Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Penelopa super to łózeczko,ja mam jeszcze czas na zakup,bo potrzebuje je na lipiec jak przylece do Polski żeby mi słuzyło najpierw tam i potem zabiore ze soba tutaj i jako drugie bedzie. Ale ja nie rozumiem czy ta cena to łacznie łózeczko+koszta przesyłki? Faktycznie, ciekawe co z tym odpinanym bokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa ja mam konto w ing i nie wiedziałam o tym,gdzie znaleźć cały ten katalog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doczytałam ze nie ma odpinanego boku. A faktycznie bo jak dziecko będzie raczkowało to będzie mogło sobie samo wyjść i wejść . Gdzieś kiedyś czytałam ze z Graco ogólnie nie mają właśnie tego za suwaczka ;/ Co do takiego łóżeczka ja nie kupuje- ale moi rodzice postanowili że kupią do siebie żeby mieli w domku jak będę przyjeżdżać z małą. I nawet mi to na rękę bo chcemy jechać na wakacje to bym wzięła wtedy te łóżeczko od nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska moja kolezanka od 6 m-ca miala siare ja jeszcze nic nie mam tobie leci to dobry znak ciesz sie i nie panikuj juz:) jezeli chodzi o ta moskitere to wiadomo ze kazdy bedzie mial inne zdanie ale wiecie mimo ze kurz osiada to chyba zdecyduje sie na nia tylko jeszcze nie wiem czy akurat ten komplet mi odpowiada czy czasem inny. Dziecka od kurzu nie uchronisz chociaz niewiadamo co bys robila. Fieranki tez sie kurza to od ciebie zalezy jak czesto bedziesz prala. A ja do poscieli okien fieranek to mam joba:) lubie jak posciel pachnie a okno jest czyste.Wiec przy myciu okna bede prala fieranke i moskitere a przy tym posciel:) agnes71 ta roznica w cenie to rzeczywiscie jest widoczna a ten sam produkt ciekawy pomysl podsunelas z tymi sklepami internetowymi. Twoj zestaw jest drozszy moze dlatego taka roznica w cenach jest podejrzewam ze jakbym sie zapytala o x landerka to ceny bylyby zblizone bo za mocno ceny nie mogliby wygorowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce - chłopaki mają słabość do ciężarnych. Nie no normalnie nie przeszłoby bez żartów i uśmiechu, bo przede mną weszła z taką samą sprawą dziewczyna i zaczęła tam na nich krzyczeć - odesłali ją z kwitkiem. A ja na spokojnie, uśmiechnięta, nawet się sobie po pewnym czasie przedstawiliśmy, bo to młodzi ludzie jak ja:) Uśmiech i piosenka są dobre na wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evelinka tak 102 pomiar z glukometru. ale wyczytałam, że on często zawyża, poza tym ze nie powinno się nic pić tuż przed, a mi rano się tak chciało, że nie mogłam się powstrzymać, zobaczymy jaki wynik będzie z żyły!;) weska, tak akurat ten ma odpinany bok/ pewnie to ja o tym pisałam/:D to najnowsza kolekcja graco kasiulaaa ja b. często kupuje na bankujesz-kupujesz ostatni zakup to sztućce z gerlacha. super sprawa. dużo taniej! widziałam to łóżeczko na BK, ale to nie jest to samo:( to do którego podałaś link to starsza kolekcja z nieodpinanym bokiem:( a tą teutonie też widziałam, nawet kiedyś wklejałam tu link dla dziewczyn, ale ja zostaję przy moim x-landerze XQ 2010, natomiast tą teutonie cosmo ma moja kuzynka i jest mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne wydawało mi się, że ten ma odpinany bok. no nic szukam dalej, jak znajdę coś fajnego w normalnej cenie, dam znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa - JA też sztućce tam kupiłam z gerlacha rodzicą na gwiazdkę też kupiliśmy ;) Ja włąśnie kupiłam ta teutonie cosmo ;) Oj to nie zauwarzyłam że inna kolekcja ;/ pech to pech. Ale szukaj może gdzieś znajdziesz taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa dzieki za linki,tam naprawdę tanio! Wiele straciłam:( No nic ,bedzie na przyszłość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre kolory tych łóżeczek mnie odpychają:P żadnych stonowanych tylko same wściekłe zielenie i róże, a ja chcę fioletowe i nie ma.. i nośność żeby była do jak największej ilości kg, a przewaznie sa do 15kg i ok 90cm wzrostu, a synek mojej przyjaciółki ma 18m-cy i waży 16kg i ma prawe metr. z takich fajniejszych i solidniejszych znalazłam: http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-apollo-niebieskie-03-coneco-i1424244139.html