Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Trelevinaaa no to jutro sobie zakupie ten specyfik do depilacji, bo jak sobie dzisiaj zerknęłam w lusterku na moja pipcieups :O zdrowo ją zaorałam wczoraj ta maszynka. A Ty nie panikuj kochana, bo ten Twój cukier jest w normie!!! Już Ci wczoraj to pisalam, wiec oczywiście ze słodkim nie ma co przesadzac ale troche sobie można dogodzic :P No u mnie młody już glowka w doł był ostatnio, sama widziałam na usg. Ale to się jeszcze może zmienic także Twoje polozenie ok., ale zawsze jeszcze może się przekręcić. Mam nadzieje, ze u mnie już tak zostanie bo ja nie chce cesarki. Emilia_83 kurcze ten kaszel to powinnas podleczyc, może tym syropem co pisała Penelopa? Ja na ostatniej wizycie pytalam lekarza co mogę wziąć w razie przeziębienia bo akurat corcia mi się wtedy rozkładała i miala i kaszel i katar a nikt jej nie chciał tego kataru odciągać Frida i ja musiałam, stad balam się zarazenia i stad to moje pytanie, a on mnie zadziwiwl ze powiedział ze na tym etapie ciazy to już wszystkie tabletki na gardlo, lepiej żeby zwalczyc kaszel bo może powodowac skurcze a jak zejdzie nizej to antybiotyk ale wtedy tylko Duomox czyli zwykła amoksycyline a ona nie zawsze dziala wiec lepiej temu zapobiec. No i nie zapominaj o witaminach bo one tez ratuja troszke nasza odporosc. Weska Mad Mendezbłahahaha :D zaraz padne ze smiechu caly brzuch mi lataale to pewnie moja wina bo jak leze i pisze to nie patrze na klawiature i bardzo często literowki robie a żeby je poprawic to musze dupcie podnieść żeby na klawie poszukac np. backspace a ze leniwa jestem to już tak zostawiam, no i pewnie stad powstała nowa nazwa serialu :P Ja tam nie rezygnuje z tych „małych słodkich przyjemności :P a z koktajlu truskawkowego to już w ogole! Bo jak sobie pomysle ze w czerwcu, kiedy będą te pyszne truskawki w pysznie niskich cenach w srodku sezonu a ja z mlodym na cycu i ani jednej do ust.buuuuu :( .x. sól ma to do siebie ze zatrzymuje w organizmie wode, a w naszym stanie kiedy przemiana materii jest jeszcze wolniejsza to już w ogole, ja przestałam w wiekszosci solic, np. potyrafie już zjesc kanapke z gotowanym jajkiem bez soliale za to z majonezem :P bo od niego jestem uzalezniona A ja wlasnie obserwuje moje aukcje z ciuszkami po MaiBogu dzieki wszystkie mi schodza :Da za godzine może rekord padnie cenowynoo ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska dzieki za artykul :) zobacze co mi lekarz powie w poniedzialek i polozna tym razem mistrze z NFZ :/ no ale co zrobisz.. teraz dopiero doczytalam o tym ulozeniu na wyniku.. hmm nie ma sie co martwic- mowil ze szyjka w porzo :D dziewczyny z allegro trzeba uwazac niestety bo duzo dupkow sie kreci i licza ze wykiwaja kogos - na tej stronie co stylowaa przeslala rzeczywiscie napisane sa godziny kiedy pracuja i o tych dniach.. ale ja bym sie klocila bo faktura jest podstawa (badz paragon) wiec nie ma prawa sie wykrecac franca - mozna ja postraszyc kims z UOKIK i moze cos to da.. ja juz zaraz zmykam do sypialni jakos sie nie czuje dzis rewelacyjnie zeby dluzej posiedziec :/ wlacze sobie Jaworowicz ;) bo lubie reportaze :) no a wam kochane nocne marki :))))) zycze udanej konferencji nocnej i do juterka ;) wyspijcie sie ;) buziolkiiii milusich snow aaa Kasiulka boskie te rozki :))) ale bym zjadla loda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eMILIA ŚLICZNE TE CIUSZKI, JA MUSZĘ JEDNAK PRZYSTOPOWAĆ, BO JEST JUŻ TAK ŻE MAŁA MA WIĘCEJ ODE MNIE :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero nooo jak moglas pocharatac sobie kuciape no!!! :))) sprobuj z kremem napewno sie nie nameczysz tyle co z maszynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadrat i kolo
