Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Tigero dzięki za info :). Chyba muszę się baczniej przyjrzeć tej nowej doktorce, nie dość że dla niej to normalka takie wymiary, to mówiła że wszystko mam robić normalnie i odstawić luteinę. Eh może przewrażliwiona jestem, zobaczę jakie podejście będzie miała na kolejnej wizycie, póki co jakoś jej nie dowierzam. Atena Ty pracocholiczko ;p. Pierwszy dzień wolnego a Ty od razu do szmat, z dzień przerwy byś sobie chociaż zrobiła :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska - dlugosc szyjki to troszke sprawa indywidualna natomiast wazne jest zeby rozwarcia nie było, jesli u Ciebie szyjka nie jest juz zamknieta to raczej nie powinnas sie zbytnio forsowac i przynajmniej do 36t.c wytrzymac w tym stanie. U mnie twarda, zamknieta i dluga takze moge spokojnie biegac. Zreszta miedzy nami jest tylko 2 dni roznicy w terminie wiec moze rowno bedzemy rodzic...albo nawt Ty szybciej ze wzg;edu na te szyjke...czas szybko leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero ale wielkoludek ten Twój synek,normalnie chłop z prawdziwego zdarzenia:) Weska ja miałam szyjkę około miesiąc temu według zwykłego badania ginekologicznego określoną na 2-3 cm i zamknietą Atena fajnie,że się odzywasz choć pora nie ta co zawsze,ale jak podłącza Ci internet to bedziesz mogła do nas zaglądać na okrągło:) A ja dzis zwariuję z tą zgagą chyba. Już dwa razy lekarstwo brałam jak jeszcze nigdy i dalej się męczę,ale już wiecej nie chcę nic zażywać. Wszystko przez tą cytrynę-na jedno pomaga a drugiemu niestety szkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doradźcie mi Które mam kupić łóżeczko? Czy od tego sprzedawcy co mamuśkamaj http://allegro.pl/lozeczko-szuflada-kolory-materac-gpk-posciel-18el-i1489801319.html kolor słomka czy od tego sprzedawcy: http://allegro.pl/lozeczko-materac-gpk-posciel-17-el-promocja-i1489304140.html kolor karmel? Ten pierwszy sprzedawca ma trochę negatywów z ostatnich dni, ale to raczej za dłuższy czas realizacji. a ten drugi to jakiś nowy sprzedawca, bo ma tylko 5 opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero- no Kochana, chlop jak dab:) gratuluje :) Emilia- Ja bym wziela chyba od tego drugiego karmel ale za pobraniem zeby kasy nie wtopic bo on dopiero zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Tigero gratuluje udanej wizyty na usg ;-) Rosną te Nasze Dzieciaczki. Oj to byś się jeszcze w kwietniu rozpakowała. Jeny to już niedługo :-) X.. właściwie masz rację za pobraniem to tylko 5zł różnicy. Niewiele, a pewność większa. Któraś Majóweczka się jeszcze wypowie? Mój mąż ma już mnie dosyć ;-) Co podchodzi do mnie do kompa, to ja łóżeczka oglądam ;-) Sama siebie mam już dosyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia_83 - bierz od tego drugiego za pobraniem tak jak X pisze, jest nowy, ma na razie dobre opinie wiec napewno szybko Ci przesle to lozeczko stylowa - no mnie tez zgaga meczy , szczegolnie wieczorem ale wypracowalam sobie system ze od godz 19 pije albo mleko albo wode...no i da sie przezyc ;) ...x... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak zrobie jak piszecie. Kupię od tego drugiego sprzedawcy. Weszłam nawet na jego stronę internetową. Mam nadzieję, że będzie ok. