Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam! Dawno mnie tu nie było, no ale niestety nie zawsze jest czas na przyjemności:) nie dam rady tego wszystkiego nadrobić, dlatego postaram się być od teraz na bieżąco:) u mnie z nowości to tyle że na USG wyszła mi córeczka i jestem w 7 niebie:) tylko teraz mamy problem z imieniem:P NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. . .. TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4.Kasiulaaa s-ce..........Kaśka........22......Sosnowiec ........ .. 02.05/ Julka 5.. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 6. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ..........03.05/C (Laura) 7. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 8. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 9. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05/C (MILENA) 10. weska.......Marta........27....Szczecin............05.05 11.Znów_mama......Alicja.......32........Poznań........... ... ........06.05 12.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 13.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 14.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... .............08.05/S (Borys v Franek) 15.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 16.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05/S 17.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05/S (Jasio) 18.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ............13.05/C (Zuzia) 19.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 20.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 21.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 22.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 23.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska..................17.05 C 24.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ...........17.05/C (Julia) 25.ania2011.........................27.......Warszawa.... ..............17.05/S 26.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 27.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 28.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 29.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 30.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 31.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 32.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 33.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05/S (Mateuszek) 34.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/C (Lenka) 35.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 36.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 / S ??? 37.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ..... 22.05 38.Agnes71.................Aga........26.......Wrocław.. ..........23.05/Córa 39.Emilia_83..........Emilia...........27........Wielkopo lskie...........23.05/S (Adrian) 40.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 41.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 42.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05/S Mateusz 43.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/C (Karolinka) 44.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05/C (Amelia) 45.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05/S (Kubuś) 46.#stokrotka#........Monika.......29.......dolnośląski e...............25.05 47.Pristina86..........Natalia......24.....Gdynia/Gdańsk ..........26.05/C (Zuzia/Majka) 48....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 49.nitka1984..........Anita........26........Krosno...... ..............26.05/S (Szymon) 50.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 51.maryla86 ..........Maryla.......24.....Zachodniopomorskie.......30.05 52.moniasky80........Monia.......30........Mazury........ ...........30.05 53.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/S (Jaś) 54.2010/2011............................................. ......................./C 55.Piga999.Justyna.26.Bielsko-Biała..30.05/C (Milena)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Penelopa - masz u mnie hmmmm sok z marchewki (wczesniej bym napisała ze piwo :P ) za przekazanie tej dobrej wiadomosci o vat :) Dzisiaj sie najadłam czekolady nugatowej i hmmm widac mala lubi to co mama :P mam bardzo fajne szalenstwo w brzuszku. Widac smakuje :) pierwszamamusia89 - zdrowka kochana :) Dzisiaj naszła mnie ochota na spagetti na obiadek wiec dzialam w kuchni i kukam do Was :) Co do fajek to mialam szczescie nie palilam przed ciaza :) Jedno co namietnie robilam to pilam hektolitry kawy :P Mniaaaaaaaaaaam jedna za druga, oczywiscie rozpuszczalne (czyli niezbyt zdrowo.) Jak zaszlam w ciaze przeszlo jak reka odjal. Juz tyle czasu nie mialam kawy w ustach i mi jej nie brak :) a co do % to tez ogolnie bardzo malo pilam przed ciaza. Teraz