci maleństwa. Znaczy że on chce znać a ja nie. Postawię mu warunek, że ok, poznamy płeć, jeśli on przestanie palić:D no, nie pali teraz nigdy przy mnie, ale tak czy inaczej mnie to denerwuje i nie chcę, żeby palił. Od poczatku ciąży jestem strasznie wyczulona na dym papierosowy, on wróci z fajki a ja i tak przez pół godziny jeszcze czuję ten smród. Mój warunek nie będzie podlegał negocjacjom, więc i tak i tak będę miała z tego jakąś korzyść, albo po mojemu - nie bedziemy znali płci (na to stawiam), albo on przestanie palić i też będę zadowolona, nawet bardziej niż przy tym pierwszym. Miłego popołudnia i wieczoru dziewczyny, ja muszę paznokcie pomalować i muszę się do tego przygotować psychicznie, nie cierpię tego robic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka - mieszkam w Bielsku-Białej NIEDALEKO Szczyrku a to już góry. Wróciłam z urodzin obrżarta penelopa super że płaszczyk Ci spasował. ja zamówiłam z Twojego linku tego żółwia świecącego - ciekawe czy sie zawiode czy nie. Poza tym to jakoś wieczór upływa spokojnie. Moj M - idzie na kawalerkę a ja czekam na MAM TAlent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinkowa
Dawno mnie tu nie bylo . Ale jakos za wami nie przepadam wiec nie wchodze:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinkowa
No sex z mezem sie nie udal ... i wasze wsparcie huja pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nic niewiesz. ja nie narzekam na swojego - przynajmniej w porównaniu do Ciebie sprawdziłam sie jako żona i matka. A teraz wybacz z gupolami nie gadamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinkowa
stchurzylas?? Franco ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcia1984.........Ela..........25......Londyn............ ...........01.05 ad888888........Ada..........22......Pszczyna............ ........01. 05 Aniołek81.......Mariola......29.......łódzkie......... .. .........01.05 annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... ............03.05 PaulinaKiss.......Paulina......23.....Kraków............ .........05 .05 kaka80............Kaśka......30....... Kraków......................05.05 ENI_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA......... .........05.05 Znów_mama......Alicja.......32........Poznań........... .........06.05 bunia3...........................30........Toruń........ .. ............08.05 Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko...... ..........08.05 jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn.......... ..........09.05 Kankuun...........Dorota.....32........UK.............. ...........12.05. masterek28........Ania........27........Bielsko-Biała.. .........12.05 patixxx...........Patrycja....23........Belgia........... ........13.05 asiaa76............................34..........Mikołów. .. ............16.05 aleksandria88.....Olka.........22........Ruda Śląska.............17.05 asia76...............Asia...........34........Poznań.... ... .. .......18.05 Trelevinaaa.......Ewelina......26........kujawsko-pom ......19.05 Agnes.............Agnieszka......27........Szwecja....... .. ......20.05 penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21 .05 Stylowaa...........Ania...........30......Chorzów/Island ia ....21.05 czekoladowa91...Angelika.... 19......Szczecin..................24.05 Migrena73.........Monika.......37........Warszawa........ ...24.05 JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław...... ........24.05 Lorien............Beata........23..........Kraków....... .........25.05 Pigula1111........Edyta........31........USA............. .. ........28.05 maryla86 .........Maryla.......24........Zachodniopomorskie.30.05 moniasky80........Monia........30........Mazury.......... .....30.05 Justynka_87.......Justyna......23........Nad morzem.........31.05 missrossini........Karolina.......29.......Gdynia........ ........19.05 pierwszamamusia89 .Karolina..21........Pomorskie........... 22 .05 Hej jak można zdobyć hasło do e-maila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszamamusia - najpierw naucz sie kopiwac ostatnia tabelke a nie przypadkowa, a teraz troche tu popisz to moze dostaniesz haslo do maila. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............ ...........01.05 ad888888........Ada..........22......Pszczyna............ ........01.05 Aniołek81.......Mariola......29.......łódzkie......... .............01.05 annjaa............Ania... ......28......Gdańsk......................03.05 PaulinaKiss.....Paulina.......23.....Kraków............. ...........05.05 kaka80............Kaśka.... ..30....... Kraków.....................05.05 ENI_35..........