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło :-) Zamówiłam łóżeczko karmelowe z pościelą misie w okienkach kremowe +_ gratis śpiące niebieskie misie. Ale się zestresowałam przy tym wyborze ;-) Mam nadzieje, że będzie ok. Płatność przy odbiorze zrobiłam tak jak mi poradziłyście. Ale znalazłam ich na innych aukcjach i tam maja dużo pozytywów.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia- no gratki, w koncu z glowy:) swoja droga fajny zestaw, bogaty i jeszcze posciel na zmiane za taka kase:) Co do kotki to tak ze maz dzis byl okropnie zmeczony bo w nocy spal 2h i nie pojechal do innego weta. Zadzwonil do tego co robil operacje i on powiedzial ze to sie musi samo zejsc, ze zszyc tego ponownie nie mozna i zeby zalozyc jej jednak kaftan. Musielismy jej zrobic ze skarpety kaftanik bo tamten co kupilismy to za duzy dla niej. No i teraz lezy i sie nie rusza. Ma dola. Zobaczymy rane jutro, jesli nic dzieki temu ze nie wylizuje juz sie nie poprawi to ruszamy do innego weta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero, ale ten Twój chłop już wielki. To fajnie, na święta będziecie już w komplecie :) Emilia no nareszcie wybór dokonany. Dobrze, że posłuchałaś X i wybrałaś opcję za pobraniem. Ja też tak zrobiłam :) Zawsze jest większa pewność, że pieniążki nie przepadną. A ja wracam z wizyty u mojej psiapsióły. Ona ma synka 3 miesięcznego, ale słodziak, a jak już się śmieje. Normalnie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Nie było mnie trochę ale miałam kilka załatwień:) Wczoraj byłam u koleżanki pobojczyć i zobaczyć jak się tam ma jej synek :) Już ma 4 miesiące jest taki słodziutki:);) jejku ale by było super jakby już mój Kubuś był z nami, ale musimy jeszcze troszkę poczekać. Jutro w DDtvn eko mama będzie mówić o szkodliwości kosmetyków dla dzieci, ciekawe co będzie ciekawego mówić:P Co do ruchów to ja poczułam jakoś w 17 tyg:) Trelevinaaaa nie przejmuj sie ja też siedze nieraz w piżamie, ale też mam takie getry, już troszkę potargane:P ale przecież jak siedzę w domku to mi to nie przeszkadza. Mi babka w sklepie mówiła żeby ten wkład wyciągnąć przed praniem, więc jak masz możliwość to też wyciągnij Kropeczka ja właśnie wczoraj zauważyłam że przy chodzeniu brzuszek mi twardnieje... Muszę sobie wtedy gdzieś usiąść i odpocząć chwilkę. Stylowa ja czuje wszędzie małego, nawet mam chyba wrażenie że bardziej go czuje niż wcześniej. Tigero super że z dzidzią jest oki i jaka już duża jest:) ja do wizyty jeszcze 2 tyg i już nie mogę sie doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ciagle nie wiem co zamowic mam dla maluchow, za duzo tego jest na liscie a budzet ograniczony do konca miecha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majóweczki:) Ja po okropnej nocy,głowa mi pęka,całą noc męczyłam się ze zgagą i zatkanym nosem.Juz mam dość tego niby przeziebienia,byłam pewna że wygrałam z tym,a to cholerstwo chyba jednak się rozwija. Zmierzła jestem i rozdrazniona na maxa. Dobrze,że mąż w pracy ,małą zaraz do szkoły zawiozę,bo by ciężko ze mną mieli:P Emilia gratuluje wyboru,śliczne te łożeczka i pościele:) Lorien słyszałam wczoraj reklamę o tej eko mamie i nie jestem pewna czy mam ochotę dzis tego słuchać żeby się dowiedzieć że nawet kosmetyków do dziecka nie można używać:o ...x... mam nadzieję że Ty z kotką po dobrej nocy dzisiaj A ja wczoraj sie strasznie zdenerwowałam ,bo zauważyłam ,że ludzie tutaj mnie strasznie wykorzystują do załatwiania swoich spraw. Wczoraj miałam 5 telefonów z prośbą o zadzwonienie i załatwienie to sprawy urzędowej to do lekarza plus jedna gdzie trzeba