http://allegro.pl/lozeczka-kojec-lozeczko-turystyczne-przewijak-i1443661658.html http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-beebee-kojec-kolyska-5kol-i1427529149.html http://allegro.pl/nowe-lozeczko-kojec-coneco-apollo-w-wa-bemowo-i1436649989.html dobra olewam to na razie, nic mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ja kiedyś byłam na bankujesz kupujesz i jakoś mi się to wtedy po przeliczeniu nie opłacało a teraz widzę, że faktycznie niektóe rzeczy wychodzą taniej. Dzięki za przypomnienie :). Penelopka no istny namiot :), ja bym chyba miała wrażenie że mi się dziecko kisi ;). Widzisz tyle nas jest, że się gubię i Ci przypominam o Twoich własnych radach (z tym odpinanym bokiem) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ten do 25kg ładny zawsze lepiej mieć w zanadrzu więcej tych kg niż potem by miało braknąć , tylko nie maja fioletowego ;p ja mykam na 2 śniadanko i na kawusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moje Majóweczki!! Weska chyba się za szybko pochwaliłam tymi zakupami na allegro, bo mi ktoś wczoraj sprzed nosa piękna bluzę za 5zł zwinął. A ja wyłączyłam kompa wcześniej, bo już nie miałam siły przez ten kaszel. No cóż mówi się trudno. A ja jestem po koszmarnej nocy. Tak strasznie kaszlałam, że spać w ogóle nie mogłam ;-( Już nic nie mówię na ten temat, nie chcę się dodatkowo straszyć przedwczesnymi skurczami. Dosyć mam nerwów przez to przeziębienie. Piję dzisiaj syrop z cebuli, wypijam co chwilę herbatę z cytryną. Oby nic złego się nie stało. Oczywiście wsparcia od męża od wczoraj nie dostałam. Teraz jest w pracy i nawet smsa nie napisze jak się czuję. Nie odpisuję dzisiaj każdej z osobna, bo nie mam po prostu siły. Co za życie.. ale to tak jest łatwo zaszłam w ciążę, to teraz dla równowagi jakieś przygody muszą być. Aha Eni coś to moje pytanie pozostaje bez odpowiedzi? Miłego popołudnia Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia - Trzymaj się , dbaj o siebie teraz i wracaj szybciutko do zdrowia. A swoim mężem się nie przejmuj! Wsparcie zawsze masz tutaj :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia trzymaj sie nam kochana,badź dobrej mysli,kaszelek w końcu minie,a skurczy skoro nie masz do tej pory to pewnie juz nie bedzie i wszystko dobrze sie skończy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia znając Twoje szczęście jeszcze niejedną ładną bluzeczkę wynajdziesz :). Przeglądałaś nasz topik od rana ?? Któraś z Dziewczyn (przepraszam Dziewczyny ale ja już się gubię) - chyba Penelopka podała stronkę o tym kaszlu i tam było o siemiu lnianym, to może podejrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia83 kochana chyba cos mi uszło. jakie to pytanko do mnie bo przejrzałam pare stron do tyłu nie nie przeczytałam chyba dokładnie. ripit plissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula Dziękuję Ci 🌼 taka umęczona jestem tym kaszlem jak dawno niczym. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla was wszystkich Kochane 🌼 :-) Weska czytałam o tym siemiu, ale tam też jest napisane, że kaszel jest niebezpieczny i wcale nie chcę brać tego sobie do serca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaj tylko te pozytywne zdania a resztę puszczaj bokiem :). Zdrówka Kochana 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie glowka boli, cisnienie leci w dol. Penelopko- szukaj szukaj a znajdziesz jakies fajne Ci odpowiadajace lozeczko:) kropeczka- Polecieli na Ciebie informatycy:P i dobrze ze to zalatwilas w ten sposob bo bys miala stresa i nerwy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni to jest to moje pytanie do Ciebie ;-) Skopiowałam to co wcześniej już napisałam ;-) ENI bo ja Ci się o coś pytałam, ale chyba gdzieś to uciekło. Ponowie więc pytanie ok? Ty mi kiedyś wspominałaś, że jak ktoś zaczyna nową pracę, to może w ciągu trzech miesięcy zgłosić się do Was po ubezpieczenie. I wtedy jakoś się skraca ten okres w którym trzeba być ubezpieczonym? Dokładnie chodzi mi o to, że mąż pracuje na umowę zlecenie od końca listopada. Czy jak by się ubezpieczył teraz to mamy szanse dostać w maju ten 1000zl z tytułu urodzenia się dziecka? Doradź Kochana jeśli możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×