w sumie na swieta umoczylam dziubek w winku slodkim i koniec :) witam nowe mamy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandria gratuluje córeczki :) ja powoli kończę sprzątać pokój. Wiecie co zjadłabym coś dobrego ale nie mam pojęcia co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do % to też nie pijam. Na sylwka w sumie napiłam się tylko trochę szampana, no ale taka odrobina nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super,że już większość z Was wie, co tam macie w brzuszku. Moje maleństwo chyba wstydliwe, bo nadal nie wiem, a wizyta następna dopiero 7 lutego. Kropeczko , Trelevinaaaa- to fakt, że fajnie mieć dobrego szefa, nawet się po nim nie spodziewałam, że będzie taki wylewny:) I o pieniądze się nie muszę martwić, bo zawsze 1 są ( budżetówka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka 87 ciekawe jak tam wczorajsze świętowanie :) ?? Eni już pewnie w Zakopanem :). JaTuśka daj znać jak zdrówko. Julietta gratuluję szefa :). Ja w sumie też nie mam najgorzej, no ale niestety do tej pracy i tak już nie wrócę. U nas dzisiaj śnieżek prószy :(, taki senny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weska u mnie też cały dzień prószy, no ale już prawie koniec stycznia więc do końca zimy chyba już niedaleko. Właśnie skończyłam sprzątać teraz czas na błogie lenistwo :):) A jak się dziewczyny czujecie?? Ja jestem jakaś taka senna, ale to pewnie przez pogodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. . .. TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4.Kasiulaaa s-ce..........Kaśka........22......Sosnowiec ........ .. 02.05/ Julka 5.. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 6. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ..........03.05/C (Laura) 7. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 8. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 9. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05/C (MILENA) 10. weska.......Marta........27....Szczecin............05.05 11.Znów_mama......Alicja.......32........Poznań........ ... ... ........06.05 12.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 13.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 14.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... .............08.05/S (Borys v Franek) 15.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 16.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05/S 17.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05/S (Jasio) 18.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ............13.05/C (Zuzia) 19.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 20.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 21.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 22.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 23.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska..................17.05/C 24.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ...........17.05/C (Julia) 25.ania2011.........................27.......Warszawa.... ..............17.05/S 26.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 27.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 28.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 29.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 30.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 31.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 32.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 33.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05/S (Mateuszek) 34.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/C (Lenka) 35.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 36.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 / S 37.Agnes71.................Aga........26.......Wrocław.. ..........23.05/Córa 38.Emilia_83..........Emilia...........27........Wielkopo lskie...........23.05/S (Adrian) 39.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 40.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 41.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05/S Mateusz 42.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/C (Karolinka) 43.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05/C (Amelia) 44.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05/S (Kubuś) 45.#stokrotka#........Monika.......29.......dolnośląski e...............25.05 46.Pristina86..........Natalia......24.....Gdynia/Gdańsk ..........26.05/C (Zuzia/Majka) 47....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 48.nitka1984..........Anita........26........Krosno...... ..............26.05/S (Szymon) 49.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 50.maryla86 ..........Maryla.......24.....Zachodniopomorskie.......30.05 51.moniasky80........Monia.......30........Mazury........ ...........30.05 52.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/S (Jaś) 53.2010/2011............................................. ......................./C 54.Piga999.Justyna.26.Bielsko-Biała..30.05/C (Milena) Więc ja poprawiam synusia już na pewno, bez ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Na wstępie witam wszystkie nieznane jeszcze mamusie :) Nie było mnie lekko ponad tydzień a Wy naskrobałyście chyba ze 30 stron. Nie wiem czy uda mi się nadrobić ale trochę poczytam bo poruszyłyście parę ciekawych tematów. Postaram się trochę poczytać zaległości i się odezwać. Pozdrawiam Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podobnie, sennie i śnieżek sypie delikatnie. Syn właśnie wrócił z kuligu i poszedł spać. Pierwszy raz od kilku lat nie dane mi będzie na niego pojechać, no cóż, trudno. Nudzę się, gazety przeczytałam,, czekam na kolejne numery, książki, które mam w domu już dawno. Może polecicie mi książkę przy której zrelaksowałabym się, chociaż lubię ciężkie, psychologiczne i horrory, ale nie chciałabym takich obecnie czytać. Coś, co znalazłabym w bibliotece, wysłałabym syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta widzę, że mamy podobne upodobania literackie ;). Hmmm ja ostatnio wciągnęłam "Ja, diablica", opis może Cię odstraszyć ale wszystko napisane lekko, humorystycznie no jak dla mnie ok nawet na czas ciąży ;). "Tam gdzie spadają Anioły" Terakowskiej też bym poleciła. Z tych już całkiem lajtowych ;) to może "Zatoka zatrutych jabłuszek" Moniki Szwaji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta a czytałaś może sagę Zmierzchu?? Całkiem fajne książki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już po rozmowie... no i udało się. Szef się wywiązał po moim pytaniu, czy o mnie zapomniał. Przypomniałam mu. Na razie jednak postanowiłam zostać w pracy do końca lutego. Potrzebuję kasy więc cóż, pracujemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! :) Ja wczoraj tak jak pisałam, spędziłam super miły dzień :) Byliśmy na kolacji, mój M. zamówił sobie wykwintne danie, a ja... pizzę :p Ale tak miałam ochotę! Potem mój ukochany namówił mnie jeszcze na deser, mimo że nawet nie myślałam o słodkościach. No ale dwa razy nie musiał mi powtarzać - zjadłam lody czekoladowe z bitą śmietaną, polewą czekoladową i z wiśniami na czubku... No pycha! :) Oddychać potem nie mogłam :) Potem posiedzieliśmy sobie w domku, nic specjalnego, ale i tak było bardzo sympatycznie :) W poniedziałek mam połówkowe, cieszę się jak nie wiem. Mam nadzieję że u mojego leniucha wszystko ok. Rzadko go czuję i denerwuje mnie to, ale jestem dobrej myśli. Dziś byłam u mojej babci i poinformowała mnie że zbiera na mój wózek, także ucieszyłam się niezmiernie że mi odejdzie ten wydatek :) Oj też ucieszyła mnie wiadomość że VAT będzie podniesiony od lipca... Super! :) No nic kochane, ja uciekam, bo zabieram się za pisanie prac semestralnych i muszę się trochę pouczyć do sesji... Ehhh. Buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciliśmy do domku z moim M. Dzisiaj miał dzień wolny, więc trochę załatwiania było. Byliśmy w sklepie z art. dziecięcymi i o dziwo Pani nas zapamiętała i powiedziała, że właśnie dzisiaj przyszedł nasz wózek ale miał jakieś rysy i odwieźli go z powrotem do hurtowni- mają przysłać nowy na poniedziałek, wtorek- ale fajnie :) Szkoda tylko, że będzie musiał tyle czekać na małą:( Witam również nowe mamusie, faktycznie forum się powiększa, hehe Kupiłam dzisiaj nam ze trzy kilo mandarynek i właśnie je opierdzielam. Po prostu przegięcie, nawet nie wiedziałam że można tyle zjeść na raz. Chyba pobiłam swój rekord. A jutro zrobię wafle z masą kakaową- bo w sklepie naszła mnie ochota, a takie domowe są o niebo lepsze, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! I ja postanowilam do was dolaczyc, Wy mnie jeszcze nie znacie, ale ja czytam was od samego poczatku. Nie pisalam wczesniej bo balam sie " zapeszyc", nadal jestem pelna obaw, ale najwyzszy czas sie przelamac. Pochodze z krakowa i jestem w 24 tyg. z terminem na 15 maj. O dzidzie staralismy sie bardzo dlugo, mam juz 33 lata i w koncu dzieki invitro udalo sie . Bedzie syn macius. Mam nadzieje ze nie jest jeszcze za pozno, aby sie z wami zaprzyjaznic i razem czekac na rozwiazanie. pozdrawiam was wszystkie mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Milka. Oczywiście, że nie jest za późno. Chętnie przyjmiemy Cię do Naszego grona ;-) Kropeczko gratuluję twardej postawy wobec szefa!! :-) Eni dobrze kibicowała. Wyglądałam czy nie widać gdzieś transparentu z ENI_35 ale nie widziałam ;-) Ja dzisiaj czuję się o niebo lepiej. Wzięłam się nawet za sprzątanie, bo ostatnio z braku sił trochę to zaniedbałam. Justynka_87 fajnie, że się tak zrelaksowałaś wczoraj. Ale mi apetyt na lody zrobiłaś. Mniam!! Ja