Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witojcie:D Ja na razie nie śnię o maleństwie :D wczoraj za to usnęłam po pierwszym tańcu w TzG czyli ok 20.15 co ja mam z tym spaniem :o Ogólnie samopoczucie GIT, jutro wizyta u gin. i poproszę ładnie o skierowanie na USG w sumie i tak należą mi się 3, więc muszę to wykorzystać, bo niebawem zapisuję do prywatnego lekarza, aby móc rodzić w szpitalu, gdzie trzeba mieć lekarza prowadzącego. na śląsku spadło tyle śniegu, że zamiast 30min do pracy jechałam godzinę;/ masakra jakaś:/ i dalej pada. co do podszywów, nie wiem jestem na nie uczulone, mam wrażenie, że interesuje je tylko nasza poczta:P nie rozumiem tylko rubinkowej, tak pisała fajnie z nami, a tu nagle takie coś :o nie wiem, ja bym na razie hasła nikomu nie wysyłała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Tigero i Eni super że czujecie już ruchy, ja też już coś czuje takie jakby pulsowanie, moja mama mówi, że to są juz ruchy, więc muszę być w wyższej ciąży niż jestem. W środe idę do nowego lekarza i mam nadzieje, że wszystko się wyjaśni. Samopoczucie u mnie dobre, nie mogę w sumie narzekać na jakieś takie typowe zmiany nastrojów. Tylko coś mi się zdaję, że będe chora... katar się zaczyna, mam nadzieje, że mnie nie rozłoży. W Krakowie zrobiło się biało super bo lubię śnieg:) Dziś pewnie wybierzemy się z Mężulkiem na spacer, bo jutro już jedzie do pracy i nie będzie Go aż do świąt...:( ale czas szybko powinien zlecieć. A jak tam u Was dziś Kobitki?? Jak sie czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ale pogoda, wieje i zimno, brrr. A ja muszę dzisiaj parę kursów po mieście zrobić:-( Te wszystkie "dziwne" wpisy chyba trzeba olać, bo co innego? Ktoś ma jakiś problem i tyle. My mu nie pomożemy:-) A wczoraj zaczął się Adwent i jakoś tak przed-świątecznie się poczułam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Długo się nie odzywałam, w zeszłym tygodniu dopadł mnie cztero- dniowy, potworny ból głowy, nie miałam siły nawet wstać z łóżka. Apap nie działał, a moja ginka powiedziała, że nic innego brać mi nie wolno. Jakoś przetrwałam, choć denerwowałam się o maluszka, bo dwa dni nie czułam ruchów. Ale wszystko już w normie. Właśnie wróciłam z laboratorium, 150zł. zapłaciłam za badania. Jutro wizyta u ginekologa i usg, mam nadzieję, że już zobaczę kto mnie tak podkopuje. U mnie też biało i strasznie wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem. Odsniezylam kolo domku, bo strasznie dosypalo.Sypie dalej ale juz nie ide odsniezac, zeby nie przesadzic. A u mnie bajkowo mowie Wam.Wiem, ze to utrudnia zycie, ale poprostu jest slicznie. Eni bylam na tej stronce i faktycznie sporo przydatnych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie było mnie tylko wekend i musiałam 40 minut poświęcić żeby nadrobić. Wczoraj z moim synkiem malowaliśmy na oknach sztucznym śniegiem bałwanki i choinki był zachwycony, a jak się wchodzi do domu to tak świątecznie, penelopko super że płaszczyk to strzał w dziesiątkę. Ogólnie normalnie nie wymiotuje cały tydzień hura.Dzisiaj samopoczucie super jak na razie, ciekawe tylko jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w ten śnieżny dzień :) Wiele z Was pisze tu o wózkach jakich już używałyście lub jakie macie zamiar kupić i podajecie przeważnie gotowe modele ale jakbyście miały tak na podstawie swoich doświadczeń napisać co jest dla Was istotne żeby wózek miał w wyposażeniu lub jaki był, co się u Was szczególnie sprawdziło, na co powinno się zwrócić uwagę przy zakupie. Ja przeglądam sobie na razie strony w internecie gdzie wybór jest niesamowity i zaczynam mieć swoje typy ale jestem bardzo ciekawa Waszego zdania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie po weekendzie :) o kojcu słyszałam wiele dobrego zarówno opinii internetowych jak i od moich koleżanek, które były w ciąży i używały. Podobno doskonale koi ból pleców, podtrzymuje biust podczas leżenia i podpiera brzuszek. Doskonale sprawdza się nocy podczas kilkugodzinnego snu. Na