Witam wszystkich. Otoz ostatnio mialam grzybice i w trakcie jej grzybicy mialam rozowe plamienia wziełam to za okres bo juz sie spozniałą trwało to 3 dni.Wczoraj rano zobaczyłam krew na bieliznie taka normalna,sama juz zgłupiałam bo nie wiem o co chodzi ale wieczorem miałam juz brązowe plamienia i znikome.Dodam ze zanim dostałm krawienia bolal mnie brzuch a dzis kluję mnie jajnik.Miał ktos tak? Moze Wy mi cos doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska- ja jadlam salatke grecka z grzankami bo maz mi zrobil:P hehe wiecie ze on spedza w kuchni wiecej czasu niz ja przez cale moje zycie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwadrat i koło nie pomogę niestety. Co prawda często miałam infekcji ale nie w połączeniu z tymi plamieniami. X wspomniałaś o jedzeniu, o Ty niedobra ;). Idę po bułkę i serek biały ze szczypiorasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadrat i kolo
Moze ktos inny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X no widzę normalnie, że mąż Cię rozpieszcza. Codziennie robi coś innego, tylko pogratulować wyboru !!! Mój niestety pracuje do późna zazwyczaj, ale za to nadrabia rankami i przynosi śniadania do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula- sliczne te rozki:) widac dobre wykonanie:) emilia- dobrze ze sobie humorek aukcjami wygranymi poprawilas:)ciuszki boskie:) weska- jedz, nie krepuj sie:P tigero- Ty to zawsze wszystko dokladnie wytlumaczysz:) musze byc ostrozniejsza co do soli:) wyspij sie Kochana za mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj- no powiem Wam ze gotowac to on lubi i rzadko sie zdarzylo ze czegos do konca nie zjadlam:P Ja sniadanka do lozka mam tez codziennie hehe:P bo maz mi przed praca robi i przynosi kolo lozka i ja jem jak wstaje , a ze przykrywa folia to zawsze mam swiezutkie:) robi mi te sniadanka bo mamy duzo schodow a mi lekarz kazal bardzo uwazac i nie chodzic po schodach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mąż Ci się udał :) Tylko na teściową mogłaś jeszcze trafić lepszą :P Dobra ja zarazy zmykam sobie poleżeć w wannie, a później do łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...X... ten Twój M to cudo normalnie. Ja tam nie mam śniadanek do łóżka - czasem się zdarzy od świętnie hehe To dobrych macie tych chłopów. chyba muszę pogonić mojego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula s-ce fajny różek, zresztą już sama nazwa brzmi rewelacyjnie :D. Emilia Ty to masz nosa do tych aukcji. Bluzy świetne no i ten rampers :). Od Was się dowiedziałam, że istnieje coś takiego jak rampersy i kurcze strasznie mi się to coś ;) spodobało. X i Mamuskamaj a Wam nie za dobrze z tymi Mężami :) ?? Ja na swojego co prawda też nie mogę narzekać, lubi się bawić w garach, eksperymentować no ale na śniadania to nie mam co liczyć. Myślałam, że to niemożliwe ale zdarzają się większe śpiochy ode mnie, On jest najlepszym przykładem ;). Pochłonęłam tą bułkę i jakoś mi tak mało, ale będę dzielna, nie dam się lodówce :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze teraz mam ssanie na talarki z lajkonika:) byłam z mamą w sklepie i tak sie umęczyłam chodzeniem, ze az mnie brzuch rozbolał:( kurcze ale macie fajnistych chłopów! mój nic nie gotuje, a w kuchni tylko naczynia czasem pozmywa. porazka! zero prób, eksperymentowania itp.:( jutro ide do fryzjera i mam ochote cos zmienic w wyglądzie ale za bardzo nie wiem co:) buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny przepraszam dawno was nie odwiedzałam i chyba już nie nadrobię zaległości ale dziś miałam pogrzeb drugiego dzizdziusia straszne to wszystko jeszcze jedna żałoba się nie skończyła a już następna takie ciężkie życie. prośba jeśli kupowałyście coś fajnego taniego na allegro