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA........ .......05.05 Znów_mama......Alicja.......32........Poznań........... .........06.05 tigero............Natalia.......33.......Poznań.....................07.05 bunia3...........................30........Toruń......................08.05 Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko.................08.05 jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn.....................09.05 Kankuun...........Dorota.....32........UK................ .........12.05 masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała..............12.05 patixxx...........Patrycja....23........Belgia........... ..........13.05 asiaa76...........................34.......Mikołów...................16.05 aleksandria88.....Olka.........22........Ruda Śląska.............17.05 asia76...............Asia.........34........Poznań..................18.05 Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom.........19.05 missrossini........Karolina......29.......Gdynia........ ..........19.05 Gonia..............................31........Irlandia.... ..............19.05 Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja..................20.05 penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 Stylowaa........ ..Ania...........30......Chorzów/Islandia ......21.05 bartolenka......Marzena......30......Bielsko-Biała.....22.05 pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie...........22 .05 czekoladowa91...Angelika.....19......Szczecin..................24.05 Migrena73.........Monika.......37........Warszawa........ . ...24.05 JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław...... ........24.05 Lorien..............Beata........23..........Kraków...............25.05 Pigula1111........Edyta........31..... ...USA............. ........28.05 maryla86 ........ .Maryla.......24........Zachodniopomorskie.30.05 moniasky80........Monia........30........Mazury.......... .....30.05 Justynka_87.......Justyna......23........Nad morzem..........31.05 Eni_35 - szkoda nerwow, nie sa Ci teraz potrzebne i nie ma sie co znizac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze to ja już pisałam tutaj dawno temu, teraz nadrabiałam zaległości i wyczytałam, że macie jakiegoś e--maila. Tabelkę ostatnią tą znalazłam może przeoczyłam. To może tak kto zakładał tego e-maila , kogo mogłabym zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinkowa
elcia1984.........Ela..........25......Londyn............ ...........01.05 ad888888........Ada..........22......Pszczyna............ ........01. 05 Aniołek81.......Mariola......29.......łódzkie......... .. .........01.05 annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... ............03.05 PaulinaKiss.......Paulina......23.....Kraków............ .........05 .05 kaka80............Kaśka......30....... Kraków......................05.05 ENI_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA......... .........05.05 Znów_mama......Alicja.......32........Poznań........... .........06.05 bunia3...........................30........Toruń........ .. ............08.05 Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko...... ..........08.05 jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn.......... ..........09.05 Kankuun...........Dorota.....32........UK.............. ...........12.05. masterek28........Ania........27........Bielsko-Biała.. .........12.05 patixxx...........Patrycja....23........Belgia........... ........13.05 asiaa76............................34..........Mikołów. .. ............16.05 aleksandria88.....Olka.........22........Ruda Śląska.............17.05 asia76...............Asia...........34........Poznań.... ... .. .......18.05 Trelevinaaa.......Ewelina......26........kujawsko-pom ......19.05 Agnes.............Agnieszka......27........Szwecja....... .. ......20.05 penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21 .05 Stylowaa...........Ania...........30......Chorzów/Island ia ....21.05 czekoladowa91...Angelika.... 19......Szczecin..................24.05 Migrena73.........Monika.......37........Warszawa........ ...24.05 Rubinkowa.........Samanta......24.......Poznan............. ...24.05 JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław...... ........24.05 Lorien............Beata........23..........Kraków....... .........25.05 Pigula1111........Edyta........31........USA............. .. ........28.05 maryla86 .........Maryla.......24........Zachodniopomorskie.30.05 moniasky80........Monia........30........Mazury.......... .....30.05 Justynka_87.......Justyna......23........Nad morzem.........31.05 missrossini........Karolina.......29.......Gdynia........ ........19.05 pierwszamamusia89 .Karolina..21........Pomorskie........... 22 .05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszamamusia89 - ja załozyłam naszą skrzynkę. Ale szczerze mówiąc nie pamietam Cię z naszego topiku, więc nie gniewaj się ale nie podam Tobie hasła. Zgadzam się z Tigero - musimy się lepiej poznać i nabrać zaufania, dopiero wtedy udostępniamy skrzynkę. Pisz częściej! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubinkowa- może podszyw? Ja właśnie wróciłam od koleżanek, wypiłam lecha free i mi się fajnie zrobiło ;) Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej podszywy, ale bardzo żałosne. nie malo jest kretynow na swiecie. i zgadzam sie z tigero - kopiujcie jakos uwaznie te tabele, zeby ktoras sie pozniej nie czula pokrzywdzona przez pominiecie czy wykasowanie :) w koncu powinnysmy byc wszystkie. Kankuun tu tez racja nie ma co rozsylas hasla kazdemu od razu, bo wiadomosci zawarte na skrzynce to nasza sprawa a nie calego kafe. Justynka ja mialam ostatnio straszna ochote choc na lampeczke malenka jakiegos slodkiego likierku, takiego typowo babskiego (nie wiem dlaczego bo ja za alkoholem to nie bardzo-chociaz tez nie abstynentka :) ) ale jakos nie potrafilam. Ja to w ciazy boje sie chocby zakretki od alkoholu powachac. Wystarczy, ze zanim dowiedzila sie o Ciazy kopcilam jak smok i wychylilam kilka drinkow i wyrzuty sumienia do tej pory :( nom uciekam spac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jak tam weekend mija?? Eni zazdroszcze śniegu u mnie w Krakowie jest go niewiele, ale może jeszcze spadnie. Lubię jak jest biało na polku, jednak sanki z bratem w tym roku odpadają... http://http://bajka.istore.pl/pl,product,2117400,jardrew,lozeczko,dzieciece,tymon,ii,z,szuflad.html/ Takie łóżeczko zakupilśmy z mężulkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zimowo! u nas biało i zimno... jakos mi wczorajszy dzien zleciał na chodzeniu po sklepach. chcialam rozejrzeć sie za prezentami ale zabawki juz takie przebrane były, a dla doroslych członków rodziny pomysłu jeszcze nie mam. co to za pomarańcze wredne się nam wcinają???????????? echhhhhhhhhhh niektórzy ludzie jednak są troszkę ograniczeni skoro cos takiego ich bawi. dzis maiłam iść z córcią do banialuki na Jasia i Małgosie ale teściowa bez mojej widzy i zapytania czy się zgadzam odwołała w piatek rezerwację biletów:( i tak zostalam na lodzie z dzieckiem, które bardzo chciało isc na przedstawienie:( brak mi słów... ściskam mooocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. dziś niedzielka- kolejny biały dzionek. Śniegu nawet nawet. Ale załapałam dołka jakiegoś. Jak nie jaTuśka to inna mamulka to ja. Jakaś taka jestem inna . Mam ochote popłakać i siedzieć w kącie. Dopadły mnie watpliwości - patrze na mój brzusio - nawet powiedzialam BOŻE O NIE. uSPOKUJCIE MNIE BO PIERWSZY RAZ COŚ TAKIEGO MAM. Z moim M. sie troche posprzeczalam - nie lubię takich sytuacji, ciągle tylko ja chodze na kompromisy już skończyły mi się pomysły na opanowanie tego furiata. Andrzejki zaliczył sam i sie boczy. pewnie z tego ta deprecha. ech. spokojnej niedzielki WASM życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne to jest ze PIERWSZAMAMUSIA zaraz zapytała o hasło do email. pewnie to ta rubinkowa tylko zrobiła soebie czarnego nika. Kankuun - dobrze ze zachowujesz czujnośc. Dziwne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej Ja dziś wstałam pełna wigoru i energii,jeszcze w pidżamie zabrałam się za porządek w szafie ,która na to czekała ponad 2 miesiące:) Dziś leniwy dzionek przede mną ,bo wczoraj wysprzątaliśmy z mężem totalnie wszystko i nawet obiad zrobiłam na dziś od razu,trza gdzieś na jakiś spacer się wybrać:) Eni no niestety tak to z nami ciężarówkami jest-uroki ciaży,albo pałamy niesamowitą,nie wiadomo skąd wziętą energią albo całkiem odwrotnie popadamy w jakieś dziwne nastroje depresyjne. Nie martw się kochana,nawet nie zauważysz kiedy,a wszystko przejdzie jak reką odjął:) Może jakis spacerek sobie zafunduj,naciesz oczy krajobrazami śnieżnymi,nabierz w płuca świeżego powietrza i pewnie Ci od razu się lepiej zrobi:)Tego życzę;) No widzicie nawet na nasz topik wkradają się intruzi:( Na szczeście dziewczyny potrafią zachować czujność,więc nie grozi nam żadne niebezpieczeństwo:D Przyjemnej niedzieli kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×