Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja np. ze stylową mamy siebie na Nk-starsze dzieje z innego topiku ;-). i podejrzewam, że większość z Was ma też tam konta? Co o tym sądzicie, żeby się też trochę tak ujawnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa dobre z tymi ogonkami ,to tak dla przeciwwagi:D Dobrze,ze o tej sali na chrzciny piszesz,bo ja tu sie chwalę,ze wszystko przemyslane mam,ale gdzie ludzi zaproszę to nie pomyslałam a faktycznie przeciez taka sale to trzeba wczesniej znaleźć-kolejne zadanie dla mojej rodziny:) Nie przejmuj się kochana księżmi ,nie ma co ,oni łaski nie robia ,że nasze dzieci chrzczą,to ich obowiazek,a Ty mieszkasz w sporym miescie,nie ten kosciół to inny;) Cv nie martw sie,na pewno wynik był wiarygodny. Ojoj,nie przypuszczałam ,że ta glukoza moze być dla niektórych az tak obrzydliwa,dobrze ,że już jestes po;) ...x...zaskoczyłas mnie tym,ze maż może byc przy cc,fajny pomysł,jesli tylko maz się czuje na siłach to czemu ma nie wspierać swoja kobietke,super:) Emilia zgadza sie ,moja szefowa jest Polką,ale przeciez ona chodziła w ciązy do pracy do 2 dni przed porodem,tylko pominęła fakt,że była młodsza ose mnie o jakies 10 lat, nie wiem tez jaka miała prace wówczas i nie bierze pod uwage,że każda ciąża jest inna,ah szkoda gadać,oby tylko sie nie okazało,że za tydzień mój lekarz mnie jednak posle do pracy,bo mi normalnie głupio przed szefowa bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki brzusie slodkie co zobaczycie jaka róznica bendzie za miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eMILIA 83 - JA TU JESTEM NAJWIĘKSZA PANIKARĄ co do wagi. Wole nie, ale pomysł mają niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko masz cudowną diastemę:D naprawdę!!!! ja też mam i nie wiem jak Ty, ale bardzo swoją lubię :D niesamowita zmiana naprawdę! nie ma co idę robić fotkę:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka - imponujące. W życiu bym nie poznała cię na tym ostatnim zdjęciu. Pozdziwiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko zmiana niebywała,na tyle,ze przysiegam,że nie wiem która to Ty na tym najstarszym zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko- no wlasnie ja tak jak stylowa nie moge Cie rozpoznac na tym ostatnim zdjeciu. Ta zmiana pokazuje ze jak sie chce to mozna. swietnie wygladasz, tak promiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tabelki to mi sie pomysl podoba:P bede miala pamiatke kiedys:Pkij z ta waga i tak jestesmy piekne bo nosimy w sobie cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisałyście a nie było mnie tylko chwilke:) Macie cudowne brzuszki, ja jakoś nie mogę się zmobilizować i zrobić zdjęcie swojego:P ale jak mój przyjedzie to go zmolestuje i porobię kilka fotek całej siebie i wrzuce na @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE MAJÓWKI. Można się do was dołączyć? Dopiero teraz natknęłam sie na wasze forum. Mam termin na 5 maja, ciekawa jestem tych waszych brzuchów mogła by mi któraś podać namiary na tego waszego meila? mój meil gacek_katarzyna@poczta.onet.pl, pozdrawiam. Czy wszystkie kupujecie wózki przed porodem? Zastanawiam się czy skoro dziecko urodzi się prawie w lecie to nie kupić takiego bez gondoli tylko z samym fotelikiem do montażu i spacerówką bo czy w zimie ono się jeszcze zmieści do gondoli one są takie małe, nie mam kompletnie doświadczenia i pojęcia w tych sprawach. Jeszcze nic nie kupiłam, zanim do was nie zajrzałam to myślalam ze sie wygłupię jak zaczne coś kupować bo jeszcze tyle czasu (-: no mam dziwne odczucie żeby troche poczekać to mój lekarz mi powie że to będzie Zosia a nie Michałek (-: na początku strasznie chciałam dziewczynki a jak się dowiedziałam że to będzie synek to już chce tego chłopca, oj dobrze że jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka jestem pod ogromnym wrażeniem,bo gdybym juz musiała wybierać z tych dwóch pań na ostatnim zdjeciu ,która to Ty to wybrałabym Twoja siostrę. Niebywałe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle z tych ostatnich zdjęć bym nie wybierała. Hihihihi - dopiero dzisiaj widzę różnicę w wyglądzie i samopoczuciu. To była najlepsza decyzja w moim życiu dziewczyny. Jestem szczęśliwsza i zdrowsza. Jeśli ktoś kiedyś będzie miał podobny problem to ja doradzam by się nie zastanawiać. Wy jesteście wszystkie szczupłe ale bywają kobiety które zwłaszcza po ciąży lecą w górę. Tyją nawet 40 kg. Z wieloma takimi dziewczynami się spotkałam - które nie dały sobie same rady. To jest jedyna skuteczna dieta na grubasa:) ja kiedyś jadłam ogromne ilości bo wciąż byłam głodna a dlaczego byłam głodna, bo miałam wielki brzuch w którym się wszystko mieściło i nie dało się go zapełnić czymś małym i lekkostrawnym. Dzisiaj też nie jem mało, wydaje mi się że jem sporo, ale mam ząłożony swego rodzaju filtr - nie wszystko wchłonę:) Dzisiaj jestem w sumie jeszcze 10 kg lżejsza niż na tym zdjęciu nad wodą. Wiem, mam brzuszek i pewnie nie widać mniejszej mnie ale na wadze taka jest różnica. To zdjęcie nad wodą miałam robione w pierwszych