razie moj brzuszek jest nieduży ale mam problemy z kregosłupem (zwyrodnienia w dolnym odcinku) więc myślę, że taki wynalazek będzie dla mnie jak balsam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i najwazniejsze... jestem po konsultacji u genetyka po usg prenetalnym i badaniu krwi na test PAPPA. Pani doktor powiedziała, że parametru z usg są bardzo łądne, wyniki bardzo dobre, więc ryzyka praktycznie nie ma. (nigdy nie można stwierdzić, że nie ma w ogóle) ale tym nie powinnam się martwić w ogóle. Wykluczyła wskazania do kolejnych, inwazyjnych badań. Powiem Wam, że bardzo się uspokoiłam. Myślałam, że nie martwię się tymi badaniami i nie dopuszczam do siebie złych informacji ale dopiero słowa lekarza sprawiły, że poczułam wyjatkową radość i spokój. Dziś jeszcze odbieram wyniki na toxo i poziom tyroksyny - toxo nie przechodzimłam a tyroksyne reguluję hormonami. Jutro kolejna wizyta u mojego lekarza prowdzącego i mam nadzieję, że dowiem się jaka płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania2011 tak naprawdę wózek dobierasz pod siebie, w zależności gdzie mieszkasz, w domu czy w bloku, czy masz windę, czy nie , gdzie będziesz chodzić na spacery (wertepy czy asfalt?) a całą resztę najlepiej wyszukać w necie, jaki model jaka firma ma dobre opinie, czy się psują i na co zwrócić uwagę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piguła11111 ale może napiszesz cos więcej, dlaczego tak uważasz, czego oczekiwałaś od poduszki i dlaczego się nie sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa ale po co cos zachwalac jak to cos jest do bani ...;/ Wszyscy co uzywali powiedza ze porzydala sie 2 tyg gora miesiac a tyle jkasy zbedny wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piguła11111 ciekawe bo moja znajoma używała tego od 3 miesiąca, przez cały okres karmienia. i właśnie 2 koleżanki tez potwierdziły, ze bardzo im się to przydało do spania. więc daruj sobie bo wprowadzasz tu zamęt;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh my GOD ile znow mialam nadrabiania tyle sie tu dzialo :D Troche nie podoba mi sie ta sytuacja na forum pigula1111 to jakis nedzny podszyw, nie gadajcie z tym kims po co sie stresowac :) a ta rubinkowa - to nie nasza rubinkowa tylko jakas nedzna pomarancza wiec OLEWKA :)) Penelopa, marzy mi sie ten kojec-poduszka :) masakra co mi sie z kregoslupem dzieje ;( i chetnie bym go przetestowala, poza tym kupuje "M jak mama" tam tez go reklamuja.. :) alle jeszcze bardziej wpadla mi w oczy ta pizamka 3-czesciowa na glownej reklamie szukam takiej i znalezc nie moge.. wogole jesli chodzi o zakup pizamy na ciaze to graniczy z cudem w sobote w toruniu szukalam i duuuuupa nic nie ma ;( nawet h&m ktory ma kolekcje h&m mama i bielizne ciazowa nie ma pizam dla ciezarowek :( ENI no w koncu banan na twarzy :) tez chce zobaczyc twoja sypialnie wiec nie zapomnij kochana o foteczce :D Jak tam w pracy? pewnie cos zajadasz ? :D :D :D mi tez sie juz kiedys snilo ze urodzilam malucha i juz byl w domu, sen mega realny ale rano czar prysl :O Pierwsza mamusia89 widzisz co tu sie dzieje ?? nie miej Nam za zle, ze nikt nie odpisal na Twojego posta ;( pisz wiecej wkrec sie w forum to bedziesz zawsze na biezaco z Nami i my z Toba :)) a poki co witam serdecznie Ania 2011 rowniez witaj :) ja mam termin na 19maj wiec jestes o jeden dzien do przodu :) Nie sluchaj takiego paplania ktore Cie doluje, nie rozumiem wogole jak ktos moze powiedziec "nic nie planuj nic nie kupuj po co zapeszać przecież nic się nie urodziło jeszcze nie wiadomo jak to wszystko będzie" no to chyba jakis czubek, bym takiej osobce powiedziala pare slow do sluchu nooo!!! Gonia fajny ten wozek ale 3kolowy a mi sie takie nie podobaja :( wierze ze sie sprawdzil bo ponoc quinny dosc dobra firma :) ja napalilam sie juz na x-landera czekam tylko czy wprowadza cos w 2011 na allegro sa super zestawy gondola + spacerowka + fotelik samochodowy i inne gadzety za 1500-1600 zl np taki http://allegro.pl/x-lander-xa-10-3w1-wyprzedaz-i1333749425.html