było podjechać osobiście w sprawie renty dlatego,że ludzie języka nie znają. Mąż już mi dawno zwrócił uwagę,że przeginam i za dużo się poświęcam innym-marnuję mój czas,jadę autem swoim czyli paliwo ja tankuję,dzwonię z telefonu mojego,a za to wszystko rzadko nawet dziękuję słyszę,dla tych ludzi zaczęło byc to normalne,że jestem do ich dyspozycji. Z najprostszymi nawet rzeczami dzwonią np. z tym żeby zadzwonić do ich zakładu pracy i powiedzieć ,że ta osoba jest chora. Noż kurde przecież to jest jedno krótkie zdanie,więc jeśli oni nie potrafią go powiedzieć to w jaki sposób w tej pracy się porozumiewają? :P Zdołowało mnie to,że tak mnie ludzie traktują:( Ale jest jeden pozytywny aspekt tej sprawy,bo ja zawsze załatwiam sprawy dla wszystkich innych a swoje odkładam na bok i chodziło mi po głowie czy aby na pewno z tym USG 3D wszystko w porządku ,bo pani była miła która mnie zapisywała,ale i na lini coś skwierczało i po angielsku nie chciała mówić,więc rozmawiałyśmy po islandzku,a mnie w tym języku trudniej,a przez telefon to już w ogóle ciężko ,no więc martwiłam się czy aby na pewno wszystko gra i po telefonie od jednej z dziewczyn ,która chciała żebym zadzwoniła do lekarza potwierdzić jej wizytę stwierdziłam ,że skoro dzwonię wszystkim innym to sobie też zadzwonię i sprawdzę czy z moją wizytą ok. I tak zrobiłam. Wszystko gra,nawet mi przysłali potwierdzenie tej wizyty na telefon:) Już się doczekać nie mogę,zostało tylko 4 dni,hurra:) Przepraszam za rozpisywanie się i moje żale tak od rana,ale może jak wyrzucę to z siebie właśnie tak z ranka to nie bedzie mnie to meczyć w dalszej części dnia. Już mi lżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Kochane:) Stylowa- Kto nie zna tam jezyka ze Cie wykorzystuja? obcokrajowcy rozumiem tak? w kazdym razie jestes dobra kobita, to widac i ludzie to wykorzystuja. Teraz powinnas spasowac z takim wiecznym pomaganiem bo juz zawsze bedziesz wszystkim pomagac nie otrzymujac nawet slowa dziekuje. Co do USG to domyslam sie jak nie mozesz sie juz doczekac:) Ja Ci powiem ze chociaz widzialam maluchy dosc czesto, bo z kazda wizyta to tak bardzo bylam podniecona tym 3d ze szok:) Juz tylko 4 dni Cie dziela a zobaczysz synusia. Dla Ciebie to tym wieksza radosc bo tak dawno go nie widzialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..x... kochana strasznie jestem podniecona ,bo synka widziałam ostatnio w grudniu,łuhuu,tylko 4 dni! :D Jak tam Twoje samopoczucie dzis i jak kotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cichutko dzisiaj,dziewczyny śpioszki jeszcze pewnie słodko drzemią:) A ja się troszkę zakopałam w śniegu pod szkołą,dziewczyny jaka tu zima,dobrze,że mamy opony na kolcach bo bym chyba pod tą szkołą została stać. Troche dreszczyku emocji od rana nawet wskazane,postawiło mnie na nogi,zapomniałam o złym samopoczuciu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie jeszcze wszystkie chyba spia:P Stylowa- u mnie dzis troche lepiej, gorzej z kocica bo ma depreche:P bo siedzi w kaftaniku no i pod tym kaftanikiem nie zaciekawie bo siersc jej wlazla do tej rany i nie moge jej zmyc:/ A to Ile tam u Ciebie jest na minusie ze zime macie? Pytanie do Was mam. Musze kupic reszte rzeczy co potrzebne mi sa do szpitala i pozniej w domu. Wiec tak:P ile kupujecie lub kupilyscie tych duzych podpasek bella? czy kupilyscie tez tez wielkie podpachy? i ile podkladow na lozko do szpitala kupilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę do lekarza:)zobaczymy co i jak ;) ..x.. na poczcie są linki z ilością sztuk luknij, bo nie mam teraz czasu pisać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki :) Stylowa załóż działalność i ściągaj kasę za tłumaczenie i załatwianie spraw ;), od razu się zmniejszy ilość chętnych :p. Eh fajna z Ciebie kobitka a że czasem dziękuję nie usłyszysz nawet to brak słów. No niestety ludzie szybko się uczą kto im zawsze pomoże bez względu na wszystko. Śmiesznie się czyta o Twoim śniegu jak za oknami deszcz :). Świetnie, że zobaczysz Malucha i to jeszcze 4D, kurcze to już prawdziwy Bobas będzie :). X kicia się szybko z deprechy wyleczy, jak jej się ranka zagoi :). Oglądałam wlaśnie DDtvn, nie wiem czy widziałyście ten wynalazek "daszek na ptaszek" ależ mnie rozbawił :). Taka czapeczka na siusiaka co by chłopiec nie potraktował niewłaściwie osobę przy zmienianiu pieluchy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie dzisiaj brzydki i senny dzień. Dlatego może mamuśkom nie chce się wstawać z łóżka i wcale mnie to nie dziwi :) Stylowa Ty to kobitko obrotna jesteś, tylko czasami mogłabyś usłyszeć słowo ,,Dziękuję''. Wrzuć na luz, tak jak powiedział Ci mąż, bo ile możesz się dawać wykorzystywać? Hmmm, ludzie normalnie są jacyś niepoważni... A u mnie nudy, jutro idę w końcu do tego diabetologa. Zobaczymy co mi powie. A dzisiaj naszła mnie ochota na zmianę fryzury. Chyba wybiorę się też do fryzjera i pokombinuję trochę z włosami. Mój M. niezadowolony, bo lubi jak ścinam za krótko, ale te moje włosiska są już okropne i muszę coś z nimi zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki Faktycznie dzisiaj pogoda do doopy. I mój nastrój też taki jest. Napięta sytuacja w domu trwa nadal. Ale na pocieszenie mam zakupione łóżeczko. Ma do nas dojść w ciągu 7 dni roboczych.;-) Już się nie mogę doczekać. Stylowa Ty to faktycznie się poświęcasz. A spróbuj im odmówić, to się okaże jacy są naprawdę. Raz dwa zapomną o Tobie. Takim ludziom nie warto pomagać. Ja zawsze jak od kogoś coś potrzebuję, to staram się to wynagrodzić chociaż dobrym słowem. Bo tak nie jestem nauczona, żeby na sępa wykorzystywać ludzi. Ale najgorsze jak raz pokażesz to później bez wyrzutów Cię oskubią. X.. Twoja kotka jest dzielna. Miejmy nadzieję, że najgorsze już za nią. Faktycznie poczytaj na poczcie ile czego potrzeba. Bo jato chyba mam za dużo wszystkiego ;-) nie patrzyłam na listę i teraz są efekty ;-) Wczoraj była u mnie koleżanka z 3miesięcznym synkiem. Superowy jest. Już taki duży, śmieje się i w ogóle już inaczej niż taki zaraz po urodzeniu. No ale pracy wciąż przy nim pełno. Ona rodziła w tym samym szpitalu co ja będę. Wypytałam ja co muszę zabrać. Właściwie do małego tylko krem i chusteczki. Nie zabiera się ubranek. Tylko na wyjście. Pieluchy też dają, ale lepiej mieć też swoje w zapasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz robie zamowienie:) dzieki bo zapomnialam calkowicie ze Penelopka na poczte to wrzucala. qrcze duuuzo kasy mnie to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam Wam powiedziec. Wczoraj przyszla mi ta posciel z wypelnieniem:) sliczna jest. Dzis kupilam jeszcze zelazko bo do naszego cos sie przykleilo a ze mielismy takie za 30zl to czas zmienic. Powiedzialam mezowi ze probowalam je czyscic cytryna i octem ale nic nie dalo , na to on ze mam kupic nowe bo to i tak nie prasuje w ogole:P Aaa