Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Tak, informatykom się moje maleństwo spodobało - gdyby nie ten mój maluch to różnie się to mogło skończyć. W ogóle oni mi opowiedzieli, to dla dziewczyn, które jeszcze się uczą, że studenci studentami ale cały uniwersytet jest zinformatyzowany i oni (czyt. informatycy) mają dostęp do każdej informacji i każda informację mogą zamieścić, lub wykreślić z systemu. np. zdany egzamin, lub nie... Szkoda, że nie poznałam ich na I roku tylko na V. Ale to ma sens, przecież wszystkie oceny trafiają tak czy owak do systemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka no nieźli hakerzy,takie znajomości moga sie opłacać:D kasiulaa pochodziłam po tym bankujesz-kupujesz i dziwnym zbiegiem okoliczności przyszedł mi właśnie sms z informacja w jaki sposób tam sie kupuje,hmm. A powiedz mi ja sie zbiera te punkty? I jak wyglada z cena po zakupie tzn co trzeba doliczyc -pewnie tę opłate dystrybucyjną i może koszta wysyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia więc tak: Do trzech miesięcy od zatrudnienia jak przystapisz do ubezpieczenia grupowego w PZU nie ma sie karencji na urodzenie dziecka. Ale to musi byc zatrudnienie na etat, niewiem czy na umowe zlecenie traktowane jest na równi. Ja pracuje przy grupowych ubezpieczeniach ale po zakończeniu pracy w zakładach. Ubezpieczenia grupowe w trakcie pracy - tym zajmuje sie inna jednostka - takie to rozdzielone jest. Musicie zapytac w kadrach - kazdy zakład ma inne warunki ubezpieczenia. trzeba sie upewnic czy po urodzeniu Twój cos dostanie. Z reguły to 10% lub 15% sumy bazowej. Tak więc tak jak piszesz o 1000 zł więc suma musi byc wysoka w zakładzie pracy u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka lepiej późno niż wcale się o takich rzeczach dowiedzieć :). Świetnie, że Ci się udało :). Uczelni nie ma się co dziwić ;), w końcu by mieli kasę za dodatkowy rok, każdy tylko patrzy jak kasę wysępić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefon albo osobiście do kadr, gdzie sie tym zajmuja i wszystko powinni wam powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko - biurokracja w tych szkolach jak nie wiem co - dobrze ze udalo sie to zalatwic z tymi informatykami :)))) penelopa ta nakladka na lozeczko kosmos cena wyglada jak namiot jak izolator jakis blehhh powariowali takie rzeczy wymyslac moim zdaniem szpaci to lozeczko... oby ten wynik byl dobry.. :) aaa synek twojej kolezanki ma 18mcy i 16kg? bo ja wlasnie ostatnio jak bylam u chrzesniaczki wyobraz sobie ze ona tez ma 18mcy 10kg i 80cm i sama pytalam czy to aby nie za malo... i to chyba jest to fajczenie w ciazy.. bo taka roznica.. niemozliwe prawie co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni bardzo Ci dziękuję za informację. A możemy zrobić to bezpośrednio w Pzu? To może tam bym mogła zadzwonić i zapytać? ENi dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia - niestety nie możecie. Musicie miec historie po zakładzie pracy a takiego nie macie. Sa inne tzw. Stowarzyszenia grupy PZU, ale tam jest karencja bo zaczynacie od nowa. szkoda bo kazdy grosz by sie przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli pozostaje nam zapytać się w firmie męża czy takie coś jest u nich możliwe na zlecenie. Nauczyłam się dzisiaj stawiać kwiatki a zobaczymy czy to wyjdzie? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa - po zalogowaniu się do baku wejdź sobie na "BANKUJESZ KUPUJESZ" to jest na pomarańczowym pasku i tam ci pokaże ile już masz punktów. Tutaj masz linka za co dają punkty: http://www.ingbank.pl/indywidualni/bankujesz-kupujesz#tab=2 Przy każdym produkcie pisze ile masz punktów , i żeby kupić coś musisz mieć daną ilość tych punkcików płacisz cenę produktu + opłata dystrybucyjna w tym są już koszty wysyłki. (wysyłają kurierem chyba upc z tego co pamiętam) I Płacisz bezpośrednio przelewem z banku. System po zakupie sam cię przerejestruje do banku na przelewy. I to chyba tyle ;) Mi do wózka brakowało 500punktów , wiec nawet za bułki w sklepie płaciłam kartą żeby nabić sobie te punkty ;) Jak szłam do kina z koleżankami to ja płaciłam karta a one mi gotówkę dawały hehe i dzięki temu dosyć szybko mi się udało uzbierać :) Tym bardziej ze ja tam dużo rzeczy kupuje wiec te punkty mi szybko uciekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka bez pauzy wpisuj , sama jestem ciekawa jakie obrazki można jeszcze robić spróbuje te twoje dziecko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa dzieki za info,z moimi punktami ciezko bedzie,bo karty uzywam raz na rok kiedy jestem w Polsce,a tak to tylko przelewy przez internet,ale ogólnie widać ,że czasem mozna trafić na fajne rzeczy i kupić nawet bez punktów taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ale sliczne te rampersy,zrobie zamówienie żeby w Polsce na mnie czekały,bo tu sie nie opłaca mieć-nie te temperatury niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa zawsze wie jak rozwiązać problem, no i mamy wszystkie emotikonki ;-) Kasiula te faktycznie są śliczne ;-) I cena jeszcze do przyjęcia. Dziewczyny weszłam teraz tak z ciekawości na topik ********** TERMIN MARZEC 2011 ********* ale tam są jazdy. Dziewczyny kłócą się między sobą i pomarańczówki się wtrącają. Ale czad. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×