prześlijcie linki może i ja coś zakupię, bo jestem jeszcze głęgoko w lesie z zakupami. Pozdrawia dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MILKA - B.Współczuje.... Przykre to wszystko. Ja idę robić kolację - właśnie mój wrócił, wrócę jak sobie pojem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka ja też ci współczuję ale mi dziewczyny smaka na amciu zrobiłyście :D chyba sobie jakiś deserek zjem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już paróweczki z dużą ilością ketchupu ;) herbatka z cytrynka i miodem ;) 1x actimelek i zaraz deserek gerberka ;) jeszcze żelki kwaśne z lidla... i pewnie na tym się nie skończy. Jutro muszę zrobić sobie placki ziemniaczane na obiadek miałam dziś robić ale mój zabrał mnie do restauracji na obiadek. A ochota na nie jeszcze mi nie przeszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie w lodówce teraz siedzą ;) Ja już idę do łóżka - jeszcze TV i spać. Czasem mam wrażenie że mój jest zazdrosny, czasem się śmieje i mówi mi a idź sobie siedzieć na tym forum. ;) Ale ja lubię tutaj pisać z wami - bo nie mam koleżanek w ciąży i nie mam z kim pogadać o tych wszystkich rzeczach ;) Ale mnie w zieło na sentymenty . Dobranoc Majóweczki i do jutra :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka bardzo mi przykro. Trzymaj się cieplutko 🌼. Ja z linkami nic niestety nie pomogę, bo jeszcze nic nie kupowałam ale jak Dziewczyny rano przyjdą to na pewno się sypną z propozycjami :). Bartolenka Ty uważaj w tych sklepach. Udanej zmiany fryzury :). Kasiula s-ce hihi a co ma o co być zazdrosny, w końcu Majóweczki to nie byle kto :D. Kurcze ja się bardzo długo skradałam z ujawnieniem tutaj na forum a odkąd jestem z Wami jakoś tak raźniej i bezpieczniej się czuję, bo jak coś wiem że zawsze doradzicie, tym bardziej że już mamy Mamusie doświadczone :). Gdzie ta nocna zmiana ?? Czy znów mam monolog prowadzić ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weska ja jeszcze nie śpię:) właśnie kumple u męża na piwku byli więc posiedziałam z nimi trochę i pośmiałam się- trochę relaksu:) ostatnio mam problemy ze snem. nie mogę zasnąć, w nocy albo sie budzę albo śnią mi sie jakies głupoty... ech pisałyscie,ze niebezpieczne sa skurcze nocne... jak one wygladają, na co trzeba uwagę zwrócić?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic o tych nocnych skurczach nie wiem. Mogę się tylko domyślać, że być może chodzi o to że jak się macica stawia to powinna się uspokoić po wypoczynku a skoro robi to w nocy gdy już przecież leżymy i odpoczywamy to może to być jakiś sygnał alarmowy. Tak sobie główkuję ale lepiej się tym Bartolenko nie sugeruj :). Z tym spaniem to jakiś koszmar. Ja zawsze łaziłam późno tj 00-02 no a wstawałam przed 7 do pracy. Teraz jest masakra, kręcę się do 3-4. Fakt, że wstaję o 10 ale próbowałam robić eksperyment i nastawiać budzik na 8 rano. Liczyłam że natępnego dnia mnie zmorzy a tu nic. Mała też się uaktywnia w nocy i mam wrażenie że regularnie skopuje mi pęcherz, co kończy się wieczną pielgrzymką do wc co 30 minut. W tv jakieś bzdury zazwyczaj i zwyczajnie nie mam co robić, książka jedyny ratunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie teraz mam ochotę na to piwko, o którym pisałaś :). Jak Ty mogłaś spokojnie przy nich wysiedzieć ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wszyscy jeszcze smacznie śpią tylko ja już nie mogę :) Majóweczki chciałam się was poradzić co do wózka. Co sądzicie o firmie Coneco? Kuzynka kupiła spacerówkę tej firmy i sobie chwali mi też się podobają te wózki ale zauważyłam, że są tańsze niż te wymieniane przez was i trochę się boje, że to jakiś bubel. Może któraś coś więcej wie na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×