dniach ciąży. Nie wiedziałam wtedy że już mam malutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę znaleźć aparatu, cholera!!!i metr też mi się gdzieś zgubił. FUCK. wszystko mi się traci!ostatnio jak się mierzyłam miałam 106:D haha sama jestem ciekawa ile jest teraz. -KasiaGJ- skąd jesteś?:) na hasełko trzeba sobie zasłużyć, pisz z nami dużo i często, a na pewno się doczekasz:)))))) ja raczej uważam, że fotelik to raczej tak doraźnie służy na szybkie zakupy, albo coś w tym stylu, nie wyobrażam sobie spacerować tak z dzieckiem jakieś takie mało stabilne mi się to wydaje.niby ten fotelik siedzi mocno w stelażu itd ale do mnie to nie przemawia. ja kupuję z gondolą, a to, że starczy na ok 6 miesięcy to już inna sprawa, ale tego jestem świadoma akurat. nie trzeba wcale kupować drogiego wózka, te 3 w1 naprawdę można kupić za rozsądną kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_B........................27...................-5........ ..................113 ...x...........................25+1.................+8...........................92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_B........................27...................-5...........................113 Kooralinkaa.................25+5.................6............................95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_B........................27...................-5........ ...................113 ...x...........................25+1.................+8... ........................92 Kooralinkaa.................25+5.................6....... .....................95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ...x... K_M_B........................27...................-5............................113 ...x...........................25+1.................+8............................92 Kooralinkaa.................25+5................+6............................95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_B........................27...................-5..... .......................113 ...x...........................25+1.................+8... .........................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... .....................95 Agnes71.....................25+5................+8..........................100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(-: jestem z okolic Namysłowa, woj. opolskie. nie wiem jak to wygląda w praktyce ten fotelik na stelażu, muszę się dopiero wybrać na jakiś maraton po sklepach i przyjrzeć się tym wózkom w rzeczywistości- może i racja że ta gondola się jedna k przyda, cenowo nie ma takiej wielkiej różnicy jeśli się weźmie wielofunkcyjny bez gondoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_B........................27...................-5..... .......................113 ...x...........................25+1.................+8... .........................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... .....................95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...................100 -KasiaGJ-.......................28................+12..........................106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_B........................27...................-5..... ...................113 ...x...........................25+1.................+8... .......................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... ....................95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...................100 justz........................26+5................+10..........................110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaGJ- witaj serdecznie :) w kwestii wózka, wiele z nas już kupiło wózki, a to nie jest taki łątwy temat. Każdy ma inne wymagania :) Musisz sobie sama dopasować pod siebie wózeczek. Co do gondoli to przyda sie do ok 6-7 miesiąca. a na spacerach chyba wygodniej dziecku w gondoli niż w foteliku samochodowym - a na jesień/zimę hyc do spacerówki. Ale każdy kupuje wg swojego uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam właśnie w domu taki wielofunkcyjny wózek po moim bratanku. Z zewnątrz wizualnie jest nawet ładny, nie jest zniszczony - moi rodzice namawiają mnie by go zatrzymać i na razie bym nie kupowała wózka. Wczoraj byłam zupełnie przeciwna temu pomysłowi ale teraz już sama nie wiem. Zawsze gdy się po protu ten wózek nie będzie sprawdzał to mogę kupić coś nowego. Sama nie wiem jak to zrobić. Ja się uparłam na wózek z gondolką, taki chciałam, i mimo że nie mam jeszcze określonego typu to właśnie był mój wymów. Sama już nie wiem, dobrze że mam czas na zastanowienie - na razie niech będzie ten wielofunkcyjny - zwłaszcza, że mój tato już wyprał mi go i widzę, że mu zależy bym go zatrzymała.... Nie chcę mu robić przykrości bo przecież nie o to chodzi by się spierać nad wózkiem, w gruncie rzeczy to dla mnie żadna różnica czy będzie nowy czy używany - tylko o tą gondolkę mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiagj wpisałysmy sie chyba w tym samym czasie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×