Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

I teraz tak sobie myślę, że na bank nie będę miała wszystkiego w różu, bo już mi się przejadł. Ciuszków od groma i jak jeszcze miałabym malować ściany na różowo i pościel- jakoś mi się nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze listę zakupową. Łóżeczko i pościel do niej. szczotka do czesania nożyczki torbę do wózka nosidełko mata edukacyjna leżaczek-bujaczek i chyba tyle mi zostało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka moja połozna namawiała mnie do przyjmowania witamin w naturalnej postaci tzn,jesli jestes pewna,ze dostarczysz swojemu organizmowi tyle witamin ile potrzebuje poprzez jedzenie to nie musisz przyjmowac tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula s-ce to ja akurat to wszystko już mam. Mi brakuje: pieluch tetrowych przewijaka kosmetykow 2 kocykow butelek I to chyba z najwazniejszych rzeczy wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUSKA czasem nie ma gości w tym tygodniu ?? Coś chyba pisała o przylocie kuzynki, czy coś pokręciłam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja tylko sobie gdybam - przyjmuję oczywiście witaminy, głównie ze względu na to, że ich właśnie nie dostarczam. Nawet łykanie tabletek może się u mnie okazać nie do końca skuteczne:) Tak się śmieję, bo moja mama tak mi powiadała, że gdy mnie nosiła nie było w ogóle mowy o żadnych witaminach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lista: łózeczko turystyczne śpiworek do łóżeczka przescieradło termometr nożyczki frida (słyszałam super opinie) kosmetyki pieluszki tetrowe reczniczki mata edukacyjna(po 3 miesiacu) Wow,sporo tego jednak jeszcze,no i fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weska nie pamiętam czy to pisała jatuśka ale faktycznie coś takiego było. Może nie ma teraz biedna czasu i chce zająć się rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ściany 2na zielono i 2 na żółto z różowymi paskami gdzie niegadzie ale tylko na 2 ścianach na pewno tam gdzie będzie stała komoda , chce aby te paski były na szerokość komody i jeszcze na jakiejs innej ścianie. Ciężko mi to wytłumaczyć ;p ale jak już pomaluje to wyśle zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam duuzo wiecej do kupienia ale musze wytrzymac do marca. Ani poscieli nie mam ani laktatora ani termometru , troszke mnie jeszcze czeka wydatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj przypomniałaś mi o butelkach plastikowych,bo szklane dwie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spokojnie, przecież w gruncie to jeszcze mamy trochę czasu. Ja w lutym rezygnuję z zakupów i zaczynam wszystko już uzupełniać w marcu- bądź mniej istotne rzeczy w kwietniu np. jak kosmetyki- są w każdym sklepie, także nawet nie będę kupowała ich szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Obżartki :) Oby tylko te nasze dzidzie po mamusiach miały apetyty, bo inaczej będziemy się spotykać na forum- mamusie niejadków :D Ja ogólnie nie mam aż takiego wilczego apetytu. Staram się jeść często małe porcje- jako przeplatanki soki i owoce. Do słodyczy mnie raczej nie ciągnie. Może to i lepiej bo wczoraj syn mnie pyta- mama a Ty potem się odchudzisz czy już zawsze taki będziesz mieć brzuch, bo tata ma zawsze :) Syn domniemywa, że to raczej był w brzuchu u taty, bo ja mu zawsze tak mizernie wygladałam i jak patrzył na mnie i na siebie to dziwne było to dla niego, że mógł się zmieścić do mojego brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa różnie mówią, ja zakupię góra 10- 20 szt, nie więcej. Ale niech się wypowiedzą doświadczone mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic dziewczynki. Ja sie ubieram powoli i o 17 wyjezdzam bo troszke jazdy mam przed soba. Buziaki kochane. odezwe sie zaraz jak wroce. Trzymajcie kciuki mooocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj no właśnie nie mam pewności czy to jaTUSKA pisała ale chyba tak i pewnie stąd ta cisza, taką mam nadzieję. Co do suplementów. Czytałam, że kwas foliowy się przyjmuje przed ciążą i w I trymestrze w celu zrobienia zapasów, które potem będą wykorzystywane przez płód. Natomiast witaminy chyba się nie odkładają więc przyjmuje się je od 3 miesiąca kiedy właśnie to co jemy dociera też do płodu. U mnie lekarz twierdził, że do 3 miesiąca spokojnie starczy kwas foliowy a witaminy potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mieszkania w brzuchach to pytam mojego bratanka, gdzie mieszka biedronka (tak mówimy na moją małą) a on tak patrzy na mój brzuszek i mówi - tutaj ciociu:) i tak fajnie piąsktą puka do brzuszka:) Mój bratanek ma 2,5 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak jaTuska pisała ,że przyjezdza do niej kuzynostwo na tydzień i ze pewnie nie da rady w tym czasie zajrzeć Kropeczka zaciekawiłaś mnie tym termometrem,cóz to za cudo? Podaj jakies namiary na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyjmowałam kwas foliowy na 3 miesiące przed zajściem w ciążę i przez pierwszy trymestr, a teraz to już witaminki. Chociaż ja nigdy nie brałam żadnych suplementów i wyniki zawsze były wzorowe. Zobaczymy jak teraz wyjdą, bo na dniach będę musiała zrobić- może w poniedziałek pojadę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...X... nie przejmuj się- ja jeszcze nic nie mam. Zgłupiałam ostatnio w sklepie i nic nie wzięłam. Muszę chyba najpierw postanowić ile czego potrzeba. Tak myślałam aby mieć z 10 zmian, więc jakieś pajacyki, śpiochy z kaftanikami i do tego body. Wzięłam do rąk rozmiar 62 i wydał mi się taki malutki. Kurcze zapomniałam już, że dzidziusie są małe :) Mój syn urodził się w wadze 2650, więc chyba i tym razem nie mam co liczyć na 3,5 kg dzidziusia, więc chyba ten rozmiar 62 będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam tak jak mówi Weska - ze przed ciąża też się przyjmuje 3miesiace albo półroku nie pamietam dokłądnie i potem w ciąży też. Ja teraz biorę witaminki i tam tez mam kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X to czekamy na same dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa - to coś w tym tonie, nie wiem dokładnie czy ten się sprawdza ale chodzi o taki bezdotykowy termometr http://allegro.pl/bezdotykowy-termometr-do-ciala-idealny-dla-dzieci-i1424872621.html Ja biorę witaminki ale w sumie, czasami zdarzyło mi się zapomnieć... Wiem, to nic, zapasy są we mnie a jeden raz zapomnienia chyba nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
microlife to ponoc bardzo dobra firma szwajcarska od termometrow :) chyba sie na ten skusze chcialam z z baby ono ale ten do mnie przemawia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×