chcę lody ;-) Julietta ja polecam książki Browna Anioły i Demony albo Kod da Vinci. Jak dla mnie super!! Wciąż pozostają w mojej pamięci. Poza tym mogę Ci polecić W. Whortona. To jest mój ulubiony pisarz. Przeczytałam wszystkie jego książki. Polecam Spóźnieni Kochankowie, Tato, Franky Furbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia to dziś sprzątałaś tak jak ja, bo też ostatnio coś zaniedbałam sprzątanie, no ale teraz już mam wysprzątane na cacy i trzeba już utrzymać ten porządek do końca. Co do książek które poleciłaś to mi też się bardzo podobały Anioly i Demony oraz Kod da Vinci. Osobiście mogę jeszcze polecić Zwodniczy Punkt też Browna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien, ja jestem z Nowej - Huty, a rosdzic mam zamiarna Ujastku. Jesli nic nie pomylilam to ty tez z Krakowa jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien- tego Zwrotniczego punktu jeszcze nie czytałam. W ogóle to sobie obiecałam, że tyyyle książek przeczytam jak będę siedziała w domu. A wyszło na to, że jak chodziłam do pracy to miałam więcej czasu na czytanie niż teraz. Bo czytałam zawsze w drodze powrotnej w pociągu. No trochę trzeba było ogarnąć ten bałagan, bo ja ogólnie to sprzątnisia jestem, ale jak zaszłam w ciąże to trochę zaniedbałam sprzątanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze temat ksiazek zawital na forum. Ja ostatnio nic nie czytam, nie mam weny totalnie. Ogladalas Adasia no i nasza Eni dobrze musiala kibicowac:) Leze dziewczynki bo cos to przeziebienie nie odpuszcza ale humorek mam lepszy:) Dzidzie daly o sobie dzis znac kilka razy wiec zycie jest piekne:) wlasnie zastanawiam sie z mezem czy isc na 3d za 2tyg. czy jeszcze poczekac? chcialabym miec taka pamiatke dla maluszkow. A Wy dzisiaj u swoich babc bylyscie? Dzis mija 4 rocznica smierci mojej babci. A 24.1 miala pogrzeb a to jej urodziny:( takie zycie...jeszcze najgorsze ze zmarla przy mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X.. ja już też nie mam ani jednej Babci ani Dziadka :-( ta Babcia która była mi najbliższa zmarła ponad 5 lat temu i też byłam przy jej śmierci. Trzymałam ja nawet za rękę :-( do tej pory strasznie za nią tęsknie. Byłam dzisiaj zapalić znicz i pomodliłam się za nią. X.. fajny pomysł z tym 3d. Ja też bym chciała mieć taką pamiątkę, ale ta moja lekarka tego nie robi i bym musiała gdzieś indziej poszukać. Ja już bym na Twoim miejscu się wybrała na to 3d. Moja koleżanka była ostatnio, a jest w podobnym terminie co my. I już tak pięknie było widać maleństwo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś spokojniej się zrobiło, widać że weekend się zbliża ;). Witaj Milka :). Ja też się długo ukrywałam w obawie, że zapeszę więc Cie doskonale rozumiem :). Justynka świetnie, że rocznica udana :). X u mnie jedna Babcia tylko żyje. U Babci i Dziadka byli zapalić za mnie znicz Rodzice - poprosiłam ich o to, ja się pomodlę. Staram się przestrzegać zaleceń lekarza, bo ostatnio trochę sobie pofolgowałam i od razu zauważył zmianę w badaniu, nie wiem jak on to robi. Natomiast jedna Babcia mieszka z nami :). Jeśli chodzi o 3D to ja przy połówkowym miałam robione i lekarz coś przebąkiwał, że lepiej wcześniej niż później, bo później maluch ma mniej miejsca i czasem gorzej go widać. Ile w tym prawdy nie wiem, mi nawet teraz maluch nie chciał wszystkiego dokładnie pokazać :). Aha ciekawa jestem, czy któryś Wasz lekarz też o tym wspominał - mam łożysko na ścianie przedniej i on twierdził, że to też trochę utrudnia badanie, bo jest więcej powłok do przejścia przez ultradźwięki. Ja mam kilka zdjęć przysłoniętej twarzy. Śmieszna sprawa kobiety (moja mam, teściowa, babcia, ciocia) bez problemu widzą usta, nosek, oczko, rączkę a mężczyźni (tato, szwagier, teść) nie wiedzą w ogóle o co chodzi :). Najlepszy był mąż - powiedział, że mu zdjęcia chyba budyniu wysłałam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka tak jestem z Krakowa, też planuje rodzić na Ujastku :):) Co do 3d to rzeczywiście super sprawa :) Niezła pamiątka dla rodziców i maleństwa. Ja ogólnie zamierzam zostawić komplecik ubrań (śpioszki + kaftanik) smoczek, szczoteczkę do włosów i takie tam drobiazgi z dzieciństwa i dać synkowi w 18 urodzinki co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj milka78 nie martw się, nie zapeszysz, Maciuś jest duży i rośnie zdrowy:) a mamusia niech cieszy się tymi pięknymi, wyczekiwanymi chwilami. Ja też długo czekałam na dzidzie bo o tym, że mam problemy z płodnością wiedziałam od dawna... Udało się jednak ku mojemu zaskoczeniu naturalnie... Co do babć i dziadków - nie mam już nikogo, a gdy byli byłam zbyt młoda by cenić to piękno. Cieszę się, że moja maleńka pozna swoich dziadków, to zawsze było dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×