Ogladalam tez maxi cosi ale kompletnie nie podoba mi sie ta spacerowka dlatego jestem na 99% zdecydowana na x-landera, z reszta w rankingach tez dosc dobrze wyglada :))) czekoladowa91 zwolnij kochana :))) sie nalatasz dzis! przedluzasz sobie rzesy? dobrze zrozumialam? :* Tigero zazdroszcze, tez juz bym chciala poczuc moja kruszynke ;) Ad88888 trzymaj sie planu :) niezle sobie to wykombinowalas kochana :))) Fauletka nie przesadzaj z tym odsniezaniem, nie przemeczaj sie za bardzo :* Lorien mieszkasz w KRK ? kocham to miasto mieszkalam 3lata - podczas studiow ;) zazdroszcze Ci, rynek pewnie juz pieknie wyglada, co to za prace ma twoj mezulek ze cie na tak dlugo opuszcza? Ehh lece cos wciagnac bo burczy w brzuszku :) Pozdrawiam wszystkie mamcie :) 3majcie sie w ten mrozny wietrzny dzionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ribinkowa
glupie idiotki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny badzmy czujne! Po pierwsze Pigula1111 czyli z 4 jedynkami to nasz Pigula a ta co teraz pisze czyli Pigula11111 czyli z 5 jedynkami to podszywa!!!! Nasza Pigula mieszka w USA czyli tersz to ona smacznie spi i nie ma opcji żeby wypisywala takie głupoty! A teraz pare slow do Piguly11111 czyli pomarańczowej podszywki zrobilas/les najlepsza rzecz jaka moglas/es zaczernilas/es Nick, a co za tym idzie administrator kafeterii bardzo latwo namierzy Twój adres IP komputera i zablokuje Ci dostep z twojego kompa na cale kafe! :D Gratuluje! Wiec jeszcze jeden durny wpis i zgłaszamy to wyzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale zimno w nocy było -7C i dalej bialo chociaż juz nie sypie. ENI_35 nie wiem jak inne trzykołowce ale ten nie jest wywrotny. Też miałam taki piękny sen że urodziłam druga dziewczynke :) :) :) Penelopa kruz śpij ile tylko możesz, zobaczysz jak pod koniec ciązy bedzie z tym problem bo wielki brzuchol bedzie przeszkadzał a pózniej nocki z przerwami na karmienie. Także teraz najlepszy czas na sen. A jeśli chodzi o ta poduszke to nie miałam wiec nie mam doświadczenia ale słyszałam dobre opinie od znajomych które ich używały. Fauletka nie przesadzaj z tym odśnieżaniem, pewnie rozsadza Cie nadmiar energii ale pamietaj też o maluszku. Ania2011 co jest ważne przy zakupie wózka przedewszystkim żeby był w miare lekki, dużo zależy od tego gdzie mieszkasz wieś - sprawdzaja sie duże kółka, jeśli poruszasz sie autobusem wżne żeby miał małe gabaryty, zwróć uwage na gondole bo czesto sa niestety b. małe, dobrze jeśli na dole jest doczepiony koszyk na zakupy. Wioadomo każda z nas kieruje sie tez wygladem i tutaj już sa różne gusta. Tutaj masz linka do strony z opiniami na rózne produkty http://cokupic.pl/ Zawsze można sie czegoś dowiedziec Trelevinaaaa fajny ten x-lander, ja też na niego patrzyłam przy zakupie ale M bardziej podobał sie Quinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskie dziewczyny w zimowy dzień! Góry Świętokrzyskie sparaliżowane i chciałam iść na zwolnienie ale ktoś mi powiedział ze potem skraca mi sie macierzyński pomoże mi ktoś jak to jest??? ruchy dziecka gratulacje a z której strony lewa dziewczynka prawa chłopiec a i odlicz 20tygodni i poród - zapamiętaj datę lekarz może pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka -poczytaj sobie to http://zus-l4.zwolnienielekarskie.pl/ciaza-zwolnienie-lekarskie-w-ciazy. Spokojnie możesz iść na L 4, nikt Ci z żadnego macierzyńskiego nie będzie zabierał dni-na szczęście dla nas przepisy zmieniły się dwa lata temu :) Fajna pogoga, jak i u Was pewnie też, tylko....ja dziś do gina musze jechać, a w ten śnieg i zawieje.....brrrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ad888888 piekna tabelka ;) Fauletka Ty jestes niemozliwa z tym odśnieżaniem :D a co do pukania przez dzidziusia..oj tak super uczucie i nie da się tego pomylic Eni_35 - fajnie, ze tez już czujesz no w koncu dzieli nas tylko kilka dni roznicyi ja mysle ze my raczej na pewno będziemy kwietniówkami bo przy drugim dziecku to marna szansa dotrwac do