i dzis chyba bedzie juz skladal lozeczka bo czas leci a ja sie boje wizyty u gina we wtorek ze moze do szpitala mnie wezmie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam.... wszystko pozamykane na 4 spusty. główka na dół. ale usg dop. 29.03 buu. spróbuję to przesunąć na wcześniejszy termin nie wiem czy się uda. Pani dr zadecydowała, że lepiej żebym powtórzyła glukozę, dla dobra maleństwa. i to 75g :o chyba się załamię, 2h będę tam kisić. apokalipsa. pogoda do bani. i jakaś chandra mnie dopadła. bleeeeeeeee stylowa zrobiłam pastę i się objadam, nieziemska;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna kwietniówka się rozpakowała. kwietniówka, a raczej marcówka;) jak wiadomo dziołchy wychodzą szybciej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzy godziny rozmawiałam z koleżanką przez telefon,choć widujemy się prawie co dzień to gadać możemy non stop,ahh te baby:D Kochane macie świętą rację ,że musiałabym opłaty zacząć brać,ale to by było oburzenie,że jak to tak można,juz to widzę,ha ha i tak samo macie rację z tym ,że jak odmówię to już nie będzie tylu znajomych wokół mnie. Zresztą co tu dużo gadać jak większość z tych osób prywatnie nie podejdzie ani nie zadzwoni,nie zapyta o zdrowie ,samopoczucie,odzywają się tylko jak mają sprawę do załatwienia:( Mąż mówi żebym przestała odbierać telefony udając ,że nie słysze i ewentualnie oddzwonić za dwie godziny,kiedy może już jest po sprawie i przeprosić ,że nie słyszałam i teraz oddzwaniam. Ajj,szkoda gadać,Polacy na obczyźnie są naprawdę inni niż w kraju,oczywiście nie wszyscy,ale jednak wielu:p Dobrze ,że mogę się tu wyżalić,od razu człowiekowi lżej,dzięki bardzo:) ...x... na minusie dziś dużo nie ma,może 3-5 stopni,także jest milutko,śnieżyk prószy,ale mrozu nie ma,jednak samochodem strasznie ciężko jeździć,zaspy takie,koparki odgarniają,ale nie wszędzie,no i już człowiek za latem tęskni,szczególnie jak się o polskiej temperaturze słyszy. Biedna ta Twoja kicia,oj mogłoby juz być po wszystkim,rozumiem ,że Tobie przykro na nia patrzeć,ale pewnie jeszcze ociupinke i bedzie lepiej;) Weska fajne to:daszek na ptaszek:D Hi hi,ciekawe czy mi się kiedyś przytrafi ,że zostane celem syna siusiaka :D mamuskamaj pewnie chęci na zmiany nadchodzą wraz z nadchodzaca wiosną,pewnie nie żałuj sobie:) Daj znać jutro,ciekawe co diabetolog Ci powie Emilia nie ma to jak zakupami sobie nastrój poprawić,ja pewnie w poniedziałek znów pokupuje przy okazji pobytu w Reykjaviku:D Penelopa no szkoda ,że od razu USG Ci nie robia,ale już niedługo będziesz mieć,a teraz ważne że z ginekologicznego punktu wszystko gra;)I smacznego życzę,moja wielka micha już pusta niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka- a powiedz czemu musisz powtorzyc glukoze? no i gratuluje ze siedzi synus glowka w dol:) a i dzieki za ta liste hehe sciagam wlasnie z niej:P tyle ze mam pytania do Ciebie ino dwa. http://allegro.pl/poporodowe-ginekologiczne-podklady-dla-kobiet-i1496496938.html tych w ogole nie kupilas? bo nie wiem czy je zamawiac oraz mowilyscie ze trzeba miec jakies podklady na lozko zeby nie zabrudzic dla nas, jakie to sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kochane a jak robimy z tym kontaktem zaraz po urodzeniu? Kto i komu ma przekazać te najświeższe wiadomości? Jakiś numer tel. by się przydał. Ale robicie mi apetyt na tą pastę. Wstrętne baby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×