terminu. Wiesz mi przy pierwszej ciazy tez zanim poznalam plec snila się dziewczynka , ale smiesznie bo miala tak z 4 latka i stala przy moim lozku jak spalam i mówiła do mnie mamusiui wiesz co, Maja jest w sumie nawet do niej podobna, wtedy wiedziałam, ze na pewno będę miala córeczkę i to się potwierdzilo, teraz jeszcze mi się dzidzius nie snil, a Tobie się snil chlopiec czy dziewczynka? PenelopaKruz haha ;) jak można usnąć na finale TzG , niezla jestes! Żecze samych dobrych wiesci na jutrzejszej wizycie. A co do kojca to ja wspominalam, ze polecam i jest super! Lorien ojej nie będziesz miala m Az do Swiat? O matko, to strasznie dlugoale nie przejmuj się umilimy Ci tu czas :P A ja się dzis czuje swietnie, tzn od 2 tyg czuje się ok. i mam nadzieje ze już tak zostanie przynajmniej do 8/9 miesiaca. Znow_mama- gdzie tak latasz po tym miescie? Migrena73- no jak poznasz jutro plec vto chyba przyjdzie czas na modyfikacje tabelki dodamy nowa rubryke z płcią :) Jola1237 no to witaj w Klubie niezygaczy hi hi ;) od razu lepiej, co? Ania2011 ja już pisalam wczesniej o min wozku, ale powiem Ci ze dla mnie najważniejsze rzeczy to wielkości gondoli im wieksza tym lepsza, ciezar ze względu na warunki mieszkaniowe (musze go nosic na 3 pietro i z powrotem), koszyk na dole, mój wozek (Peg Perego Classico) ma jeszcze takie wentylatorki-odpowietrzacze na lato żeby dziecko się nie pocilo, no i musi mieć dobre amortyzatory na wertepy. Missrossini poki nie masz tego kojca to spij sobie z mala poduszka miedzy nogami, odciaza to bardzo kręgosłup. Gratuluje super wyniokow ! 🌻 Trelevinaaa 🖐️ Gonia 🖐️ Milka_k-ce- nic się nie skraca, możesz być przez cala ciaze na L4 i maciezynski masz normalnie . No i mnie ruchy z prawej :) fajnie by było jakby był chlopiec, czyli wg tego co piszesz to ja 38t1d i mogę rodzic :D czyli podobnie jak w poprzedniej ciazy tez urodzilam w 38t.c. Aniolek81 powodzenia u Gina 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho!!! Ale u nas dużo śniegu spadło. właśnie wróciłyśmy z córcią ze spaceru. mała wytarzała się w śniegu i miała straszną radochę:) powiem wam, że strasznie ciężko mi rano zwlec się z łóżka:( ten rogal poduszka super. myśle, ze warto go sobie kupić albo zamówić u aniołka:) kurcze ale Wam zazdroszczę, że czujecie ruchy dzieciaczków. ja jeszcze nic nie czuję:( w ogóle mam ostatnio złe sny związane z maleństwem, ciążą itp. nie wiem dlaczego? wizyta dopiero 13.12 wiec do tego czasu trzeba uzbroić się w cierpliwość. macie juz zrobiona listę prezentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartolenka u Was na swieta prezenty daje aniolek? Wiec pochodzisz z gor pewnie co? Jestesmy mniej wiecej na tym samym etapie ciazy :) Tez mi sie marzy ten rogal, same pozytywy slyszalam na ten temat :) Lista prezentow jeszcze nawet nie jest gotowa :O ale chyba czas sie zebrac i pomyslec o tym :) dziewczyny niezygajace ;) czy odczuwacie wiekszy apetyt w 2trymestrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa mężulek pracuje w Niemczech jako zbrojarz... Dni szybko zlecą zostaje jeszcze forum gdzie mozna się wyżalić. Nie byłam jeszcze na rynku, bo w sumie mam kawałek do niego, ale pewnie pojade w któryś dzień zobaczyć co i jak:) A Kraków to rzeczywiście piękne miasto, zwłaszcza zimą i nocą:P Ja wizyte mam dopiero w środę i już nie mogę się jej doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja jeszcze nadrabiam Wasz wpisy od wczoraj, ale zanim doczytam do konca chcę Wam zwrócić uwagę na coś! Nawet jak nick jest zaczerniony - UWAGA na podszywy!!! Np. mamy już dwie piguły - jedna ma w nicku 1111 a druga 11111 - inna ilość jedynek. Zwracajcie uwagę na to, na wszelki wypadek już mówię, że oryginalna ad888888 (czyli ja:P) ma w nicku 6 ósemek ;) wredne podszywy zrobią literówkę albo "cyfrówkę" w nicku i go zaczernią i i tak piszą jako my. Trzeba uważać, zanim zaczniemy na siebie najeżdżać i się kłócić - upewnijmy się, ze to na pewno my. A teraz wracam do czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×